reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Zasiłek rodzinny na dziecko
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
migdał

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 3 Cze 2009, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="migdał"][quote="sylwiam"]witam! a ja dostalam odmowna decyzje o przyznaniu zasilku rodzinnego z tego powodu ze moje dzieci sa w Polsce z moja mama a nie ich tata.pani powiedziala ze powinnam starac sie o rodzinne w Polsce, tylko z jakiej racji skoro ja pracuje na Islandii.nie jestem w stanie tego zrozumiec,moi znajomi maja zony z dziecmi w Polsce i zostal im przyznany zasilek na Islandii.[/quote]
nie znam się ale może potrzebne jest jakieś oświadczenie,że dzieci są na twoim utrzymaniu...i coś na temat ojca,że np.nie pobiera w kraju zasiłku na dzieci..,albo jakiś dowód na to,że ojciec się dziećmi nie zajmuje...pozdrawiam.nie poddawaj się.powodzenia[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raga

Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 8
PostWysłany: 14 Cze 2009, 18:36    Temat postu: a czy ktos sie orientuje.... Odpowiedz z cytatem

jak wyglada sprawa reny po niezyjacym rodzicu,i czy cos takiego istnieje,a jesli tak to gdzie uderzac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pinki

Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 18
PostWysłany: 27 Cze 2009, 23:04    Temat postu: gdzie mam złozyc papiery o rodzinne Odpowiedz z cytatem

gdzie mam złozyc papiery o rodzinne
_________________
językjęzykjęzyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kolczatka_22
Gość
PostWysłany: 27 Cze 2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie gdzie składa sie wniosek o rodzinne??
Powrót do góry
stalin
Gość
PostWysłany: 28 Cze 2009, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba szanowne Panie malo czytaja na forum, wnioskow o rodzinne nigdzie sie nie sklada Smile
Powrót do góry
migdał

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 28 Cze 2009, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Sxxxxn"]chyba szanowne Panie malo czytaja na forum, wnioskow o rodzinne nigdzie sie nie sklada Smile[/quote]
a to szanowny kolego zależy od tego jakie rodzinne,bo jeśli chodzi o zaległe ,to i owszem -składa się w skatarze.najlepiej isć odrazu do pana imieniem Helgi-tylko on się na tym zna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miska123102

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 125
PostWysłany: 28 Cze 2009, 16:26    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

mam pytanko co to jest za bióro o którym piszesz /skatar/ i gdzie się ono znajduje? z góry dzięki za odp. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuzula666

Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 410
Skąd: Reykjawik
PostWysłany: 28 Cze 2009, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to i ja się wtrącę. Jeśli moja coka urodziała się tu na Islandii w 2008 w lipcu czy muszę także składac jakies papiery o wyrównanie?? Mi sie wydawało że w sierpniu automatycznie wszystko mi wyrównaja wraz z rodzinnym za sierpien?? Czy też może jestem w bledzie?? Wie ktoś??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwonaa

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 44
PostWysłany: 28 Cze 2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zuzula666 my tak tez myslelismy, ale pojechalismy do urzedu i tam zdziwieni byli ze nie dostalismy... i wyruwanie dostalismy zaraz po poludniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
migdał

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 8
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 28 Cze 2009, 22:21    Temat postu: Re: witam Odpowiedz z cytatem

[quote="miska123102"]mam pytanko co to jest za bióro o którym piszesz /skatar/ i gdzie się ono znajduje? z góry dzięki za odp. pozdrawiam[/quote]
Skattar -tutejszy urząd podatkowy znajduje się bardzo blisko kolaportu.Trzeba iść kawałeczek ulicą w góre i po prawej stronie drugie wejście chyba 5 pietro.koniecznie rozmawiać z Helgi...dokładny adres-BORGATUNI 27
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maryś

Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 2
PostWysłany: 28 Cze 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich:) mam pytanko czy ja również mogę starac się o wyrównanie zasiłku rodzinnego? Razem z dziećm przyleciałam tu w sierpniu 2008 i mąż zaś 2 m-ce wcześniej i dopiero w lipcu możemy starać sie o przyznanie tego zasilku, ponieważ żadne z nas nie było tutaj pelen rok( tak powiedział nam jakiś urzędas) Welkie dzięki za [pdpowiedź) pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiajablonska

Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 203
Skąd: Akureyri
PostWysłany: 28 Cze 2009, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze ze 3 lata temu nie bylo wiekszych problemow z tymi sprawami......i ze mam to za soba Very Happy pozdrawiam wszystkich lol
_________________
mezczyzna powinien byc taki,zeby kobiety szalaly przy nim,za nim i po nim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
miska123102

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 125
PostWysłany: 29 Cze 2009, 9:47    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

mam pytanie do osoby która była w podobnej sytuacji mój synek ma 3 lata jest już rok na islandi od lutego tego roku zaczeliśmy dostawać rodzinne na niego ja i mój mąż ale tylko po 8 tys co 3 miesiąc czemu tak mało jeżeli do siedmiu lat jest jakaś kwota gwarantowana byłam w tym urzędzie koło kolaporty pani powiedziała mi że maieliśmy za duże zarobki ja i mój maż ale ta kwota dla dzieci do 7 lat nie ulega uszczupleniu bez względu na zarobki może mi ktoś to wyjaśnić bo nic nie rozumiem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuzula666

Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 410
Skąd: Reykjawik
PostWysłany: 29 Cze 2009, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzinne naliczaja według waszych zarobków, a z tym dodatkiem na dziecko do 7 roku życia to sie pytałam także i powiedziano mi że dostaje sie je 2 razy w roku. Zobaczymy jak bedzie w rzeczywistosci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała 12
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 173
PostWysłany: 1 Lip 2009, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam czy jest ktoś kto posiada wiedzę na temat wypłat dotacji na dziecko raz w roku prawdopodobie w sierpniu.Z góry dziękuję za wszelkie informacje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Motylek

Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 49
Skąd: Tu i tam :)
PostWysłany: 8 Lip 2009, 11:37    Temat postu: Hmmm Odpowiedz z cytatem

Jak ktos jest po rozwodzie to zasilku na dziecko nie dostanie? Bo slyszlalam ze akt malzenstwa wymagaja...??
_________________
Somewhere, over the rainbow...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuzula666

Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 410
Skąd: Reykjawik
PostWysłany: 8 Lip 2009, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A niby dlaczego masz nie dostac rodzinnego. Przedstaw odpowiedni dokument że jestes rozwiedziona i bedzie po kłopocie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Motylek

Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 49
Skąd: Tu i tam :)
PostWysłany: 8 Lip 2009, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zuzula666 napisał:
A niby dlaczego masz nie dostac rodzinnego. Przedstaw odpowiedni dokument że jestes rozwiedziona i bedzie po kłopocie.


Dzieki, bo mowia ze sie nie dostaje ja sie jest rozwiedzionym... A jakie sa kwoty tego zasilku, bo ktos mowil ze dostal za rok 200 tys na jedno dziecko a kolega dostal tylko 40 tys na rok...
_________________
Somewhere, over the rainbow...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dariuszr

Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 343
PostWysłany: 8 Lip 2009, 15:35    Temat postu: Re: Odpowiedz z cytatem

Motylek napisał:
zuzula666 napisał:
A niby dlaczego masz nie dostac rodzinnego. Przedstaw odpowiedni dokument że jestes rozwiedziona i bedzie po kłopocie.


Dzieki, bo mowia ze sie nie dostaje ja sie jest rozwiedzionym... A jakie sa kwoty tego zasilku, bo ktos mowil ze dostal za rok 200 tys na jedno dziecko a kolega dostal tylko 40 tys na rok...

Po rozwodzie dostaje zasiłek tylko jedna ze stron i on jest też uzalezniony od twoich dochowów
_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zuzula666

Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 410
Skąd: Reykjawik
PostWysłany: 8 Lip 2009, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zasiłek rodzinny jest wypłacany co kwrtał: luty, maj, sierpien, listopad. Jesli np urodziłas dziecko w 2008 roku dostaniesz teraz w sierpniu wyrównanie za zeszły rok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 7 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron