reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Podr贸偶 do Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
svavec
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Sk眃: Gdynia
PostWys砤ny: 16 Sie 2009, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na promie mozesz wykupic dostep do internetu ,za odpowiednia kwote i na odpowiedni czas niestety ...do tanich nie nalezy Wink
Na wiekszosci stacji benzynowych jest miejsce do mycia aut,bezplatnie,czesto dostepne tylko w dzien ,ale ciezej jest znalezc te stacje .W malych miejscowosciach ,a raczej przy niektorych farmach ,znajdziesz tylko dystrybutory bez miejsc do mycia.
Z internetem mobilnym .... nie mam pojecia ,na pewno tam gdzie siec GSM ( na dookolnej 1ce w okolo 75 % jest zasieg ) tam i internet ,ale dostep musisz wykupic u tutejszego dostawcy ...tak sadze
Dlaczego turysci jezdza polnocna droga ....chyba zalezy od planu objazdu i atrakcyjnosci interesujacych Cie miejsc Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
blondas

Do潮czy: 30 Cze 2008
Posty: 8
Sk眃: warszawa-koszalin
PostWys砤ny: 20 Sie 2009, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedz! Very Happy
juz licze godziny do wyjazdu...
pozdrawiam blondas
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Aurar

Do潮czy: 26 Wrz 2009
Posty: 8
PostWys砤ny: 26 Wrz 2009, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
moim marzeniem jest wybra膰 si臋 kiedy艣 na Islandi臋, g艂贸wnie ze wzgl臋du na klimat, a tak偶e uroki tej fascynuj膮cej wyspy. ;-) Planuje, planuje i jak na razie nic. :-(
Pierwszym moim krokiem b臋dzie, wi臋c moja pro艣ba do Was o rady, odpowiedzi na moje pytania.
Chcia艂bym wyl膮dowa膰 na Islandii(Rejkiawik) na par臋 dni(4-5). Nie wiem jeszcze kiedy, ale chcia艂bym, aby w tym momencie temperatura oscylowa艂a co艣 ok. 15 - 20 stopni C. :-)
Jaki by艂by koszt przelotu bezpo艣rednio z Polski na Islandi臋(jakie polecacie linie, itp.)?
Wybra艂bym si臋 sam, wi臋c zale偶a艂o by mi na pokoiku w jakim艣 hotelu dla jednej osoby(jaki koszt za dob臋 w z艂?).
Podsumowuj膮c, na razie chodzi mi o zarys koszt贸w, jakie bym poni贸s艂 i o por臋 jaka by odpowiada艂a moim wymogom klimatycznym. O to, jak prze偶y膰 b臋d臋 pyta艂 si臋 p贸藕niej.
Mam nadziej臋, 偶e zrozumieli艣cie o co mi chodzi.
Z g贸ry dzi臋kuj臋 za rady, odpowiedzi.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Aurar

Do潮czy: 26 Wrz 2009
Posty: 8
PostWys砤ny: 29 Wrz 2009, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z user贸w co nie co pom贸g艂 mi na PW. Za co jestem bardzo wdzi臋czny i dzi臋kuje.
Jakby kto艣 mia艂 jeszcze jakie艣 rady to pisa膰.

Mia艂bym jeszcze tak膮 pro艣b臋 o polecenie hotelu w Rejkiawiku tak do 300 z艂 za dob臋(jedna osoba).
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wielkopolanka

Do潮czy: 20 Mar 2008
Posty: 159
PostWys砤ny: 29 Wrz 2009, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aurar napisa:
Witam serdecznie,
moim marzeniem jest wybra膰 si臋 kiedy艣 na Islandi臋, g艂贸wnie ze wzgl臋du na klimat, a tak偶e uroki tej fascynuj膮cej wyspy. ;-) Planuje, planuje i jak na razie nic. :-(
Pierwszym moim krokiem b臋dzie, wi臋c moja pro艣ba do Was o rady, odpowiedzi na moje pytania.
Chcia艂bym wyl膮dowa膰 na Islandii(Rejkiawik) na par臋 dni(4-5). Nie wiem jeszcze kiedy, ale chcia艂bym, aby w tym momencie temperatura oscylowa艂a co艣 ok. 15 - 20 stopni C. :-)
Jaki by艂by koszt przelotu bezpo艣rednio z Polski na Islandi臋(jakie polecacie linie, itp.)?
Wybra艂bym si臋 sam, wi臋c zale偶a艂o by mi na pokoiku w jakim艣 hotelu dla jednej osoby(jaki koszt za dob臋 w z艂?).
Podsumowuj膮c, na razie chodzi mi o zarys koszt贸w, jakie bym poni贸s艂 i o por臋 jaka by odpowiada艂a moim wymogom klimatycznym. O to, jak prze偶y膰 b臋d臋 pyta艂 si臋 p贸藕niej.
Mam nadziej臋, 偶e zrozumieli艣cie o co mi chodzi.
Z g贸ry dzi臋kuj臋 za rady, odpowiedzi.


Hej!
Jak cos to to moj numer gg 9072494 moze w czyms bede mogla pomoc Wink
Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wielkopolanka

Do潮czy: 20 Mar 2008
Posty: 159
PostWys砤ny: 29 Wrz 2009, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkopolanka napisa:
Aurar napisa:
Witam serdecznie,
moim marzeniem jest wybra膰 si臋 kiedy艣 na Islandi臋, g艂贸wnie ze wzgl臋du na klimat, a tak偶e uroki tej fascynuj膮cej wyspy. ;-) Planuje, planuje i jak na razie nic. :-(
Pierwszym moim krokiem b臋dzie, wi臋c moja pro艣ba do Was o rady, odpowiedzi na moje pytania.
Chcia艂bym wyl膮dowa膰 na Islandii(Rejkiawik) na par臋 dni(4-5). Nie wiem jeszcze kiedy, ale chcia艂bym, aby w tym momencie temperatura oscylowa艂a co艣 ok. 15 - 20 stopni C. :-)
Jaki by艂by koszt przelotu bezpo艣rednio z Polski na Islandi臋(jakie polecacie linie, itp.)?
Wybra艂bym si臋 sam, wi臋c zale偶a艂o by mi na pokoiku w jakim艣 hotelu dla jednej osoby(jaki koszt za dob臋 w z艂?).
Podsumowuj膮c, na razie chodzi mi o zarys koszt贸w, jakie bym poni贸s艂 i o por臋 jaka by odpowiada艂a moim wymogom klimatycznym. O to, jak prze偶y膰 b臋d臋 pyta艂 si臋 p贸藕niej.
Mam nadziej臋, 偶e zrozumieli艣cie o co mi chodzi.
Z g贸ry dzi臋kuj臋 za rady, odpowiedzi.


Hej!
Jak cos to to moj numer gg 9072494 moze w czyms bede mogla pomoc Wink
Pozdrawiam


A ta wiadomosc miala byc na priva Wink No trudno Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ansswis

Do潮czy: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWys砤ny: 29 Wrz 2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chcia艂bym wyl膮dowa膰 na Islandii(Rejkiawik)
- lotnisko miedzynarodowe w Keflaviku tam wsiadasz w autobus (1800 isk) i po 45 min jestes na dworcu g艂贸wnym w Reykjaviku.

Cytat:
Nie wiem jeszcze kiedy, ale chcia艂bym, aby w tym momencie temperatura oscylowa艂a co艣 ok. 15 - 20 stopni C. :-)
- tak wiec wybor tylko jeden - lipiec

Cytat:
Jaki by艂by koszt przelotu bezpo艣rednio z Polski na Islandi臋(jakie polecacie linie, itp.)?
bezposrednio to tylko z icelandexpress ceny znajdziesz na stronce, latem loty z Warszawy i Krakowa

Cytat:
Wybra艂bym si臋 sam, wi臋c zale偶a艂o by mi na pokoiku w jakim艣 hotelu dla jednej osoby(jaki koszt za dob臋 w z艂?).
trzeba by sprawdzic w necie jakies guesthousy podejrzewam ze jest ich troche
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ansswis

Do潮czy: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWys砤ny: 29 Wrz 2009, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aurar napisa:
Jeden z user贸w co nie co pom贸g艂 mi na PW. Za co jestem bardzo wdzi臋czny i dzi臋kuje.
Jakby kto艣 mia艂 jeszcze jakie艣 rady to pisa膰.

Mia艂bym jeszcze tak膮 pro艣b臋 o polecenie hotelu w Rejkiawiku tak do 300 z艂 za dob臋(jedna osoba).


tak na szybko udalo mi sie znalezc taka liste guesthousow http://www.randburg.com/is/tourism/acco/guesthouses_in_reykjavik.asp

ten ladnie wyglada http://www.guesthousereykjavik.com/index.php?slug=prices cena pokoju z lazienka 13 300 isk czyli ok 75 euro czyli ok 300 zl na dzien dzisiejszy

Co do ceny to musisz sobie to sam przeliczyc, dokladnej ci nikt nie poda bo do przyszlych wakacji wiele sie moze zmienic

w dniu dzisiejszym wyglada to tak
1 euro = 182 isk
1 euro = 4.1 z艂

jak masz jeszcze jakies pytania to pisz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Aurar

Do潮czy: 26 Wrz 2009
Posty: 8
PostWys砤ny: 30 Wrz 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ansswis napisa:
jak masz jeszcze jakies pytania to pisz

Na dzie艅 dzisiejszy jedyne pytanie jakie mi przychodzi do g艂owy to ile trwa lot? Very Happy
Sprawdza艂em na stronie icelandexpress, ale tam chyba podaj膮 godziny z r贸偶nic膮 czasu i co艣 si臋 gubi臋.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Aurar

Do潮czy: 26 Wrz 2009
Posty: 8
PostWys砤ny: 30 Wrz 2009, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomnia艂bym bym. Dzi臋kuj臋 za odpowiedzi.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
rokfor32

Do潮czy: 03 Lip 2009
Posty: 65
PostWys砤ny: 30 Wrz 2009, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oko艂o 4,5 godziny.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
123

Do潮czy: 19 Sie 2009
Posty: 13
PostWys砤ny: 4 Pa 2009, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze艣膰! A co z wyprawa na Islandi臋 bardziej zorganizowan膮 z jakiego艣 biura podr贸偶y ,nie mam kompletnie z kim jecha膰 ,znacie mo偶e jakie艣 oferty wycieczek bardziej hmm... dzikich w sensie kemping itd ale nadal zorganizowanych przez jakie艣 biura?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lukas-3000GT
Go舵
PostWys砤ny: 5 Pa 2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

''podr贸znik'' - czy cos takiego organizowali wycieczki na islandie i bylo duzo zainteresowanych.

Cena: 4500z艂 i naprawde oplacalo sie. Ciekawa wycieczka, ladne widoki

Cytat:
Wy偶ywienie w艂asne - cz臋艣膰 偶ywno艣ci zabieramy z Polski, a cz臋艣膰 kupujemy w sieci stosunkowo tanich sklep贸w na Islandii (mo偶liwo艣膰 korzystania z butli gazowych).

Noclegi w mikrobusie, namiotach, schronach turystycznych lub u znajomych organizatora (wszystkie formy s膮 bezp艂atne). Na 偶yczenie ch臋tni dowo偶eni s膮 do pobliskich schronisk m艂odzie偶owych, hoteli, kwater prywatnych lub na p艂atne campingi - w贸wczas uczestnicy musz膮 sami op艂aci膰 nocleg. Mikrobusy s膮 jednak na tyle wygodne, 偶e najcz臋艣ciej nie ma potrzeby korzystania z p艂atnych nocleg贸w.

Zg艂oszenia przyjmuje i szczeg贸艂owych informacji udziela:

Jacek Grzyma艂a
Klub Turystyczny "Podr贸偶nik"
ul. Barcelo艅ska 5/2
02-762 Warszawa

tel./fax: (022) 642 22 09
tel. (085) 743 46 98
kom. 0 691 020 540
e-mail: podroznik_jacek_grzymala@wp.pl

Jesli jest ktos zainteresowany koniecznie musi powo艂a膰 si臋 na witryn臋 www. islandia .org .pl!
Powr髏 do g髍y
123

Do潮czy: 19 Sie 2009
Posty: 13
PostWys砤ny: 6 Pa 2009, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiecie mo偶e czy ten "podr贸偶nik" to godne zaufania biuro? kto艣 mo偶e z Nimi podr贸偶owa艂?Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lukas-3000GT
Go舵
PostWys砤ny: 6 Pa 2009, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godne zaufania dlatego je podalem, kiedys moj znajomy zapisal sie na te wycieczke i jak przyjechal, pozwiedzal to.. to juz do PL nie wrocil Smile
Powr髏 do g髍y
michal-krakow

Do潮czy: 23 Sty 2006
Posty: 45
Sk眃: Krak贸w
PostWys砤ny: 28 Pa 2009, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyruszamy z Krakowa w czerwcu 2010 w 2-3 autka terenowe. S膮 wolne miejsca. Ch臋tni proszeni o PW.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Sanczez_80

Do潮czy: 10 Lut 2010
Posty: 1
PostWys砤ny: 10 Lut 2010, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybaczcie ze zadaje takie pytania, ale jestem tu nowy a szczerze mowiac czasu za duzo nie mam zeby sie dokladnie wczytywac w to forum. ale kiedy najlepiej pojechac do Islandii? i ile dni potrzeba zeby ja cala zwiedzic tak z grubsza? czyli zobaczyc najwazniejsze rzeczy etc?

i jakie sa koszta wypozyczenia samochodu na powiedzmy 5-7 dni w przeliczeniu na funty ?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
stan

Do潮czy: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWys砤ny: 11 Lut 2010, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lipcu
2 tygodnie
auto na tydzien od 400 funt贸w, ale raczej wi臋cej (chyba ze teraz zarezerwujesz)
_________________
Divided We Stand, United We Fall!

NSK
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jar

Do潮czy: 09 Lut 2010
Posty: 188
Sk眃: Lublin
PostWys砤ny: 11 Lut 2010, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sanczez_80 napisa:

kiedy najlepiej pojechac do Islandii? i ile dni potrzeba zeby ja cala zwiedzic tak z grubsza? czyli zobaczyc najwazniejsze rzeczy etc?

To zale偶y od 艣rodka transportu.
Je艣li jedziesz autem, to g艂贸wne atrakcje le偶膮ce blisko drogi nr 1 mo偶na zrobi膰 w jakie艣 10 dni lub mniej [byli tacy, co chcieli si臋 wyrobi膰 w tydzie艅, ale to wg. mnie bez sensu]. Z tym,偶e pomin膮膰 musisz Fiordy Zachodnie i Snaefellsnes, podobnie jak niekt贸re p贸艂wyspy na p贸艂nocy i wschodzie.
Ostatnim razem by艂em z grup膮 znajomych autem, mieli艣my 18-19 dni na objazd wyspy, starczy艂o czasu te偶 na Fiordy Zach., ze Snaefellsnes dotarli艣my tylko do Stykkisholmur. Na koniec zosta艂o nam troch臋 rezerwy czasu, ale niestety za ma艂o na planowany wcze艣niej wypad do Landmannalaugar [cz臋艣膰 doj艣cia by艂aby z buta, bo tam osob贸wk膮 nie dojedziesz], poza tym przysz艂o za艂amanie pogody [to by艂 ju偶 pocz膮tek wrze艣nia] i o 偶adnym trekkingu [np. pod Hekl膮] w tych warunkach nie by艂o mowy. Jechali艣my tak p贸藕no, bo by艂y spore zni偶ki w wypo偶yczalni aut po 20-tym sierpnia.
Je艣li jedziesz bez auta, to raczej pojedynczo lub g贸ra w dwie osoby, bo ruch ko艂owy latem w du偶ej mierze generuj膮 tury艣ci, a Ci mog膮 mie膰 auta zapakowane po dach. Og贸lne tempo przemieszczania na og贸艂 wolne, ale raz zdarzy艂o mi si臋 z艂apa膰 stopa spod Jolusarlon a偶 do samego Reykjaviku. Lepiej te偶 by膰 w szczycie sezonu, tak by艂em za pierwszym razem , r贸wnie偶 18-19 dni [pocz膮tek sierpnia]. Generalnie dotar艂em do o po艂ow臋 mniejszego obszaru ni偶 w wariancie samochodowym, ale za to sp臋dzi艂em ze 6 dni w interiorze, popularna trasa Landmannalaugar-Thorsmork-Skogar. Przeskoczy艂em tam [do L.] terenowym autobusem z Myvatn na p贸艂nocy [b. ciekawa okolica!] kursuj膮cym latem przez F26, czyli "przez 艣rodek". Zwykle je藕dzi艂 do po艂owy sierpnia, w tym roku poci膮gnie a偶 do 2/3IX [bomba!!!]. Te sezonowe autobusy przez interior s膮 dro偶sze ni偶 normalne. Jeszcze jeden jedzie z Reykjaviku do Akureyri tras膮 F35 Kjolur, ale t臋 da si臋 w sezonie zrobi膰 stopem w 2-3 dni, co sam praktykowa艂em. Da si臋 j膮 te偶 od biedy przejecha膰 osobowka, cho膰 niezbyt legalnie [nie pr贸bujcie tego autem z wypo偶yczalni!]. No i to prawie nie jest skr贸t w stosunku do jazdy jedynk膮. Pozosta艂e kursy "terenowe" z rozkladem jazdy obs艂uguj膮 g艂贸wnie okolice Landmannalaugar i Thorsmork, je偶dz膮 przewa偶nie do po艂owy wrze艣nia. Reszta to tylko organizowane wycieczki, zwykle do ko艅ca VIII
Po偶yteczny serwis o wszystkim [pewnie kto艣 kiedy艣 linkowa艂, ale...]:
www.nat.is
Podsumowuj膮c: moim zdaniem nale偶y jecha膰 na minimum 2.5 tygodnia, niezale偶nie do formy, a optimum to 3 tygodnie lub wi臋cej. Dotarcie do jednego wi臋cej ciekawego miejsca to zwykle operacja zajmuj膮ca par臋 dni , szczeg贸lnie, je艣li nie le偶y blisko drogi nr 1, a nie mamy teren贸wki. Je艣li wi臋c masz ma艂o czasu, to b臋dziesz mija艂 takie miejsca maj膮c je niemal na wyci膮gniecie r臋ki. Ja tak musia艂em odpu艣ci膰 Lakagigar, to tylko 50km do "jedynki" ale 偶eby przej艣膰 si臋 tam i z powrotem potrzebowa艂bym 4 dni.
Co do warunk贸w pogodowych, to podejrzewam,偶e tak jak tu pisz膮 ludzie mog膮 by膰 lepsze na pocz膮tku/w 艣rodku sezonu, ja nie mam por贸wnania, poza tym 偶e pocz膮tek wrze艣nia wygl膮da艂 ju偶 do艣膰 paskudnie na po艂udniu wyspy -ale nie musi to by膰 regu艂膮, musieliby si臋 wypowiedzie膰 mieszka艅cy. Za to lepsz膮 na og贸艂 pogod臋 na p贸艂nocy [rejon Myvatn] mog臋 sam potwierdzi膰.
Aha, jest jeden argument za p贸藕nym wyjazdem [prze艂omVIII/IX]: nasila si臋 aktywno艣膰 S艂o艅ca i zorze polarne robi膮 si臋 coraz bardziej okaza艂e. Do po艂owy VIII nie ma szans ich zobaczyc ze wzgledu na bia艂e noce. Zorza zorzy nie r贸wna, ja pierwsz膮 i dot膮d najlepsz膮 widzia艂em... w PL. Fenomenalna, kolorowa dyskoteka na niebie [to by艂a ta s艂awna zorza z 2003]. Na Islandii tylko tak膮 szar膮 bez kolor贸w w 2007, ale to by艂o tu偶 przed minimum cyklu s艂onecznego. Z relacji z Wyspy [nie tylko z tego forum] wynika, 偶e ju偶 teraz zorze robi膮 si臋 do艣膰 spektakularne [zobacz zdj臋cia z ostatnich miesi臋cy], a mo偶e by膰 tylko lepiej przez najbli偶sze par臋 sezon贸w. W tym roku zn贸w jad臋 na Islandi臋 i jestem na etapie rozwa偶a艅 przesuni臋cia ca艂ej eskapady na termin zorzowy, niestety to nie jedyny czynnik, kt贸ry w tym konkretnym przypadku musz臋 rozwa偶y膰 Crying or Very sad
Pozdrawiam
-J.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
tautao

Do潮czy: 04 Mar 2010
Posty: 8
PostWys砤ny: 6 Mar 2010, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

123 napisa:
Cze艣膰! A co z wyprawa na Islandi臋 bardziej zorganizowan膮 z jakiego艣 biura podr贸偶y ,nie mam kompletnie z kim jecha膰 ,znacie mo偶e jakie艣 oferty wycieczek bardziej hmm... dzikich w sensie kemping itd ale nadal zorganizowanych przez jakie艣 biura?


Ja znam AKSU z Krakowa, tyle 偶e to nie biuro a jaki艣 klub czy co艣. By艂em w tamtym roku na ich relacji z Islandii, by艂a niez艂a. Widze 偶e w tym roku te偶 organizuj膮.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Nast阷ny
Strona 8 z 14

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron