reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

chcę wyjechać na Islandię

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
music80s
Gość
PostWysłany: 21 Lis 2005, 14:55    Temat postu: chcę wyjechać na Islandię Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 2 Lut 2006, 19:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
skinheads
Gość
PostWysłany: 22 Lis 2005, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem ci tak!nie bylem nigdy na islandi bylem wiel razy w norwegi w finladni w szweci i wiem jedno polacy sa chciwi i jesli juz komus udalo sie znalesc prace za granica to nie licz na nich ze ci pomoga jesli np nie jestes rodzina!taka jest prawda jesli ktos juz ma prace i jakies mieszkanko to nie chce juz polakow wokol siebie im mniej polkaow tym lpeiej dla niego...jestem na tym forum dosc dlugo i obserwuje niektorych ludzi mieszkajcych na islandi!powiem ci tak nie licz na nich bo oni napewno ci nie pomoga nikt sie nie bedzie pytal oni tez sa chciwi i nie masz szans!ja dam ci rade!jesli znasz angieslki jezyk to jedz tam latem a napewno znajdziesz prace i jakis kwaterunek i nie licz na nikogo!jestem pewien ze ci sie uda i zycze ci tego z calego serca!wez namiot troche grosza jakies jedzenie i chodz i pytaj obojetnie gdzie chyba najlpeiej w reykjaviku bo tam najwiecej ludzi:)pytaj pytaj pytaj az znajdziesz nie od razu ale jestem pewien ze znajdziesz!!!wiem sam po sobie 1 raz wyejchalem do norwegi z biletem w 1 strone bez praktycznie zadnych pieniedzy z nbamiotem i troche jedzenia mialem!spalem na plazach w dzien szukalem az znalzlem prace najpier gorsza potem leprza a potem szlo jak z platka ze zaczolem zarazboac duze pienisdze i znamw eilu ludzi polakow ktorzy zrobili pdpobnie i im sie udalo!!!wiec nie licz na nikogo a zwlaszcza na ludzi mieszkjacych na islandi(polakow)bo nikt ci nie pomoze z tych forumowiczow!moze sie mysle ale tak wlsnie zaobserwoaolem tych ludzi sa najmadzresji i najlepsi ale jak by cos komus pomuc to padaja slowa nie jedz nie znajdziesz pracy ciesko jest itp a wrzeczywtsitosci jest odwrotnie tylko pisza tak zeby bylo tam jak najmniej polakow!nie wierz w to i rob swoje!pozdrawiam!
Powrót do góry
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skąd: Z nienacka
PostWysłany: 22 Lis 2005, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

music80s to jedziemy moze razem Wink tez koncze - tzn planuje skonczyc studia w roku 2006 - wiec przynajmniej na wakacje sie tam wybieram - wiem ze to nie bedzie proste, ale... kto nie zaryzykuje ten nic nie wygra lol a jak sie uda zalapac chociaz na wakacje... to mysle ze uda sie zostac Smile ale wszystko sie okaze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
music80s
Gość
PostWysłany: 23 Lis 2005, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 2 Lut 2006, 19:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
skinheads
Gość
PostWysłany: 23 Lis 2005, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem tez chetny na wyjazd do islandi w wakacje w poszukiwniu pracy bo norwegia juz to nie to samo a na islandie mnie ciagnie mam szcsecie w zyciu w norwegi sie udalo to na islandi tym bardziej:)))jade z toba!hehehe
Powrót do góry
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 26 Lis 2005, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skinheads propagandzista napisał:
wiem jedno polacy sa chciwi i jesli juz komus udalo sie znalesc prace za granica to nie licz na nich ze ci pomoga jesli np nie jestes rodzina!

czy to kogos dziwi ,przeciez wiadomo ze rodzina pierwsza....pozatym w niewielkich miejscowosciach z malymi zakladami pracy kiedy juz kazdy sciagnie czlonka rodziny to wypelnia sie cala fabryka.I pozatym wszystko zalezy od kontaktow z szefostwem ,mi sie np nie udalo w moim owczesnym zakladzie sciagnac czlonka rodziny ,gdyz moj szef wybral ludzi z "gazety",Ryzykowne jest wiec uogolnianie ,gdyz nie kazdy ma mozliowsci ,Pozatym czesto nie chce sie brac odpowiedzialnosci za obca osobe ,a potem moze-podkreslam moze trzeba bedzie swiecic za nia "oczami".Chyba jednak najlepiej na wlasna reke ,bez posrednikow ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darek
Gość
PostWysłany: 27 Lis 2005, 16:17    Temat postu: Mieszkałem długo w Niemczech zachodnich,było podobnie. Odpowiedz z cytatem

    Smile
    Masz dużo racji,ale nie ma co się tak spieszyć.Skończ studia i wtedy powinieneś jechać.
    Ja wróciłem z Niemiec ukończyć studia i wrócić.Nie przewidziałem jednak ,że się zakocham.
    Teraz to nie ma co tam szukać,jeszcze trochę to w Niemczech będzie totalna kicha.
    Też mażę jechać / wyemigrować do Islandii /,mam papiery tzn.wyksztalcenie
    i dlatego dołaczyłem do was użytkowników,dotąd od pół roku tylko biernie się
    przyglądałem i analizowałem informacje.
    Kolego,jestem dużo od ciebie starszy i zapewniam cię,jak skończysz studia ,
    jedż bo tu naprawdę będzie jeszcze bardziej ciężko.
    Pozdrawiam
    Darek.
Powrót do góry
music80s
Gość
PostWysłany: 28 Lis 2005, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 2 Lut 2006, 18:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 28 Lis 2005, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zgadza się ale raczej świecić oczami to trzeba jak rodzine sie bierze .


Music80 ty faktycznie mało wiesz o życiu. O tym jacy ludzie potrafią być. Jak potrafią się odwdzięczyć.
Nie wszyscy są tacy jak Ty...
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron