reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Pytanie o firmę Loftorka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
nika6929

Doczy: 25 Maj 2006
Posty: 15
Skd: Kraków
PostWysany: 26 Maj 2006, 15:01    Temat postu: Pytanie o firmę Loftorka Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!Jestem na forum pierwszy raz,mam nadzieję że uzyskam tu potrzebne mi informacje.Otóż mąż wylatuje do Islandi 1.06 i nic konkretnego nie wie ani o miejscu pracy ani o szczegółowych warunkach i specyfice pracy/ posiada raczej informacje ogólne no i oczywiscie podstawowe dotyczące godzin pracy i wynagrodzenia/Informacje dotyczace kraju zdobywa na tym forum ale była bym wdzięczna gdyby ktoś kto pracuje bądź ma bliskich w Borgarnes,w firmie Loftorka podał mi jakieś bliższe i praktyczne informacjie dotyczace pracy w tej firmie oraz warunków zamieszkania ,itp....Jesteśmy troche przestraszeni komentarzami na temat tej firmy i prosimy o komentarz.Wprawdzie pisałam na GG do Eliszeby ale nie odpowiedziała byc może nie odczytała wiadomości.Pozdrawiam.Nika
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zgagusia

Doczy: 03 Sty 2006
Posty: 20
Skd: Częstochowa
PostWysany: 27 Maj 2006, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj tata pracuje tam od ponad roku,więc mogę odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania,najlepiej na gg. W kazdym razie nie ma powodu do obaw,nasze dotychczasowe komentarze były związane ze zmniejszeniem liczby nadgodzin,bo wiadomo,że jak się człowiek przyzwyczai do większych zarobków to mu później przykro,że dostaje mniej. Wink Pozdrawiam i czekam na pytania
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skd: Akranes
PostWysany: 27 Maj 2006, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat był omawiany na forum:

http://www.forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=1286

Po co zakładać nowy temat jeżeli mogłaś tam umieścić swoje pytanie??

Regulamin Forum:
Punkt 6:
Nie wolno zakładać nowych tematów, których tytuł nie informuje czego dany temat dotyczy. Dlatego zabrania się nadawania nowym tematom tytułów, typu: "Mam pytanie", "Prośba", "Ważne", "Proszę o odpowiedź", "Kto mi pomoże" etc. Administratorzy forum będą nakazywać autorom zmianę tytułu, a w przypadkach szczególnych blokować lub kasować. Nowy temat musi zostać założony w odpowiednim topicu, a przed jego stworzeniem należy sprawdzić czy nie dyskutowano na dany temat wcześniej i czy taki temat nie został już założony. Aby sobie ułatwić skorzystaj z wyszukiwarki na forum. Przejrzyj też dokładnie zawartość portalu ICELAND.PL. Wielce prawdopodobne, że autorzy portalu już zamieścili informacje na interesujący Cię temat.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 27 Maj 2006, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko

Dzięki za pomoc...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
nika6929

Doczy: 25 Maj 2006
Posty: 15
Skd: Kraków
PostWysany: 27 Maj 2006, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje i przepraszam jeśli popełnilam błąd to miło że czuwacie i reagujecie .Trochę sie gubię jeśli chodzi o formę zamieszczania postów ale obiecuję ,że się poprawie.To dla mnie nowość i mam nadzieje że tym razem mi darujecie to małe potknięcie a co do informacji o jakie mi chodziło to niezupełnie się z wami zgodzę ,że można je było znaleźć na forum-owszem w szczątkowej formie a ja potrzebowałam konkretów.Jeszce raz przepraszam ,żal mi tylko ,że od reprymendy zaczął się mój pobyt na forum.Postaram sie już nie zasłużyć na tego typu uwagi.Pozdrawiam wszystkich.Nika
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
CHRISTCRUSHER
Go
PostWysany: 27 Maj 2006, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przejmuj się Smile nie wszyscy są tacy...
Powrt do gry
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skd: Akranes
PostWysany: 27 Maj 2006, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zrobiłem tego złośliwie, chodzi o przejrzystość i nie zaśmiecanie tematami które już są.
Mam nadzieję że znalazłaś to czego szukałaś.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
nika6929

Doczy: 25 Maj 2006
Posty: 15
Skd: Kraków
PostWysany: 28 Maj 2006, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem ,że nie było to złośliwe i nie gniewam sie po prostu było mi troche przykro ale tylko trochę.Poza tym to ja popelniłam błąd więc należalo mi się, choć może w mniej obcesowej formie.Jestem jednak dużą dziewczyną i poradzę sobie z każdą krytyką przynajmniej taka mam nadzieję.Pozdrawiam i dziekuje za wsparcie oraz za zainteresowanie.Troche jestem zakręcona bo to ostatnie dni przed wylotem i jeszcze nie wszysko jest jasne.Zobaczymy jak to będzie -sami wiecie ile człowiek ma obaw przed wyjazdem w nieznane.A to tak daleko -nie wiem jak sobie damy radę z tą rozłąką,zwłaszcza dzieci bardzo daja się we znaki kiedy taty nie ma-no cóż takie życie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skd: Akranes
PostWysany: 28 Maj 2006, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie dobrze.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
nika6929

Doczy: 25 Maj 2006
Posty: 15
Skd: Kraków
PostWysany: 28 Maj 2006, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje i dziekuję Leszku-tego mi było trzeba.Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Eliszeba

Doczy: 29 Mar 2005
Posty: 128
Skd: Białystok/Akranes
PostWysany: 29 Maj 2006, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ostanio nieczęsto tu zaglądam bo mąż jest w domu na urlopie i brak czasu:). Poza tym padł komputer i jeszcze nie wgrałam gg. Nika 6929...co do firmy Loftorka nic bardzo złego tam się nie dzieje. Nikt nikogo nie oszukuje...ale jeśli ktoś tam popracuje coś umie( w sensie jakiś konkretny zawód) no i choć trochę zna angielski i jest operatywny można znaleźć lepszą pracę. Mogę Ci podać wiele szczegółów...ale może lepiej na prv?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 1 Cze 2006, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no witam Smile no moj tata tez tam pracuje i tez jakby co na priv i sam bym sie tez chcial paru spraw dowiedziec..... poza tym sam sie tam wybieram od wrzesnia - chyba ze gdzies sie znajdzie inna praca...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 1 Cze 2006, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha NIKA - wazna wiadomosc:) jesli maz poszukuje mieszkanka - to tam gdzie tata mieszka z przyjemnoscia go ugoszcza - w sensie zeby zamieszkal z nimi - poniewaz ktos sie wyprowadzil a wiadomo ze z mieszkaniem tam trudno i dosyc spory to wydatek - jesli co to polecam:) i pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
nika6929

Doczy: 25 Maj 2006
Posty: 15
Skd: Kraków
PostWysany: 1 Cze 2006, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje-jak coś- to sie odezwę.
Mąż dzisiaj ruszył w drogę i jeszcze w tej chwili jest w Polsce ale juz niebawem....Confused
Mam nadzieje że dotrze szczęliwie bez wiekszych przygód.Pozdrawiam wszystkich. : Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
markus33

Doczy: 29 Maj 2006
Posty: 1
Skd: Akranes
PostWysany: 1 Cze 2006, 22:55    Temat postu: Praca w firmie Loft Orka Odpowiedz z cytatem

Pracuje w firmie Loft Orka od kilku miesięcy. Jeśli ktos ma jakies pytania to proszę kontakt prywatny. Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zgagusia

Doczy: 03 Sty 2006
Posty: 20
Skd: Częstochowa
PostWysany: 2 Cze 2006, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pracujesz w Borgarnes? Bo z tego,co wiem,to nie jest jedyne miejsce,gdzie ta firma działa. I malutka uwaga, Loftorka pisze się razem Wink
PS.Jeśli ktoś jest zainteresowany zdjęciami z Borgarnes,okolic i z samego zakładu,chętnie podzielę się swoją "kolekcją". Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skd: Akranes
PostWysany: 2 Cze 2006, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamieść swoje zdjęcia na forum, wszyscy chętnie zobaczymy gdzie mieszkasz, a przy okazji za chwilę właśnie jadę do Borganes na zakupki do Bonuska Very Happy w Akranes jeszcze nie ma ale za rok już też będzie zaczeli budowę
Pozdrawiam. Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
nika6929

Doczy: 25 Maj 2006
Posty: 15
Skd: Kraków
PostWysany: 2 Cze 2006, 17:58    Temat postu: cdn Odpowiedz z cytatem

Zgagusia ,dzieki za informacje były bardzo przydatne zwłaszcza przy pakowaniu.Ja tez chętnie obejrzę te zdięcia bo od męża raczej nie doczekam sie tak szybko nie tylko zdieć ale nawet jakis dłuższych wiadomości.Troche grzebałam w internecie i nawet znalazłam tam pare zdięc Borgarnes ale mało dokładne no i bez szczegółowych opisów czy komentarzy.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów -ciekawa jestem czy w Islandi tez jest tak zimno jak u nas a może jeszcze bardziej?Leszku -czy ty się wygrzewasz w gorącej wodzie czy mnie sie zdaje?Może masz wiecej takich fotek? lol Very Happy lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skd: Akranes
PostWysany: 2 Cze 2006, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połowa grudnia ubiegłego roku, wygrzewam kości w baseniku z wodą z gorącego źródełka, frajda niesamowita, polecam wszystkim Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zgagusia

Doczy: 03 Sty 2006
Posty: 20
Skd: Częstochowa
PostWysany: 3 Cze 2006, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się,że mogłam pomóc. Nie wiem,czy dotarła do Ciebie wiadomość na GG,bo troszkę mi się ostatnio komputer buntował. Jeśli chcesz być na bieząco w pogodą,polecam stronę
http://www.worldcam.pl/225,6,13,podglad.html
Pogoda jest tam wprawdzie pokazywana dla stolicy,ale można za to obejrzeć niebo nad samym Borgarnes. Zdjęcia z samej Loftorki możesz zobaczyc na ich stronie internetowej (adresu nie podaję,bo by to już chyba była reklama Wink ) Obiecuję,że moje zdjęcia wrzucę tu,jak tylko nauczę się to robić,co ze względu na moje "zdolności" informatyczne może trochę potrwać. Póki co mogę wysłać je na mailem.
PS.A z takiego baseniku to by mnie chyba siłą musieli wyciągać Smile
pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron