reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Islandzkie produkty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daniel

Dołączył: 13 Kwi 2004
Posty: 116
Skąd: Katowice
PostWysłany: 25 Sie 2004, 15:46    Temat postu: Islandzkie produkty Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem wiadomość http://www.iceland.pl/newsy/040825go1.html na temat akcji "Wybierajmy islandzkie - wygramy wszyscy". Następnie zbadałem zamieszczony obrazek ( http://www.iceland.pl/wyprawy/w2/92_10_d.jpg - tak na wszelki wypadek Smile ) i muszę przyznać, że zaskoczony jestem obecnością na zdjęciu wafelków Prince Polo Exclamation Czyżby nasze wafelki uznane zostały za jakieś danie narodowe Islandczyków, gwóźdź programu, coś bez czego nie można się obejść Question

ps. przyznaję się, sam mam pewną słabość do tych wafelków :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jola

Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysłany: 25 Sie 2004, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie przedstwia produkty przywiezione przez nas z Islandii. Przywiezlismy rowniez stamtad Prince Polo Smile Ale to nie znaczy ze jest ono produktem islandzkim. Żeby uniknac takich pytan jak Daniela, podpisalam zdjecie: "Islandzkie produkty (procz Prince Polo Smile)".
Podpis pojawia sie po najechaniu na maly obrazek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daniel

Dołączył: 13 Kwi 2004
Posty: 116
Skąd: Katowice
PostWysłany: 25 Sie 2004, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wszystko jasne Very Happy
Już myślałem, że Islandczycy "adoptowali" nasze wafelki lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika
Gość
PostWysłany: 26 Sie 2004, 11:02    Temat postu: Islandzkie produkty Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy dacie wiare, ale w markecie Bonus w Selfoss widzialam na wlasne oczy nasz polski sok Kubus! Z polskimi napisami, mial tylko naklejona cene w ISK. Do tej pory jest dla mnie zagadka, jak on sie znalazl w tamtejszej dystrybucji...

A czy jakis ranking tych produktow (najbardziej niezjadliwy, po super dobry) tez jest planowany? Mialabym jakies typy ;o).
Powrót do góry
Lauraana
Alpha Team
Dołączył: 16 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Gdansk/101 Reykjavik
PostWysłany: 27 Sie 2004, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz sie kilka razy spotkalam z tym, ze... "skad jestes?" "z kraju gdzie produkuja prince polo" "ale prince polo produkujemy na islandii" no... ;]
w Bonusie do tej pory widzialam polskie truskawki w syropie, kubusia, slodycze rozne i tampony ;)
_________________
og ef þĂş vilt þĂĄ skal ĂŠg ljĂşga að þĂŠr...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron