reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Aktualne dane o migracji, w tym z/do Polski
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 30 Sie 2010, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno mniejsze niż palenie gandzi.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 30 Sie 2010, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To była ironia. Trzeba być tępym i ciemnym by nie zdawać sobie sprawy ile osób pali zioło w Polsce i jak niewyobrażalne pieniądze przechodzą panstwu koło nosa, trafiaiając do dilerów.
Czy nie widzisz, ze kazda opcja dana człowiekowi może powodowac przykre konsekwencje??
Zaczynając od prowadzenia auta, przez zjezdzanie na nartach, wychodząc po 22 z domu na pewnych dzielnicach po branie narkotyków.
Im bardziej konserwatywne Państwo tym większa patologia.
Dlatego jestem za pełną liberalizacją prawa.
Masz duże pole manewru, ale jak już przekroczysz pewną granicę to jest bardzo źle.
Np. Za usiłowanie gwałtu i pobicie kobiety dostaje się dożywocie, jak tu, w UK.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 31 Sie 2010, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
To była ironia. Trzeba być tępym i ciemnym by nie zdawać sobie sprawy ile osób pali zioło w Polsce i jak niewyobrażalne pieniądze przechodzą panstwu koło nosa, trafiaiając do dilerów.
Czy nie widzisz, ze kazda opcja dana człowiekowi może powodowac przykre konsekwencje??
Zaczynając od prowadzenia auta, przez zjezdzanie na nartach, wychodząc po 22 z domu na pewnych dzielnicach po branie narkotyków.
Im bardziej konserwatywne Państwo tym większa patologia.
Dlatego jestem za pełną liberalizacją prawa.
Masz duże pole manewru, ale jak już przekroczysz pewną granicę to jest bardzo źle.
Np. Za usiłowanie gwałtu i pobicie kobiety dostaje się dożywocie, jak tu, w UK.


no nie gadaj ze palenie to to samo co wychodzenie z domu. To jest uzaleznienie. Opowiadanie ze panstwo zbierze kase to bzdura. Uwolnienie malych ilosci trawy wydaje sie bardzo ryzykowne bo podziemie narkotykowe z miejsca przerzuci sie na ostrzejsze prochy. Zreszta i teraz jest tak ze widac jak podsuwa sie lekkie a tym co maja sklonnosci i przechodza na wyzszy etap daje sie ostre. W koncu robi sie to co jest w Meksyku. Gdyby nie bylo tak ze duza czesc sie uzaleznia i szuka mocniejszych wrazen mozna by oczywiscie to wszystko zliberalizowac.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 31 Sie 2010, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce mało kogo stać na ,,twardsze narkotyki'' jeśli już się tak bardzo uparłeś tej kwestii, która nie ma KOMPLETNIE ŻADNEGO POWIĄZANIA Z MARIHUANĄ. Jak ktoś ma sięgnąć po twardy narkotyk to zrobi to paląc lub nie paląc wcześniej marihuany, ponieważ jest zupełnie inny stan po twardych narkotykach(parę razy widziałem naprawdę naćpanych ludzi i nie ma to zuepłnie związku z tym co się dzieje z człowiekiem palącym marihuanę).
Rozumiem, że te oszołomskie myślenie na które zostałeś skazany otaczając się moherowym towarzystwem wyprało Twój mózg doszczętnie. i nie odróżniasz najprostszych rzeczy.
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron