reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Praca dla operatora Ĺźurawia wieĹźowego/ crane operator job

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam
Gość
PostWysłany: 21 Lut 2005, 2:17    Temat postu: Praca dla operatora Ĺźurawia wieĹźowego/ crane operator job Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy

Marzę o tym, by zamieszkać na Islandii. Mam 30 latek, jestem magistrem ekonomii, ale oprócz tego beznadziejnego zupełnie wykształcenia i nikomu niepotrzebnej profesji mam też zawód, który jest dość praktyczny i poszukiwany. Jestem operatorem żurawia wieżowego. Posiadam międzynarodowe uprawnienia na wszelkiego rodzaju dźwigi stacjonarne i szynowe. Mam rok praktyki, obsługiwałem wielkie i małe budowy. Czy myślicie, że znalazłaby się praca dla mnie na Islandii? Wszak buduje się wszędzie, domy i inne budowle same nie powstaną lol Serdecznie proszę was o pomoc, być może macie jakiś kontakt do miejscowej firmy budowlanej, może słyszeliście o poszukiwaniu pracowników. Plizz, dajcie znać!!! Cudownie byłoby się spotkać na Islandii...

I am an erected crane operator searching for job in Iceland. I have authorization for all sorts of non-telecommanded cranes (Liebherr, Potain aso.) I am 30 yo university degree (Master of Economics), I speak English and German. One year experience in mastering cranes (including contract with Skanska). Any help or contact would be appreciated :

adamstrauss@tlen.pl




Ostatnio zmieniony przez adam dnia 13 Mar 2005, 0:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gatek
Gość
PostWysłany: 21 Lut 2005, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej.
Z tego co widzę właśnie takie klasyfikacje mają powodzenie jesli chodzi o zatrudnienie w Islandii. Proponuję znowu odwiedzić stronę www.husareisn.com. Sama bezskutecznie szukam czegoś dla siebie, a mam wrażenie, że żurawiem wieżowym narobiłabym więcej szkód niż pożytku :D[/url]
Powrót do góry
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 21 Lut 2005, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!
Przeslalam Twoj post do naszego dzialu kadrowego - z tego co wiem potrzebowalismy operatora zurawia. Oczywiscie nie wiem na ile moj kochany pracodawca bedzie chcial po raz kolejny przechodzic przez proces sciagania pracownika z Polski (pozwolenia itp.) Tak czy inaczej - zycze powodzenia!
PS. Wyslij CV do: istak.is, iav.is - to najwieksze firmy budowlane na wyspie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam
Gość
PostWysłany: 21 Lut 2005, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo wam dziękuję, dziewczyny! Powysyłam cv's do tych firm. Może też uda się i odpowiedzą z działu kadrowego pracodawcy Basi. Trzeba działać. Z chęcią pomógłbym wznosić piękne budynki na Islandii 8) Zacznę wysyłać hurtowo podania.
Powrót do góry
adam
Gość
PostWysłany: 12 Mar 2005, 2:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Powysyłałem cefałki do istak.is, iav.is i kilku innych firm oraz agencji pracy. Oprócz tego wypełniłem aplikacje na stronie islandzkiego euresu. Jeśli dopisze mi szczęście, to może spotkamy się wkrótce gdzieś w Reykjaviku albo Keflaviku Very Happy
Powrót do góry
Cookie Monster
Gość
PostWysłany: 12 Mar 2005, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam napisał:
Very Happy Powysyłałem cefałki do istak.is, iav.is i kilku innych firm oraz agencji pracy. Oprócz tego wypełniłem aplikacje na stronie islandzkiego euresu. Jeśli dopisze mi szczęście, to może spotkamy się wkrótce gdzieś w Reykjaviku albo Keflaviku Very Happy
Powodzenia
Powrót do góry
adam
Gość
PostWysłany: 13 Mar 2005, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Balcerek Very Happy

Żurawie są fajne, no nie?!

Powrót do góry
Zirella

Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 5
PostWysłany: 18 Cze 2006, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze o pieniadzach sie nei mowi, jednak interesuje ile zarabia technik budowlany pracujacy na budowie. Czy ktos zna odpowiedzna to pytanie?? Spotkalam wczoraj kilku polakow pracujacych w IAV i wiem ze znajomosc angielskiego nie jest az tak wazna (zaden z nich nei mowil po angielsku). Moj parents chce sie tu wybrac, jednak ma w tej chwili calkiem intratna posade w kraju i bedzie tam pracowal do konca pazdziernika. Zanim podejmie decyzje o wczesniejszym zwolnieniu sie chcialby poznac jakies warunki placowe. A na stronce iav.is, albo nie ma takich informacji albo poprostu nie potrafie ich znalesc ;-)

Pozdrawiam z poludnia Islandii i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lenny

Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skąd: Keflavik/Reykjavik
PostWysłany: 18 Cze 2006, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze najprosciej zadzwonic do ÍAV i zapytac bezposrednio. Watpie czy ktokolwiek poda warunki placowe na forum publicznym... A co do znajomosci angielskiego, ÍAV zatrudnia do nadzoru robot kilku Polakow, wiec angielski nie jest wymagany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zirella

Dołączył: 23 Mar 2006
Posty: 5
PostWysłany: 19 Cze 2006, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok dzieki. Mam chwilowe zacmienei umyslowe i sama na to eni wpadlam. Choc z drugiej strony czy uwazasz ze ktos poda mi te informacje przez telefon? Tym bardziej ze z tego co zaobserwowalam tutaj nei mowi sie o pieniadzach... No nic sprobuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lenny

Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skąd: Keflavik/Reykjavik
PostWysłany: 19 Cze 2006, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zirella napisał:
Choc z drugiej strony czy uwazasz ze ktos poda mi te informacje przez telefon? Tym bardziej ze z tego co zaobserwowalam tutaj nei mowi sie o pieniadzach...

mysle, ze przynajmniej powiedza Ci orientacyjnie przedzial placowy zaleznie od stanowiska i doswiadczenia....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron