reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

J.Kaczyński wystartuje w wyborach!!!!!
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 27 Kwi 2010, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mr.gahan napisa:

Przypomniałem sobie jeszcze coś,czym się dla Polski przysłużę-odciążam kulejący ZUS,odkładam emeryturę w Gildi Very Happy ,za parędziesiąt lat będzie w kasie jakieś 600 zł więcej!!!!!!!!!!!!!!!! lol

Jeżeli JK wygra wybory,a ma dużą szansę,poparcie mocherowej części rodaków,jak i ludzi którzy zlitują się po śmierci jego brata,dostanie odemnie w nagrodę prezent-wysłany expressem,podarty PASZPORT!!!!!!!!


Wesoly paradoks jest w tym taki ze podobnie gada duzo Islandorow, a ci co wyjezdzaja to klna ile wlezie na to wszystko.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
herde.pl

Doczy: 24 Gru 2009
Posty: 26
Skd: reykjavik
PostWysany: 28 Kwi 2010, 0:01    Temat postu: Wybory prezydenkie Odpowiedz z cytatem

pamiętajmy że bez względu na wszystko to my (naród) jesteśmy odpowiedzialni za wybór prezydenta. Pamiętam jak wszyscy narzekali na nieżyjącego już prezydenta RP, a na pytanie ''na kogo głosowałeś/aś'' odpowiadali - ja mam ciekawsze zajęcia aniżeli wybory prezydenckie. Nasi przodkowie, a niejednokrotnie niektórzy z nas walczyli o ustrój demokratyczny, w którym każdy głos się liczy. Tak więc należy uszanować urząd prezydenta kto kolwiek by go nie sprawował bo to my jesteśmy za niego odpowiedzialni i tylko my powinniśmy czuć się winni, gdy wybór okazał się chybiony .Jak do tej pory każdy z nich nie spełniał oczekiwań narodu, nie spełniał obietnic, etc. Zapraszam do kandydowania i sprawdzenia się w tej roli, a jeżeli nie - do czynnego udziału w wyborach i uszanowania ich wyników. Urząd prezydencki jest stanowiskiem bardzo odpowiedzialnym i wyzywającym i jestem pewien, że żaden z kandydatów nie chce sprawować go by być opluwanym i szydzonym przez społeczeństwo, ale po to by być pamiętanym i szanowanym.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 28 Kwi 2010, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie dawno wszyscy opłakiwali tragedię narodową, a tu jakiś ; pisze o bracie prezydenta nie pozwólmy ,żeby konus nami rządził. To już jest dno dna!!!!

Wiesz ,żebym była złośliwa to bym zgłosiła naruszenie dóbr osobistych. Bo nie wiem czy wiesz,że teraz obrażanie ludzi na internecie jest karalne i parę razy już takie sprawy zostały wygrane w sądzie. na przykład Maryla Rodowicz wytoczyła sprawę sądową za podobne pisanie. Myśl sobie co chcesz albo pisz do swego małego zeszyciku do szufladki, a nie takie rzeczy na publicznym forum. Co Ty człowieku masz we łbie- kiełbie?
Prezydent Kaczyński i jego żona zostali docenieni dopiero po śmierci, bo nie starali się przypodobać wszystkim naokoło.Tylko starali się służyć ojczyźnie jak umieli najlepiej, Oczywiście,że popełniali błędy różne, a czy ktoś z nas ich nie popełnia? Nikt nikogo nie zmusza do głosowania na pana Kaczyńskiego. Ale każdy ma prawo kandydować na to stanowisko, jeżeli uważa ,że ma do tego odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje i widzi rozsądnie taką możliwość,że go ludzie wybiorą.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
foo

Doczy: 21 Pa 2008
Posty: 659
PostWysany: 28 Kwi 2010, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nikt nikogo nie zmusza do głosowania na pana Kaczyńskiego. Ale każdy ma prawo kandydować na to stanowisko, jeżeli uważa ,że ma do tego odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje i widzi rozsądnie taką możliwość,że go ludzie wybiorą.


Ale to nie jest nic dobrego, to zdanie powinno brzmieć:
"nietety każdy ma prawo kandydować."
Bo np taki Lepper, ma kilka wyroków na koncie, z tego względu nie może startować na posła a może na prezydenta. Patologia pełną gębą.

Zresztą start Kaczyńskiego jest jeszcze bardziej żałosny, do celów politycznych wyciera się śmiercią własnego brata. No bo jak inaczej nazwać to:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023499,title,Zaglosuj-na-Kaczynskiego-zdjecie-Lecha-i-Marii-gratis,wid,12212483,wiadomosc.html

Pozdro
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jacek108

Doczy: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skd: łomża / Reykjavik
PostWysany: 28 Kwi 2010, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może i wykorzystuje tragedię, może i nie, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Nie wiem po co ta dyskusja, przecież i tak nikt z nas mu w głowę nie wejdzie, zamiast spekulować o czym myśli J.Kaczyński i co robi nie tak, wybierzcie swojego kandydata i po problemie. PiS jako partia wystawił J.K. jako kandydata bo nikt inny nie miał by szans z Komorowskim i jeżeli wygra on, to wszystkich przeciwników demokracji zapraszam na Kubę albo do Koreii. Tam nie ma takich problemów a i o obywatelstwo łatwo. Evil or Very Mad
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 28 Kwi 2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foo napisa:
Ale to nie jest nic dobrego, to zdanie powinno brzmieć:
"nietety każdy ma prawo kandydować."
Bo np taki Lepper, ma kilka wyroków na koncie, z tego względu nie może startować na posła a może na prezydenta. Patologia pełną gębą.


Przesadzasz z ta patologia. To raczej swiadczy o potedze demokracji, kazdy ma szanse. Czy osoby skazane nie powinny miec prawa do kandydowania jest dyskusjne, to wyborcy powinni byc na tyle rozgarnieci ze nie wybiora skazanych. No ale prawo takie w Polsce jest do sejmu ale chyba nikt nie pomyslal o prezydencie. Lepper chyba nie ma prawomocnych wyrokow za przestepstwa kryminalne?

foo napisa:
Zresztą start Kaczyńskiego jest jeszcze bardziej żałosny, do celów politycznych wyciera się śmiercią własnego brata. No bo jak inaczej nazwać to:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023499,title,Zaglosuj-na-Kaczynskiego-zdjecie-Lecha-i-Marii-gratis,wid,12212483,wiadomosc.html


Znowu przesadzasz. Nie wiadomo czy Jaro to robi, jacys jego zwolennicy raczej. Wyraz "żałosny" nie jest tu adekwatny. Sytuacja jest wyjatkowa wiec sa wyjatkowe dzialania. Na pewno jest znaczny segment wyborcow pisu ktory to popiera plus ludzie manifestujacy emocje wspolczucia cmentarnego. Gdyby Kaczynski nie stanal do wyborow byliby bardzo rozczarowani. Nie mial wiec on jakby innego wyjscia.

Natomiast to ze pis jest partia demagogii i populizmu nie ulega kwestii, tyle ze jest zapotrzebowanie na to wsrod elektoratu. Zasluga pisu pod wodza Kaczynskich jest wyeliminowanie z polityki skrajnego populizmu i demagogii w wersji leperowsko-giertychowskiej. To bardzo duze osiagniecie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jacek108

Doczy: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skd: łomża / Reykjavik
PostWysany: 28 Kwi 2010, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foo napisa:


Zresztą start Kaczyńskiego jest jeszcze bardziej żałosny, do celów politycznych wyciera się śmiercią własnego brata. No bo jak inaczej nazwać to:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023499,title,Zaglosuj-na-Kaczynskiego-zdjecie-Lecha-i-Marii-gratis,wid,12212483,wiadomosc.html

Pozdro


Wciera się?? Czytam to i czytam i nie widzę żeby to on rozdawał te obrazki. Z drugiej strony to chyba dobrze, że chce żeby naród pamiętał o zm. bracie i miał jego wizerunek w domach. W końcu to głowa państwa pochowana na Wawelu. Jeżeli dobrze rozumiem to uważasz, że skoro kandyduje nie powinien ani na chwilę wspomnieć o tym co być może było największą tragedią jego życia. Tragedia ta i tak nie decyduje o wyniku wyborów tylko oddane głosy. Nie to, że jestem za J.K. jako prezydentem heh wiem że Komorowski wygra i swoim głosem mu w tym pomogę.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
foo

Doczy: 21 Pa 2008
Posty: 659
PostWysany: 28 Kwi 2010, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek108 napisa:

Wciera się?? Czytam to i czytam i nie widzę żeby to on rozdawał te obrazki.

Och ja głupi, myślałem, że on je rozdaje osobiście! Faktycznie, to nie on.

Jacek108 napisa:
Jeżeli dobrze rozumiem to uważasz, że skoro kandyduje nie powinien ani na chwilę wspomnieć o tym co być może było największą tragedią jego życia. Tragedia ta i tak nie decyduje o wyniku wyborów tylko oddane głosy.


Prawie dobrze. Uważam, że skoro kandyduje to powinien zacząć wymyślac jakieś chwytliwe obiecanki tak jak inni poważni politycy, np: "trzy miliony mieszkań", czy "druga Irlandia" a nie "głosujcie na mnie bo mój brat umarł i leży na wawelu" (to ta żałosna część zatroskany).

zatroskany napisa:

Lepper chyba nie ma prawomocnych wyrokow za przestepstwa kryminalne?



wikipedia napisa:

Sam w 2007 stwierdził, że wytoczono mu łącznie 137 procesów sądowych i postępowań przed kolegiami do spraw wykroczeń. Do 2007 miał sześć prawomocnych wyroków skazujących

No tak, przepraszam może faktycznie nie miał prawomocnych wyroków za przestępstwa kryminalne, przecież to mogą być cywilne. Idealny kandydat na prezydenta.


zatroskany napisa:
Przesadzasz z ta patologia. To raczej swiadczy o potedze demokracji, kazdy ma szanse.


A do sejmu to już nie? gdzie demokracja? Nie uważasz, ża zwyrodniałą sytacji w której ktoś nie może być posłem a może pełnić główną funcję w państwie?
To tak jakby zakazać pedofilowi pracy w wytwórni kredek, ale pozwolić mu być przedszkolanką.

Pozdro.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
bednarczyk

Doczy: 17 Sie 2009
Posty: 52
PostWysany: 28 Kwi 2010, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foo napisa:
wiklipedia napisa:
Sam w 2007 stwierdził, że wytoczono mu łącznie 137 procesów sądowych i postępowań przed kolegiami do spraw wykroczeń. Do 2007 miał sześć prawomocnych wyroków skazujących


No tak, przepraszam może faktycznie nie miał prawomocnych wyroków za przestępstwa kryminalne, przecież to mogą być cywilne. Idealny kandydat na prezydenta.


tak masz rację ma na głowie wyroki sądowe, np. o namówienie rolników do blokad został uznany winnym i sąd skazał go na bagatela 65zl kosztów sądowych, których oczywiście nie pokrył bo jak twierdził, nie stać go było. Z Leppera taki kryminalista jak z przedszkolanki pedofilka. Co Ci przeszkadza kto startuje i co zrobił naście lat temu. Tak i tak Mr. Andrew jest z góry przegrany, a mimo tego jest osobą która nie boi się zmian i umie o nie walczyć. Swój chłop. Ja odczuwam go w każdej kampanii jako taką maskotkę wyborczą. Ma gość swoje poparcie, tj. ludzi którzy mu wierzą i ma prawo walczyć dla nich. Przynajmniej się nie nudzi hehe
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
janik

Doczy: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skd: KOPAVOGUR
PostWysany: 28 Kwi 2010, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek108 napisa:
foo napisa:


Zresztą start Kaczyńskiego jest jeszcze bardziej żałosny, do celów politycznych wyciera się śmiercią własnego brata. No bo jak inaczej nazwać to:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023499,title,Zaglosuj-na-Kaczynskiego-zdjecie-Lecha-i-Marii-gratis,wid,12212483,wiadomosc.html

Pozdro


Wciera się?? Czytam to i czytam i nie widzę żeby to on rozdawał te obrazki. Z drugiej strony to chyba dobrze, że chce żeby naród pamiętał o zm. bracie i miał jego wizerunek w domach. W końcu to głowa państwa pochowana na Wawelu. Jeżeli dobrze rozumiem to uważasz, że skoro kandyduje nie powinien ani na chwilę wspomnieć o tym co być może było największą tragedią jego życia. Tragedia ta i tak nie decyduje o wyniku wyborów tylko oddane głosy. Nie to, że jestem za J.K. jako prezydentem heh wiem że Komorowski wygra i swoim głosem mu w tym pomogę.


A przypadkiem kandydat nie powinien przedstawiać co może zaoferować Polsce i Polakom, jak ma zamiar jej służyć, powspominać to może sobie przy kominku w ciepłych kapciach.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
foo

Doczy: 21 Pa 2008
Posty: 659
PostWysany: 28 Kwi 2010, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bednarczyk napisa:
Z Leppera taki kryminalista jak z przedszkolanki pedofilka


Ja rozumiem, że każdemu się może zdażyć jakies przewinienie i potem sprawa sądowa, jakieś złe parkowanie czy coś takiego, ale jeżeli ktoś ma na koncie prawie 150 spraw sądowych no to chyba nie jest do końca praworządny.

Pzdr
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
bednarczyk

Doczy: 17 Sie 2009
Posty: 52
PostWysany: 28 Kwi 2010, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

większość wyroków ma zdaje się za ''niekonwencjonalną'' politykę, obrazę innych, blokady, etc, nie popieram tego ale chociaż coś robi a nie pierdzi pod siebie i czeka na wakacje na koszt państwa. również pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
janik

Doczy: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skd: KOPAVOGUR
PostWysany: 28 Kwi 2010, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prezydent Kaczyński i jego żona zostali docenieni dopiero po śmierci, bo nie starali się przypodobać wszystkim naokoło.Tylko starali się służyć ojczyźnie jak umieli najlepiej, Oczywiście,że popełniali błędy różne, a czy ktoś z nas ich nie popełnia?

Propagujesz populistyczne hasła, znikoma ilość ludzi tak ich doceniła większość nie zmieniła zdania tylko ze względu na żałobę stosownie milczała, zresztą przypomnij sobie jak on szanował Ciebie, chyba pamiętasz jak nazwał emigrantów, nie wspomnę o nazywaniu obywatela swego kraju dziadem, jak szanujesz innych tak jesteś szanowany.
Oczywiście masz słuszność każdy może głosować na Kaczyńskiego, ale też każdy ma prawo go oceniać, to jest prawo wyborcy i Polaka.
Moim zdaniem jeśli Kaczyński wygra to będzie znów cofnięcie Polski o 10 lat wstecz, a wiesz dlaczego, bo to będzie znów kadencja walki z komunizmem teczkami i życie przeszłością, Polska zostanie skierowana na wsteczne tory. Miałaś już tego przykład gdy PiS wygrał wybory szybko skończył budowanie IV Rzeczypospolitej, bo po za walką z komunizmem i Katyniem nie miał nic do zaoferowania Polsce. Walczyli o władzę i nie wiedzieli co z nią potem zrobić Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
szczepan

Doczy: 07 Sty 2009
Posty: 134
Skd: Keflavik
PostWysany: 28 Kwi 2010, 14:56    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Dlaczego pochowano Kaczynskiego na Wawelu? Bo Pilsudski lubi zimnego Lecha. A tak na powaznie to wole żeby wygrał Jaro. Komorowskiego nie trawie. Pamietam jego głupie wypowiedzi typu > jaka wizyta taki zamach< jak Kaczynski poleciał do Gruzji wesprzec Sarkoziego. Jednak mysle ze Jarosław jakby wygrał do bedzie sie dusic w palacu prezydenckim, a wiadomo ze prezydent nie ma za bardzo wpływu na to co sie dzieje w rzadzie, pozatym pis by sie rozpadl.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
szczepan

Doczy: 07 Sty 2009
Posty: 134
Skd: Keflavik
PostWysany: 28 Kwi 2010, 15:02    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie chodzilo mi o Sakaszwiligo... Mala pomylka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
lukasz53
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 15 Mar 2010
Posty: 4
PostWysany: 28 Kwi 2010, 16:53    Temat postu: J.Kaczyśski wystartuje w wyborach Odpowiedz z cytatem

Kazdy ma prawo do wypowiedzi na ten temat skoro został umieszczony na tym forum ja mam takie zdanie na temat Kaczynskich i ich rządów naszym krajem co dobrego zrobili WIELKIE G..... tak jak cały pis a do tego wszystkiego zasłaniaja sie kosciołem. Mam pytanie jaki procent głosów oddali ludzie z wyzszym lub średnim wykształceniem na ta żałosna partie. Głosowali na nich ludzie ze wsi bo tak kazał ksiadz na kazaniu i staruszki które oddaja 80% emerytury na kościół i od rana do wieczora słuchają radia maryja pozdrawiam ojciec dyrektor
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DevilDance

Doczy: 03 Lut 2010
Posty: 54
PostWysany: 28 Kwi 2010, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Głosowali na nich ludzie ze wsi


ja tam politologiem niejestem, zadnych badan statystycznych nieprowadze ale uwazam ze ludnosc wiejska popiera PSL Z moich obserwacji wynika ze kandydatura Jarka jest jak najbardziej sluszna,gdyz Pis jest najwieksza partia opozycyjna wiec wystawia kandydata najmocniejszego, i mysle ze mu sie uda poniewaz mam pewne obawy zwiazane ze zbyt wielka wladza wywodzaca sie z jednego ugrupowania politycznego czyli PO.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 28 Kwi 2010, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas to może Ty kandyduj ?
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 28 Kwi 2010, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem facet nie ma uczuć... posługuje się śmiercią własnego brata w kampanii wyborczej (bo on ma misję hehe), a na dodatek przypisuje ofiarom tragedii męczeńską śmierć!! ludzie, jakaś paranoja... i sory, obrażajcie się, ale dla mnie Kaczyński był burakiem, który jako głowa państwa nie znał hymnu!!! i spoczął na Wawelu????!!! a czym on się zasłuzył dla tego kraju???? HAŃBA!!
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 28 Kwi 2010, 19:40    Temat postu: Re: Wybory prezydenkie Odpowiedz z cytatem

herde.pl napisa:
pamiętajmy że bez względu na wszystko to my (naród) jesteśmy odpowiedzialni za wybór prezydenta. Pamiętam jak wszyscy narzekali na nieżyjącego już prezydenta RP, a na pytanie ''na kogo głosowałeś/aś'' odpowiadali - ja mam ciekawsze zajęcia aniżeli wybory prezydenckie. Nasi przodkowie, a niejednokrotnie niektórzy z nas walczyli o ustrój demokratyczny, w którym każdy głos się liczy. Tak więc należy uszanować urząd prezydenta kto kolwiek by go nie sprawował bo to my jesteśmy za niego odpowiedzialni i tylko my powinniśmy czuć się winni, gdy wybór okazał się chybiony .


Zgadzam się w 100%, ale należy pamiętać, że naród to w 80% stado baranów, które idzie tam, gdzie baca każe. Obecna demokracja parlamentarna ma tyle wspólnego z demokracją klasyczną, ile prezydent z królem.

Stado kierowane jest przez media, które prowadzą własną politykę i kreują wszelkich kandydatów wg własnych standardów, oraz przez tzw. instytuty (sic!) badanie opinii społecznej (często opłacane przez media, a więc robiące wyniki pod zamówienie).

Tragiczne tylko jest to, że nieraz inteligentne i bystre osoby mają przez w/w baców i juhasów tak sprane mózgi, że wybór mediów traktują jak swój własny. Dowodem na to jest choćby fakt, że nikt na poważnie nie bierze jakiejkolwiek innej kandydatury w nadchodzących wyborach, niż J.K. i B.K., mimo kilkunastu innych chętnych.

W tym świetle propozycja, aby samemu kandydować, bo przecież mamy demokrację, brzmi co najmniej groteskowo. Ciekawe, czy ktoś pamięta niejakiego Stana Tymińskiego, który o mało nie został prezydentem zamiast Lecha Wałęsy. A jeśli ktoś pamięta, to powinien pamiętać też, jaki wizerunek owego Polaka z Peru wykreowały media, aby zablokować jego kandydaturę. Skutecznie zresztą. Średnio bystremu człowiekowi już tamte wybory dały odczuć zarówno potęgę mediów jak i fakt, że Polacy w dużej części już wtedy mieli dość styropianu.


herde.pl napisa:
Jak do tej pory każdy z nich nie spełniał oczekiwań narodu, nie spełniał obietnic, etc.


I żaden nigdy nie będzie. Gdy normalny człowiek mówi nieprawdę, bywa oskarżany o kłamstwo. Polityk w takiej sytuacji mówi o politycznej nagonce, a TVN w zależności od nastroju albo go broni albo oskarża. Żaden uczciwy człowiek politykiem nie zostanie, a jeśli spróbuje, bardzo szybko kończy karierę w celi lub w kostnicy po próbie aresztowania przez ABW czy inne CBA.

herde.pl napisa:
Zapraszam do kandydowania i sprawdzenia się w tej roli, a jeżeli nie - do czynnego udziału w wyborach i uszanowania ich wyników. Urząd prezydencki jest stanowiskiem bardzo odpowiedzialnym i wyzywającym i jestem pewien, że żaden z kandydatów nie chce sprawować go by być opluwanym i szydzonym przez społeczeństwo, ale po to by być pamiętanym i szanowanym.


Amen. Powodzenia życzę Very Happy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron