reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Nasze zloty
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Evelyn
Go舵
PostWys砤ny: 18 Lip 2004, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daleko ten Wroc艂aw ale czego si臋 nie robi dla.. Smile Poza tym zoo wroc艂awskie musz臋 zwiedzi膰, by艂am tylko w chorzowskim...te miisssiiee Smile
Ja mimo to jednak dalej oponuj臋 za zim膮.. nie cierpi臋 lata i w lecie jestem nie do 偶ycia.

Ps. Dzi艣 jest niestety jeden z najcieplejszych dni... Confused
Powr髏 do g髍y
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 18 Lip 2004, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qortes napisa:

Ja, jesli mozna, jeszcze w sierpniu postaram sie na chilke wpasc do Was!

O jej, nawet nie pytaj, tylko przyjezdzaj!!!

W ogole wszystkich serdecznie zapraszam!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Nul

Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Sk眃: Krak贸w
PostWys砤ny: 17 Gru 2004, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dobrze rozumiem, 偶e w nadchodz膮cym roku kwiecie艅 21-go to b臋dzie? Akurat 20-go wracam z Wyspy, b臋d臋 na 艣we偶o i w temacie... I mo偶e te specja艂y oryginalne by tak ewentualnie...
_________________
A-Nul
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
johanna

Do潮czy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 17 Gru 2004, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gdzie b臋dzie spotkanie w kwietniu?
u mnie? Smile
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Nul

Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Sk眃: Krak贸w
PostWys砤ny: 17 Gru 2004, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaa... a dlaczego by nie? Smile
_________________
A-Nul
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 17 Gru 2004, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwila, chwila..Smile
Kto艣 zaproponowa艂, 偶eby ustali膰 jakie艣 fajne terminy spotka艅. Zaproponowa艂am konkretne daty, zwi膮zane z islandzkimi 艣wi臋tami ale w sumie noe doszli艣my do 偶adnych konkret贸w, czy one zostaj膮 czy nie. Do kwietnia jeszcze daleko, mamy wi臋c czas ustali膰 wszystko porz膮dnie. Z racji tego, 偶e ju偶 2 zloty by艂y we Wroc艂awiu z ch臋ci膮 przystan臋 na propozycj臋 jego organizacji gdzie indziej. Oczywi艣cie b臋dziemy wsp贸艂pracowa膰 wsp贸lnie nad imprez膮, ale i tak du偶e obowi膮zki spoczn膮 na zamieszka艂ym w danym mie艣cie Islandofilu - Zlotowiczu, wi臋c trzeba si臋 zastanowi膰 i przemy艣le膰, czy b臋dzie si臋 w stanie wzi膮膰 to na swoje barki. Je艣li johanna chcia艂aby nie ma problemu. Dasz rad臋 johanna? Najwa偶niejsz膮 rzecz膮 jest wynajem sali (by艂oby super gdyby uda艂o si臋 za darmo oczywi艣cie; my u nas wynajmujemy za ryz臋 papieru:)). Przyda si臋 te偶 ekran. My mo偶emy przywie藕膰 ze sob膮 rzutnik i komputer, chyba 偶e b臋d膮 na wyposa偶eniu sali. Kulinarnymi sprawami pokierujemy ju偶 z "dy偶urki" redakcyjnej, a wi臋c podczas zg艂osze艅 b臋dziemy indywidualnie z ka偶dym uzgadnia膰 co ma przywie藕膰 ze sob膮. Wa偶ne tylko by na miejscu by艂y przygotowane naczynia, talerze, sztu膰ce, szklanki, czajnik, itp.

No to mniej wi臋cej opowiedzia艂am jak wygl膮daj膮 przygotowania do zlotu. Kto si臋 wi臋c podejmuje?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Hubercik

Do潮czy: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 17 Gru 2004, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Du偶o os贸bek w艂膮cznie ze mn膮 jest ze stolicy,wi臋c mo偶e wsp贸lnymi si艂ami mo偶na by by艂o zorganizowa膰 zlot w艂a艣nie w Warszawie??
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I Wsch贸d, i Zach贸d-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 17 Gru 2004, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chodz膮 s艂uchy, 偶e ilo艣膰 Islandofili z iceland.pl zamieszkalych w Warszawie ju偶 nied艂ugo si臋 zmniejszy...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Nul

Do潮czy: 02 Gru 2004
Posty: 329
Sk眃: Krak贸w
PostWys砤ny: 18 Gru 2004, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ju偶 tu gdzie艣 na forum ustalali艣my, 偶e nie liczy si臋 ilo艣膰, ale jako艣膰... lol

呕artowa艂am, nie mam nic przeciwko zlotowi w Wwie. W ka偶dym razie ja si臋 nie podejm臋 przygotowa艅 w Krakowie, bo po prostu mnie wcze艣niej nie b臋dzie. Wiec kt贸rym艣 nast臋pnym razem.

No i niestety nie b臋d臋 jeszcze mia艂a foto z wyjazdu. No chyba 偶e jednak cyfrowe.
_________________
A-Nul
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 18 Gru 2004, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

einar napisa:
Ale chodz膮 s艂uchy, 偶e ilo艣膰 Islandofili z iceland.pl zamieszkalych w Warszawie ju偶 nied艂ugo si臋 zmniejszy...


To nie takie proste, najpierw trzeba uzyska膰 zgod臋 szefostwa iceland.pl na przeprowadzk臋, bo st臋偶enie Islandofili w poszczeg贸lnych miastach nie mo偶e zbyt wiele odbiec od normy Smile Tak, 偶e wydajemy zgod臋 na takie ruchy migracyjne tylko w wyj膮tkowych przypadkach.. Smile
Ale rzeczywi艣cie wp艂yn臋艂o ju偶 do redakcji jedno podanie w tej sprawie. Z tego co m贸wisz, widz臋, 偶e s膮 jakie艣 przecieki Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 18 Gru 2004, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do: Redaktor Naczelna iceland.pl
Warszawa, 18.XII.2004


PODANIE

Zwracam si臋 z uprzejm膮 pro艣b膮 o udzielenie mi zgody na opuszczenie grona warszawskich forumowicz贸w i przeniesienie w inny region Polski. Prosb臋 moj膮 motywuj臋 wzgl臋dami osobistymi. Zdaj臋 sobie spraw臋, 偶e wyjazd m贸j mo偶e negatywnie wp艂yn膮膰 na rozw贸j spo艂eczno艣ci warszawskich forumowicz贸w. Wiem, 偶e spowodowanie przeze mnie deficytu osobowego w znacznym procencie, jest sytuacj膮 dwuznaczn膮 moralnie. Prosz臋 jednak o pozytywne ustosunkowanie si臋 do mojej pro艣by.

Z wyrazami szacunku

Wsp贸艂admin
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 18 Gru 2004, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do: Wsp贸艂admin
Wroc艂aw, 18.XII.2004


Dotyczy: PODANIA z dn. 18.XII.2004/www.forum.iceland.pl/r贸偶ne

Szanowny Wsp贸艂adminie

Zgod臋 na Pana migracj臋 mog臋 wyrazi膰 tylko pod warunkiem, 偶e nie b臋dzie si臋 ona wi膮za艂a z rezygnacj膮 z pe艂nionej przez Pana funkcji na Forum. Ponadto rozumiem, 偶e przeprowadzka wi膮偶e si臋 z uregulowaniem spraw dla Pana wa偶nych, pozbyciem si臋 k艂opot贸w i zmartwie艅. Je艣li wi臋c to umo偶liwi wi臋ksze oddanie si臋 sprawom portalowym, to jestem sk艂onna przychyli膰 si臋 do Pana wniosku.

Je偶eli warunek jest jasny i zgadza si臋 Pan na jego przyj臋cie, niezw艂ocznie podpisz臋 odpowiednie dokumenty pozwalaj膮ce Panu kontynuowa膰 sprawy formalne zwi膮zane z opuszczeniem stolicy. Jako, 偶e jest Pan ju偶 naszym wielomiesi臋cznym dzia艂aczem, s艂u偶臋 wszelak膮 pomoc膮 w rozwi膮zaniu Pa艅skich problem贸w (czyt. je艣li b臋dzie trzeba uruchomi臋 wszelkie znajomo艣ci, by wszystko przebieg艂o sprawnie i szybko, a "plecy" mam, wi臋c spokojna g艂owa! Jeden telefon i helikopter l膮duje pod Twoim blokiem, a tragarze przenios膮 rzeczy i jeszcze Ci za to dop艂ac膮. Czego si臋 nie robi dla icelandu! Siema!).
Prosz臋 o szybk膮 odpowied藕 co Pan postanawia, bo jak wiem, sprawa jest nie cierpi膮ca zw艂oki.

Z powa偶aniem
Red. Nacz. i Wsp贸艂adm.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 19 Gru 2004, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do: Redaktor Naczelna i Wsp贸艂admin iceland.pl
(jeszcze)Warszawa, 19. XII. 2004



W nawi膮zaniu do odpowiedzi na moje podanie z dnia 18. XII. 2004 przes艂anej na forum do publicznej wiadomo艣ci przez Wsp贸艂admina pragn臋 ustosunkowa膰 si臋. Migracja moja nie wp艂ynie negatywnie na moj膮 dzia艂alno艣膰 na rzecz redakcji iceland.pl. By膰 mo偶e z pocz膮tku kwestie zwi膮zane z aklimatyzj膮 z nowymi warunkami sprawi膮, 偶e na jaki艣 czas b臋d臋 zmuszony ograniczy膰 ilo艣膰 wk艂adanej pracy w rozw贸j iceland.pl
Nie oznacza to jednak zapomnienia na ten czas o zespole redakcyjnym. Istnieje jednak niemal偶e 100% prawdopobie艅stwo, 偶e nacisk na moj膮 g艂ow臋 szczeg贸lnie dw贸ch ud.anych przedsi臋wzi臋膰 doprowadzi do mojego tymczasowego utracenia j臋zyka w przys艂owiowej g臋bie.
Prosz臋 o pisemne uregulowanie spraw zwi膮zanych z moj膮 migracj膮.

Wsp贸艂admin napisa:
Prosz臋 o szybk膮 odpowied藕 co Pan postanawia, bo jak wiem, sprawa jest nie cierpi膮ca zw艂oki.

Zdecydowanie... 偶adnej zw艂oki... :wink:
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
johanna

Do潮czy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 19 Sty 2005, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:
Z racji tego, 偶e ju偶 2 zloty by艂y we Wroc艂awiu z ch臋ci膮 przystan臋 na propozycj臋 jego organizacji gdzie indziej. Oczywi艣cie b臋dziemy wsp贸艂pracowa膰 wsp贸lnie nad imprez膮, ale i tak du偶e obowi膮zki spoczn膮 na zamieszka艂ym w danym mie艣cie Islandofilu - Zlotowiczu, wi臋c trzeba si臋 zastanowi膰 i przemy艣le膰, czy b臋dzie si臋 w stanie wzi膮膰 to na swoje barki. Je艣li johanna chcia艂aby nie ma problemu. Dasz rad臋 johanna? Najwa偶niejsz膮 rzecz膮 jest wynajem sali (by艂oby super gdyby uda艂o si臋 za darmo oczywi艣cie; my u nas wynajmujemy za ryz臋 papieru:)). Przyda si臋 te偶 ekran. My mo偶emy przywie藕膰 ze sob膮 rzutnik i komputer, chyba 偶e b臋d膮 na wyposa偶eniu sali. Kulinarnymi sprawami pokierujemy ju偶 z "dy偶urki" redakcyjnej, a wi臋c podczas zg艂osze艅 b臋dziemy indywidualnie z ka偶dym uzgadnia膰 co ma przywie藕膰 ze sob膮. Wa偶ne tylko by na miejscu by艂y przygotowane naczynia, talerze, sztu膰ce, szklanki, czajnik, itp.

No to mniej wi臋cej opowiedzia艂am jak wygl膮daj膮 przygotowania do zlotu. Kto si臋 wi臋c podejmuje?

Kiedy艣 pr贸bowa艂am uzgodni膰 szczeg贸艂y przez gg, ale nie wysz艂o, pewnie przez zawodno艣膰 tego programu Confused

Chcia艂abym zorganizowa膰 zlot w moim mie艣cie. Czy potrzebna jest du偶a przestrze艅? M贸j dom wystarczy? :wink: My艣l臋, 偶e nie b臋dzie potrzeby wynajmowania sali. Reszte trzeba om贸wi膰 chyba przez priv, mail albo msn (byle nie to okropne gg), licz臋 na jakie艣 wskaz贸wki, niestety nie by艂am na dotychczasowych zlotach Crying or Very sad Jaki dok艂adnie termin, atrakcje itp.? Czekam Smile
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
ramzes

Do潮czy: 09 Kwi 2006
Posty: 30
Sk眃: Pozna艅/Glasgow
PostWys砤ny: 7 Maj 2006, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy planowany jest jakis zlot w najblizszym czasie ?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 10 Maj 2006, 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy planowany jest jakis zlot w najblizszym czasie ?


Jestem za a nawet przeciw... Wink
Mo偶e jaki艣 zlocik na Islandii?
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Alutka

Do潮czy: 17 Wrz 2004
Posty: 70
Sk眃: 104 Reykjavik
PostWys砤ny: 10 Maj 2006, 2:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty Viking moze bedziesz glownodowodzacy tego spotkania Smile
jestem za a nawet przeciw dance
_________________
Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Qortes

Do潮czy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Sk眃: Pozna艅
PostWys砤ny: 10 Maj 2006, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ramzes napisa:
czy planowany jest jakis zlot w najblizszym czasie ?


Wlasnie:)
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora Numer GG
mori

Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 84
PostWys砤ny: 24 Maj 2006, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej w Warszawie :-) sal ci u nas dostatek... znajomo艣ci jakie艣 te偶 s膮, wi臋c raczej za darmo by to by艂o... w艂a艣ciwie Was nie znam osobi艣cie, ale mo偶na by艂oby to nadrobi膰 ;-) tylko kiedy w ko艅cu? :-)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Qortes

Do潮czy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Sk眃: Pozna艅
PostWys砤ny: 24 Maj 2006, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mori napisa:
najlepiej w Warszawie :-) sal ci u nas dostatek... znajomo艣ci jakie艣 te偶 s膮, wi臋c raczej za darmo by to by艂o... w艂a艣ciwie Was nie znam osobi艣cie, ale mo偶na by艂oby to nadrobi膰 ;-) tylko kiedy w ko艅cu? :-)


To moze jak juz sie wakacje zaczna, lipiec moze?
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora Numer GG
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nast阷ny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron