reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Back home. Operator 偶urawia zn贸w szuka pracy na Islandii.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Jak wygl膮da praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
adam
Go舵
PostWys砤ny: 11 Lis 2005, 17:52    Temat postu: Back home. Operator 偶urawia zn贸w szuka pracy na Islandii. Odpowiedz z cytatem

Przepracowa艂em 2,5 miesi膮ca jako operator 偶urawia w Reydarfjordur. By艂em zatrudniony przez ma艂膮 firm臋 rodzinn膮, mieszka艂em w Eskifjordur. Do domku wr贸ci艂em litewskim czarterem z Egilsstadir do CPH, a stamt膮d Sasem do Wawy. Bardzo wielu Polak贸w teraz wyje偶d偶a z regionu. Wieje jak cholera i praca nie posuwa si臋 naprz贸d.

Mam pozwolenie na pobyt typu B oraz przet艂umaczon膮 na islandzki licencj臋 na obs艂ug臋 偶urawi wie偶owych.

Jestem ju偶 w Polsce, bo sko艅czyli艣my budynek i nie ma ju偶 pracy Sad Zarobi艂em bardzo du偶o pieni膮偶k贸w i pokocha艂em Islandi臋.

Mo偶e kto艣 偶yczliwy pomo偶e mi znale藕膰 prac臋 ? Smile

Niestety przy budowie huty nie ma 偶adnych 偶urawi, same samojezdne.

Pozdrawiam Smile

P.S.

Nie mam skanera, ale mam troch臋 zdj臋膰 z kom贸rki. Niestety nie mo偶na ich tu wklei膰, trzeba by wrzuci膰 na jaki艣 serwer.
Powr髏 do g髍y
lenny

Do潮czy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Sk眃: Keflavik/Reykjavik
PostWys砤ny: 11 Lis 2005, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam napisa:
Ach, to jest typowe na tym forum, 偶e gn臋bi si臋 osob臋 zamieszczaj膮c膮 posta, zamiast udzieli膰 jej rzeczowej pomocy. Na pocz膮tku bardzo mnie to oburza艂o, teraz zaczynam si臋 wtapia膰 w tutejsze realia.



adam napisa:
Heheh, wiecie, szczerze m贸wi膮c zaczynam was wszystkich rozumie膰. Gdy widz臋 ten plebs wylewaj膮cy si臋 z samolot贸w l膮duj膮cych w Egilsstadir to sam mam nadziej臋, 偶e rz膮d islandzki nied艂ugo ograniczy nap艂yw ludzi z Polski. Pewnie tymi samymi intencjami kierujecie si臋 udzielaj膮c w ten spos贸b odpowiedzi oraz r贸偶nych moralnych napomnie艅 takim osobom jak PODR脫呕NIK.


wiesz co Adam... ta wypowiedzia w ktoryms z postow na forum raczej przyjaciol, wsrod osob mieszkajacych w Islandii, nie narobiles sobie... mimo to zycze Ci powodzenia Exclamation
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
adam
Go舵
PostWys砤ny: 11 Lis 2005, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, prosz臋, jacy niekt贸rzy s膮 pami臋tliwi Smile

Nie wypowiadaj si臋 jednak w imieniu mieszkaj膮cych na Islandii. M贸w za siebie. Zw艂aszcza, 偶e z tego co zauwa偶y艂em, nie jeste艣 tu za bardzo lubiany.

Zdania swojego nie zmieniam. Mam islandzk膮 licencj臋 i pozwolenie na pobyt, wi臋c znajd臋 prac臋 o wiele 艂atwiej ni偶 inni.

Pozdrawiam Smile

Acha, pisa艂em te偶 o gro藕bie demorazlizowania Islandczyk贸w przez nawiedzonych polskich fanatyk贸w religijnych. Dziwi臋 si臋, 偶e nie przytoczy艂e艣 tej wypowiedzi Smile
Powr髏 do g髍y
lenny

Do潮czy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Sk眃: Keflavik/Reykjavik
PostWys砤ny: 11 Lis 2005, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiadam sie kiedy mam na to ochote i zawsze pisze to co mysle, a o Islandii pisze tak jak ja widze!! Nie bede slodzil, gdy uwazam ze cos jest zle albo zle przynajmniej wg mnie. Jak to sie komus nie podoba to trudno... Cool mnie to lotto lol
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 12 Lis 2005, 2:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam a mo偶e by艣 jak膮艣 nagrode obieca艂 Wink

A tak na serio. Ude偶aj do Reykjaviku. Tutaj ka偶dego dnia stawiaj膮 jaki艣 偶uraw. Jak potrzebujesz namiary to nawet ci pomog臋.
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
adam
Go舵
PostWys砤ny: 12 Lis 2005, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosz臋 administratora, by zechcia艂 wykasowa膰 posty lennego z tego w膮tku, gdy偶 艂amie on zasady wsp贸艂偶ycia spo艂ecznego obowi膮zuj膮ce na tym forum, okre艣lone w regulaminie.

Punkt 3 rozdzia艂u "Zasady pisania wiadomo艣ci" stanowi:

3. W przypadku odpowiedzi nale偶y unika膰 odchodzenia od tematu pierwotnej wiadomo艣ci

Odsy艂am do regulaminu:
http://forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=452
Powr髏 do g髍y
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 12 Lis 2005, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam na siebie kr臋cisz bata Exclamation
Z tego co pami臋tam to sporo twoich post贸w by艂o nie na temat Exclamation
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 12 Lis 2005, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By艂oby bardzo fajnie gdyby wszystko dzia艂a艂o zgodnie z regulaminem. Pro艣ciej by by艂o i 艂adniej... Ale gdyby restrykcyjnie trzyma膰 si臋 ka偶dego punktu, to trzeba by skasowa膰 ponad po艂ow臋 post贸w. Czasami nie ma jednak innej mo偶liwo艣ci by nie skomentowa膰. Je偶eli kto艣 napisze posta: "Hej, szukam pracy jako cie艣la a peda艂y do gazu" to trudno zostawi膰 to bez komentarza i tylko dyskutowa膰 o sytuacji os贸b zajmuj膮cych si臋 drewnem na Islandii, nie?
Kolego Adamie - pozw贸l jednak, 偶e to Administratorzy b臋d膮 decydowa膰 kt贸ry post skasowa膰 i czemu.

P.S. Dopisze chyba kolejny punkt regulaminu. "Admin ma zawsze racj臋... Pouczanie admina nie ma sensu, bo ADMIN MA RACJ臉 ZAWSZE!!!" Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
adam
Go舵
PostWys砤ny: 12 Lis 2005, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za chwil臋 par臋 os贸b dopisze tu swoje m膮dro艣ci, i b臋dzie tak jak zawsze: czyli zamiast ustosunkowa膰 si臋 do tematu zawartego w w膮tku, forumowicze b臋d膮 ocenia膰 jego autora, jego spos贸b zachowania itd. co nie ma nic wsp贸lnego z tematem. Ale co mnie to obchodzi. Czekam lenny na za艂o偶enie przez ciebie w膮tku. Pierwszy zmieni臋 temat, atakuj膮c ci臋 w nawi膮zaniu do twoich starych forumowych grzeszk贸w i zamieni臋 tw贸j w膮tek w 艣mietnik, tak jak ty zamieni艂e艣 m贸j.
Powr髏 do g髍y
Patrycja

Do潮czy: 21 Kwi 2004
Posty: 77
Sk眃: Islandia-Akranes
PostWys砤ny: 12 Lis 2005, 19:22    Temat postu: Panowie.... Odpowiedz z cytatem

Po co takie nerwy..... hm?Nie szkoda Wam czasu na to?ja np nie slyszalam,zeby w Akranes szukali operatora bociana... ghm ehm... znaczy siem zurawia.Z usiechem pozdrawiam wszystkich mocno.
Patrycja
_________________
gatta
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
soley

Do潮czy: 16 Kwi 2005
Posty: 226
Sk眃: HFJ
PostWys砤ny: 12 Lis 2005, 20:06    Temat postu: Re: Back home. Operator 偶urawia zn贸w szuka pracy na Islandii Odpowiedz z cytatem

adam napisa:
Przepracowa艂em 2,5 miesi膮ca jako operator 偶urawia w Reydarfjordur. By艂em zatrudniony przez ma艂膮 firm臋 rodzinn膮, mieszka艂em w Eskifjordur. Do domku wr贸ci艂em litewskim czarterem z Egilsstadir do CPH, a stamt膮d Sasem do Wawy. Bardzo wielu Polak贸w teraz wyje偶d偶a z regionu. Wieje jak cholera i praca nie posuwa si臋 naprz贸d.

Mam pozwolenie na pobyt typu B oraz przet艂umaczon膮 na islandzki licencj臋 na obs艂ug臋 偶urawi wie偶owych.

Jestem ju偶 w Polsce, bo sko艅czyli艣my budynek i nie ma ju偶 pracy Sad Zarobi艂em bardzo du偶o pieni膮偶k贸w i pokocha艂em Islandi臋.

Mo偶e kto艣 偶yczliwy pomo偶e mi znale藕膰 prac臋 ? Smile

Niestety przy budowie huty nie ma 偶adnych 偶urawi, same samojezdne.

Pozdrawiam Smile

P.S.

Nie mam skanera, ale mam troch臋 zdj臋膰 z kom贸rki. Niestety nie mo偶na ich tu wklei膰, trzeba by wrzuci膰 na jaki艣 serwer.




kolega ma racje ruszaj na Reykjavik lub bliskie okolice. Teraz sie tyle buduje i buduje i buduje i konca nie widac....
Na pewno gdzies dostaniesz prace teraz jest zapotrzebowanie na ludzi zwiazanych z budowlnaka. Powodzenia i pozdrowionka.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
adam
Go舵
PostWys砤ny: 12 Lis 2005, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzi臋ki soley i viking . I Patrycji te偶 dzi臋kuj臋 Smile
Powr髏 do g髍y
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 12 Lis 2005, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dopisze chyba kolejny punkt regulaminu. "Admin ma zawsze racj臋... Pouczanie admina nie ma sensu, bo ADMIN MA RACJ臉 ZAWSZE!!!"


A w przypadku kiedy nie ma racji patrz punkt wy偶ej Wink
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
deriw
Go舵
PostWys砤ny: 28 Lis 2005, 11:09    Temat postu: ?????? Odpowiedz z cytatem

Adam, Adam , Adam!!!!!
Bardzo nie艂adnie tu na tej stronie ludzi ok艂amywa膰.
Jestem bardzo zbulwersowany (nie tylko ja) tym co napisa艂e艣 . Ten budynek przy kt贸rym pracowa艂e艣 na dzisiejszy dzie艅 jest ju偶 ko艅czony .
Adam wiesz ,偶e pracy operatora nie mo偶esz wykonywa膰 (przyczyny chorobowe i to powa偶ne-b艂臋dnik).
Jeste艣 osob膮 nieodpowiedzialn膮 pewnie czyje艣 偶ycie ludzkie nie ma dla ciebie znaczenia.
Sam wiesz co wyrabia艂e艣 i zosta艂e艣 zwolniony.
Mo偶e zaszkodzi艂em Tobie ,ale mo偶e komu艣 zosta艂o uratowane zdrowie a nawet 偶ycie.

Pozdrawiam

Deriw

Ps. Nie wszystko za wszystko.
Powr髏 do g髍y
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Jak wygl膮da praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron