reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Co to znaczy być kibicem...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 30 Lis 2005, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skinheads propagandzista napisał:
w mojej brygadzie sa bardzo madrzy ludzie dla ktorych ustawki to hooby!u mnie w gropie jedt lekarz,sedzia prawa,adwokat i nawet posel!!!i wielu ludzi studiujacych i uczacych sie !wszyscy cos trenuja jakies sztuki walki kzdy pracuje i sie stara wiec nie nazywaj pozadnych ludzi i madrzejszych co niektortcyh od ciebie zapewne dzicza bo stajesz sie zalosny! !
Wcale mnie nie przekonalo to ze jesli jestes sedzia ,studiujesz ,pracujesz lub jestes adwokatem ,to mozesz ...po meczu w poblicznym lesie komus przypalowac.Ludzie gdzie pokojowa rywalizacja ...o co tu wogole chodzi,jak goryle trzeba pokazac sile??Nigdy przenigdy tego nie moglam pojac ze po meczu szlo sie na lanie ,albo demolke.Tak bylo kilka lat temu w moim rodzinnym miesice -GDYNI.Jako kibic nie przynosi sie wstydu druzynie ,nie demoluje ,nie idzie komus przylac.A jak juz komus przylejecie tak ze nie wstanie to co wtedy??????hooligans???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elloth

Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysłany: 30 Lis 2005, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karuta - bo my proste ludziki jesteśmy i w ogóle, idioci jacyś lol . Nie umiemy zrozumieć, jaka to zabawa ponaparzać się z innymi ABS-ami, którzy więcej mają wspólnego ze zwierzętami, niż z ludźmi. Confused
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chessek

Dołączył: 31 Lip 2005
Posty: 121
Skąd: ŁódĹş
PostWysłany: 30 Lis 2005, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elloth napisał:

Prosty człowieku? Buehehe, dobre. To nie ja łażę po jakiś meczach i to nie ja napieprzam się z bandą bezmózgów.

Nie chodzę na mecze? Bo polska piłka nożna to kupa śmiechu i nic więcej.


To, że ktoś chodzi na mecze to nie znaczy od razu jest ABS-em. Więc, żeby tu nie było takiego steoretypu - kto chodzi ten pustkę w głowie ma. Sam mam znajomego który ostatnio nawet grał w jakimś teleturnieju, a chodzi na kazdy mecz Widzewa.
Co do awantur, to skoro podnosi to adrenalinę to już ich kłopot. Ale to oczywiste, że nikt z nas nie chciał bybyć napadnietych przez kiboli (nie mylic z kibicami Very Happy ).

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elloth

Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysłany: 30 Lis 2005, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie twierdzę, że KAŻDY chodzący na mecze jest ABs-em przecież... Większość ludzi chodzących na mecze to normalni kibice przecież.

Pisałem tylko o tych, którzy chodzą na mecze, tylko w jednym celu - wyżyć się fizycznie na innych.

Zresztą - ta dyskusja i tak nie ma sensu. Jak jest - każdy (prawie) wie.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skinheads
Gość
PostWysłany: 30 Lis 2005, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe kolezko ja juz nie raz dostalem pozadne xxxxxxx na ustawce ale najwiecj od polici za nic a dokladnie za to ze jade na mecz ...lezalem w szpitalu mialem zlamana szczeke itp ale nie odstrazylo mnie to i bede dalej chodzil i sie bil bo to kocham !ne na stadionach specilanie dla ciebie zebys mugl przyjsc na mecz chyba ze policja jak zwykle sprowokuje ... proponuje wam obejrzec film "klatka" moze wtedy zrozumiecie to wszystko pozdrawiam wszystkich pozadnych kibicowo w calej polsce!chuligani zawsze razem!!!
Powrót do góry
music80s
Gość
PostWysłany: 1 Gru 2005, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceland.pl

Ostatnio zmieniony przez music80s dnia 2 Lut 2006, 18:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Nul

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 1 Gru 2005, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram music80s Smile

Svartskjegg, Slave - nie pominęłam i witam Smile
_________________
A-Nul
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
einar

Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysłany: 1 Gru 2005, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co racja to racja... W związku z tym temat został przeniesiony gdzie jego miejsce - off topic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 1 Gru 2005, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaaaaaaaa, policja zła a my awantur nie wywołujemy, bredzisz pan. nigdy w takich sytuacjach nie jest tak, ze mozna powiedziec, ze jest zawsze tak albo tak. nie wierzę w to, i tyle.

i ze nie potrzeba wam policji, bo sobie sami poradzicie?? :] chyba pomyliłeś topici, ten o dowcipach jest obok :]

Cały ten kibicowski etos, to jest jakas bzdura. Banda nieuków, którym uzbdurało sie ze w sredniowieczu było tak fajnie :]..ustawki to tez bzdura, bo jak cvzytałem w kibicowskich magazynach, wielu uwaza ze tylko frajerzy sie ustawiaja :> ... prawdziwy kibic bije przyjezdnych na miejscu, pali flagi przeciwnika, zdziera szaliki niczym skalpy :]

Byłem na jednym meczu Legii, i nigdy wiecej sie nie wybiorę. No chyba, ze na Polonię, bo tamtejsi kibice sa troche inni :]

To co na łazienkowskiej widziałem, ci twoi prawdziwi kibice, to było bydło. Łyse pały w dresach, co drugie słowo "xxxx, xxxxxxxę" ... Gdy kordonem policji otoczeni przyszli kibice z Poznania :] ...banda najebanych troglodytów, wyskoczyło z pobliskiej speluny i obrzuciła przyjezdnych kamieniami i butelkami. Nie mowiac o rynsztokowym słownictwie, o którym w zyciu mi sie nawet nie snilo :] ..l. ja przestraszony, bokiem przeszedłem na stadion, cały czas wierząc, ze szalik jest glejtem na tyle mocnym, ze nikt nie bedzie chciał mnie bic :]...no i był, ale nie na tyle juz silnym, by w sytuacjach mniej emocjunujacych w meczu, nie szydzic i wysmiewac sie z mojej, wtedy bujnej fryzury afro na głowie.:]... jak by nie było byłem tam wyraznie wyrozniajaca sie osobą :]

Oczywiscie, nie mozna generalizowac, ale niestety terroryzm lysej masy jest bardzo duzy. W szczegĂłlnosci przy takim klubie jak Legia, co innego Polonia. Tam to zrĂłznicowanie nie jest jednak tak ogromne.
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elloth

Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysłany: 1 Gru 2005, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Jean, zgazam się, ale niektórym się nie da przetłumaczyć, że to XXI w., a nie XII w., czy wczesne średniowiecze i, że ludzie chcą pójść na mecz, bez strachu, że dostaną "bo zupa była za słona".

Nie wiem, jak jest teraz, bo już nie czytam łódzkich gazet, ale jeszcze do niedawna pod stadionem ŁKS-u co chwilę ktoś kogoś ciął nożem, albo naparzał kogoś płytą chodnikową po plecach. Confused . Na moim osiedlu, z rok temu, kibice Widzewa pocięli brzuch jakiemuś studentowi wracającemu z imprezy.

Wyłapywać takich bezmózgów i do kamieniołomów na pół roku!
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubercik

Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 2 Gru 2005, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najglupsza,najbardziej absurdalna i debilna sytuacja o ktorej slyszalem,a zarazem smutna:
gosciu (chyba z Arki,jakis pojeb) zabil swoja kobiete bo w trakcie meczu zapytala jaki kolor koszulek ma ich druzyna i na ktora strone atakuje.Totalny powal...smutek bierze
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I WschĂłd, i ZachĂłd-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 4 Gru 2005, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co Hubercik, byles w piatek na K6? lol
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Hubercik

Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 4 Gru 2005, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bylem,ale widzialem mecz i relacje koleznaki,zaluje Sad a Ty byles?
czasciej ostatnio mozna mnie spotkac na koszykowce...
polonia ma patent na lecha
groclin na legie
korona na groclin
zauwazyliscie???
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I WschĂłd, i ZachĂłd-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 4 Gru 2005, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hubercik napisał:
nie bylem,ale widzialem mecz i relacje koleznaki,zaluje Sad

Oczywiscie, jestem wszedzie.
Mecz z atrakcjami, stad moje pytanie 8)
pozdr.
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Hubercik

Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 4 Gru 2005, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak myslisz POLONIA spadnie z ligii???Wg mnie nie powinna(typuje dwa gorniki na spadek),jesli by nie spadla to fajne meczez szykuja sie...
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I WschĂłd, i ZachĂłd-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron