reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

11 września. pamiętamy - wspominki i czarny humor
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danndnb
Gość
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matrix35 napisał:
turboneta napisał:
Granice śmieszności tez powinny mieć swoje granice.
Ta akurat została przekroczona.

Mysle ze nie tylko ja czekam na ten dzien w ktorym napiszesz swoj ostatni post na tym forum turboneta


Kiedys ludzie jej pisali delikatnie,zeby juz nic nie pisala bo nie chca jej czytac.A ona nie rozumie.Wiec chyba cos z mozgiem ma nie tak-nie moze sie powstrzymac od komentarza.Nie umie panowac nad swoimi emocjami.Az w koncu wyrobi sobie taka opinie ze wszyscy zaczna jej jechac po moralnosci.A jak dalej bedzie pisala to znaczy ze nie ma szacunku do nikogo a tym bardziej do siebie i nikt do niej.Najlepiej nie odpowiedac na jej wypowiedzi.wtedy zacznie pisac sama do siebie i odpowiadac na wlasne posty.Poprostu chce sie dorobic na tym forum- opini i garba.
Powrót do góry
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ona nie karze ci czytać tego co napisze Smile

Ona tez nie musi czytać tego co ty napiszesz Smile

No i do tego ona nie dba o zdanie i opinie na jej temat osĂłb takich jak ty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danndnb
Gość
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli odpisujesz to znaczy ze czytasz nas i myslisz o nas.Byc moze wcale nie myslisz.Masz tylko takie odruchy warunkowe-jest nowy post napisze cos.A chyba wiekszosc jest tego samego pokroju co ja.skoro nie chca cie czytac i skoro nas nie uwazasz to co tu robisz i po co odpisujesz.Ty masz pewnie wzrostu ok 165cm a twoja glupota 220cm.
Powrót do góry
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danndnb napisał:
jesli odpisujesz to znaczy ze czytasz nas i myslisz o nas.Byc moze wcale nie myslisz.Masz tylko takie odruchy warunkowe-jest nowy post napisze cos.A chyba wiekszosc jest tego samego pokroju co ja.skoro nie chca cie czytac i skoro nas nie uwazasz to co tu robisz i po co odpisujesz.Ty masz pewnie wzrostu ok 165cm a twoja glupota 220cm.


Jeśli ty piszesz komentarze to oznacza, ze tez czytasz Smile


Reszta bez komentarza, bo nie jest tego warta Smile

No i temat chyba trochę nie na temat .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danndnb
Gość
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zreszta nie pisalem do ciebie. pozatym to bedzie moj ostatni post na ten temat.nastepnym razem bede"milszy"
Powrót do góry
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danndnb napisał:
zreszta nie pisalem do ciebie. pozatym to bedzie moj ostatni post na ten temat.nastepnym razem bede"milszy"


Nie stanie się nic oprócz tego, ze tym samym udowodnisz jakim jesteś człowiekiem i jaki poziom reprezentujesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
amande

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 105
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danndnb, chyba się zagalopowałeś !? Przede wszystkim nie obrażaj!!! Pisz za siebie i tobie podobnych osób. Wprawdzie jestem zalogowana od niedawna ale już zdążyłam rozgraniczyć grupę osób zawistnych, nie potrafiących mądrze dyskutować na forum, nie umiejących pisać składnie i bezbłędnie. Natomiast potrafią świetnie szydzić z drugich!!!
Należy pamiętam, że:
- młode pokolenie jest filarem, starsze przęsłem,
- im mniej nienawiści, tym więcej zdrowia ...etc.
Poza tym lubię czytać wypowiedzi mądre, a takie tutaj osoby piszą. Nie będę wymieniała, by nikogo nie pominąć. Nie będę także odpowiadała na głupie wypowiedzi.
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
danndnb
Gość
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...w koncu mozna poczytac kogos innego - nowego. zle czy dobrze ale nowa.A jak nowa to jeszcze nie wie gdzie moze wlezc turbo.
Powrót do góry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matrix35
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 39
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

danndnb ja tu jestem po twojej stronie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz_Pabianice

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 472
Skąd: Reykjanesbaer
PostWysłany: 12 Wrz 2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważaj mjkl, bo za myślozbrodnię można posiedzieć 10 lat bez procesu. Smile
Obama Proposes New Law 'Prevention Detention' - For Future Crimes you might commit
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sylwiam

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 153
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 2:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy wy juz naprawde nie potraficie zalozyc nowego watku aby nie pojawil sie w nim temat Turbonety? cokolwiek czlowiek by chcial przeczytac to nic tylko walkujecie jeden temat. A co do smierci Sxxxxn, to akurat ja z nia mam do czynienia niemal na codzien, wiec nie mow mi kogo mi zal a kogo nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefan 1155

Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 2:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie zal ci Sxxxxn 40 tys oficerow polskich zamordowanych w katyniu na twuj rozkaz?????? pewnie nie!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze zal, tak jak pozostalych 60 milionow ktore zginelo podczas ostatniej wojny, tak sie niestety sklada ze wojny maja to do siebie ze rzadza sie wlasnymi prawami i jak historia pokazuje do takich ekscesow dochodzilo i dochodzic bedzie podczas kazdego zbrojnego konfliktu.
Powrót do góry
stefan 1155

Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn historia sie klania . chyba ze korzystasz ze zrudel MSZ Rosi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwiam napisał:
czy wy juz naprawde nie potraficie zalozyc nowego watku aby nie pojawil sie w nim temat Turbonety? cokolwiek czlowiek by chcial przeczytac to nic tylko walkujecie jeden temat. A co do smierci Sxxxxn, to akurat ja z nia mam do czynienia niemal na codzien, wiec nie mow mi kogo mi zal a kogo nie.


Rany!!! Co ja zrobię gdy pewnego dnia czytając forum nie zobaczę, ze ktoś znowu mnie wyzywa, krytykuje za każdą rzecz którą napiszę....

Co to będzie....co to będzie....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwiam napisał:
czy wy juz naprawde nie potraficie zalozyc nowego watku aby nie pojawil sie w nim temat Turbonety? cokolwiek czlowiek by chcial przeczytac to nic tylko walkujecie jeden temat. A co do smierci Sxxxxn, to akurat ja z nia mam do czynienia niemal na codzien, wiec nie mow mi kogo mi zal a kogo nie.
Nikomu swojego zdania nie narzucam, mozesz zalowac kogo chcesz, nawet wieloryby lowione przez rybakow czy wymierajace gatunki zwierzat, chce tylko uswiadomic ze konflikty czy zamachy zdarzaly sie zawsze i beda sie zdarzac i zawsze beda ginac w nich ludzie, takie jest zycie i taki jest swiat, miejmy tylko nadzieje ze przyszle pokolenia go naprawia, a poki co musimy sie pogodzic z tym co jest i starac sie czynic dobro na swoim podworku, od czegos trzeba zaczac.
Powrót do góry
stefan 1155

Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam stlinie napisales ze robi sie wilekie halo z powodu smierci 3tys osob. a niewidzisz tego ze to reakcja lancuchowa!! irak afganistan czego sa wynikiem??? uzyj troszke tej wrodzonej inteligeci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dajcie spokĂłj Sxxxxn.
Z jednej strony nawet go trochę rozumiem, bo i we mnie czasem jest złość na to, ze tak naprawdę nie za wiele osób na świecie przejmuje się śmiercią polaków podczas wojny, jednej, drugiej, pomiędzy i po...wtedy rodzi sie pytanie: dlaczego to my mamy przejmować się innymi skoro nami nie przejmują się oni.

Jednak należy walczyć z tego rodzaju uprzedzeniami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefan 1155 napisał:
sam stlinie napisales ze robi sie wilekie halo z powodu smierci 3tys osob. a niewidzisz tego ze to reakcja lancuchowa!! irak afganistan czego sa wynikiem??? uzyj troszke tej wrodzonej inteligeci.
nie wiem na jakiej podstawie podejrzewasz mnie o inteligencje Very Happy Very Happy , sam tez moglbys jej uzyc i poszukac w artykulach i literaturze kto i za czyje pieniadze wyszkolil tych co zrownali z ziemia slawetne bloki.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron