reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Islandofilu - kim naprawd臋 jeste艣?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
sad234

Do潮czy: 22 Pa 2005
Posty: 47
Sk眃: zach贸d
PostWys砤ny: 30 Pa 2005, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.. w zasadzie to nie jestem islandofilem i niewiele wiem o Islandii .. wpad艂em po to, 偶eby dowiedzie膰 si臋 czego艣 o ludowej muzyce islandzkiej .. jestem zadeklarowanym fanem rdzennej muzyki, a latem, b臋d膮c na wakacjach w Norwegii spotka艂em si臋 ze skandynawskim folklorem, kt贸ry mnie urzek艂 .. Very Happy

.. na iceland.pl znalaz艂em, co chcia艂em .. ciesz臋 si臋, 偶e strona prowadzona jest z takim profesjonalizmem, rozmachem i zaanga偶owaniem .. fajne Forum i ciekawi userzy .. 偶ycz臋 wytrwa艂o艣ci Very Happy

.. na pewno b臋d臋 jeszcze cz臋sto wpada艂 na stron臋 i Forum .. piwo flaga Islandii
_________________
.. dos meydele vil a ringele hobn ..
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
skinheads
Go舵
PostWys砤ny: 21 Lis 2005, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam na imie pawel!mieszkam w kaliszu i jestem islandofilem zaczolem sie intersowac tym krajem od roku 2003 kiedy to 1 raz bylem w norwegi i zaczela mnie zastanwiac ta wyspa no i sie zaczelo:)mam 20 lat i musze pojchac na islandie !uwazam ze najsliczjiejsze imie dla kobity to Amalia !bardzo lubi stdionowe zadymy jestem kibicem i lubie sie bic!nie chce mi sie nic wiecej pisac a za bledy przepraszam bo mam dysortografie:)
Powr髏 do g髍y
slave

Do潮czy: 28 Lis 2005
Posty: 37
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 1 Gru 2005, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... No to mo偶e i ja co艣 o sobie napisz臋...

Mam lat 17, mieszkam w Kielcach (ale mam nadziej臋, 偶e ju偶 nied艂ugo Twisted Evil ), chadzam tam do liceum itd.
Od jakiego艣 (nied艂ugiego w ka偶dym razie) czasu interesuj臋 si臋 Islandi膮. A to g艂贸wnie za spraw膮 muzyki tworzonej przez tamtejszych artyst贸w, zacz臋艂o si臋 od Bjork i Sigur R贸s, ale dzi臋ki tej stronie i przede wszystkim Wam ca艂y czas poszerzam swoje horyzonty Smile Staram si臋 tak偶e poznawa膰 kultur臋 islandczyk贸w (na tyle na ile mo偶na to robi膰 przez Internet...), j臋zyk (z tym to jednak jest problem - jak z reszt膮 wiecie to z do艣wiadcze艅 w艂asnych...). Tak偶e chcia艂bym zapozna膰 si臋 z kinematografi膮 islandzk膮, jednak jak do tej pory nie by艂o mi dane zobaczy膰 ani jednego filmu produkcji islandzkiej (nawet "N贸i Albin贸i" nie ma w tym mie艣cie... :/)
No c贸偶, ju偶 chyba koncz臋 smutn膮 opowie艣膰 o mnie, kt贸r膮 i tak pewnie ka偶dy z Was pomija... Wink

Pozdrawiam, slave Smile
_________________
"Emotional landscapes
they puzzle me
then the riddle gets solved
and you push me up to this:

State of emergency : how beautiful to be
state of emergency : is where I want to be"

>J贸ga< Bj枚rk
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
selfoss
Go舵
PostWys砤ny: 2 Gru 2005, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to teraz ja. Smile
mieszkam na islandii od pieciu lat,mam tu zone, dwoch synow(niedlugo wolne bo ide na "fajdingarorlof"(spolszczylem zeby mozna latwo odczytac) od stycznia 1(ale sie ciesze).i powiem wszystkim jeszcze ze islandia nie jest taka zeby ja opisywac w samych superlatywach, oczywiscie ma swoje plusy i ale minusy,a tak wogole to tesknie za polska.dobra dalej: mieszkam w selfoss,zakupy robie w bonusie i koronie przewaznie Smile,lubie jesc,gotowac, zimowe wyprawy dzipkiem, dobra muzyke,j贸lahla&eth;bord,islandzkie dania z baraniny,sinnepsosa,a o tower zingerach w kfc to juz nie wspomne(jesli nie byles na islandii to w zyciu takich nie widziales,a jak byles to sam zreszta wiesz).poza tym lubie jeszcze pilke nozna i ogolnie sport,toyote hilux,spacery z dziecmi iii...wiecej nie pamietam ,jak sobie przypomne to napisze.pozdrawiam[/list]
Powr髏 do g髍y
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 3 Gru 2005, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

selfoss napisa:
"fajdingarorlof"(spolszczylem zeby mozna latwo odczytac)


No w艂a艣nie teraz nie mog臋 tego odczyta膰 lol
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
johanna

Do潮czy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 6 Gru 2005, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slave napisa:
Mam lat 17, mieszkam w Kielcach (ale mam nadziej臋, 偶e ju偶 nied艂ugo Twisted Evil ), chadzam tam do liceum itd.

A tak z ciekawo艣ci, do kt贸rego liceum chodzisz? Smile
slave napisa:
(nawet "N贸i Albin贸i" nie ma w tym mie艣cie... :/)

Akurat by艂 niedawno. W Kinoplexie w kt贸ry艣 czwartek w po艂owie listopada w cyklu klub konesera.
Nie posz艂am tym razem, by艂am wyj膮tkowo zaj臋ta.

Kiedy艣 jeszcze mo偶na by艂o ujrze膰 w Kielcach napis Noi Albinoi na mojej koszulce.. Cool Niestety komu艣 si臋 spodoba艂a (przecie偶 jej nie zgubi艂am Wink ) Podejrzewam islandczyk贸w.
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Chessek

Do潮czy: 31 Lip 2005
Posty: 121
Sk眃: 艁贸d藕
PostWys砤ny: 7 Gru 2005, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu wszyscy si臋 przedstawiaj膮, a chessek nie Very Happy
Ale kiedy艣 musi by膰 ten pierwszy raz Wink

Oto ja, mam na imi臋 Tomek. Mieszkam w 艁odzi (w mie艣cie nie na morzu Wink ). Tam chodz臋 do liceum, kt贸re coraz bardziej mnie nudzi Confused
Islandi臋 wielbi臋 za to, 偶e jest odbiciem mojego charakteru - pod cichym, spokojnym lodem gor膮ca lawa Very Happy
Lubi臋... Lubi臋 geografi臋 (sw贸j pierwszy atlas dosta艂em jak mia艂em 6 lat Smile ) , histori臋, lubi臋 czyta膰 ksi膮偶ki (ale niestety nie Harry Portera Cool ), lubi臋 odpowiada膰 na pytania w teleturniejach (jak kto艣 ma wujka w telewizji to b艂agam go o przywr贸cenie Miliarda w rozumie Very Happy ), interesuje si臋 filozofi膮, kiedy艣 gra艂em w szachy (kiedy艣 Sad )

O nie, przecie偶 mia艂em pisa膰 o Islandii Very Happy
Jak si臋 zacz臋艂o? Szczerze m贸wi膮c nawet nie pami臋tam jak do tego dosz艂o, na pewno przed rokiem 2003. I nadal trwa Cool

Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
slave

Do潮czy: 28 Lis 2005
Posty: 37
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 7 Gru 2005, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johanna napisa:

A tak z ciekawo艣ci, do kt贸rego liceum chodzisz? Smile


ZSP1, je艣li Ci to co艣 m贸wi j臋zyk

johanna napisa:

Akurat by艂 niedawno. W Kinoplexie w kt贸ry艣 czwartek w po艂owie listopada w cyklu klub konesera.
Nie posz艂am tym razem, by艂am wyj膮tkowo zaj臋ta.


Dzi臋kuj臋 Ci bardzo, do艂uj mnie dalej...

johanna napisa:
Kiedy艣 jeszcze mo偶na by艂o ujrze膰 w Kielcach napis Noi Albinoi na mojej koszulce.. Cool Niestety komu艣 si臋 spodoba艂a (przecie偶 jej nie zgubi艂am Wink ) Podejrzewam islandczyk贸w.


No nie widzia艂em ci臋 w niej niestety... Bo gdybym widzia艂 to mog艂aby艣 i mnie podejrzewa膰 Wink Hehehe Smile
_________________
"Emotional landscapes
they puzzle me
then the riddle gets solved
and you push me up to this:

State of emergency : how beautiful to be
state of emergency : is where I want to be"

>J贸ga< Bj枚rk
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
johanna

Do潮czy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 7 Gru 2005, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slave napisa:
johanna napisa:

A tak z ciekawo艣ci, do kt贸rego liceum chodzisz? Smile


ZSP1, je艣li Ci to co艣 m贸wi j臋zyk

M贸wi mi troch臋, ograli艣my was 14-2 w 1 rundzie tegorocznej ligi szachowej Wink

slave napisa:

Dzi臋kuj臋 Ci bardzo, do艂uj mnie dalej...

W zesz艂ym roku w Moskwie wy艣wietlali go ca艂e 2 tygodnie :jezyk:
(Moskwa to nazwa kina w Kielcach, 偶eby nie by艂o niejasno艣ci lol )
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
slave

Do潮czy: 28 Lis 2005
Posty: 37
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 7 Gru 2005, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

johanna napisa:

M贸wi mi troch臋, ograli艣my was 14-2 w 1 rundzie tegorocznej ligi szachowej Wink


O ile kto艣 z mojej szko艂y gra w szachy - jest to bardzo mo偶liwe j臋zyk

johanna napisa:

W zesz艂ym roku w Moskwie wy艣wietlali go ca艂e 2 tygodnie :jezyk:
(Moskwa to nazwa kina w Kielcach, 偶eby nie by艂o niejasno艣ci lol )


Dzi臋kuj臋 Ci bardzo, jeste艣 po prostu kochana... Jeszcze masz co艣 do powiedzenia na ten temat...?
A masz mo偶e "N贸i Albin贸i" na DVD albo cho膰 na VHS? Wink
_________________
"Emotional landscapes
they puzzle me
then the riddle gets solved
and you push me up to this:

State of emergency : how beautiful to be
state of emergency : is where I want to be"

>J贸ga< Bj枚rk
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
johanna

Do潮czy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 7 Gru 2005, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzi臋kuj臋 Ci bardzo, jeste艣 po prostu kochana...

Wiem Twisted Evil
Nie mam niestety, ale kto艣 obieca艂 mi go po偶yczy膰 po 艣wi臋tach Smile
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Auliya

Do潮czy: 22 Sty 2005
Posty: 43
Sk眃: Sosnowiec
PostWys砤ny: 8 Gru 2005, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie, ludzie, teraz nie przegapcie filmu Kariego!!!Very Happy jestem zdziwiona, 偶e si臋 nie podniecacie!!! w ko艅cu to jutro premiera, macie i艣膰, bo po recenzjach i opiniach widz臋, 偶e tylko mi przypad艂 do gudtu i musz臋 sobie podwy偶szy膰 morale, bo Wam bankowo si臋 spodoba:>
_________________
Reprezentujemy Parti臋 Rewolucyjn膮 Czarnego Pi膮tku, Frakcja Popo艂udnie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
johanna

Do潮czy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 8 Gru 2005, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jestem zdziwiona, 偶e si臋 nie podniecacie

lol
Nie zd膮偶y艂am jeszcze tego wyrazi膰 Wink
Wypatruj臋 afiszy, ciekawe czy b臋dzie ju偶 jutro w Kielcach. Narazie w oczekiwaniu s艂ucham p艂yty Slowblow, a jak obejrz臋 film, opisz臋 wra偶enia Smile
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Mr Pink Eyes
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 16 Gru 2005
Posty: 22
PostWys砤ny: 16 Gru 2005, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubi臋 kamieniste pla偶e, otwarte przestrzenie,wiatr, deszcz, s艂o艅ce i 艣nieg
lubi臋 obserwowa膰 morze gdzie fala za fal膮 goni
lubi臋 zapach morza
lubi臋 spacery z moim psem

fotografia, muzyka, szkocja, islandia

mam 31lat i majsterkowa膰 lubi臋

nie lubi臋 ha艂asu i kilku rzeczy jeszcze

witam wszystkich i to chyba tyle
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Squallo

Do潮czy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 17 Gru 2005, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj r贸偶owo- oka osobo! Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
buri
Go舵
PostWys砤ny: 27 Sty 2006, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema, nazywam sie Maciek, chodze do 2 kl gimnazjum w Szczecinie
Powr髏 do g髍y
Go艣膰
Go舵
PostWys砤ny: 31 Sty 2006, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam na imi臋 Marek i ju偶 wkr贸tce b臋d臋 w Islandii lol lol lol
Powr髏 do g髍y
pawel2
Go舵
PostWys砤ny: 15 Mar 2006, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wi臋c troche o mnie!Mam na imie pawel wychowalem sie w kaliszu!jak spiewa PEJA wiekrzosc mego zycia to nie byl rajski eden wiec powtorze skur..... reprezentuje biede!proponuje posluchac piosenke peja-reprezentuje biede bardzo pasuje do mnie!moj ojciec to menel i pijak a mama jak mama...wiekrzosc zycia spedzilem na ulicy i w brudnych ,szarych odrapanych bramach !z trudem skonczyle najpierw podstawowke a potem zawodowke jestem cukiernikiem!zylem na skraju nedzy kazdy posilek to dla mnie wielki skarb!czeste awantury z policja,czesto na izbie wytrzyzwien czesto zadymy bez przyczyny!moge powiedziec ze wychowalem sie w nedzy i syfie ale w biedzie gnilem i przezylem!pewnie 80% z was ktorzy czytaja to nie maja pojecia jak zylem majac codziennie pelny posilek z 2 dniach i milosc rodzicielska...mniejsza o to!czesto kradlem ,okradalem ludzi,samochody bilem niszczylem !nigdy nie bralem narkotykow wolalem z menelami w bramie wypic tanie wino!mozna powiedziec ze dzieki przemocy przezylem!troche tez swego zycia przemnieszkalem w piwnicy u kolegi prawie co nie zamarzlem niektorcyh zimowych nocy...nie mam do nikogo o to pretensij bo rodziny nie wybieralem!czeste problemy z kuratorem i domami wychowawczymi!tak byc musialo ale nie wstydze sie tego ze mam za soba taka przeszlosc!gdy skonczylem szkole i stalem sie bezrobotnym pewnego dnia po kolejnym nielegalnym interesie mialem w kieszeni 200 zl!przezylem tak z pol roku az wreszcie powiedzialem sobie stop nedzy!wziolem moje 200 zl wsiadlem w pociag relacij kalisz-berlin (oczywscie bez biletu co bylo nie lada zadaniem zeby mnie kanar nie wyrzucil mnie z pociagu!ale ze bylem przez wiekrzy czas zycia tez pseodokibicem i jezdzilem pociagami na mecze to znam ruzne sztuczki jak dojechac do celu nie trac膮c grosza)w berlinie wsiadlem do pociagu zeby dojechac do dani wysiadlem w kopenchadze siedzac cala droge w kiblu...pod siedzeniami itp...w kopenchadze wsiadlem do pociagu jadecego do szwecij do sztokcholmu !ale niestety tutaj juz mi sie nie udalo i w jakims miasteczku malym wyrzucili mnie z pociagu!znajac podstawy angielskiego lapalem stopa i dojechalem do norwegi!do oslo !zaczoilem zebrac u ludzi spac pod chmurka i zaczolem szukac pracy na poczatku zamiatalem ulice,roznosilem ulotki rwalem truskawki wykonywalem kazda prace i po 4 miesiacach wrocilem do polski z gotowka 25 tys zlotych!spalem u ksiedza w kosciele i u dobrych norwegow a takze pod namiotem!potem majac juz stale zaczepienie u norwegow jezdzilem tam co 2-3 miesiace do pracy na 3-4 miechy iprzy tym zwiedzajac polnocna norwegie,noord capp,lofoty...a wiec z nedzy i syfu do pieniedzy choc nie trwalo to krotko!dzis mam swoje mieszkanie,samochod,komputer i prace w polsce!narazie do norwegi sie nie wybieram bo nie ma narazie pracy ale planuje zrobic cos podobnego i wyjechac na islandie zobaczymy...swoja droga to dziwie sie ze z jednym malym plecakiem i kawlakiem chleba ruszylem ku polnocy ...ale oplacalo sie!dlatego mam szacunek dla wszystkich ludzi ulicy bo to moi bracia i wiem co czuja bo sam zylem w syfie!SZACUNEK LUDZIOM ULICY!!!I WSZYSTKIM TYM KTORZY WIEDZA CO TO JEST GLOD,SMIERC,I BOL!!SZACUNEK DLA WAS BRACIA!

OPOWIEDZIALEM TO W SKROCIE ...JAK KTOS JEST ZAINTERESOWANY SZCZEGOLAMI TO WBIJAC NA GG A WIEC MORAL TAKI ZE MAJAC 200 ZL MOZNA ZWIEDZIC EUROPE!!GRANICE PRZECHODZAC PIESZA A POTEM WSIADAJAC ZNOW DO POCIAGU I SMIAGAJAC DALEJ COS PIEKNEGO!POZDRAWIAM!
Powr髏 do g髍y
Ireth
Alpha Team
Do潮czy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Sk眃: Dania
PostWys砤ny: 15 Mar 2006, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzruszylam sie... g艂aszcze Crying or Very sad
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 16 Mar 2006, 1:30    Temat postu: Bracia Odpowiedz z cytatem

Pi臋kna historia, ale jedno mi nie pasuje... Wydawa艂o mi si臋, 偶e nie lubisz dzieli膰 ludzi, a jednak m贸wisz "moi bracia, ludzie ulicy".
A ludzie ulicy te偶 s膮 r贸偶ni. Jeden wbije Ci n贸z w serce za 3 z艂, a inny pocz臋stuje ostatnim tanim winem. Ludzie s膮 r贸偶ni WSZ臉DZIE!
Ludzie ulicy nie s膮 twoimi bra膰mi.
Ju偶 bardziej twoimi bra膰mi s膮 ludzie odwa偶ni, kt贸rzy umieli postawi膰 na swoim.

Z drugiej strony zarobi膰 du偶o pieni臋dzy za granic膮 to jednak nie wyczyn, cho膰 z pewno艣ci膮 wyjazd z 200 z艂 w kieszeni, bez bilet贸w, to z pewno艣ci膮 CO艢!
Ciesz臋 si臋, 偶e Ci si臋 uda艂o i 偶e z ulicy doszed艂e艣 przed ekran monitora Smile
A wi臋c ju偶 nie jeste艣 cz艂owiekiem ulicy, to Tobie kto艣 dzi艣 wybije szyb臋 w aucie i b臋dziesz wkur...ny na tego swojego "brata". Smile

Najtrudniej jest wybi膰 si臋 z ulicy pracuj膮c (uczciwie) m贸zgiem.
Nie maj膮c pomocy rodzic贸w, pracowa膰 wieczorami, zarabia膰 grosze i uczy膰 si臋, studiowa膰...
Gdy wykonujesz nawet trudn膮 fizyczn膮 prac臋 za du偶e pieni膮dze, to nie sztuka szybko awansowa膰 spo艂ecznie.
Przyznaj, 偶e gdyby艣 rozpocz膮艂 nauk臋 w liceum a potem studia, stara艂by艣 si臋 by膰 najlepszy w tym co robisz, a potem dosta艂by艣 prac臋 w Polsce za 5 tys. z艂 miesi臋cznie, to to by艂by awans du偶o bardziej trudny a z drugiej strony bardziej efektowny...

Ale i tak jeste艣 OK. Staraj si臋 tylko za bardzo nie udowadnia膰 sobie i innym, 偶e jeste艣 "bratem ludzi z ulicy".
Bo taka "martyrologia" jest zb臋dna. Twoje dzieci ju偶 nie b臋d膮 wiedzia艂y pewnie co to jest "ulica" i opowiadaniami o tym jak z niczego sta艂e艣 si臋 wielki nie wyprowadzisz ich na ludzi.
Bo niekt贸rzy traktuj膮 swoj膮 m臋k臋 jak rodzaj szlachectwa, z kt贸rym si臋 obnosz膮. Zamiast tytu艂u "ksi膮偶臋", "hrabia" itp. dodasz sobie "brat ulicy", ale to Ci nic nie da. B臋dziesz obcy dla tych ludzi co nadal tkwi膮 na ulicy jak i dla tych, kt贸rzy siedz膮 przed komputerami lub ci臋zko pracuj膮 na swoje rodziny.
Wi臋c si臋 wyluzuj i ciesz si臋 偶yciem, szanuj innych ludzi (z ulicy i poza), bo bij膮c si臋 w barze nie udowodnisz swego "szlachectwa".
Po prostu jeste艣 cz艂owiekiem i tyle (albo a偶 tyle).
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Nast阷ny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron