reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

PROMOCJA ICELAND EXPRESS
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
ktotam

Doczy: 10 Maj 2010
Posty: 12
PostWysany: 11 Maj 2010, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lampeczka napisa:
lampeczka napisa:
lampeczka napisa:
a to jest mail od nich i nie wiem po co miałabym komuś bilety sprzedawać na forum za połowę mając okazję odzyskać całość!!

Wysylamy Ci tego emaila, gdyz masz dokonana rezerwacje na lot liniami Iceland Express, numer rezerwacji 1012417 z Warsaw WAW do Reykjavik KEF na dzien 22 Jan 2010.

Niestety z przykroscia musimy poinformowac ze lot ten z przyczyn od Nas niezaleznych zostal odwolany.

W zwiazku mamy trzy dowolne rozwiazania:

- Jesli mamy lot z Warsaw WAW do Reykjavik KEF w innej interesujacej Cie dacie mozesz zmienic Twoja rezerwacje na te date (zmiana bezplatna) . W tym przypadku mamy lot dzien pozniej .

- Mozesz rowniez dowolnie zmienic swoja rezerwacje na inna date lub kierunek liniami Iceland Express.

- Mozesz rowniez odwolac swoja rezerwacje i w tym przypadku zwrocimy Ci calkowity koszt Twojego biletu.

Prosze o kontakt z Naszym biurem Help Center a nasi pracownicy chetnie odpowiedza na wszystkie panstwa pytania i pomoga w dokonaniu zmiany rezerwacji lub dokonaja zwrotu kosztow w przypadku jesli zdecyduja sie panstwo na odwolanie rezerwacji.

Nasz telefon otwarty jest od 8:00 do 18:00 (czasu islandzkiego) od poniedzialku do piatku oraz od 10:00 do 16:00 w soboty i od 11:00 do 15:00 w niedziele.

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieje, ze zmiana ta jak najmniej koliduje z panstwa planami.



Serdeczne pozdrowienia

Sigurborg Guðmundsdóttir
Manager dzialu sprzedazy i obslugi klienta.
Iceland Express

chcesz jeszcze wersję po islandzku?????????i nie rób tu ze mnie ch...wie kogo!
sprawdz nick najpierw a potem pisz głupoty!




---- Icelandic Version ----





Við sendum þér þennan póst vegna þess að þú hefur bókað flug með okkur, bókunarnúmer 1012417, frá Warsaw WAW til Reykjavik KEF, þann 22 Jan 2010.

Okkur þykir það leitt, en af ófyrirséðum orsökum verðum við því miður að fella niður þetta flug.

Þú getur nú valið á milli þriggja kosta:

- Þú getur breytt fluginu þínu frá Warsaw WAW til Reykjavik KEF yfir á aðra tímasetningu og/eða dagsetningu þér að kostnaðarlausu. Við viljum benda á flug á þessari sömu flugleið daginn eftir þetta flug.

- Þú getur líka fært flugið þitt yfir á einhvern annan áfangastað okkar án nokkurs aukakostnaðar.

- Viljir þú hins vegar frekar hætta við bókunina þína eins og hún leggur sig, munum við endurgreiða þér hana að fullu.

Við biðjum þig vinsamlega um að hafa samband við þjónustuver okkar í síma 550 0600 þegar þér hentar og einn af þjónustufulltrúum okkar mun gera sitt besta til að svara spurningum þínum varðandi þessa breytingu. Hann eða hún mun líka hjálpa þér að finna nýja dagsetningu fyrir flugið þitt eða hjálpa þér að afbóka það. Þjónustuverið er opið frá kl. 8 til 17 alla virka daga, á laugardögum frá 10:00 til 16:00 og á sunnudögum frá 11:00 til 15:00.

Við biðjumst velvirðingar á þeim óþægindum sem þessar breytingar kunna að hafa í för með sér og vonum að saman getum við leyst farsællega úr þeim málum sem kunna að koma upp vegna þeirra.



Með vinsemd og virðingu,

Sigurborg M. Guðmundsdóttir
Sölu- og þjónustustjóri,
Iceland Express
proszę bardzo!mail jest z dnia 30września 2009r mogę ci jeszcze na poczte wysłąć i wtedy zobaczysz że jest autentyczny!
była laska co chciała kupić jeden z 3biletów ale nie zgodziłam się na to mogąc nioeć kasę za wszystkie co do korony!





sorki ale nie bardzo rozumiem,we wrześniu dostalaś meila że lot odwołany a w grudniu chciałaś sprzedać bilety,zaprzeczasz sama sobie-ja wysłałem właśnie także meila do iceland expressu z tym meilem i prośbą żeby napisali mi czy faktycznie oddali Ci kasę,skoro teraz przez pył są osoby,które nie chcą lecieć a im pieniędzy się nie oddaje.I dlaczego przewoźnik robi w ten sposób -jak tylko dostanę odpowiedź to wkleję ją na forum -bo skoro lampeczka dostała zwrot to innym też się należy no nie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
lampeczka

Doczy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWysany: 11 Maj 2010, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktotam napisa:
lampeczka napisa:
lampeczka napisa:
lampeczka napisa:
a to jest mail od nich i nie wiem po co miałabym komuś bilety sprzedawać na forum za połowę mając okazję odzyskać całość!!

Wysylamy Ci tego emaila, gdyz masz dokonana rezerwacje na lot liniami Iceland Express, numer rezerwacji 1012417 z Warsaw WAW do Reykjavik KEF na dzien 22 Jan 2010.

Niestety z przykroscia musimy poinformowac ze lot ten z przyczyn od Nas niezaleznych zostal odwolany.

W zwiazku mamy trzy dowolne rozwiazania:

- Jesli mamy lot z Warsaw WAW do Reykjavik KEF w innej interesujacej Cie dacie mozesz zmienic Twoja rezerwacje na te date (zmiana bezplatna) . W tym przypadku mamy lot dzien pozniej .

- Mozesz rowniez dowolnie zmienic swoja rezerwacje na inna date lub kierunek liniami Iceland Express.

- Mozesz rowniez odwolac swoja rezerwacje i w tym przypadku zwrocimy Ci calkowity koszt Twojego biletu.

Prosze o kontakt z Naszym biurem Help Center a nasi pracownicy chetnie odpowiedza na wszystkie panstwa pytania i pomoga w dokonaniu zmiany rezerwacji lub dokonaja zwrotu kosztow w przypadku jesli zdecyduja sie panstwo na odwolanie rezerwacji.

Nasz telefon otwarty jest od 8:00 do 18:00 (czasu islandzkiego) od poniedzialku do piatku oraz od 10:00 do 16:00 w soboty i od 11:00 do 15:00 w niedziele.

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieje, ze zmiana ta jak najmniej koliduje z panstwa planami.



Serdeczne pozdrowienia

Sigurborg Guðmundsdóttir
Manager dzialu sprzedazy i obslugi klienta.
Iceland Express

chcesz jeszcze wersję po islandzku?????????i nie rób tu ze mnie ch...wie kogo!
sprawdz nick najpierw a potem pisz głupoty!




---- Icelandic Version ----





Við sendum þér þennan póst vegna þess að þú hefur bókað flug með okkur, bókunarnúmer 1012417, frá Warsaw WAW til Reykjavik KEF, þann 22 Jan 2010.

Okkur þykir það leitt, en af ófyrirséðum orsökum verðum við því miður að fella niður þetta flug.

Þú getur nú valið á milli þriggja kosta:

- Þú getur breytt fluginu þínu frá Warsaw WAW til Reykjavik KEF yfir á aðra tímasetningu og/eða dagsetningu þér að kostnaðarlausu. Við viljum benda á flug á þessari sömu flugleið daginn eftir þetta flug.

- Þú getur líka fært flugið þitt yfir á einhvern annan áfangastað okkar án nokkurs aukakostnaðar.

- Viljir þú hins vegar frekar hætta við bókunina þína eins og hún leggur sig, munum við endurgreiða þér hana að fullu.

Við biðjum þig vinsamlega um að hafa samband við þjónustuver okkar í síma 550 0600 þegar þér hentar og einn af þjónustufulltrúum okkar mun gera sitt besta til að svara spurningum þínum varðandi þessa breytingu. Hann eða hún mun líka hjálpa þér að finna nýja dagsetningu fyrir flugið þitt eða hjálpa þér að afbóka það. Þjónustuverið er opið frá kl. 8 til 17 alla virka daga, á laugardögum frá 10:00 til 16:00 og á sunnudögum frá 11:00 til 15:00.

Við biðjumst velvirðingar á þeim óþægindum sem þessar breytingar kunna að hafa í för með sér og vonum að saman getum við leyst farsællega úr þeim málum sem kunna að koma upp vegna þeirra.



Með vinsemd og virðingu,

Sigurborg M. Guðmundsdóttir
Sölu- og þjónustustjóri,
Iceland Express
proszę bardzo!mail jest z dnia 30września 2009r mogę ci jeszcze na poczte wysłąć i wtedy zobaczysz że jest autentyczny!
była laska co chciała kupić jeden z 3biletów ale nie zgodziłam się na to mogąc nioeć kasę za wszystkie co do korony!





sorki ale nie bardzo rozumiem,we wrześniu dostalaś meila że lot odwołany a w grudniu chciałaś sprzedać bilety,zaprzeczasz sama sobie-ja wysłałem właśnie także meila do iceland expressu z tym meilem i prośbą żeby napisali mi czy faktycznie oddali Ci kasę,skoro teraz przez pył są osoby,które nie chcą lecieć a im pieniędzy się nie oddaje.I dlaczego przewoźnik robi w ten sposób -jak tylko dostanę odpowiedź to wkleję ją na forum -bo skoro lampeczka dostała zwrot to innym też się należy no nie?

kolego najpierw to sie nauczyć czytac a potem pisz ja lot miałam na 18 grudnia!!!!!!!A BILETY WYSTAWIŁAM WE WRZEŚNIU PO POWROCIE Z PL!!2MIESIACE PRZED PLANOWANYM LOTEM.MOZE CI PODAC JESZCZE NR KARTY KREDYTOWEJ NA KTORA MI PRZELALI KASE??
Jeżeli to przewoznik odwołuje loty to zawsze kase zwrócą a jeżeli KtOs z lotu sam rezygnuje to nie ma szansy że się doczeka zwrotu!
sama mam bilet do Niemiec na 21maja i jeżeli z dzieckiem do akureyrii będę musiała lecieć to nie wiem czy się zdecyduje na to!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ktotam

Doczy: 10 Maj 2010
Posty: 12
PostWysany: 11 Maj 2010, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lampeczka napisa:
lampeczka napisa:
lampeczka napisa:
a to jest mail od nich i nie wiem po co miałabym komuś bilety sprzedawać na forum za połowę mając okazję odzyskać całość!!

Wysylamy Ci tego emaila, gdyz masz dokonana rezerwacje na lot liniami Iceland Express, numer rezerwacji 1012417 z Warsaw WAW do Reykjavik KEF na dzien 22 Jan 2010.

Niestety z przykroscia musimy poinformowac ze lot ten z przyczyn od Nas niezaleznych zostal odwolany.

W zwiazku mamy trzy dowolne rozwiazania:

- Jesli mamy lot z Warsaw WAW do Reykjavik KEF w innej interesujacej Cie dacie mozesz zmienic Twoja rezerwacje na te date (zmiana bezplatna) . W tym przypadku mamy lot dzien pozniej .

- Mozesz rowniez dowolnie zmienic swoja rezerwacje na inna date lub kierunek liniami Iceland Express.

- Mozesz rowniez odwolac swoja rezerwacje i w tym przypadku zwrocimy Ci calkowity koszt Twojego biletu.

Prosze o kontakt z Naszym biurem Help Center a nasi pracownicy chetnie odpowiedza na wszystkie panstwa pytania i pomoga w dokonaniu zmiany rezerwacji lub dokonaja zwrotu kosztow w przypadku jesli zdecyduja sie panstwo na odwolanie rezerwacji.

Nasz telefon otwarty jest od 8:00 do 18:00 (czasu islandzkiego) od poniedzialku do piatku oraz od 10:00 do 16:00 w soboty i od 11:00 do 15:00 w niedziele.

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieje, ze zmiana ta jak najmniej koliduje z panstwa planami.



Serdeczne pozdrowienia

Sigurborg Guðmundsdóttir
Manager dzialu sprzedazy i obslugi klienta.
Iceland Express

chcesz jeszcze wersję po islandzku?????????i nie rób tu ze mnie ch...wie kogo!
sprawdz nick najpierw a potem pisz głupoty!




---- Icelandic Version ----





Við sendum þér þennan póst vegna þess að þú hefur bókað flug með okkur, bókunarnúmer 1012417, frá Warsaw WAW til Reykjavik KEF, þann 22 Jan 2010.

Okkur þykir það leitt, en af ófyrirséðum orsökum verðum við því miður að fella niður þetta flug.

Þú getur nú valið á milli þriggja kosta:

- Þú getur breytt fluginu þínu frá Warsaw WAW til Reykjavik KEF yfir á aðra tímasetningu og/eða dagsetningu þér að kostnaðarlausu. Við viljum benda á flug á þessari sömu flugleið daginn eftir þetta flug.

- Þú getur líka fært flugið þitt yfir á einhvern annan áfangastað okkar án nokkurs aukakostnaðar.

- Viljir þú hins vegar frekar hætta við bókunina þína eins og hún leggur sig, munum við endurgreiða þér hana að fullu.

Við biðjum þig vinsamlega um að hafa samband við þjónustuver okkar í síma 550 0600 þegar þér hentar og einn af þjónustufulltrúum okkar mun gera sitt besta til að svara spurningum þínum varðandi þessa breytingu. Hann eða hún mun líka hjálpa þér að finna nýja dagsetningu fyrir flugið þitt eða hjálpa þér að afbóka það. Þjónustuverið er opið frá kl. 8 til 17 alla virka daga, á laugardögum frá 10:00 til 16:00 og á sunnudögum frá 11:00 til 15:00.

Við biðjumst velvirðingar á þeim óþægindum sem þessar breytingar kunna að hafa í för með sér og vonum að saman getum við leyst farsællega úr þeim málum sem kunna að koma upp vegna þeirra.



Með vinsemd og virðingu,

Sigurborg M. Guðmundsdóttir
Sölu- og þjónustustjóri,
Iceland Express
proszę bardzo!mail jest z dnia 30września 2009r mogę ci jeszcze na poczte wysłąć i wtedy zobaczysz że jest autentyczny!
była laska co chciała kupić jeden z 3biletów ale nie zgodziłam się na to mogąc nioeć kasę za wszystkie co do korony!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ktotam

Doczy: 10 Maj 2010
Posty: 12
PostWysany: 11 Maj 2010, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lampeczka napisa:
lampeczka napisa:
ktotam napisa:
lampeczka napisa:
ilona76 napisa:
A to ciekawe bo mnie powiedziano w icelandexpress ze nie otrzymam zadnego zwrotu pieniedzy nawet jezeli wykupie ubezpieczenie co najwyzej moge zmienic rezerwacje za darmo!

gadasz głupoty!
miałam wykupiony bilet na grudzień i dostałam maila ze nie będzie lotu w tym dniu bo zmieniają.i miałam możliwość albo zmiany daty albo zwrotu kosztów biletu.zadzwoniłam tam podałam nr lotu powiedziałam że nie pasi mi to i chce pieniądze i w ten sam dzień miałam kasę za bilety.co do korony.




Co ty za opowiadasz Lampeczka,dawałaś ogłoszenie na forum o sprzedaży biletów i kupił je od Ciebie ktoś kogo znam -no fakt dostałaś zwrot za bilety ale nie od iceland expressu,i nie wprowadzaj ludzi w błąd właśnie dzwoniłem na lotnisko i nie muszą oddawać kasy za bilety przynajmniej jeżeli chodzi o iceland express nawet jeżeli są ubezpieczone ,ludzie wystarczy zadzwonić i się dowiedzieć a nie jedni mówią tak,drudzy tak i bzdury z tego wychodzą

ci się gościu coś pomyliło!owszem na forum bilety wystawiłam
2osoby dorosłe +niemowlę ale nikt ode mnie ich nie kupił z forum!!!!to było w grudniu 2009 lot był chyba na 18grudnia.
po otrzymanym mailu od ICELANDEXPRESS zadzwoniłam tam i mi kase na karte kredytową przelali!!
i ty nie opowiadaj bzdur!

i z chęcią poznam tę osobę co niby te bilety kupiła!a ty jak tak po angielsku rozmawiasz i rozumiesz to się nie dziwię że takie bzdety rozpowiadasz.jeżeli ICELANDEXPRESS lot anuluje to zwraca koszty jeżeli ci nie pasuje data czy powrotu czy wylotu.wtedy miałam wracać 20stycznia a oni zmienili na 22(chyba bo nie pamiętam)nie pasiło mi to i KASE ZWRÓCILI!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
lampeczka

Doczy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWysany: 11 Maj 2010, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktotam napisa:
lampeczka napisa:
lampeczka napisa:
lampeczka napisa:
a to jest mail od nich i nie wiem po co miałabym komuś bilety sprzedawać na forum za połowę mając okazję odzyskać całość!!

Wysylamy Ci tego emaila, gdyz masz dokonana rezerwacje na lot liniami Iceland Express, numer rezerwacji 1012417 z Warsaw WAW do Reykjavik KEF na dzien 22 Jan 2010.

Niestety z przykroscia musimy poinformowac ze lot ten z przyczyn od Nas niezaleznych zostal odwolany.

W zwiazku mamy trzy dowolne rozwiazania:

- Jesli mamy lot z Warsaw WAW do Reykjavik KEF w innej interesujacej Cie dacie mozesz zmienic Twoja rezerwacje na te date (zmiana bezplatna) . W tym przypadku mamy lot dzien pozniej .

- Mozesz rowniez dowolnie zmienic swoja rezerwacje na inna date lub kierunek liniami Iceland Express.

- Mozesz rowniez odwolac swoja rezerwacje i w tym przypadku zwrocimy Ci calkowity koszt Twojego biletu.

Prosze o kontakt z Naszym biurem Help Center a nasi pracownicy chetnie odpowiedza na wszystkie panstwa pytania i pomoga w dokonaniu zmiany rezerwacji lub dokonaja zwrotu kosztow w przypadku jesli zdecyduja sie panstwo na odwolanie rezerwacji.

Nasz telefon otwarty jest od 8:00 do 18:00 (czasu islandzkiego) od poniedzialku do piatku oraz od 10:00 do 16:00 w soboty i od 11:00 do 15:00 w niedziele.

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieje, ze zmiana ta jak najmniej koliduje z panstwa planami.



Serdeczne pozdrowienia

Sigurborg Guðmundsdóttir
Manager dzialu sprzedazy i obslugi klienta.
Iceland Express

chcesz jeszcze wersję po islandzku?????????i nie rób tu ze mnie ch...wie kogo!
sprawdz nick najpierw a potem pisz głupoty!




---- Icelandic Version ----





Við sendum þér þennan póst vegna þess að þú hefur bókað flug með okkur, bókunarnúmer 1012417, frá Warsaw WAW til Reykjavik KEF, þann 22 Jan 2010.

Okkur þykir það leitt, en af ófyrirséðum orsökum verðum við því miður að fella niður þetta flug.

Þú getur nú valið á milli þriggja kosta:

- Þú getur breytt fluginu þínu frá Warsaw WAW til Reykjavik KEF yfir á aðra tímasetningu og/eða dagsetningu þér að kostnaðarlausu. Við viljum benda á flug á þessari sömu flugleið daginn eftir þetta flug.

- Þú getur líka fært flugið þitt yfir á einhvern annan áfangastað okkar án nokkurs aukakostnaðar.

- Viljir þú hins vegar frekar hætta við bókunina þína eins og hún leggur sig, munum við endurgreiða þér hana að fullu.

Við biðjum þig vinsamlega um að hafa samband við þjónustuver okkar í síma 550 0600 þegar þér hentar og einn af þjónustufulltrúum okkar mun gera sitt besta til að svara spurningum þínum varðandi þessa breytingu. Hann eða hún mun líka hjálpa þér að finna nýja dagsetningu fyrir flugið þitt eða hjálpa þér að afbóka það. Þjónustuverið er opið frá kl. 8 til 17 alla virka daga, á laugardögum frá 10:00 til 16:00 og á sunnudögum frá 11:00 til 15:00.

Við biðjumst velvirðingar á þeim óþægindum sem þessar breytingar kunna að hafa í för með sér og vonum að saman getum við leyst farsællega úr þeim málum sem kunna að koma upp vegna þeirra.



Með vinsemd og virðingu,

Sigurborg M. Guðmundsdóttir
Sölu- og þjónustustjóri,
Iceland Express
proszę bardzo!mail jest z dnia 30września 2009r mogę ci jeszcze na poczte wysłąć i wtedy zobaczysz że jest autentyczny!
była laska co chciała kupić jeden z 3biletów ale nie zgodziłam się na to mogąc nioeć kasę za wszystkie co do korony!

no i??poczytaj wcześniej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ktotam

Doczy: 10 Maj 2010
Posty: 12
PostWysany: 11 Maj 2010, 15:30    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

poczytaj dokładnie co piszesz,zresztą wyjaśni się jak ja dostanę meila od expressu
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
lampeczka

Doczy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWysany: 11 Maj 2010, 15:38    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

ktotam napisa:
poczytaj dokładnie co piszesz,zresztą wyjaśni się jak ja dostanę meila od expressu

nie to ty czytaj wszytko co ja pisze.
wrocilam z pl we wrzesniu2009 i mialam kupione bilety na grudzien 2009
zdecydowalam ze nie lece i wystawilam je na forum we wrzesniu 2009 i za kilka dni 30wrzesnia czyli od icelandexpress dostałąm tego maila.i bardzo się ucieszylam bo nie musialam biletów za grosze sprzedawać na forum a oddali mi kaskę.
w takim takim razie czekam na przeprosiny grubym tłustym drukiem masz podany nr odwołanego lotu!wiec czekaj nich na maila
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ktotam

Doczy: 10 Maj 2010
Posty: 12
PostWysany: 11 Maj 2010, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie to ty czytaj wszytko co ja pisze.
wrocilam z pl we wrzesniu2009 i mialam kupione bilety na grudzien 2009
zdecydowalam ze nie lece i wystawilam je na forum we wrzesniu 2009 i za kilka dni 30wrzesnia czyli od icelandexpress dostałąm tego maila.i bardzo się ucieszylam bo nie musialam biletów za grosze sprzedawać na forum a oddali mi kaskę.
w takim takim razie czekam na przeprosiny grubym tłustym drukiem masz podany nr odwołanego lotu!wiec czekaj nich na maila


spoko meila skierowałem do tej samej osoby od której ty dostałaś swojego także jak się wyjaśni wszystko to napiszę
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
lampeczka

Doczy: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWysany: 11 Maj 2010, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moje ogłoszenie o sprzedaży biletów umieściłam dnia 29września
wejdz sobie na mój profil i tam bedzie na stronie 12 Very Happy Very Happy
30wrzesnia dostałam od expressa maila o odwołaniu lotu 22stycznia.
wiec każdy by na moim miejscu zadzwonił do nich a nie komuś sprzedawał bilety na forum:))))i o taka sprawa
wiec nie musisz prosić adnima żeby znaleźli w archiwum.
przedstawisz mi osobe co niby bilety ma ode mnie???czy raczej nie ma takowej???
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
esmerka31

Doczy: 19 Lut 2007
Posty: 542
PostWysany: 27 Maj 2010, 9:48    Temat postu: promocja dzisiaj o 12, 9900. Odpowiedz z cytatem

http://icelandexpress.is/um_okkur/bloggid/?ew_news_onlyarea=&ew_news_onlyposition=0&cat_id=386&ew_0_a_id=1294
niestety do Polski nie ma
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zippek

Doczy: 16 Lut 2009
Posty: 46
Skd: njardvik
PostWysany: 9 Cze 2010, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://booking.icelandexpress.com/(S(rabkbtnmeelceti4i043fvug))/default.aspx?ForcedLanguage=is&Step2Direct=1&Step=3&OutboundDate=2010-6-10&Adults=1&OneClick=1&cid=18&OutboundFlight=AEU276
Moze sie komus przyda. Bilet na jutro za 9 965,00 . Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
princepolo
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 23 Gru 2006
Posty: 53
Skd: Keflavik
PostWysany: 1 Wrz 2010, 8:33    Temat postu: DZISIAJ promocja Odpowiedz z cytatem

jest dzisiaj promocja na bileciki do Wawy i innychh europeiskich miast
01-09-10 od godziny 12:00 do 23:59 cena biletu w jedna strone 10999isk promocja objety jest okres od 01-09-10 do 30-11-10
pozdarwiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
alicja

Doczy: 17 Cze 2008
Posty: 14
Skd: Sudurland
PostWysany: 2 Wrz 2010, 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekować za cynk! Skorzystałam Very Happy aczkolwiek mam coraz większego wnerwa na firmę IE, ustawiają te loty jak im się podoba, człowiek nie może konkretnie urlopu zaplanować, bo jednego dnia dany rejs, jest, potem go nie ma Evil or Very Mad Evil or Very Mad , albo raz jest full booked, a na drugi dzień okazuje się, że miejsca są , a jakże.. za 60tys isk, ehhhh, no i te nagminne opóźnienia...ale cóż, człowiek bierze co jest i kombinuje jak tu dostać sie na Ojcowiznę *najtaniej i najszybciej* lol i tak z planowanych 2 tyg urlopu wykombinowały mi się 4 Rolling Eyes pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG WP Kontakt
eja

Doczy: 21 Cze 2008
Posty: 13
PostWysany: 12 Pa 2010, 13:47    Temat postu: promocja Odpowiedz z cytatem

http://icelandexpress.is/boka/heiti_potturinn/
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kocurek1

Doczy: 14 Pa 2010
Posty: 38
Skd: Iceland
PostWysany: 16 Pa 2010, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za umieszczenie powyższego linku, bo dzięki niemu kupiłam bardzo tanio bilet z wa-wy za 9.965 ISK
Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kasiajablonska

Doczy: 19 Wrz 2006
Posty: 203
Skd: Akureyri
PostWysany: 17 Pa 2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez dziekuje...bilecik zakupiony:)
_________________
mezczyzna powinien byc taki,zeby kobiety szalaly przy nim,za nim i po nim.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
eja

Doczy: 21 Cze 2008
Posty: 13
PostWysany: 25 Pa 2010, 10:32    Temat postu: promcja Odpowiedz z cytatem

http://icelandexpress.is/um_okkur/bloggid/?ew_news_onlyarea=&ew_news_onlyposition=0&cat_id=386&ew_0_a_id=1333
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
gocha239
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 06 Pa 2009
Posty: 76
PostWysany: 26 Pa 2010, 21:47    Temat postu: Re: promcja Odpowiedz z cytatem

eja napisa:
http://icelandexpress.is/um_okkur/bloggid/?ew_news_onlyarea=&ew_news_onlyposition=0&cat_id=386&ew_0_a_id=1333

Skorzystałam Smile Dzięki za info.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
patryk23l
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 16 Sty 2008
Posty: 670
Skd: Keflavik
PostWysany: 26 Gru 2010, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktos kupowal kiedys bilety jako jolagjaf (prezent)??
http://icelandexpress.is/jolagjafabref/
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
dominisia

Doczy: 22 Lis 2008
Posty: 39
PostWysany: 3 Sty 2011, 14:59    Temat postu: bilet lotniczy do gdanska Odpowiedz z cytatem

czy ktos orientuje sie dlaczego nie mozna kupic online biletu do gdanska?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Nastpny
Strona 11 z 18

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron