reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

J.Kaczyński wystartuje w wyborach!!!!!
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
lukasz53
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 15 Mar 2010
Posty: 4
PostWysany: 28 Kwi 2010, 20:32    Temat postu: J.Kaczyński wystartuje w wyborach Odpowiedz z cytatem

Ale jest jeden plus jak wygra Jarosław i dotrzyma obietnicy brata za rok my i nasze rodziny bawimy sie w tunezji moze w egipcie na wczasach jak inni europejczycy Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
foo

Doczy: 21 Pa 2008
Posty: 659
PostWysany: 28 Kwi 2010, 20:44    Temat postu: Re: J.Kaczyński wystartuje w wyborach Odpowiedz z cytatem

lukasz53 napisa:
Ale jest jeden plus jak wygra Jarosław i dotrzyma obietnicy brata za rok my i nasze rodziny bawimy sie w tunezji moze w egipcie na wczasach jak inni europejczycy Very Happy


A po wakacjach wracamy do naszej drugiej Irlandi, do jednego z trzech milionów mieszkań :-)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 29 Kwi 2010, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty AcidBurn znasz całe 10 zwrotek naszego hymnu? Tak no napisz, myślę ,że też połowy nie znasz dobrze. Więc mogę domniemywać,że jesteś wykrztałciuchem z nizin społecznych.Bo masz jakieś ambicje z jednej strony a drugiej strony całkowity brak empatii, wielkie i puste EGO. Bo tylko tak można tłumaczyć twoje zachowanie. Elementarna kultura wymaga tego,żeby o zmarłych źle nie mówić, to raz a po drugie należy mu się szacunek , bo był głową państwa Polskiego. To jeszcze napluj na godło , bo ci jego kolory nie pasują do salonu. Nikt nie każe nikomu chwalić go pod niebiosa i gloryfikować po śmierci, ale pisanie takich rzeczy co ty piszesz to obelga na przykład dla mnie. Żeby takie rzeczy napisał jakiś cudzoziemiec np. Islandczyk to by zaraz była wielka afera, a tak : udajmy ,że się nic nie stało. A ja Ciebie kobieto uważałam, za fajną i inteligentną kobitką. No cóż.Oczywiście ,że możesz mieć własne zdanie na temat jego zasług i może Ci nie odpowiadać fakt pochowania pana prezydenta na Wawelu, ale można użyć innych wyrazów. Trochę kultury, delikatności i zrozumienia. Kiedyś moja mama mówiła , "Najgorzej jak z chłopa pan się zrobi " co widać niestety w twoim wypadku ma całkowitą rację bytu.Może się teraz naraziłam, ale trudno!!!
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Całusek
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 17 Sie 2009
Posty: 81
Skd: Rkv
PostWysany: 29 Kwi 2010, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
dla mnie Kaczyński był burakiem, który jako głowa państwa nie znał hymnu!!! i spoczął na Wawelu????!!! a czym on się zasłuzył dla tego kraju???? HAŃBA!!



tego też będziesz uczyć swoje dziecko??? Pogratulować nowo narodzonemu dziecku mamusi. Nie życzę Ci aby kiedys Twoje dziecko powiedziało na Twoim pogrzebie, ze byłaś burakiem, który nic nie zrobił dla nikogo.
_________________
Serce nie służba
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 29 Kwi 2010, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foo napisa:

Prawie dobrze. Uważam, że skoro kandyduje to powinien zacząć wymyślac jakieś chwytliwe obiecanki tak jak inni poważni politycy, np: "trzy miliony mieszkań", czy "druga Irlandia" a nie "głosujcie na mnie bo mój brat umarł i leży na wawelu" (to ta żałosna część zatroskany).


Polityka to jest gra na wyborcach wiec rozne gry sa uprawiane. Gra sie na emocjach albo obiecuje kase. Tak jest na calym swiecie i czesto przekracza sie granice rozsadku.

foo napisa:
No tak, przepraszam może faktycznie nie miał prawomocnych wyroków za przestępstwa kryminalne, przecież to mogą być cywilne. Idealny kandydat na prezydenta.


Nie jest idealny. Nie rozumiesz ze opory przed pozbawianiem kogos praw wyborczych biora sie z obaw przed manipulacjami, na przyklad wrabianiem przeciwnikow politycznych w domniemane przestepstwa. To niej jest problem tylko w Polsce, wszedzie na swiecie dyskutuje sie na ten temat

foo napisa:

A do sejmu to już nie? gdzie demokracja? Nie uważasz, ża zwyrodniałą sytacji w której ktoś nie może być posłem a może pełnić główną funcję w państwie?
To tak jakby zakazać pedofilowi pracy w wytwórni kredek, ale pozwolić mu być przedszkolanką.


"Zwyrodniałą" to jest za duze slowo w tym sensie jak wyzej. W Polsce wprowadzono prawo co do parlamentu a o prezydencie nikt nie pomyslal bo wybory zdarzaja sie rzadko. Przesadzasz tez z tym przykladem pedofila.

W dyskusji kto moze kandydowac i wybierac w demokracji sa rozne punkty widzenia. Zwolennicy "pelnej" demokracji mowia ze kazdemu przysluguje prawo a wyborcy rozstrzygaja bo nie sa tak glupi zeby wybierac kryminalistow.

Zwolennicy "sterowanej" demokracji chca sit selekcyjncych: karalnosc, wyksztalcenie, wiek, pochodzenie, komitety wyborcze, listy poparcia. Argument jest taki ze wyborcy jednak nie maja pelnego rozeznania wiec kandydatow trzeba jakos wstepnie selekcjonowac.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 29 Kwi 2010, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie będę hipokrytką i nie będę udawać, że skoro zmarł, to należy mu cokolwiek przypisywać... nie szkoda mi prezydenta, szkoda mi ludzi, którzy tam zginęli, pana Lecha Kaczyńskiego także... przykre, że tak skończyli, ale ja przez to nie uważam go za godnego podziwu polityka, bo jako polityk był burakiem i tyle... a na pogrzebie Kaczyńskiego nie byłam, Całusku ;]

Grazyna jak zwykle - ktoś ma inny pogląd niż Ty, to jest już wykształciuchem ze wsi... pogratulować toku myślenia ;]
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 29 Kwi 2010, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...na klona nie bede głosował na pewno,ale może tym razem wybiore sie na wybory głosować na jakiegos kadydata aby później móc sobie troche ponarzekać,że choojowego prezydenta wybrałem o ile on wygra Twisted Evil
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
ako

Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 37
PostWysany: 29 Kwi 2010, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3KO27 napisa:
...na klona nie bede głosował na pewno,ale może tym razem wybiore sie na wybory głosować na jakiegos kadydata aby później móc sobie troche ponarzekać,że choojowego prezydenta wybrałem o ile on wygra Twisted Evil


Bo my to juz tak mamy we krwi....... wysmiewac, obrazac. narzekac! ZENADA!
_________________
W zyciu jak w tancu,kazdy krok ma znaczenie...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
janik

Doczy: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skd: KOPAVOGUR
PostWysany: 29 Kwi 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ako napisa:
3KO27 napisa:
...na klona nie bede głosował na pewno,ale może tym razem wybiore sie na wybory głosować na jakiegos kadydata aby później móc sobie troche ponarzekać,że choojowego prezydenta wybrałem o ile on wygra Twisted Evil


Bo my to juz tak mamy we krwi....... wysmiewac, obrazac. narzekac! ZENADA!


Chyba raczej mamy obrażanie się we krwi, w innych krajach można żartować z głów państwa, robić skecze na temat królowej, a u nas żart powyżej ministranta to już obraza narodowa Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ako

Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 37
PostWysany: 29 Kwi 2010, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janik napisa:
ako napisa:
3KO27 napisa:
...na klona nie bede głosował na pewno,ale może tym razem wybiore sie na wybory głosować na jakiegos kadydata aby później móc sobie troche ponarzekać,że choojowego prezydenta wybrałem o ile on wygra Twisted Evil


Bo my to juz tak mamy we krwi....... wysmiewac, obrazac. narzekac! ZENADA!


Chyba raczej mamy obrażanie się we krwi, w innych krajach można żartować z głów państwa, robić skecze na temat królowej, a u nas żart powyżej ministranta to już obraza narodowa Very Happy


Ujmujac w skrocie to taki - BRAK SZACUNKU.
_________________
W zyciu jak w tancu,kazdy krok ma znaczenie...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
foo

Doczy: 21 Pa 2008
Posty: 659
PostWysany: 29 Kwi 2010, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ako napisa:
Ujmujac w skrocie to taki - BRAK SZACUNKU.


aporpos szacunku politycy -> obywatele.


http://www.youtube.com/watch?v=_gwcNNtyjOg
http://mbl.is/mm/frettir/sjonvarp/index.html?media_id=48640
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 29 Kwi 2010, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie napisałam nic o wsi. A swoją drogą to cały czas miałam jakoś wyrzuty sumienia , że zbyt dosadnie i rozlegle napisałam. Wcale dobrze się z tym nie czułam . Pozdrawiam Ciebie i dajmy se spokój. Zgoda?
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 29 Kwi 2010, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne, że zgoda... nie żywię urazy Smile to Forum i każdy ma prawo do wypowiadania swoich opinii...

w naszym kraju brakuje dystansu do siebie u obywateli... i przede wszystkim dystansu do innych... dla mnie pogrzeb na Wawelu, nazywanie ulic i placów im. Kaczyńskiego i przypisywanie miana męczeńskiej śmierci ofiarom katastrofy to gruby przesadyzm... ale my Polacy mamy ostrą tendencję do przesadyzmu... w końcu, jaki kraj - taki prezydent... hmmm
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Konieczko
Go
PostWysany: 29 Kwi 2010, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=FnECifsl43w

"Jarek po trupach do celu - kazdy chce lezec na Wawelu" lol
Powrt do gry
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 29 Kwi 2010, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przed chwilą to oglądałam na onecie Very Happy hahaha
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 29 Kwi 2010, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:


w naszym kraju brakuje dystansu do siebie u obywateli... i przede wszystkim dystansu do innych... dla mnie pogrzeb na Wawelu, nazywanie ulic i placów im. Kaczyńskiego i przypisywanie miana męczeńskiej śmierci ofiarom katastrofy to gruby przesadyzm... ale my Polacy mamy ostrą tendencję do przesadyzmu... w końcu, jaki kraj - taki prezydent... hmmm


Cytat:
Podczas niedzielnej modlitwy Apelu Jasnogórskiego o. przeor mówił m.in., że fragment skrzydła maszyny to "niemy, mały świadek głośnej, wielkiej tragedii", którego złożenie na Jasnej Górze wyraża troskę o ojczyznę. Zapowiedział, że fragment będzie włączony "w suknię wdzięczności i miłości, cierpienia i nadziei narodu polskiego na zawsze".


W dzisiejszych wiadomościach pewien dominikanin sugerował, że "relikwia" ta może być przyczynkiem do procesu beatyfikacji jednej z ofiar katastrofy.
Powrt do gry
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 29 Kwi 2010, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ako napisa:
3KO27 napisa:
...na klona nie bede głosował na pewno,ale może tym razem wybiore sie na wybory głosować na jakiegos kadydata aby później móc sobie troche ponarzekać,że choojowego prezydenta wybrałem o ile on wygra Twisted Evil


Bo my to juz tak mamy we krwi....... wysmiewac, obrazac. narzekac! ZENADA!

...tak mamy we krwi jak wszyscy ludzie na tej planecie Rolling Eyes ..jakbys nie wiedział/a to po to się chodzi na wybory w PL,żeby później narzekac na władze Twisted Evil
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 29 Kwi 2010, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:

w naszym kraju brakuje dystansu do siebie u obywateli... i przede wszystkim dystansu do innych... dla mnie pogrzeb na Wawelu, nazywanie ulic i placów im. Kaczyńskiego i przypisywanie miana męczeńskiej śmierci ofiarom katastrofy to gruby przesadyzm... ale my Polacy mamy ostrą tendencję do przesadyzmu... w końcu, jaki kraj - taki prezydent... hmmm

...zgodze sie z Tobą i dodam,że (jak to ktoś w TV) w naszym kraju istnieje coś takiego jak "kult trumny i znicza",który własnie ostatnio zaobserwowalismy Rolling Eyes
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 29 Kwi 2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, ja już mam dosyć! Pisanie dowcipów i ich powtarzania, na temat smutny- to ja już nic więcej nie mam do powiedzenia. Dajcie już ludzie spokój umarłym!!! Jaki kult? Zwyczajna przyzwoitość wobec tragedii wystarczy.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 30 Kwi 2010, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale Grazyno, 3KO27 ma rację... policz sobie ilość żałób narodowych za kadencji Kaczyńskiego, to sama zobaczysz, o czym mowa... Szacunek dla zmarłych to jedno, kultywowanie tragedii i ich ofiar to drugie, a niestety to drugie cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju - sama przyznaj. Tego typu zachowania społeczeństwa nie są ani empatyczne, ani godne naśladowania, bo moim zdaniem to czyste żerowanie na ludzkiej tragedii. Czasem lepiej coś przemilczeć niż to roztrząsać, nadając temu jakiś bezsensowne, wyimaginowane głębsze znaczenie ;] naród płaczek i fałszywych cierpiętników, ot co.
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron