reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Germańska Łotwa i Estonia.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
suomieesti

Doczy: 28 Maj 2010
Posty: 234
PostWysany: 19 Lip 2010, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

III Rzeszy oczywiście.
Także czy ich terytorium Prusy Wschodnie nigdy w historii nie równały się i nie równają się NRD czy ich terytorium.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
suomieesti

Doczy: 28 Maj 2010
Posty: 234
PostWysany: 19 Lip 2010, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

III Rzeszy oczywiście.
Także Prusy Wschodnie czy też ich terytorium nigdy w historii nie równały się i nie równają się NRD czy ich terytorium.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 19 Lip 2010, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

suomieesti napisa:
U zatroskanego widać brak rozumienia pisanego tekstu. Scissor_Sisters napisał jasno: "Szkoda, że Prusy wschodnie należą teraz do Polski..
Myślę, że pod władzą niemiecką byłoby tam teraz lepiej....nie wspominając już o śląsku.....
Szkoda....." Czyli, że uważa, że byłobylepiej gdyby władza niemieckie pozostała na terenie Prus Wschodnich. Zupełnie nie rozumiem czemu zatroskany zaczął tutaj NRD mieszać? Co tu ma NRD do tego? NRD to ziemie obecnej wschodniej części Niemiec, natomiast Prusy Wschodnie to teren obecnego polskiego województwa Warmińsko-Mazurskiego, Obwodu Kaliningrandzkiego Rosji i skraweczek Litwy.

NRD dawny teren Prus Wschodnich? NRD nigdy nie było w Prusach Wschodnich, NRD to tylko i wyłącznie to co napisałem, a Prusy Wschodnie to tylko i wyłącznie to co napisałem i Prusy Wschodnie stanowiły część Prus, ale też i część Niemiec w czasie II Rzeszy.


Masz trudnosci z qmaniem to ci wyjasnie recznie.

Scyzor nadaje ze jakby Warmia-Mazury czyli Prusy Wschodnie byly pod wladza niemiecka to by bylo tam lepiej. To jest idiotyczne, wrecz kretynskie stwierdzenie, ono sugeruje ze Niemcy to narod panow i co by nie bylo to tam gdzie sa Niemcy to jest super. Idiotycznosc tego widac gdy sie przypomni ze
na terenie Niemiec Wschodnich czyli glownego terenu dawnych Prus istnialo panstwo nazywane NRD.

I teraz mozna sie zapytac czy gdyby Warmia-Mazury czyli dawne Prusy Wschodnie nalezaly do NRD to bylo by tam lepiej??? No bo to byla wladza niemiecka, nie?

Scyzorowi sie wydaje ze jak gdzies sa Niemcy to jest zawsze lepiej, a w NRD byli Niemcy i to potomkowie Prusakow a lepiej niz w Polsce nie bylo a jak sie odejmie pomoc ktora dostawali z RFN to bylo gorzej.

Problem nie jest wiec we wladzy tylko w tym ze w Polsce i w NRD przez kilkadziesiat lat byl komunizm wiec nie mialo znaczenia czy w NRD sa Niemcy czy nie.

Natomiast w RFN byla ekonomia rynkowa a na starcie po wojnie dostali ogromna pomoc z USA, w Polsce i w NRD byly natomiast obowiazkowe dostawy do sowietow.

Stad urosla ogromna roznica ktora najlepiej widac w porownaniu RFN I NRD bo przeciez to byli ci sami Niemcy tylko ze w NRD musieli zyc pod komuna.

Tak samo gdyby w Polsce nie bylo komunizmu i jeszcze na poczatku przyszla by ogromna pomoc z USA to jest oczywiste ze tej roznicy by nie bylo.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 19 Lip 2010, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatroskany, ja myślę troche bardziej akcja-reakcja niż Ty. Skoro Prusy wschodnie kiedyś należały do Niemiec, to teraz też by należały do Niemiec, mówię po zjednoczeniu. Czy my żyjemy między 1945-89??? Żyjemy w 2010 roku i myślę, że tak samo jak i Śląskowi, tak samo i Mazurom byłoby lepiej pod władzą Niemiec na chwilę obecną. Nawet jeśli wiązałoby się to z chwilowym podleganiem pod ZSRR w latach o których wspomniałem wcześniej. Poza tym, chyba nie chcesz mi powiedzieć , że w NRD za komuny było gorzej niż w Polsce Ludowej, bo Cie każdy tutaj wyśmieje raz, dwa, trzy.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 20 Lip 2010, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Zatroskany, ja myślę troche bardziej akcja-reakcja niż Ty. Skoro Prusy wschodnie kiedyś należały do Niemiec, to teraz też by należały do Niemiec, mówię po zjednoczeniu. Czy my żyjemy między 1945-89??? Żyjemy w 2010 roku i myślę, że tak samo jak i Śląskowi, tak samo i Mazurom byłoby lepiej pod władzą Niemiec na chwilę obecną. Nawet jeśli wiązałoby się to z chwilowym podleganiem pod ZSRR w latach o których wspomniałem wcześniej. Poza tym, chyba nie chcesz mi powiedzieć , że w NRD za komuny było gorzej niż w Polsce Ludowej, bo Cie każdy tutaj wyśmieje raz, dwa, trzy.


Haha po zjednoczeniu. Tylko ze ty wolisz oszukane myslenie porownujac Polske i Niemcy Zachodnie gdzie nie bylo komuny. No i po zjednoczeniu Niemiec tez byc porownal Polske i Niemcy. To jest skrajne oszustwo bo pod komuna byla PRL i NRD. Po zjednoczeniu w NRD wpompowano 1 000 mld euro co ogromnie zadluzylo Niemcy a wielkich efektow nie przynioslo. Dlatego twoje gadanie ze pod "wladza niemiecka" byloby lepiej to jest piramidalna bzdura. Gdyby w Polsce nie bylo od wojny komuny i na starcie przyszla pomoc z USA to pod wladza polska byloby tak samo jak pod wladza niemiecka w zachodniej czesci Niemiec. Bo tu chodzi o ekonomie rynkowa a nie czy wladza jest polska czy niemiecka. Dlatego w NRD bylo podobnie jak w PRL choc byla tam wladza niemiecka i tacy sami Niemcy jak w zachodniej czesci.

I czytaj dokladniej: nie bylo mowy o tym ze w PRL bylo lepiej niz w NRD, bylo gorzej. Tylko ze w NRD caly czas na rozne sposoby dostawali pomoc z RFN. Bez tej pomocy byloby raczej gorzej. Dlaczego? Bo na przyklad w Polsce komuna ciagnela jakos na weglu kamiennym, miedzi i tak dalej a w NRD byl tylko wegiel brunatny na wlasne potrzeby.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 20 Lip 2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zaprzeczyłeś sam sobie!
I o to mi chodziło.
Jak to dobrze, że człowiek potrafi się przyznać do własnej głupoty!
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 20 Lip 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Właśnie zaprzeczyłeś sam sobie!
I o to mi chodziło.
Jak to dobrze, że człowiek potrafi się przyznać do własnej głupoty!


Wlasnie udowodniles ze nie potrafisz zrozumiec prostego tekstu. Bo z tego tekstu kazdy widzi ze twoj wymysl o "wladzy niemieckiej" jest kompletnie bez sensu.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 20 Lip 2010, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatroskany, skompromitowałeś się, warto się z tym pogodzić, chłopcze.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 21 Lip 2010, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Zatroskany, skompromitowałeś się, warto się z tym pogodzić, chłopcze.


Cienizna wyszla scyzor i nie masz juz nic do powiedzenia hehe.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 21 Lip 2010, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to dobrze, że człowiek potrafi się przyznać do własnego upośledzenia w danym temacie. Cienizna wyszła z Ciebie, i rzeczywiście nie mam nic do dodania;)
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
nigel
Reporter ICELAND.PL
Doczy: 06 Lis 2004
Posty: 261
Skd: Warszawa
PostWysany: 25 Lip 2010, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Szkoda, że Prusy wschodnie należą teraz do Polski..
Myślę, że pod władzą niemiecką byłoby tam teraz lepiej....nie wspominając już o śląsku.....
Szkoda.....


Z ciekawości, jesteś Niemcem? Wink

Nie byłbym tego taki pewien. RFN z trudem ucywlizowało NRD, a i tak podział w Niemczech jest jeszcze wyraźny. Gdyby RFN miało pompować marki w NRD, Śląsk i Prusy Wschodnie efekt mógłby być jeszcze gorszy, a i opozycja w Niemczech wobec takiego "marnotrawstwa" mogłaby być znacząca. Ponadto, gdyby Śląsk i Prusy Wschodnie były po wojnie niemieckie, mniej osób zasiłoby RFN. Ergo, RFN mogło by być znacznie biedniejsze, natomiast większa część narodu niemieckiego byłaby skażona kołchozami, pegeerami czy innymi radzieckimi wynalazkami.

Nie pamiętam kontekstu, ale swego czasu czytałem, że Finowie nie chcieliby Karelii w swych granicach, ponieważ nie stać by ich było na podniesienie poziomu życia na tamtejszych ziemiach.
_________________
Skandynawia - wortal raczkujący
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 25 Lip 2010, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem, Karela to nie Śląsk...nie możemy porównywać terenów tak wartosciowych dla gospodarki kraju jak Śląsk do tych, z których praktycznie nie ma nic oprócz problemów jak Mazury;) Myślę po prostu, że lepsze 20 lat pompowania marek/euro w byłe NRD niż 45 Marksa i Lenina w Polskę. Wink Szczerze mówiąc, to Mazury zapewne byłyby ulubionym miejscem odpoczynku dla Niemców(nawet teraz jest tam najwięcej turytów z Niemiec właśnie), a Śląsk przy dobrym zagospodarowaniu stałby się drugą Westfalią, czyli siłą napędową całej obecnej RFN.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 31 Lip 2010, 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suomieesti jesli Ty nie jestes faszysta to ja jestem milosnikiem negrow i zoltkow Evil or Very Mad
Powrt do gry
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 31 Lip 2010, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Z całym szacunkiem, Karela to nie Śląsk...nie możemy porównywać terenów tak wartosciowych dla gospodarki kraju jak Śląsk do tych, z których praktycznie nie ma nic oprócz problemów jak Mazury;) Myślę po prostu, że lepsze 20 lat pompowania marek/euro w byłe NRD niż 45 Marksa i Lenina w Polskę. Wink Szczerze mówiąc, to Mazury zapewne byłyby ulubionym miejscem odpoczynku dla Niemców(nawet teraz jest tam najwięcej turytów z Niemiec właśnie), a Śląsk przy dobrym zagospodarowaniu stałby się drugą Westfalią, czyli siłą napędową całej obecnej RFN.


Jakies kretynskie skojarzenia. RFN byloby zupelnie niepotrzebne do zagospodarowania czegokolwiek gdyby w Polsce nie bylo 45 lat komuny a po wojnie Polska dostalaby pomoc z USA podobna do tej jaka dostalo RFN. Co widac na przykladzie NRD: Niemcy pod komuna nie zdzialali nic a gdyby po komunie nie wpompowano w NRD gigantyczneja kasy to byliby ponizej Polski.

Scyzor robi tutaj lans ze Niemcy sa niesamowicie lepsi od Polakow no bo to Niemcy. Przyklad NRD pokazuje ze to jest kompletna bzdura. Natomiast pokazuje tylko ze ekonomia rynkowa jest lepsza od sowieckiej wersji komunizmu co kazdy juz wie. Wedlug niedawnych ocen niemieckich w ciagu 20 lat Polska moze przegonic Niemcy. Ale tu nie chodzi tu o to czy tak na pewno bedzie tylko ze gdyby w Polsce nie bylo komuny to nie byloby roznic do Niemiec i Scyzor nie moglby majaczyc o co by wladza niemiecka zrobila na Slasku i Mazurach.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 1 Sie 2010, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatroskany, byłem w Niemczech jakieś 20 razy, mam tam siostrę i wiem jak sprawy wyglądają. Jak ktoś jedzie do Niemiec tylko po furę czy jest tam przejazdem, to nie ma czasu na zobaczenia tych ,,drobnych'' różnic pomiedzy obojgiem narodów. Ja tu nie mówię o gospodarce, czy pieniądzach, bo przepaść jest ogromna, jak się spojrzy na drogi(i nie chodzi tylko o autostrady), ale nawet takie łączące małe wsie. Zawsze podczas wakacji brałem rower i jezdziłem sobie w różne miejsca, a że Bavaria jest przepiękna to pozwiedzałem to i owo. Każda wieś jest zadbana, nie ma jakiegoś graffiti na murach czy zabytkach, ludzie chodzą uśmiechnięci, pod każdym domkiem stoją ładne samochody itp. Miałem okazję także być podczas MŚ 2006 roku, akurat jednym z miast -gospodarzy była Norymberga, i muszę powiedzieć, że takiej organizacji nie widziałem nigdzie. Na każdym kroku były montowane wskazówki jak dotrzeć na stadion, jak dotrzeć przed telebimy, co się dzieje w mieście, gdzie są korki, a gdzie nie, w centrum miasta pełno wolontariuszy, znakomicie znających angielski, wiem bo miałem okazję się pytać o jedną rzecz i od razu 3 podleciało zeby mi pomócWink Itp, masę rzeczy możnaby wymieniać. Pod samym stadionem w parku zorganizowano tymczasowe pole kempingowe(tak, tak im szybciej Polacy się zorientują i uświadomią jak wiele osób przyjedzie do Polski na mistrzostwa tym szybciej zrozumieją, że nie o Hotele chodzi...ale właśnie o bazę kempingową i to nie 20 km za miastem). Podczas meczu Anglia - Trynidat i Tobago do miasta przyjechało wg. gazet ok. 100 000 - 120 000 Anglików. Jeśli ktoś myśli, że wszyscy spali w hotelach to się grubo pomylił, sporo osób spało na kempingach, doskonale oznaczonych. Dużo rzeczy by tu mówić. Dążę do tego, że Polacy nie mają odpowiedniej mentalności, są strasznie zaściankowym narodem, z ludźmi, którym wszystko przeszkadza. Dlaczego podczas ME w 2000 roku w holi była taka rozpierducha?? Bo Holendrzy starszni prowokatorzy, podobnie jak Polacy. Przecież anglicy też mają za skórą, kwestia jest taka żeby się nie dać sprowokować, ani samemu nie prowokować, bo naprawdę mogą zniszczyć nam miasta.... Nie mówię że tak musi być. Ale rzeczywiście jak byłem wtedy na starówce a anglicy(cale centrum bylo oflagowane, każda knajpa, bar, hotel) staneli na środku placu i zaczeli spiewac, że nawet jak 10 Niemieckich bombowców jest nad ich niebem nigdy nie zapomna, że są anglikami, i tak z 10 razy po czym odśpiewali hymn. Bylo to coś niesamowitego, ale zarazem bardzo prowokującego. Nie doszło do rozrub tylko dlatego, że Niemcy potrafili mieć ,,wyje.ane'' na te zaczepki.
Do czego dążę, to, że lubię Reich i lubię ludzi tam mieszkających, zawsze czułem sentyment do tego kraju, dlatego wcale bym nie żałował, gdyby mazury jednak zostały pod flagą RFN...nawet pomimo nieuniknionego komunizmu.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 2 Sie 2010, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
.....Do czego dążę, to, że lubię Reich i lubię ludzi tam mieszkających, zawsze czułem sentyment do tego kraju, dlatego wcale bym nie żałował, gdyby mazury jednak zostały pod flagą RFN...nawet pomimo nieuniknionego komunizmu.


Scyzor ty cierpisz na brak logiki. Piszesz o tym jak jest w Bawarii czy o organizacji widowisk. To jest normalne dla ekonomii rynkowej: ludzie robia wszystko zeby sciagnac turystow zostawiajacych kase a organizacja zajmuja sie wynajete specjalistyczne firmy. Nie ma w tym nic dziwnego tylko normalny interes. I tak samo normalne jest ze wszedzie czasem ludzie cos sknoca. Bo np. organizacje Love Parade w Duisburgu sknocili ci sami Niemcy popisujac kompletnym brakiem pomyslunku co doprowadzilo do tragedii.

Omiajsz temat Niemiec Wschodnich bo pokazuje twoj brak logiki. Przeciez ci sami Niemyc a ekonomicznie i organizacyjnie po komunizmie bylo tak samo jak w Polsce.

Gdyby w Polsce nie bylo 45 lat komunizmu to byloby podobnie jak w rajchu, tak jak jest na przyklad w Holandii, Francji, Austrii i tak dalej. Zreszta to juz widac na przyklad po sklepach, czym sie roznia sklepy w Polsce i w Niemczech?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 2 Sie 2010, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepy, jeśli chodzi ci ,,marki'' np H&M czy TOP SHOP się niczym nie różnią, ale pozwolę sobie na stwierdzenie, że klientela raczej się różni. Love Parade jest doskonałym przykładem jak bardzo należy być przezornym jeśli chodzi o szacowanie ilości uczestników. Duisburg spodziewał się 400 000 przyjechało 1,5 mln ludzi, czyli ponad 3-krotnie więcej. To samo dotyczy Polski. Trzeba sobie zdać sprawę jak wiele ludzi przyjedzie, to po pierwsze a potem zaplanować co ci ludzie będą robić między meczami swoich drużyn. Jeśli ktoś się spodziewa, że 30 000 Niemców pójdzie zwiedzać łazienki to się grubo pomylił. Jest taka kwestia: Ludziom podczas tego typu imprez nie można niczego zabraniać, oprócz przemocy czy wandalizmu oczywiście. Ale każdy Policjant, urzędnik, strażnik miejski powinien zdać sobie sprawę, że ludzie na środku ulicy pijący polskie pyszne piwo to nie będzie nic szczególnego, odpowiedni instruktaż, a co za tym idzie bardziej liberalne podchodzenie do ,,turystów'' było jak najbardziej powszechne w Niemczech właśnie. Żeby to wszystko się udało, i żeby anglik, niemiec, rosjanin czy chorwat wrócił kiedyś do Polski, to musi być ,,miło'' podczas tej pierwszej wizyty. Czy będzie???
Jak Anglicy pytają się mnie o Polskę to zawsze odpowiadam: Polska to takie ,,wild beauty''...i to się chyba sprawdza w rzeczywistości..
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 3 Sie 2010, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Sklepy, jeśli chodzi ci ,,marki'' np H&M czy TOP SHOP się niczym nie różnią, ale pozwolę sobie na stwierdzenie, że klientela raczej się różni.


Zaraz bedziesz nadawal ze klientela w Polsce oczywiscie nie ma kasy zeby kupic towar z tych haemow czy topszopow tylko ogladaja a w Niemczech wynosza fury towaru. A tu chodzi o to ze gdyby normalna ekonomia byla w Polsce tak jak w RFN to roznic by nie bylo tak jak teraz w sklepach. Wiec nie opowiadaj bajek ze w Polsce byloby lepiej pod wladza niemiecka. Na dodatek ty jako przyklad z Niemiec to masz Bawarie czyli najlepszy land a o bidnych landach zapominasz.



Scissor_Sisters napisa:
Love Parade jest doskonałym przykładem jak bardzo należy być przezornym jeśli chodzi o szacowanie ilości uczestników. Duisburg spodziewał się 400 000 przyjechało 1,5 mln ludzi, czyli ponad 3-krotnie więcej. To samo dotyczy Polski. Trzeba sobie zdać sprawę jak wiele ludzi przyjedzie, to po pierwsze a potem zaplanować co ci ludzie będą robić między meczami swoich drużyn. Jeśli ktoś się spodziewa, że 30 000 Niemców pójdzie zwiedzać łazienki to się grubo pomylił. Jest taka kwestia: Ludziom podczas tego typu imprez nie można niczego zabraniać, oprócz przemocy czy wandalizmu oczywiście. Ale każdy Policjant, urzędnik, strażnik miejski powinien zdać sobie sprawę, że ludzie na środku ulicy pijący polskie pyszne piwo to nie będzie nic szczególnego, odpowiedni instruktaż, a co za tym idzie bardziej liberalne podchodzenie do ,,turystów'' było jak najbardziej powszechne w Niemczech właśnie. Żeby to wszystko się udało, i żeby anglik, niemiec, rosjanin czy chorwat wrócił kiedyś do Polski, to musi być ,,miło'' podczas tej pierwszej wizyty. Czy będzie???


No wiec przyklad Duisburga pokazuje ze twoje pojecie o SuperNiemcach co wszystko robia Super jest bez sensu. A co do wizyt turystow to tam gdzie jest ekonomia rynkowa i ludzie maja kase z turystyki wszystko sie robi zeby turysci zostawiali kasy jak najwiecej i w Polsce jest sporo takich miejsc.

Scissor_Sisters napisa:

Jak Anglicy pytają się mnie o Polskę to zawsze odpowiadam: Polska to takie ,,wild beauty''...i to się chyba sprawdza w rzeczywistości..


Tak to sie sprawdza i wiemy juz ze przez Scyzora Smile bo przyjezdza duzo dziczy z UK ktora sie zachowuje ponizej wszelkich standartow, nieokrzesana holota na ktorej sie juz w Polsce poznali.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 3 Sie 2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że masz bardzo dużą potrzebę odwiedzenia specjalisty od spraw Manii.. To bardzo poważna choroba. Potrafiąca zniszczyć życie człowiekowi. Jeśli twierdzisz, że ok. 1 mln Polaków mieszkających w UK to ,,nieokrzesana hołota, na której poznali się w Polsce'' to masz bardzo poważne zaburzenia w kwestii postrzegania otaczającego Cię Świata. Nawet nie chce mi się tłumaczyć, że tak nie jest...bo to jakby tłumaczyć Moherowej Babci, że radio Maryja wcale nie jest takie fajne, a jego właściciel tym bardziej. Po prostu można jeszcze w przysłowiowego ryja dostać, albo zostać uduszony Różańcem. Podobnie jest z Tobą.
Czy ja kiedykolwiek powiedziałem, że Niemcy wszystko organizują dobrze??
Powiedziałem, że akurat ta impreza im wyszła, i przyznałem, że akurat druga im nie wyszła.
Ale Ty masz skłonność do stwierdzeń ,,bo Ty to ZAWSZE!'' ,, bo Ty to wciąż o tym samym'' ,,bo Ty to nigdy'' itp. Albo jest białe, albo jest czarne. Polacy na emigracji to hołota z wioch, a Polacy w kraju to elity, które spijają śmietankę życia w tak wspaniałym i szybko się rozwijającym kraju. Tylko uważaj żebyście tam z głodu nie poumierali za parę lat.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 3 Sie 2010, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za przysłowie o ryju, bo nie znam?
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron