reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

WYSOKOŚĆ ZAROBKOW

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shoemaker
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Rvk
PostWysłany: 1 Kwi 2010, 9:03    Temat postu: WYSOKOŚĆ ZAROBKOW Odpowiedz z cytatem

Jestem nie aktywny od 2 lat, aktualnie przebywam w Polsce jeśli ktoś by mógł podać mi info jak się kształtują wynagrodzenia za prace, ponieważ mam zamiar wrócić.
_________________
Niewierzę k....w żadnego boga, niemam na to czasu, pomyślę o tym później, jak pójdę do piachu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysłany: 1 Kwi 2010, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie kształtują?
tylko w gĂłre Very Happy
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shoemaker
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Rvk
PostWysłany: 1 Kwi 2010, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roger9300 napisał:
jak sie kształtują?
tylko w gĂłre Very Happy


lol ok. Smile źle to napisałem język już się tłumaczę 2 lata temu zarabiałem ok. 250kk isk. zastanawiam się ile średnio teraz. powiedzmy jaka jest najniższa płaca, to da mi jakiś pogląd , z góry thx za info. Wink
_________________
Niewierzę k....w żadnego boga, niemam na to czasu, pomyślę o tym później, jak pójdę do piachu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 1 Kwi 2010, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie sie nie zmienily jesli chodzi o wysokosc w koronach, ale prownujac z euro spadly o jakas polowe.
Powrót do góry
Shoemaker
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 15
Skąd: Rvk
PostWysłany: 1 Kwi 2010, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisał:
W zasadzie sie nie zmienily jesli chodzi o wysokosc w koronach, ale prownujac z euro spadly o jakas polowe.


ok, ale znowu byłem nie dokładny Embarassed w sumie to ciekawi mnie jak się aktualnie żyje, mam zamiar wrócić i czy mając tam prace dam rade się utrzymać? (chcę to zrobić z całą rodziną 2+1)
_________________
Niewierzę k....w żadnego boga, niemam na to czasu, pomyślę o tym później, jak pójdę do piachu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@ni@

Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 326
PostWysłany: 1 Kwi 2010, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm,stawka godzinowa w dół nie poszła na pewno,ale np. w budowlance zarobki poszły w dół i to o dużo,a to dlatego ,że wielu pracodawców przestało płacić 180 % za nadgodziny i ogólnie z nadgodzinami,które i tak są płatne tylko 100% jest ciężko.
W mojej firmie też kiedyś można było całymi dniami siedzieć i mieć zapłacone,teraz niestety pilnują żeby godzin za dużo nie byłoSad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
patryk23l
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 670
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 1 Kwi 2010, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zyje sie 50 procent gorzej Very Happy w niektorych przypadkach nawet 70 procent.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
unregistered

Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 228
PostWysłany: 1 Kwi 2010, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shoemaker napisał:
ok, ale znowu byłem nie dokładny Embarassed w sumie to ciekawi mnie jak się aktualnie żyje, mam zamiar wrócić i czy mając tam prace dam rade się utrzymać? (chcę to zrobić z całą rodziną 2+1)


Najwazniejsze podkreslilem.
Jesli masz gwarancje ze bedziesz mial prace to prawdpodobnie dasz rade sie utrzymac. A w trĂłjke to raczej bez luksusow (chyba ze bedziecie mieli dwie pensje).
Jesli twoja poprzednia placa to byly w sporej czesci nadgodziny to zapomniej o takich zarobkach. @ni@ mniej wiecej opisala sytuacje jak to wyglada. Gdy naprawde nie trzeba nikt nadgodzin nie robi.

Wszystko zalezy jakie masz oczekiwania. Jesli jest praca w magazynie (a o tym kiedys wspominales na forum) to nawet bym nie radzil sie wybierac.
Jesli natomiast masz jakies specjalistyczne umiejetnosci przydatne na wyspie to czemu.
Po twoim pobycie na Islandii traktuje cie jako osobe znajaca jezyk przynajmniej komunikatywnie bo to ma obecnie znaczenie.
_________________
prawie regulamin forum
1. Forum nie powstało z myślą o miłośnikach pracy na Islandii.
Powstało z myślą o miłośnikach Islandii, skupionych wokół ICELAND.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 2 Kwi 2010, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli te 250 kk miales do raczki za 8 godzinek to wyzyjesz ,ale bez ekscesow , tzw minimum , ale jak malzonka dostanie zasilek lub jakakolwiek prace ... to juz bedzie ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michael-Scofield
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 91
Skąd: Keflavik/Mosefellbaer
PostWysłany: 3 Kwi 2010, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prace mozesz znalezc gdzie zarobisz minimum 160tys. ale musisz chciec, bo sa tacy ktorzy niechca pracowac bo wola siedziec w domu bo to samo dostana za siedzenie w domu wiadomo oco chodzi Wink


Za 160tys z zona/dziewczyna wyzylbys bez problemowo, jesli masz + nastepna osobe na wyzywienie to najlepiej jakby Twoja zona/dziewczyna poszla dopracy i zarobila nastepne 150/160tys. co niebedzie problemem wtedy napewno bedzie ok.





PS. Nie bede pisal tutaj o Tobie - bo niewiem dlaczego wyjeciales z Islandii, ale tak na marginesie dziwie sie osobom i napewno nie tylko ja ktore byly tu cala rodzina /czy nawet sami, i ze moze i potracili prace ale mieli zawsze zasilek i to nie maly - i wrocili do polski nie probojac szukac innej pracy - a wrocili poco - poto - zeby bide klepac - tam jest masakrycznie i kazdy to wie Wink ale kazdy kazdemu wciska kity ze mozna tam tyle i tyle zarobic, pamietajcie ze tam jest byl i bedzie kryzys i kazdy z was o tym bardzo dobrze wie, wiec siedzcie na islandii tak dlugo jak tylko jest to mozliwe, bo to co uzyskaliscie przez kilka lat mozecie stracic przez swoja nieuwage a Islandia z pewnoscia ma wieksza szanse ze tu cos sie lepszego zacznie dziac niz w polsce ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron