reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Lekcje islandzkiego (kursy językowe na Islandii)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwiki
Gość
PostWysłany: 19 Sie 2010, 17:38    Temat postu: Lekcje islandzkiego (kursy językowe na Islandii) Odpowiedz z cytatem

czy ktos wie gdzie sie rospoczynaja lekcje islanckiego wieczorowe prosila bym o widomosc na pv zgury dzieki
Powrót do góry
agatka

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 328
PostWysłany: 20 Sie 2010, 14:40    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

mimir.is

juz trwaja zapisy

info takze w jezyku polskim
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
seasalt

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 20 Sie 2010, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzilabym zaczac od lekcji polskiego, bo chyba cos nie halo ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
betty1974

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 63
PostWysłany: 21 Sie 2010, 17:22    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Polecam retor.is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skąd: Z nie nacka
PostWysłany: 20 Wrz 2010, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co tobie islandzki?

"Cudze chwalicie, Swego nie znacie, Sami nie wiecie, Co posiadacie."
i dołóżmy do tego Ĺźe "A niechaj narodowie wĹźdy postronni znają, iĹź Polacy nie gęsi, iĹź swĂłj język mają” .

Poszukaj skarbów na własnym podwórku i wstydź się.

Dla tych co mieli pod górkę do szkoły polecam zainstalować UBUNTU i doinstalować polski słownik, byki będą podkreślane na czerwono, jak w szkole Smile
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bednarczyk

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 52
PostWysłany: 25 Wrz 2010, 2:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już nie wiem. Co wam przeszkadza, że dziewczyna robi błędy, a nie przeszkadza inny ciekawy fakt tzn postawa Betty. To,że istnieją wspomagacze językowe każdy wie ale nie każdy ma warunki, czas do korzystania z nich. Czy to tak źle?? czy to oznacza że musi sobie szukać innego forum?? czy komuś z was ekran pękł?? ktoś nie zrozumiał pytania? hmm.. wracając do Betty milion pięćset sto dziewięćset, Od pewnego czasu ciągle przy każdej okazji poleca retor. Szkoła jak szkoła, istnieje by zarabiać, tylko czy Betty tam wykłada czy liczy na plusa lub jakąś zniżkę za spam?? Jeżeli szkoła się jej aż tak bardzo podoba powinna otworzyć kółko wielbicieli tej szkoły, a nie zadręczać nas ciągle jednym i tym samy zdaniem, które i tak odbierane jest jako samo-reklama która staje się czymś czego nienawidzę w mojej skrzynce mail czy forach- spamem. Myślę, że Anetę stać na ogłoszenie w gazecie lub na datek na forum, który zagwarantuje jej reklamę na długi czas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
betty1974

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 63
PostWysłany: 25 Wrz 2010, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bednarczyk napisał:
Ja już nie wiem. Co wam przeszkadza, że dziewczyna robi błędy, a nie przeszkadza inny ciekawy fakt tzn postawa Betty. To,że istnieją wspomagacze językowe każdy wie ale nie każdy ma warunki, czas do korzystania z nich. Czy to tak źle?? czy to oznacza że musi sobie szukać innego forum?? czy komuś z was ekran pękł?? ktoś nie zrozumiał pytania? hmm.. wracając do Betty milion pięćset sto dziewięćset, Od pewnego czasu ciągle przy każdej okazji poleca retor. Szkoła jak szkoła, istnieje by zarabiać, tylko czy Betty tam wykłada czy liczy na plusa lub jakąś zniżkę za spam?? Jeżeli szkoła się jej aż tak bardzo podoba powinna otworzyć kółko wielbicieli tej szkoły, a nie zadręczać nas ciągle jednym i tym samy zdaniem, które i tak odbierane jest jako samo-reklama która staje się czymś czego nienawidzę w mojej skrzynce mail czy forach- spamem. Myślę, że Anetę stać na ogłoszenie w gazecie lub na datek na forum, który zagwarantuje jej reklamę na długi czas.
Licze na piatke z plusem ,Panie Bednarczyk,wyspij sie Pan ,przejrzyl szanowny Panie forum policz Pan ile razy polecam owa szkole i dopiero wypowiadaj sie na temat Betty a ode mnie sie Pan Panie Bednarczyk odczep ,i zajmij sie czyms pozytecznym,moze znalezc Panu dziewuche jakas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bednarczyk

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 52
PostWysłany: 26 Wrz 2010, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj zatrząsł się grunt pod moimi nogami podczas czytania Twojej (mam nadzieję ze mogę się tak zwracać) ;D to masz aż takie chody wśród osobników swojej płci?? może jest to jakaś mysl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
betty1974

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 63
PostWysłany: 26 Wrz 2010, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bednarczyk napisał:
oj zatrząsł się grunt pod moimi nogami podczas czytania Twojej (mam nadzieję ze mogę się tak zwracać) ;D to masz aż takie chody wśród osobników swojej płci?? może jest to jakaś mysl
A propos,na tym forum piszemy a nie mĂłwimy filozofie,pozdrawiam i zycze dobrego wypoczynku przy niedzieli;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bednarczyk

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 52
PostWysłany: 26 Wrz 2010, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty1974 napisał:
bednarczyk napisał:
oj zatrząsł się grunt pod moimi nogami podczas czytania Twojej (mam nadzieję ze mogę się tak zwracać) ;D to masz aż takie chody wśród osobników swojej płci?? może jest to jakaś mysl
A propos,na tym forum piszemy a nie mĂłwimy filozofie,pozdrawiam i zycze dobrego wypoczynku przy niedzieli;)


hehe powiem tak: HA?? chyba nie do końca się rozumiemy, a Ty uciekasz od tematu, który próbowałaś narzucić;D również pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
betty1974

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 63
PostWysłany: 26 Wrz 2010, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bednarczyk napisał:
betty1974 napisał:
bednarczyk napisał:
oj zatrząsł się grunt pod moimi nogami podczas czytania Twojej (mam nadzieję ze mogę się tak zwracać) ;D to masz aż takie chody wśród osobników swojej płci?? może jest to jakaś mysl
A propos,na tym forum piszemy a nie mĂłwimy filozofie,pozdrawiam i zycze dobrego wypoczynku przy niedzieli;)


hehe powiem tak: HA?? chyba nie do końca się rozumiemy, a Ty uciekasz od tematu, który próbowałaś narzucić;D również pozdrawiam
To Ty nie rozumiesz.Moze obydwoje wraz z oliwki powinniscie gdzies sie poduczyc.I nie zasmiecajac Twojej skrzynki e-mailowej,zegnam sie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
internauta
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY za spamowanie
Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 5
PostWysłany: 27 Wrz 2010, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty1974 napisał:
To Ty nie rozumiesz.Moze obydwoje wraz z oliwki powinniscie gdzies sie poduczyc.I nie zasmiecajac Twojej skrzynki e-mailowej,zegnam sie.


No jak to mówią drzazge w czyimś oku z kilometra widzi ale kłody w swoim nie dostrzega. Mogła by choć udając polonistke poprosic kogos najpierw o sprawdzenie pisowni haha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
betty1974

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 63
PostWysłany: 27 Wrz 2010, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

internauta napisał:
betty1974 napisał:
To Ty nie rozumiesz.Moze obydwoje wraz z oliwki powinniscie gdzies sie poduczyc.I nie zasmiecajac Twojej skrzynki e-mailowej,zegnam sie.
Wink

No jak to mówią drzazge w czyimś oku z kilometra widzi ale kłody w swoim nie dostrzega. Mogła by choć udając polonistke poprosic kogos najpierw o sprawdzenie pisowni haha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
betty1974

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 63
PostWysłany: 27 Wrz 2010, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty1974 napisał:
internauta napisał:
betty1974 napisał:
To Ty nie rozumiesz.Moze obydwoje wraz z oliwki powinniscie gdzies sie poduczyc.I nie zasmiecajac Twojej skrzynki e-mailowej,zegnam sie.
Wink

No jak to mówią drzazge w czyimś oku z kilometra widzi ale kłody w swoim nie dostrzega. Mogła by choć udając polonistke poprosic kogos najpierw o sprawdzenie pisowni haha
Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ohhteriiii

Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 1
PostWysłany: 24 Sty 2015, 6:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj zatrząsł się grunt pod moimi nogami podczas czytania Twojej (mam nadzieję ze mogę się tak zwracać) ;D to masz aż takie chody wśród osobników swojej płci?? może jest to jakaś mysl..??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mamik

Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: Lublin
PostWysłany: 4 Mar 2015, 11:22    Temat postu: Język Odpowiedz z cytatem

Czy będą jakieś kursy językowe przez miesiąc i gdzie? ktoś coś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BoguszTorsh545
Gość
PostWysłany: 11 Mar 2015, 10:53    Temat postu: Re: Język Odpowiedz z cytatem

a jakieś intensywne? np parę dni,
Powrót do góry
Kajarka

Dołączył: 14 Sie 2015
Posty: 4
PostWysłany: 14 Sie 2015, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parę dni? To chyba można się po angielsku dogadać. Jak byłam na Islandii dwa lata temu, to nie było problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anielek

Dołączył: 16 Sie 2015
Posty: 3
PostWysłany: 16 Sie 2015, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie miałem o to pytać, czy w języku angielskim można dogadać się na Islandii? Czy lepiej znać parę zwrotów w tamtejszym języku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miedzianka

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 1
PostWysłany: 19 Kwi 2016, 13:18    Temat postu: Kurs islandzkiego bez potrzeby kennitala Odpowiedz z cytatem

Witam. Poszukuję namiarów na szkołę językową w Islandii, w której nie ma potrzeby posiadania kennitala. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Pozdrawiam. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron