reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

svinaflensa-
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwiam

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 153
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 29 Paź 2009, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Grazyna nie sztuka na byle katar przepisywac od razu antybiotyk ale czasami trzeba to zrobic a tutaj lekarze czasami naprawde przeginaja z metodami leczenia jak np coca cola.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ansswis

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWysłany: 29 Paź 2009, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stan napisał:
tzn ze najsilniejsze spoleczenstwa sa teraz w afryce bo tam smiertelnosc noworodkĂłw najwieksza i selekcja naturalna najmocniejsza.


moze sie to wyda ciut smieszne ale mozliwe ze tak.

bo jakby nad tym sie zastanowic to jestem ciekaw jak dlugo przezyl by przecietny Amerykanin lub Europejczyk w Somalii, Sudanie. (oczywiscie pomijajac fakt ze byli by celem z powodu pochodzenia). Mysle ze afrykanie sa w stanie zniesc znacznie wiecej niz my.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miska123102

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 125
PostWysłany: 29 Paź 2009, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zjadliwy-wirus-zabija-na-Ukrainie;-kontrole-medyczne-na-granicy-z-Polska,wid,11642695,wiadomosc.html?ticaid=1902e Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 29 Paź 2009, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miska123102 napisał:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zjadliwy-wirus-zabija-na-Ukrainie;-kontrole-medyczne-na-granicy-z-Polska,wid,11642695,wiadomosc.html?ticaid=1902e Sad



Kolejny naturalny selekcjoner.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miska123102

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 125
PostWysłany: 29 Paź 2009, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIEWIELE OSÓB ZDAJE SOBIE SPRAWE ŻE OK 2-3 MIESIĄCE TEMU DOSZŁO DO USZKODZENIA REAKTORA JĄDROWEGO NA UKRAINIE PRZY NASZEJ WSOCHODNIEJ GRANICY W MIEJSCOWOŚCI DOKŁADNIE NIE PAMIĘTAM BO TO ZLEKCEWAŻYŁEM WTEDY (CZARNO... ) DALSZEJ CZEŚCI NAZWY NIE PAMIĘTAM I NIECHCE MI SIE W TEJ CHWILI SZUKAĆ A I TAK NIE JESTEM PEWNY CZY TO NA CZARNO SIE NAZYWAŁO. W KAZDYM RAZIE ZARAZ W DZIEŃ USZKODZENIA DZWONILI DO NAS ZNAJOMI Z UKRAINY ŻE DOSZŁO DO WYCIEKU RADIOAKTYWNEGO ABYŚMY SIE W JAKIŚ SPOSÓB ZABEZPIECZYLI BO WŁADZE UKRAIŃSKIE WSZYSTKO ZATUSZOWAŁY, JESTEM PEWIEN ŻE WIELE OSÓB MIESZKAJĄCYCH PRZY GRANICY Z UKRAINA TEŻ TO POTWIERDZI BO WIEM ŻE DOSTAWALI RÓWNIEŻ TAKIE CICHE INFORMACJE OD NASZYCH SĄSIADÓW. WIĘC NIECH TERAZ NIKT NIE PIER... O WIRUSIE

OCZYWIŚCIE TO JEST CYTAT CO O TYM MYŚLICIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
unregistered

Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 228
PostWysłany: 29 Paź 2009, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widze tekst napisany w ten sposob (CAPS LOCK) to go nie czytam.
To wlasnie mysle.
_________________
prawie regulamin forum
1. Forum nie powstało z myślą o miłośnikach pracy na Islandii.
Powstało z myślą o miłośnikach Islandii, skupionych wokół ICELAND.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysłany: 30 Paź 2009, 2:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ansswis napisał:
stan napisał:
tzn ze najsilniejsze spoleczenstwa sa teraz w afryce bo tam smiertelnosc noworodkĂłw najwieksza i selekcja naturalna najmocniejsza.


moze sie to wyda ciut smieszne ale mozliwe ze tak.

bo jakby nad tym sie zastanowic to jestem ciekaw jak dlugo przezyl by przecietny Amerykanin lub Europejczyk w Somalii, Sudanie.


nie wiem ile przezylby europejczyk ale statystyczny somalijczyk daje rade 49 lat, jakos nie powala ten wynik na kolana.
_________________
Divided We Stand, United We Fall!

NSK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 30 Paź 2009, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele domów na Islandii było budowanych w latach 60 i 70 wtedy używano materiałów o których wiadomo teraz ,że są odpowiedzialne za choroby nowotworowe.Teraz właśnie wiele ludzi tutaj umarło i umiera z tego powodu właśnie na raka. A jak te materiały się nazywały, niestety nie powiem, bo się na tym nie znam zbyt dobrze. Może inni wiedzą więcej na ten temat.Ja z chęcią też bym się więcej dowiedziała.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jacek108

Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skąd: łomĹźa / Reykjavik
PostWysłany: 30 Paź 2009, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom, ja też o tym słyszałem, ale do wątku nic nowego niestety nie wniosę bo mówił mi o tym Islandczyk a ja nie dość, że języka technicznego nie znam to udawałem zaciekawionego... ;( a teraz zonk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
bednarczyk

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 52
PostWysłany: 30 Paź 2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co?????????????? gĂłwno wiecie i gĂłwno piszecie!!!!!! az sie plakac che jak sie to czyta, ta nie pamieta nazwy, temu nie chcialo sie sluchac... brrrr az wspolczuje waszym malzonkom ze takie lamusy z was. ...bysmy sprobowali w tej pozycji co ja....... no wiesz....... a ty.... no wiesz.... cholera zapomnialam nazwy.............................. i co??????????? wtedy dopiero ZONK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek108

Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skąd: łomĹźa / Reykjavik
PostWysłany: 30 Paź 2009, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty akurat zapewne nie masz z tym problemów, w końcu chłopcy nawzajem nie mają aż tak wielu pozycji ;D ale forum ku temu przeznaczone szukaj w innym dziale i nie wpraszaj się koleżko ze swoimi przekonaniami do dyskusji która nie odbywa się w temacie na który chciałbyś podyskutować. i co zonk? mONdralo?? pierwszy raz chyba zobaczył bym chętnie jakiś udany pic od Foo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
AcidBurn

Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 426
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 30 Paź 2009, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwiam napisał:
zgadzam sie z Grazyna nie sztuka na byle katar przepisywac od razu antybiotyk ale czasami trzeba to zrobic a tutaj lekarze czasami naprawde przeginaja z metodami leczenia jak np coca cola.


nie wiem, czy wiesz..... ale w Polsce swgo czasubyła moda na leczenie grypy żołądkowej: 2litry coli i 3 paczki paluszków solonych.... wszędzie przeginają... nie tylko tutaj.... mówię... zdrowy rozsądek....

pozatym podoba mi się na Islandii to, że lekarze na przeziębienia każąpić dużowody i tyle... w Polsce zaraz najadł by się jeden z drugim Gripexó,Ibupromów itd... aczy ktoś w ogóle czyta ulotki ze składem chemicznym tych leków????????? można się przeżegnać!
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AcidBurn

Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 426
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 30 Paź 2009, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki za pisownię, ale spacjami nie zawsze działa :/
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia131

Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWysłany: 30 Paź 2009, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefan 1155 napisał:
Cytat:
teraz to wy takie bzdury piszecie ze szock!!!!!! zastanowcie sie jak tu bylo??? zyli w biedzie czy w dobrobycie???

proponuje ci bys troszke poczytala histori kraju w ktorym teraz przebywasz, lub zpytac jakiegos znajomego islandczyka to ci troszke opowie na ten temat. ps jaki maszkolor wlosow???


czarne mam wlosy a bo co??? a wogle o co ci biega powiedzialam zeby co niektorzy sie zastanowili jakie glupoty pisza czytasz bez zrozumienia czy jak????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek108

Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skąd: łomĹźa / Reykjavik
PostWysłany: 30 Paź 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zawsze popieram AcidBurn ale lubię czytać jej posty ;D nawiązując do tematu, ja często wolę, choć nie chce(m) wziąć kilka apapów niż całą noc cierpieć, bo przecież nie raz bez względu na zdrowie trzeba iść do pracy.. myślę, że nie każdy może sobie pozwolić na beztroskie leżenie w łóżeczku i czekanie końca choroby. i tyle, pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jacek108

Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skąd: łomĹźa / Reykjavik
PostWysłany: 30 Paź 2009, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiunia131 napisał:
stefan 1155 napisał:
Cytat:
teraz to wy takie bzdury piszecie ze szock!!!!!! zastanowcie sie jak tu bylo??? zyli w biedzie czy w dobrobycie???

proponuje ci bys troszke poczytala histori kraju w ktorym teraz przebywasz, lub zpytac jakiegos znajomego islandczyka to ci troszke opowie na ten temat. ps jaki maszkolor wlosow???


czarne mam wlosy a bo co??? a wogle o co ci biega powiedzialam zeby co niektorzy sie zastanowili jakie glupoty pisza czytasz bez zrozumienia czy jak????


no tu już grubo rozpoczęła się dyskusja w wyżej wymienionym temacie.. tylko czy kolor włosów współdziała z wirusem??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 30 Paź 2009, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bednarczyk nie wiem jaką masz wiedzę ogólną, ale z kulturą osobistą to widać masz mocno na bakier. A może masz problemy? Pisz jak masz coś sensownego , a jak nie masz -to swoje" mądrości" zachowaj dla siebie. Miłego dnia.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jacek108

Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skąd: łomĹźa / Reykjavik
PostWysłany: 30 Paź 2009, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GraĹźynko,, bez nazwisk hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kasiunia131

Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWysłany: 30 Paź 2009, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi mi tylko o to ze niektorzy pisza ze islandczycy zawsze zyli w dostatku nie martwili sie itd idp a drudzy ze jednak bylo odwrotnie i jezeli ktos naprawde nie wie nic o islandii to pomysli sobie ,,co oni do k.... nedzy pisza,, i tyle ale jak ktos nie umie czytac to powinien do szkoly podstawowej sie cofnac a nie udawac jakiegos mondrale ktorym wcale nie jest i jak masz do mnie jeszcze jakas uwage to dawaj smialo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefan 1155

Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 30 Paź 2009, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wiecie co?????????????? gĂłwno wiecie i gĂłwno piszecie!!!!!! az sie plakac che jak sie to czyta, ta nie pamieta nazwy, temu nie chcialo sie sluchac... brrrr az wspolczuje waszym malzonkom ze takie lamusy z was. ...bysmy sprobowali w tej pozycji co ja....... no wiesz....... a ty.... no wiesz.... cholera zapomnialam nazwy.............................. i co??????????? wtedy dopiero ZONK

to nie placz ale podziel sie z nami "glupimi" swa wiedza, chetnie posluchamy napewno sie czegos madrego dowiemy!! lub jestes w totalnym dolku intelektualnym i to co mozesz napisac to "gowno" i pare kropek. wiec czekamy!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron