reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Por贸d na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 208, 209, 210 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
AcidBurn

Do潮czy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 28 Kwi 2010, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkie mamu艣ki Smile

od razu t艂umacz臋, 偶e moja nieobecno艣膰 d艂u偶sza na Forum wynik艂a z tego i偶 10.04.2010 urodzi艂am c贸reczk臋 poprzez cesarskie ci臋cie i troch臋 mnie to wy艂膮czy艂o z normalnego 偶ycia, ale ju偶 jest lepiej i wracam do "opieki" nad Forum Smile

pozdrowionka!
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszcz臋艣liwszy dzie艅 mojego 偶ycia Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 28 Kwi 2010, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
witam wszystkie mamu艣ki Smile

od razu t艂umacz臋, 偶e moja nieobecno艣膰 d艂u偶sza na Forum wynik艂a z tego i偶 10.04.2010 urodzi艂am c贸reczk臋 poprzez cesarskie ci臋cie i troch臋 mnie to wy艂膮czy艂o z normalnego 偶ycia, ale ju偶 jest lepiej i wracam do "opieki" nad Forum Smile

pozdrowionka!


Gratulacje i witamy z powrotem w gronie mamusiek brawa brawa brawa brawa brawa brawa
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
lampeczka

Do潮czy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWys砤ny: 29 Kwi 2010, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
witam wszystkie mamu艣ki Smile

od razu t艂umacz臋, 偶e moja nieobecno艣膰 d艂u偶sza na Forum wynik艂a z tego i偶 10.04.2010 urodzi艂am c贸reczk臋 poprzez cesarskie ci臋cie i troch臋 mnie to wy艂膮czy艂o z normalnego 偶ycia, ale ju偶 jest lepiej i wracam do "opieki" nad Forum Smile

pozdrowionka!

to superrrrrr!!!gratulacje Very Happy Very Happy niech zdrowo ro艣nie
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Katrina

Do潮czy: 26 Maj 2008
Posty: 114
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 29 Kwi 2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
witam wszystkie mamu艣ki Smile

od razu t艂umacz臋, 偶e moja nieobecno艣膰 d艂u偶sza na Forum wynik艂a z tego i偶 10.04.2010 urodzi艂am c贸reczk臋 poprzez cesarskie ci臋cie i troch臋 mnie to wy艂膮czy艂o z normalnego 偶ycia, ale ju偶 jest lepiej i wracam do "opieki" nad Forum Smile

pozdrowionka!

Serdeczne gratulacje i zdr贸wka dla Was obojga 偶ycz臋 Smile Ja dok艂adnie rok temu 12.04.2009 roku cieszy艂am si臋 t膮 chwil膮 Smile Moja rado艣膰 by艂a ogromna poniewa偶 tego dnia wypada艂a Wielkanoc i wychodzi na to 偶e nie tylko bociany przynosz膮 dzieci ale i wielkanocne zaj膮czki Wink
Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i ich Rodzic贸w Smile)))))))))
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AcidBurn

Do潮czy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 29 Kwi 2010, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzi臋ki bardzo dziewczyny.... malutka ro艣nie jak na dro偶d偶ach Smile

pozdrowionka dla Was tak偶e Wink
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszcz臋艣liwszy dzie艅 mojego 偶ycia Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
zaw1sza

Do潮czy: 02 Mar 2009
Posty: 12
PostWys砤ny: 29 Kwi 2010, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="norbi261107"]mialam taki sam problem z corka jak byla malutka, pomoglo kiedy przyciemnilismy szyby, nawet jesli slonko bylo za chmurami to przez szyby samochodu bardziej ja w oczka razilo, sprawdzcie moze pampersy dzieci uwieraja, moze body niewygodne czy spodnie pija w brzuszek. Moi znajomi opowiadali mi ze jak ich dzieci nie mogly zasnac to brali je do auta, robili kilka kolek i malenstwo zasypialo w 5 min a moja sie darla i darla i tez zadna zabawka nie pomagala, lepiej bylo jak szyby przyciemnilismy ale mimo to czasem placzki byly, wyrosla z tego, nie pamietam jak dlugo to trwalo. Dzis ma ponad 2 latka i uwielbia jazde samochodem[/quote


moja siostra miala tez taki problem i wiecie co si臋 okazalo ,ot贸偶 fotelik kt贸ry kupila mial w siedzonku styropian w momencie kiedy on si臋 nagrzal po prostu parzyl maluszka w plecki i pupci臋.Ja kiedy艣 kupilam sobie adidaski (takie na lato)z kt贸rych si臋 bardzo cieszylam bo byly bardzo lekkie i tanie,nie zwr贸cilam specjalnie uwagi na podeszwy w tych butach mo偶na bylo wytrzyma膰 moze 30min.mialam wra偶enie 偶e stopy mi plon膮 czasem musimy bardziej przygl膮da膰 si臋 rzeczom kt贸re kupujemy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ilona76
=user usuni臋ty na w艂asn膮 pro艣b臋=
Do潮czy: 28 Lut 2010
Posty: 53
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 30 Kwi 2010, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow! w zyciu bym nie pomyslala ze cos takiego moze byc przyczyna ale sprawdze fotelik na wszelki wypadek! Pozdrawiam!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
sebek123

Do潮czy: 02 Gru 2009
Posty: 1
PostWys砤ny: 30 Kwi 2010, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAPRASZAM WSZYSTKIE MAMUSIE NA SPOTKANIA W CZERWONYM KRZYZU. ORGANIZUJE JE Z POMOCA ISLANDZKICH PRZYJACIOL..ZAPRASZAM W PIATEK 7 MAJA NA GODZINE 10.00

WIECEJ O SPOTKANIACH NA kasiunia131@amorki.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
wojek12
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 12 Sie 2008
Posty: 26
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 11:42    Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Jakie spotkania??? przeciez spotkania dla Mamusiek z dziecmi prowadzone przez polozna Patrycje juz "od zarania dziejow" sa w czwartki. teraz w czwartek 6 maja rowniez wyznaczona jest data. takze do zobaczenia dziewczyny !
_________________
Lukasz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
luiza

Do潮czy: 09 Pa 2006
Posty: 151
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny nie wiecie moze kiedy wyplacane sa pieniadze (nie wiem dokladnie jak sie to nazywa)jesli pozostaje sie z dzieckiem w domu te 25 czy 35 tys.bo powinnam dostac za kwiecien ale jeszcze nie wplynely
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
agula

Do潮czy: 02 Pa 2008
Posty: 20
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie,spotkanie dla mam organizowane przez Patrycje w tym miesiacu odbedzie sie w pierwszy czwartek miesiaca tj.6 maja w standardowych godzinach 11-13 w Domu Czerwonego Krzyza przy Borgatun 25.
Bardzo serdecznie zapraszamy mamy z dziecmi nie koniecznie do lat 2 moga byc i starsze,mamy ktore w tym czasie poslaly swoje pociechy do przedszkola i mialy by ochote sobie troche pogawedzic w milym twarzystwie,oraz przyszle mamy,ktore by chcialy np.podpytac o cos swoje bardziej juz doswiadczone kolezanki.
A propo piatkowego spotkania to byc moze ktos organizuje nastepne wiec bedzie sie mozna spotkac i w czwartek i w piatek.
Do zobaczenia.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
lampeczka

Do潮czy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luiza napisa:
hej dziewczyny nie wiecie moze kiedy wyplacane sa pieniadze (nie wiem dokladnie jak sie to nazywa)jesli pozostaje sie z dzieckiem w domu te 25 czy 35 tys.bo powinnam dostac za kwiecien ale jeszcze nie wplynely

Um枚nnunargreiðslur??????o to ci chodzi??p贸ki dziecko nie p贸jdzie do przedszkola???jezeli tak to dzi艣 wyp艂acaj膮 bo by艂am i pyta艂am.pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ilona76
=user usuni臋ty na w艂asn膮 pro艣b臋=
Do潮czy: 28 Lut 2010
Posty: 53
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja w艂asnie chcialabym zapytac dla kogo przyznawane sa te pieniadze i od jakiego wieku dziecka i gdzie w Reykjaviku mozna dowiedziec sie wiecej na ten temat. Chodzi mi konkretnie o te pieniazki o ktorych tu mowa byla wyzej! Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Stella

Do潮czy: 16 Maj 2008
Posty: 13
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 19:09    Temat postu: Spotkanie mam Odpowiedz z cytatem

Witamy serdecznie,

Chcia艂yby艣my zaprosi膰 wszystkie mamy i ich pociechy na spotkanie 6 maja w godzinach od 11 do 13 przy Borgatun 25 (dom Czerwonego Krzy偶a) aby mi艂o sp臋dzi膰 czas.
B臋dziemy si臋 stara艂y organizowa膰 te spotkania w ka偶dy drugi czwartek ka偶dego miesi膮ca.

Serdecznie zapraszamy
Klub Lion
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luiza

Do潮czy: 09 Pa 2006
Posty: 151
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki dziewczyny Smile poczekam jeszcze do jutra a jak nie to musze dzwonic Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
karolciaisk

Do潮czy: 08 Gru 2008
Posty: 39
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 23:08    Temat postu: ,, Odpowiedz z cytatem

mi wyplacaja 6 kazdego miesiaca ilona 76 mozesz ubiegac sie o to gdy maluszek skonczy pol roczku jezeli opiekujesz sie nimTY pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mythm

Do潮czy: 24 Pa 2009
Posty: 106
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6mies.a nie 9? bo ja slyszalam,ze po 9mies.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
karolciaisk

Do潮czy: 08 Gru 2008
Posty: 39
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 23:18    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

jak ja zalatwialam sobie ten dodatek kobieta z reykjavikuborg zapytala czy maly ma ukonczone pol roczku i czy ja sie nim opiekuje i zapomnialam dodac ze musisz dzieciaczka zapisac do przedszkola bez tego nie dadza
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luiza

Do潮czy: 09 Pa 2006
Posty: 151
PostWys砤ny: 3 Maj 2010, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

placa dopiero od 9 miesiaca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
pyza27

Do潮czy: 12 Cze 2009
Posty: 48
PostWys砤ny: 4 Maj 2010, 7:48    Temat postu: Re: ,, Odpowiedz z cytatem

karolciaisk napisa:
mi wyplacaja 6 kazdego miesiaca ilona 76 mozesz ubiegac sie o to gdy maluszek skonczy pol roczku jezeli opiekujesz sie nimTY pozdrawiam



moja mala skonczyla 9 miesiecy i wlasnie dostalismy ten dodatek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 208, 209, 210 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
Strona 209 z 316

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron