reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Germańska Łotwa i Estonia.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 4 Sie 2010, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Myślę, że masz bardzo dużą potrzebę odwiedzenia specjalisty od spraw Manii.. To bardzo poważna choroba. Potrafiąca zniszczyć życie człowiekowi. Jeśli twierdzisz, że ok. 1 mln Polaków mieszkających w UK to ,,nieokrzesana hołota, na której poznali się w Polsce'' to masz bardzo poważne zaburzenia w kwestii postrzegania otaczającego Cię Świata.


Taaa, trzeba wziac pod uwage ze nie rozumiesz trudniejszych tekstow. O dziczy byla mowa w kontekscie obywateli UK przyjezdzajacych do Polski.
media donosily wielkrotnie o fatalnym zachowaniu tych "turystow".

Mylisz sie tez ze w UK mieszka 1 mln ludzi z Polski,
polowa tej liczby byla w szczycie.


Scissor_Sisters napisa:
Czy ja kiedykolwiek powiedziałem, że Niemcy wszystko organizują dobrze??
Powiedziałem, że akurat ta impreza im wyszła, i przyznałem, że akurat druga im nie wyszła.
Ale Ty masz skłonność do stwierdzeń ,,bo Ty to ZAWSZE!'' ,, bo Ty to wciąż o tym samym'' ,,bo Ty to nigdy'' itp. Albo jest białe, albo jest czarne. Polacy na emigracji to hołota z wioch, a Polacy w kraju to elity, które spijają śmietankę życia w tak wspaniałym i szybko się rozwijającym kraju. Tylko uważaj żebyście tam z głodu nie poumierali za parę lat.


Masz jakies kuku, gloryfikujesz Niemcow, o Polakach na emigracji nic nie bylo pisane. Glod w Polsce nie grozi, to raczej UK bedzie ciezki odwyk od zycia na kredyt.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
nigel
Reporter ICELAND.PL
Doczy: 06 Lis 2004
Posty: 261
Skd: Warszawa
PostWysany: 20 Wrz 2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Z całym szacunkiem, Karela to nie Śląsk...nie możemy porównywać terenów tak wartosciowych dla gospodarki kraju jak Śląsk do tych, z których praktycznie nie ma nic oprócz problemów jak Mazury;)


Myślę, że dramatycznie mało wiesz o Karelii. Doczytaj.

Cytat:
Myślę po prostu, że lepsze 20 lat pompowania marek/euro w byłe NRD niż 45 Marksa i Lenina w Polskę. Wink Szczerze mówiąc, to Mazury zapewne byłyby ulubionym miejscem odpoczynku dla Niemców(nawet teraz jest tam najwięcej turytów z Niemiec właśnie)


no i? nikt nie broni Niemcom przyjeżdżać na Mazury. Kto wie, czy nie byłoby ich tam mniej (turystów), gdyby Mazury były niemieckie (odpadły by wyjazdy czysto sentymentalne).

Cytat:
a Śląsk przy dobrym zagospodarowaniu stałby się drugą Westfalią, czyli siłą napędową całej obecnej RFN.


Pobożne życzenia. Wypada zadać pytanie o sens ekonomiczny takiej inwestycji. Inna sprawa, że od jakiegoś czasu gospodarka napędzana węglem jest raczej kulą u nogi. Szczególnie w UE.
_________________
Skandynawia - wortal raczkujący
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
suomieesti

Doczy: 28 Maj 2010
Posty: 234
PostWysany: 10 Mar 2011, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale walka...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron