reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Koncertowa lista obecności
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Kultura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiniec

Dołączył: 01 Lut 2004
Posty: 30
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 25 Maj 2004, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj jest jedno Smile



Qortes, chyba nie chciales zaslonic plakatu, dlatego ten unik... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 26 Maj 2004, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czuje sie przezroczysto :)
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
johanna

Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skąd: Kielce
PostWysłany: 29 Cze 2006, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale stary temat Cool

Kto prĂłcz mnie obecny na koncercie Sigur RĂłs na open'erze?
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ndISL

Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 92
Skąd: Siedlce
PostWysłany: 29 Cze 2006, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przydało by się, żeby ktoś był jescze Wink Jakieś zdjątka może by w net rzucić... albo tak jak robili poprzednio film...
_________________
lokar augum blĂĄm
litla stĂşlkan mĂ­n
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 1 Lip 2006, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bede Smile
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
elloth

Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysłany: 2 Lip 2006, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, ja się ogólnie wybieram na open'era (niestety). Sigur to jedyny zespół, na którego koncert pójdę z wielką chęcią na tym festiwalu (reszta to nic nie warte g.. Wink)Co do zdjęć - pewnie będzie zakaz robienia... Może komuś się uda przemycić aparat.. jesli nie, zostaje komórka Wink.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chessek

Dołączył: 31 Lip 2005
Posty: 121
Skąd: ŁódĹş
PostWysłany: 2 Lip 2006, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elloth napisał:
Hm, ja się ogólnie wybieram na open'era (niestety). Sigur to jedyny zespół, na którego koncert pójdę z wielką chęcią na tym festiwalu (reszta to nic nie warte g.. Wink)


A Franz Ferdinand? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elloth

Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysłany: 2 Lip 2006, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię i nie słucham tego new wave'u.. Ale - rzeczywiscie.. o nim zapomniałem, bo na tle wszystkich innych 'gwiazd' jest to ambitna muzyka..
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ndISL

Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 92
Skąd: Siedlce
PostWysłany: 8 Lip 2006, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jak było? Nie mogę się doczekać waszych relacji Very Happy

Tak nawiązując do Sigur Rós to na interii ostatnio pojawił się ich teledysk do Saeglopur http://clips.interia.pl/index.html?id=19822
_________________
lokar augum blĂĄm
litla stĂşlkan mĂ­n
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 10 Lip 2006, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert slabszy niz ten, na ktorym bylem w dreznie - nie z winy zespolu. Zaszwankowala technika (nie wykorzystano przygotowanej wczesniej kurtyny) oraz zawiodla publicznosc, ktora czula sie chyba bardziej jak na pikniku, niz koncercie.

Milo bylo mi poznac Johanne, fakt ze krociutko, ale moze to bedzie jakis impuls do zorganizowania kolejnego zlotu? Widzialem Cie Johanna jeszcze na koncercie, stalas blisko sceny, przy srodkowych barierkach po ich lewej stronie, prawda? Tak mi sie wydaje, choc ciemno bylo. Very Happy

I jak wrazenia?
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
johanna

Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skąd: Kielce
PostWysłany: 10 Lip 2006, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez było miło poznać Qortesa, poznałam Cię po głosie z audycji Smile
Pewnie mnie widziałeś, mniej więcej tam byłam, wśród forumowiczów bjork.pl.
To mój pierwszy koncert Sigur Rós, nie mam porównania, ale trudno sobie wyobrazić lepszy w warunkach festiwalowych. Szkoda tylko, że bez kurtyny.. i bisu.. publiczność ok, gdyby nie oklaski Confused
Sigur Rós dali piękny koncert, świetnie wypadło wszystko z 'takk', koncertowe 'hafsol' - niesamowite, podobnie 'ny batteri' i 'vidrar...' i 'popplagid'.. i przede wszystkim głos jonsiego.
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sick4Toys

Dołączył: 09 Kwi 2004
Posty: 65
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 21 Lip 2006, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qortes napisał:
zawiodla publicznosc, ktora czula sie chyba bardziej jak na pikniku, niz koncercie.

hm, ja na przykład byłam zmuszona wyjść z tłumu (stałam niedaleko johanny) z powodu zawrotów głowy i przesiedziałam większość koncertu na trawie obok sceny. osobiście nie mam nic do zarzucenia publiczności..wiadomo, że z tyłu na pewno były rozmowy, ale pod sceną imho wszystko cacy (oprócz haniebnego klaskania w trakcie utworów. polskie poczucie rytmu objawia się zawsze tak samo...).
koncert podobał mi się niezmiernie, ale po raz pierwszy widziałam SR na żywo i po kilku utworach nieomal nie zemdlałam. a potem nawet dostałam buzi od Jónsiego (tak, musiałam się pochwalić! Embarassed ) więc koncert oceniam jako niebiański wręcz. czekam na kolejne, skoro ten był ponoć marny.[/url]
_________________
.::hafandi eyra? Ă­ vasanum::.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
johanna

Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skąd: Kielce
PostWysłany: 17 Sie 2006, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zobaczenia jutro na Bang Gang na off-festival w Mysłowicach! Cool
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sick4Toys

Dołączył: 09 Kwi 2004
Posty: 65
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 27 Sie 2006, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znalazłam na forum żadnych opinii po koncercie Bang Gang...
czyżby wszyscy woleli pominąć ten incydent milczeniem? Wink
osobiście jechałam na off festival głównie z powodu islandczyków i choć muzyka ich nieskomplikowana, to oczekiwania miałam spore...
tym większe moje rozczarowanie! zespół nie wytrzymał polskich procentów i wcale się tego nie wstydził... moje ukochane Inside, zagrane jako pierwsze, okazało się zbyt trudne, a w połowie koncertu wokalista wykazał się przy utworze.... Poszła Karolinka...!
niestety wszystko to nie było nawet zabawne...
(skandynawię uratowało całe szczęście norweskie White Birch)
_________________
.::hafandi eyra? Ă­ vasanum::.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 19 Paź 2007, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We srode przepiekny koncert w Kopenhadze daly dziewczyny z AMIINY. Jestem pod wrazeniem ich muzyki, multiinstrumentalnosci oraz atmosfery, jaka wytwarzaja -- ma sie wrazenie, ze one naprawde lubia grac, koncertowac i ze lubia siebie, bo caly czas sie do siebie nawzajem usmiechaly. A najwiekszym zaskoczeniem byl utwor na bis, ktory wygrany zostal na czterech pilach: dwoch "profesjonalnych" i dwoch znalezionych przez nie gdzies w piwnicy klubu, o czym swiadczyla rdza i kurz pokrywajaca pily lol. Fantastyczne przezycie, teraz czekam do konca listopada na MUM.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 27 Lis 2007, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zakonczenie islandzkiego miesiaca w klubie VEGA w Kopenhadze mial miejsce koncert MĂşma. Choc w zasadzie powinien sie on nazywac "MĂşm i przyjaciele"...
Jestem strasznie rozczarowana. Cieszylam sie na ten koncert bardzo. Tymczasem najpierw uraczono nas dwoma supportami -- Mr. Silla and Mongoose (grali prawie godzine) oraz jeszcze jednego islandzkiego zespolu, ktorego nazwy nie pomne (40 minut). Duet byl koszmarny, a pani Sigurlaug GĂ­sladĂłttir, ktora niestety jest rowniez nowa wokalistka MĂşma, ma niezwykle irytujaca sceniczna osobowsc i zwyczajnie "gwiazdorzy", co tak mi zgrzytnelo po koncertach Amiiny i po obejrzeniu filmu z panami z SR. Drugi zespol gral cos w stylu folka i to bylo calkiem zjadliwe, a momentami nawet bardzo sympatyczne dla ucha. W kazdym razie, zanim nadszedl czas na koncert, na ktory kupilam bilet, bylam juz porzadnie zmeczona.
Sam koncert rozczarowal, glownie dlatego, ze czlonkowie zespolu potraktowali go jako promocje nowego albumu. Albumu, ktory mnie przynajmniej nie rusza. Bylo nudno, bylo tloczno (na scenie bowiem pojawili sie wszyscy poprzednio wystepujacy, robiac zespolowi chorki i background), byly popisy wokalne oraz slowne Mr. Silla, ogolnie dramat. Najlepsza byla koncowka, kiedy na bis zagrali wiazanke starych hitow zlozonych w jeden dlugi utwor.
Szkoda, ze nie zdazylam ich zobaczyc w starym skladzie; ani nowy, ani nowa muzyka tworzona pod starym szyldem nie zyskala mojego uznania. Wiecej na ich koncert nie pojde.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron