reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

24 kwietnia lot do islandi bez bagaży
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 28 Kwi 2010, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli się kupuje bilet lotniczy i płaci się dodatkowe ubezpieczenie i właśnie te ubezpieczenie dotyczy także przewozu bagażu, i tak jest odszkodowania za zaginięcie bagażu, za ie dostarczenie bagażu na czas,a także za uszkodzenie bagażu. Procedura jest prosta, nie mam bagażu lub został uszkodzony, lub ilość bagażu się nie zgadza, np. brakuje jednej walizki, ŻĄDAMY , , ABY panienka w okienku pomogła nam jego szukać lub określiła stopień zniszczenia naszego mienia i ma napisać protokół. Potem ten protokół jest dowodem,że linie lotnicze nie wywiązały się ze swojej umowy zawartej z pasażerem i jest podłkładka do ubiegania się o odszkodowanie. Mi kiedyś zaginęła jedna torba, zgłosiłam to do okienka a małpa po sprawdzeniu,że rzeczywiście brakuje jednej walizki .... kazała mi resztę toreb szczegółowo przeszukać u celników. Celnicy się do czegoś przyczepili w moim bagażu , więc nerwy mnie poniosły... i trochę se pokrzyczałam na ich wszystkich.W ciągu dwóch dni torba wróciła do domu i od tej pory jak przyjeżdżam na Islandię pytają się tylko z kim jestem mówią mi witamy i tyle. A w teorii powinna napisać owy protokół. ale czy jej by się chciało i czy umiemy ją do tego zmusić to już niestety rzeczywistość. Teraz w sytuacji tych pyłów to nie wiem ,czy procedura jest inna. Trzeba to sprawdzić u źródła. Czyli dokładnie przeczytać to co jest napisane na bilecie drobnym druczkiem.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 28 Kwi 2010, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych ,chociaz kazdy chyba juz wie ... reszta bagazy z feralnego lotu dojedzie na BSI dzisiaj ok 20.00 . Informacja z biura IE.
Odszkodowanie...... tylko rekompensata 100$ po rozpatrzeniu wniosku ,ktory trzeba zlozyc przez strone IcelandExpress .
Powodzenia
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 28 Kwi 2010, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO za ludzie ...!!!!!!
Baba zapewnia ,ze wszystko jest w drodze ,a oni dowiezli 5 walizek!!!
Rece opadaja ,no chyba pojade i ja udusze zgasze jej ten sliczny,mily usmiech na twarzy !!!

Brak slow na ten balagan ,kij z walizkami ,ale dezinformacja mnie rozwala .
Jak mozna nie wiedziec ,w jednej frmie poniekad, co sie dzieje z lotami ,walizkami ,autobusami ,kuzwa jest era telefonow komorkowych a oni nic nie wiedza o swoich poczynaniach .

Na BSI powiedzieli ,ze nastepne walizki moze doleca w nocy i beda do odebrana jutro ok 10 ...... popaprancy , znowu czlowek pojedzie i nic nie bedzie .
Wzieli numer telefonu ,juz ktorys raz z kolei .... i zapewniaja ze beda dzwonic ,jak codzien mial ktos zadzwonic .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
patryk23l
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 16 Sty 2008
Posty: 670
Skd: Keflavik
PostWysany: 28 Kwi 2010, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej firmie to normalka, takze trzeba byc wytrzymalym i sie nie poddawac.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 29 Kwi 2010, 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauka dla innych pasażerów. Żądać spisania protokołu bezwzględnie przy braku bagaży.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 29 Kwi 2010, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Protokol bylby niezbedny przy zagubieniu 1 moze 2 zestawow bagazy ,ale ponad 100 walizek ?
Nie wyjechaliby z Egilstadir przez dwa dni Wink
,no i formularzy do protokolow musielby dowiezc Wink

Sytuacja wychodzi chyba poza wszelkie procedury / normy .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 29 Kwi 2010, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje zebrać się poszkodowanym i szturmem na IE Rolling Eyes wtedy możliwe,ze zaczną przejmować sie tymi zagubionymi walizkami,gdy kazdy bedzie chciał dostac odszkodowanie Rolling Eyes
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron