reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

popieluszko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 6 Cze 2010, 23:42    Temat postu: popieluszko Odpowiedz z cytatem

Wszystkie media w Polandii az pieja na ten temat a na Iceland.pl cisza , czy JA mam o tym pamietac? Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrt do gry
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 7 Cze 2010, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy Ty bierzesz udział w jakims konkursie na "Przewielgachnego Awatara"? Smile jezeli nie to polecam http://imageshack.us
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Całusek
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 17 Sie 2009
Posty: 81
Skd: Rkv
PostWysany: 7 Cze 2010, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn życze Ci byś miał w sobie tyle zapału i chęci pomocy innym co Ksiądz Popiełuszko. Jeśli Cię to nie interesuje lub drażni to odpuść sobie takie teksty.
_________________
Serce nie służba
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
julita luisa

Doczy: 20 Lis 2008
Posty: 34
PostWysany: 7 Cze 2010, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jana pawla II tez beatyfikowano? Wie ktos?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG WP Kontakt
stalin
Go
PostWysany: 7 Cze 2010, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do beatyfikacji w Polsce potrzebne sa kontakty w przeszlosci z milicja lub ZOMO, a Wojtyla zmarl w Rzymie Smile
Powrt do gry
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 7 Cze 2010, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beatyfikacja, to znaczy, że Świętego z niego zrobili??
A w jaki sposób, ktoś, kto nie żyje może być Świętym??
Slyszałem takie newsy, że ludzie się modlą/modlili do Papieża.
Teraz będą się modlić do Popiełuszki.
hahahahhahaa
hahahahhahaha
hahahahhahahaha ! ! !
Ps. Nie mogłem się powstrzymać.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
jelwes

Doczy: 21 Lut 2008
Posty: 37
PostWysany: 7 Cze 2010, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Scissor_Sisters"]Beatyfikacja, to znaczy, że Świętego z niego zrobili??
A w jaki sposób, ktoś, kto nie żyje może być Świętym??

A czy TY kiedykolwiek słyszałeś, aby przeprowadzono proces beatyfikacji za życia osoby, będącej "kandydatem" na bycie Świętym ?
Robi się to minimum 5 lat po śmierci, więc co Cię tak dziwi?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 8 Cze 2010, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie jakim prawem/cudem LUDZIE uznają drugiego człowieka za Świętego....
Czy naprawdę ludzie myślą, że mogą tak wiele??????
Opamiętajcie się, to, że ktoś był dobrym człowiekiem za życia, nie oznacza, że był święty! NIGDY!
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 9 Cze 2010, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Dziwi mnie jakim prawem/cudem LUDZIE uznają drugiego człowieka za Świętego....
Czy naprawdę ludzie myślą, że mogą tak wiele??????
Opamiętajcie się, to, że ktoś był dobrym człowiekiem za życia, nie oznacza, że był święty! NIGDY!


Jak widac usilujesz sprowadzic dyskusje do tego czy jakas religia X to bzdura czy nie i wyglaszasz swoj poglad w tej sprawie z zacietoscia kaznodziei jakiejs religii Y. To nadaje sie do wontala delirium czy ewentualnie offtopic ale nie do News.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
janik

Doczy: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skd: KOPAVOGUR
PostWysany: 12 Cze 2010, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Dziwi mnie jakim prawem/cudem LUDZIE uznają drugiego człowieka za Świętego....
Czy naprawdę ludzie myślą, że mogą tak wiele??????
Opamiętajcie się, to, że ktoś był dobrym człowiekiem za życia, nie oznacza, że był święty! NIGDY!


A kto Ci powiedział że walka z socjalizmem czyni kogoś dobrym człowiekiem,
a tym bardziej duchownego, który ma to wpisane w zawód, wiem wiem zaraz podniesie się krzyk że to powołanie, może kiedyś tak było, teraz ma pobory, płaci podatki także pracuje, tyle że bardzo źle wykonuje swój zawód, wyjątkowo źli pracownic.
W karcie obowiązków zawodowych maja wpisane pomoc chorym i potrzebującym, życie w ubóstwie i celibacie, nawracanie wiernych, przepraszam, fakt, o to ostatnie dbają szczególnie, po usłyszeniu cen za śluby, pogrzeby, itp, szybko można się nawrócić na ateizm lub zostać wyznawcą Allacha.
Dziwisz się chłopie czemu produkuje się świętych, powód jest prosty, jak będziesz na następnej mszy usłyszysz że trzeba sięgnąć do kabzy na Świątynie gnębionych przez socjalizm pod wezwaniem świętego Popiełuszki. Very Happy sorry błogosławionego bo świętym jeszcze nie jest.
Niedługo dołączy do niego LK, też walczył z socjalizmem, wielki patriota i według niektórych teorii ofiara Sowietów Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 12 Cze 2010, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janik napisa:
Scissor_Sisters napisa:
Dziwi mnie jakim prawem/cudem LUDZIE uznają drugiego człowieka za Świętego....
Czy naprawdę ludzie myślą, że mogą tak wiele??????
Opamiętajcie się, to, że ktoś był dobrym człowiekiem za życia, nie oznacza, że był święty! NIGDY!


A kto Ci powiedział że walka z socjalizmem czyni kogoś dobrym człowiekiem,
a tym bardziej duchownego, który ma to wpisane w zawód, wiem wiem zaraz podniesie się krzyk że to powołanie, może kiedyś tak było, teraz ma pobory, płaci podatki także pracuje, tyle że bardzo źle wykonuje swój zawód, wyjątkowo źli pracownic.
W karcie obowiązków zawodowych maja wpisane pomoc chorym i potrzebującym, życie w ubóstwie i celibacie, nawracanie wiernych, przepraszam, fakt, o to ostatnie dbają szczególnie, po usłyszeniu cen za śluby, pogrzeby, itp, szybko można się nawrócić na ateizm lub zostać wyznawcą Allacha.
Dziwisz się chłopie czemu produkuje się świętych, powód jest prosty, jak będziesz na następnej mszy usłyszysz że trzeba sięgnąć do kabzy na Świątynie gnębionych przez socjalizm pod wezwaniem świętego Popiełuszki. Very Happy sorry błogosławionego bo świętym jeszcze nie jest.
Niedługo dołączy do niego LK, też walczył z socjalizmem, wielki patriota i według niektórych teorii ofiara Sowietów Very Happy


Odpowiedz w nowym wontalu Religia na offtopie. Uwagi ogolne o religii nie pasuja do news.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 21 Lip 2010, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatroskany nie ucinaj tego ciekawego społecznie tematu...
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak człowiek, jakikolwiek, może zostać świętym????
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 21 Lip 2010, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Zatroskany nie ucinaj tego ciekawego społecznie tematu...
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak człowiek, jakikolwiek, może zostać świętym????


Scyzor nie sciemniaj bo temat nie jest uciety tylko przeniesiony. Wytlumacz jak twoje pytanie pasuje do News?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Konieczko
Go
PostWysany: 22 Lip 2010, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Zatroskany nie ucinaj tego ciekawego społecznie tematu...
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak człowiek, jakikolwiek, może zostać świętym????


Mniej wiecej tak samo, jak czlowiek moze zmartwychwstac język
Powrt do gry
stalin
Go
PostWysany: 6 Sie 2010, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mialo byc o swietym Popieluszce Very Happy , no dobra przedstawie wam prawdziwa wersje wydarzen bo widze ze tak wam ta demokracja we lbach namieszala ze nikt nie dopomina sie prawdy. Bylo to tak, Popieluszko po suto zaprawionej mszy postanowil wrocic do domu, jako ze droga mu sie jakos dluzyla , jak to po pijaku, zdecydowal sie pojsc na skroty przez najblizsze pole. Jak to na polu jest plot, nasz pan kapelan pod wplywem zbyt duzej ilosci mszalnego zaplatal sie w drut kolczasty i wpadl do stawu ktory pech chcial byl tuz obok. Akurat doga przejezdzal patrol milicji i postanowil goscia uratowac, aby drutem nie porysowal tapicerki umiescili go w bagazniku. Teraz chlopakow ciagaja po sadach zamiast dac im jakis medal za poswiecenie i chec niesienia pomocy.
Powrt do gry
Kryspingdynia
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 274
PostWysany: 7 Sie 2010, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisa:
A mialo byc o swietym Popieluszce Very Happy , no dobra przedstawie wam prawdziwa wersje wydarzen bo widze ze tak wam ta demokracja we lbach namieszala ze nikt nie dopomina sie prawdy. Bylo to tak, Popieluszko po suto zaprawionej mszy postanowil wrocic do domu, jako ze droga mu sie jakos dluzyla , jak to po pijaku, zdecydowal sie pojsc na skroty przez najblizsze pole. Jak to na polu jest plot, nasz pan kapelan pod wplywem zbyt duzej ilosci mszalnego zaplatal sie w drut kolczasty i wpadl do stawu ktory pech chcial byl tuz obok. Akurat doga przejezdzal patrol milicji i postanowil goscia uratowac, aby drutem nie porysowal tapicerki umiescili go w bagazniku. Teraz chlopakow ciagaja po sadach zamiast dac im jakis medal za poswiecenie i chec niesienia pomocy.


To bardzo glodny dowcip, kontunuacja gruzinskiej swobody rozwizaywania zagadek w stylu, gdzie zniknelo 20 tys oficerow - uciekli do mandzurii.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 7 Sie 2010, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalny typ, który został Ksiądzem, pare razy stanął na piedestale i walnął pięścią w stół, parę razy napił się gorzały z robobotnikami jest wyświęcany i stawiany na równi z postaciami biblijnymi.... ludzie co z wami jest nie tak??
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 7 Sie 2010, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kryspingdynia napisa:
Sxxxxn napisa:
A mialo byc o swietym Popieluszce Very Happy , no dobra przedstawie wam prawdziwa wersje wydarzen bo widze ze tak wam ta demokracja we lbach namieszala ze nikt nie dopomina sie prawdy. Bylo to tak, Popieluszko po suto zaprawionej mszy postanowil wrocic do domu, jako ze droga mu sie jakos dluzyla , jak to po pijaku, zdecydowal sie pojsc na skroty przez najblizsze pole. Jak to na polu jest plot, nasz pan kapelan pod wplywem zbyt duzej ilosci mszalnego zaplatal sie w drut kolczasty i wpadl do stawu ktory pech chcial byl tuz obok. Akurat doga przejezdzal patrol milicji i postanowil goscia uratowac, aby drutem nie porysowal tapicerki umiescili go w bagazniku. Teraz chlopakow ciagaja po sadach zamiast dac im jakis medal za poswiecenie i chec niesienia pomocy.


To bardzo glodny dowcip, kontunuacja gruzinskiej swobody rozwizaywania zagadek w stylu, gdzie zniknelo 20 tys oficerow - uciekli do mandzurii.
A kto twierdzi ze to jest dowcip.
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron