reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Por贸d na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
AcidBurn

Do潮czy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 27 Maj 2010, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do nawil偶ania dobra jest parafinka aptekarska Smile
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszcz臋艣liwszy dzie艅 mojego 偶ycia Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kinia676

Do潮czy: 18 Sty 2010
Posty: 29
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 27 Maj 2010, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beatka:) napisa:
Dziewczyny mam male pytanko dotyczace szkoly rodzenia. Wiem, ze P.Patrycja jest na urlopie macierzynskim ale czy wiecie moze czy ktos inny prowadzi podobne zajecia?
To Nasze pierwsze Dziecko takze mamy troche obaw.
Dziekuje za informacje.


Na temat zaj臋膰 to mo偶esz si臋 zdecydowa膰 na szko艂臋 w j臋zyku angielskim. Ja sama r贸wnie偶 spodziewam si臋 pierwszego dziecka i r贸wnie偶 nie za艂apa艂am si臋 na nauki po polsku, ale je艣li chcesz zobaczy膰 jak wygl膮da porod贸wka, dowiedzie膰 si臋 jakie 艣rodki znieczulaj膮ce oferuj膮 i co potrzeba zabra膰 ze sob膮 do szpitala, to mo偶na um贸wi膰 si臋 na spotkanie w szpitalu. W ka偶dy wtorek mo偶na przyj艣膰 i kt贸ra艣 z po艂o偶nych oprowadza i t艂umaczy co i jak. Nic za to nie p艂acisz, jedynie trzeba wcze艣niej tam przedzwoni膰 i zapyta膰 si臋 czy maj膮 miejsce, bo gdy jest za du偶o par to rozdzielaj膮 to na mniejsze grupki. Ja sama by艂am na takim spotkaniu i szczerze powiem, 偶e daje mi to pewien komfort, jestem zadowolona z faktu, 偶e mog艂am cho膰 troch臋 zaznajomi膰 si臋 z otoczeniem Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
sylwiapiotrek

Do潮czy: 15 Mar 2010
Posty: 33
PostWys砤ny: 27 Maj 2010, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, kobitki mog艂ybyscie mi cos polecic na plesniawki, jakies masci, albo domowe sposoby aby je wyleczyc. z gory wielkie dzieki pzdr
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
jenny83

Do潮czy: 04 Cze 2009
Posty: 88
PostWys砤ny: 27 Maj 2010, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinia676 napisa:
beatka:) napisa:
Dziewczyny mam male pytanko dotyczace szkoly rodzenia. Wiem, ze P.Patrycja jest na urlopie macierzynskim ale czy wiecie moze czy ktos inny prowadzi podobne zajecia?
To Nasze pierwsze Dziecko takze mamy troche obaw.
Dziekuje za informacje.


Na temat zaj臋膰 to mo偶esz si臋 zdecydowa膰 na szko艂臋 w j臋zyku angielskim. Ja sama r贸wnie偶 spodziewam si臋 pierwszego dziecka i r贸wnie偶 nie za艂apa艂am si臋 na nauki po polsku, ale je艣li chcesz zobaczy膰 jak wygl膮da porod贸wka, dowiedzie膰 si臋 jakie 艣rodki znieczulaj膮ce oferuj膮 i co potrzeba zabra膰 ze sob膮 do szpitala, to mo偶na um贸wi膰 si臋 na spotkanie w szpitalu. W ka偶dy wtorek mo偶na przyj艣膰 i kt贸ra艣 z po艂o偶nych oprowadza i t艂umaczy co i jak. Nic za to nie p艂acisz, jedynie trzeba wcze艣niej tam przedzwoni膰 i zapyta膰 si臋 czy maj膮 miejsce, bo gdy jest za du偶o par to rozdzielaj膮 to na mniejsze grupki. Ja sama by艂am na takim spotkaniu i szczerze powiem, 偶e daje mi to pewien komfort, jestem zadowolona z faktu, 偶e mog艂am cho膰 troch臋 zaznajomi膰 si臋 z otoczeniem Smile


Niestety ostatnie spotkanie odbylo sie w ubiegly wtorek na okres czerwiec,lipiec i sierpien te spotkania nie sa organizowane!!!Kolejne wiec beda we wrzesniu wiem bo sama ledwo sie zalapalam z listy rezerwowej
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
beatka:)

Do潮czy: 15 Lis 2008
Posty: 145
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 27 Maj 2010, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jenny83 napisa:
kinia676 napisa:
beatka:) napisa:
Dziewczyny mam male pytanko dotyczace szkoly rodzenia. Wiem, ze P.Patrycja jest na urlopie macierzynskim ale czy wiecie moze czy ktos inny prowadzi podobne zajecia?
To Nasze pierwsze Dziecko takze mamy troche obaw.
Dziekuje za informacje.


Na temat zaj臋膰 to mo偶esz si臋 zdecydowa膰 na szko艂臋 w j臋zyku angielskim. Ja sama r贸wnie偶 spodziewam si臋 pierwszego dziecka i r贸wnie偶 nie za艂apa艂am si臋 na nauki po polsku, ale je艣li chcesz zobaczy膰 jak wygl膮da porod贸wka, dowiedzie膰 si臋 jakie 艣rodki znieczulaj膮ce oferuj膮 i co potrzeba zabra膰 ze sob膮 do szpitala, to mo偶na um贸wi膰 si臋 na spotkanie w szpitalu. W ka偶dy wtorek mo偶na przyj艣膰 i kt贸ra艣 z po艂o偶nych oprowadza i t艂umaczy co i jak. Nic za to nie p艂acisz, jedynie trzeba wcze艣niej tam przedzwoni膰 i zapyta膰 si臋 czy maj膮 miejsce, bo gdy jest za du偶o par to rozdzielaj膮 to na mniejsze grupki. Ja sama by艂am na takim spotkaniu i szczerze powiem, 偶e daje mi to pewien komfort, jestem zadowolona z faktu, 偶e mog艂am cho膰 troch臋 zaznajomi膰 si臋 z otoczeniem Smile


Niestety ostatnie spotkanie odbylo sie w ubiegly wtorek na okres czerwiec,lipiec i sierpien te spotkania nie sa organizowane!!!Kolejne wiec beda we wrzesniu wiem bo sama ledwo sie zalapalam z listy rezerwowej


UUPSSS.... to mamy maly problem... bo juz na wrzesien mam termin:/
ale dzieki za info:)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
jenny83

Do潮czy: 04 Cze 2009
Posty: 88
PostWys砤ny: 27 Maj 2010, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kurs 16,19 sierpnia w jezyku angielskim koszt 8000 kr.tel.5851400.Dla mnie to juz tez za p贸藕no Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
zaw1sza

Do潮czy: 02 Mar 2009
Posty: 12
PostWys砤ny: 28 Maj 2010, 1:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwiapiotrek napisa:
Witam, kobitki mog艂ybyscie mi cos polecic na plesniawki, jakies masci, albo domowe sposoby aby je wyleczyc. z gory wielkie dzieki pzdr


witam na ple艣niawki b.dobry jest 偶el do smarowania, ogromny plus to to 偶e nie trzeba ich" zciera膰"wystarczy posmarowa膰 jeszcze mo偶na go u偶ywa膰 gdy dziecko z膮bkuje nazwa 偶elu to Afta med
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
joanna11
Go舵
PostWys砤ny: 29 Maj 2010, 22:25    Temat postu: Fotograf Odpowiedz z cytatem

Czesc dziewczyny mam do was pytanie gdzie w Reykaviku znajduje sie fotograf chcem zrobic synkowi zdj臋cia do paszportu i wywo艂a膰 pare zdj臋膰 z p艂ytki,bardzo prosze o namiary na fotografa.Z g贸ry dzi臋kuje za wasze odpowiedzi pozdrawiam wszystkie mamusie i wasze pociechy!!!!!!! Smile
Powr髏 do g髍y
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 29 Maj 2010, 23:04    Temat postu: Re: Fotograf Odpowiedz z cytatem

joanna11 napisa:
Czesc dziewczyny mam do was pytanie gdzie w Reykaviku znajduje sie fotograf chcem zrobic synkowi zdj臋cia do paszportu i wywo艂a膰 pare zdj臋膰 z p艂ytki,bardzo prosze o namiary na fotografa.Z g贸ry dzi臋kuje za wasze odpowiedzi pozdrawiam wszystkie mamusie i wasze pociechy!!!!!!! Smile


Na mjodd i jest dosc tanio.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Katrina

Do潮czy: 26 Maj 2008
Posty: 114
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 29 Maj 2010, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczorek wszystkim Smile
Ch臋tnie oddam buteleczk臋 polskiego AFTINU na ple艣niaweczki u dziecka. Buteleczka jest nowa, nie otwierana. M贸j nr tel 66 28 518. Pozdrawiam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
aniag
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1 (dublowanie og艂osze艅)
Do潮czy: 31 Sty 2009
Posty: 18
PostWys砤ny: 1 Cze 2010, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy艣 ju偶 pad艂o takie pytanie,lecz nie znalaz艂am na nie odpowiedzi,mo偶e teraz znajdzie si臋 kto艣 kto b臋dzie o tym wiedzia艂. Je偶eli jest para w zwi膮zku nieformalnym i spodziewaj膮 si臋 dziecka, jakie za艣wiadczenia trzeba posiada膰,偶eby dziecko po urodzeniu otrzyma艂o nazwisko ojca?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
grybel1982

Do潮czy: 21 Cze 2008
Posty: 95
Sk眃: Hafnarfjordur 221 Vellir
PostWys砤ny: 1 Cze 2010, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potrzebujesz z Polski za艣wiadczenie o stanie cywilnym, musi tam pisa膰 偶e nie jeste艣 aktualnie w 偶adnym zwi膮zku ma艂偶e艅skim. z do艣wiadczenia wiem 偶e wi臋kszo艣膰 urz臋d贸w USC robi z tym problemy je艣li powiesz 偶e chcesz ten papierek w innym celu ni偶 zawarcie zwi膮zku ma艂偶e艅skiego. najszybciej za艂atwisz to w konsulacie a potem przet艂umaczysz w ahusie(oko艂o 3-4 tygodnie czekania)potem musisz to z艂o偶y膰 w Þj贸ðskr谩. bez tych dokument贸w nie tylko nie nadasz nazwiska ojca ale ojciec nie dostanie pieni臋dzy z faedingarorlof.tak 偶e lepiej poza艂atwia膰 to przed porodem- nas pani w urz臋dzie wprowadzi艂a w b艂膮d i zostali艣my bez pieni臋dzy przez 3 miesi膮ce zanim wszystko za艂atwili艣my(:
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Justyna

Do潮czy: 03 Wrz 2005
Posty: 73
PostWys砤ny: 1 Cze 2010, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ze zupe艂nie zmienie temat ale m贸j synek jest ci臋偶ko chory a tutejszy lekarz nie wie jak mu pom贸c. Mo偶e kto艣 z Was mial podobny problem z dzieckiem i mo偶e mi podpowiedzie膰 co to mo偶e by膰? Ju偶 drugi dzie艅 ma gor膮czke oko艂o 39,6st, a na wiecz贸r i w nocy dostaje strasznych b膮bli na nogach. Rano znikaj膮 ale gor膮czka si臋 utrzymuje. Dodam 偶e bardzo go to sw臋dzi...

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000001

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000003

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000002

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000004
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
nikita333

Do潮czy: 23 Sty 2010
Posty: 86
Sk眃: NJARDVIK
PostWys砤ny: 1 Cze 2010, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna napisa:
Przepraszam ze zupe艂nie zmienie temat ale m贸j synek jest ci臋偶ko chory a tutejszy lekarz nie wie jak mu pom贸c. Mo偶e kto艣 z Was mial podobny problem z dzieckiem i mo偶e mi podpowiedzie膰 co to mo偶e by膰? Ju偶 drugi dzie艅 ma gor膮czke oko艂o 39,6st, a na wiecz贸r i w nocy dostaje strasznych b膮bli na nogach. Rano znikaj膮 ale gor膮czka si臋 utrzymuje. Dodam 偶e bardzo go to sw臋dzi...

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000001

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000003

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000002

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000004



to wygl膮da jak pokrzywka ale czy to to napewno to nie wiem
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
martus

Do潮czy: 09 Wrz 2008
Posty: 5
Sk眃: REYKJAVIK
PostWys砤ny: 1 Cze 2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny!mam pytanie odnosnie macie偶ynskiego!czy kt贸ras z was bedac na zasi艂ku dla bezrobotnych pobierala pieniazki z funduszu maciezynskiego!zastanawia mnie ile mi nalicza bo akurat od roku jestem na zasilku i licza 80% z ostatnich miesiecy!dodam ze przed zasilkiem niezle zarabialam(220-230tys.isk) ,ale czy z tego cos nalicza?jesli ktoras z was byla w podobnej sytuacji to prosze na pw!pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
patryk23l
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1 (dublowanie og艂osze艅)
Do潮czy: 16 Sty 2008
Posty: 670
Sk眃: Keflavik
PostWys砤ny: 1 Cze 2010, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biora pod uwage 12 ostatnich miesiecy pracy ale pol roku przed urodzeniem dziecka, czyli np dziecko rodzi sie w czerwcu 2009 to wezma pod uwage caly rok 2008.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
gosiak

Do潮czy: 22 Cze 2009
Posty: 27
PostWys砤ny: 2 Cze 2010, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny czy moze ktoras z was sie orientuje jak powinne byc wype艂nione te papiery o macierzynskie?
dzis wypelnial mi je szef ale chyba cos pokrecil moze ktoras z was jest bardziej zorientowana...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 3 Cze 2010, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna napisa:
Przepraszam ze zupe艂nie zmienie temat ale m贸j synek jest ci臋偶ko chory a tutejszy lekarz nie wie jak mu pom贸c. Mo偶e kto艣 z Was mial podobny problem z dzieckiem i mo偶e mi podpowiedzie膰 co to mo偶e by膰? Ju偶 drugi dzie艅 ma gor膮czke oko艂o 39,6st, a na wiecz贸r i w nocy dostaje strasznych b膮bli na nogach. Rano znikaj膮 ale gor膮czka si臋 utrzymuje. Dodam 偶e bardzo go to sw臋dzi...

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000001

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000003

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000002

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000004


Tak z ciekawosci pytam czy juz wiesz od czego twoje dziecko tych babli dostalo? Napisz jak dalej sprawy sie potoczyly, bo dobrze by艂oby wiedziec dla samego siebie na przyszlosc co to takiego i od czego.

Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Katrina

Do潮czy: 26 Maj 2008
Posty: 114
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 4 Cze 2010, 5:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna napisa:
Przepraszam ze zupe艂nie zmienie temat ale m贸j synek jest ci臋偶ko chory a tutejszy lekarz nie wie jak mu pom贸c. Mo偶e kto艣 z Was mial podobny problem z dzieckiem i mo偶e mi podpowiedzie膰 co to mo偶e by膰? Ju偶 drugi dzie艅 ma gor膮czke oko艂o 39,6st, a na wiecz贸r i w nocy dostaje strasznych b膮bli na nogach. Rano znikaj膮 ale gor膮czka si臋 utrzymuje. Dodam 偶e bardzo go to sw臋dzi...

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000001

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000003

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000002

http://pl.fotoalbum.eu/Davith/a479313/00000004



Witam serdecznie. Ogl膮daj膮c te zdj臋cia to jest nic innego jak pokrzywka alergiczna. Nie jestem lekarzem ale m贸j pi臋tnastoletni syn mia艂 dok艂adnie to samo dwa lata temu. Byli艣my z tym u lekarza, dosta艂 leki przeciwhistaminowe i przesz艂o. Ta wysypka jest rzeczywi艣cie bardzo sw臋dz膮ca i piek膮ca. M贸j syn nawet w nocy wstawa艂, bra艂 ch艂odny prysznic bo nie wytrzymywa艂 tego sw臋dzenia :O
Wysypka praktycznie pojawi艂a si臋 znik膮d. Nie wiadomo sk膮d ona si臋 wzi臋艂a, fakt faktem, organizm agresywnie zareagowa艂 na jaki艣 alergen. Poczytaj sobie o tej pokrzywce na internecie, to nie jest nic groznego, ale 偶eby ul偶y膰 maluszkowi lekarz powinien wypisa膰 jaki艣 lek przeciwhistaminowy. Mo偶e podjedz z maluszkiem do innego lekarza.
Co do wysokiej temperatury to rzeczywi艣cie ostatnio du偶o virus贸wek jest. M贸j m艂odszy roczny synek, niespe艂na miesi膮c temu praktycznie znik膮d dosta艂 tak wysokiej temperatury. Potem pojawi艂 si臋 okropny katar. Na tak wysok膮 temperaturk臋 polecam czopki. Tutaj s膮 dost臋pne w aptekach, tylko dawk臋 trzeba ustali膰 odpowiednio do wagi dziecka. Czopki nie obci膮偶aj膮 delikatnego 偶o艂膮deczka dziecka.
Dziwi臋 si臋 偶e lekarze nie rozpoznali pokrzywki maluszka a przede wszystkim nie przepisali lek贸w aby pom贸c bidulkowi.
Pozdrawiam cieplutko, 偶ycz臋 du偶o zdr贸wka male艅stwu, a Tobie - wytrwa艂o艣ci Smile Mam nadziej臋 偶e jako艣 pomog艂am i uspokoi艂am Smile))))
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mikolaj

Do潮czy: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 4 Cze 2010, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katrina napisa:



Witam serdecznie. Ogl膮daj膮c te zdj臋cia to jest nic innego jak pokrzywka alergiczna. Nie jestem lekarzem ale m贸j pi臋tnastoletni syn mia艂 dok艂adnie to samo dwa lata temu. Byli艣my z tym u lekarza, dosta艂 leki przeciwhistaminowe i przesz艂o. Ta wysypka jest rzeczywi艣cie bardzo sw臋dz膮ca i piek膮ca. M贸j syn nawet w nocy wstawa艂, bra艂 ch艂odny prysznic bo nie wytrzymywa艂 tego sw臋dzenia :O
Wysypka praktycznie pojawi艂a si臋 znik膮d. Nie wiadomo sk膮d ona si臋 wzi臋艂a, fakt faktem, organizm agresywnie zareagowa艂 na jaki艣 alergen. Poczytaj sobie o tej pokrzywce na internecie, to nie jest nic groznego, ale 偶eby ul偶y膰 maluszkowi lekarz powinien wypisa膰 jaki艣 lek przeciwhistaminowy. Mo偶e podjedz z maluszkiem do innego lekarza.
Co do wysokiej temperatury to rzeczywi艣cie ostatnio du偶o virus贸wek jest. M贸j m艂odszy roczny synek, niespe艂na miesi膮c temu praktycznie znik膮d dosta艂 tak wysokiej temperatury. Potem pojawi艂 si臋 okropny katar. Na tak wysok膮 temperaturk臋 polecam czopki. Tutaj s膮 dost臋pne w aptekach, tylko dawk臋 trzeba ustali膰 odpowiednio do wagi dziecka. Czopki nie obci膮偶aj膮 delikatnego 偶o艂膮deczka dziecka.
Dziwi臋 si臋 偶e lekarze nie rozpoznali pokrzywki maluszka a przede wszystkim nie przepisali lek贸w aby pom贸c bidulkowi.
Pozdrawiam cieplutko, 偶ycz臋 du偶o zdr贸wka male艅stwu, a Tobie - wytrwa艂o艣ci Smile Mam nadziej臋 偶e jako艣 pomog艂am i uspokoi艂am Smile))))


Tez mnie zdziwilo ze lekarz nie wiedzial jak mu pomoc i jak dalej sprawy sie potoczyly. Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
Strona 215 z 316

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron