reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Co z tym Odżajerem?
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  

Czy uważasz, że Odżajer Egzegeta powinien:
Zaprzestać wypowiadać się na Forum o polityce
2%
 2%  [ 1 ]
Wynieść się z Forum raz na zawsze
8%
 8%  [ 4 ]
Rozpocząć nowy polityczny dyskurs :P
17%
 17%  [ 8 ]
Przeprosić Lennego i innych, którzy poczuli się poniżeni
0%
 0%  [ 0 ]
Wydać książkę pt. "Nikt mnie nie rozumie" :D
48%
 48%  [ 23 ]
Zrobić coś zupełnie szalonego...
23%
 23%  [ 11 ]
Wszystkich Gosw : 47

Autor Wiadomo
unregistered

Doczy: 18 Mar 2005
Posty: 228
PostWysany: 26 Cze 2006, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwazniejsze to o tym dokuczaniu. Oczywiscie nie mialem takiej intencji, byla to tylko luzna lekka dygresja z przymrozeniem oka. Przepraszam jesli odebrales ja inaczej. Coz takie poczucie humoru niestety.

pozwole dalej sobie numerowac moje punkty.

Po dziewiate: Bedzie sie tyczylo czesciowo tej mojej nieszczesliwej wypowiedzi o kompleksach, chociaz bardziej poczucia humoru. "Widzisz - swymi mocnymi tutaj określeniami już sam szufladkujesz się na typowego Polaka, który nie potrafi na luzie zrozumieć żartu i w sposób humorystyczny odpowiedzieć..." (znow Twoj cytat). Skoro nie potrafiles zrozumiec mojego zartu i w sposob humorystyczny odpowiedziec to znaczy ze szufladkujesz sie na typowego Polaka?


Po dziesiate: W pierwszym zdaniu piszesz o czyms co chcialbym bys mi udowodnil. To te zarzuty wobec Ciebie. Gdzie one sa? Jakie one sa? I czy to w ogole byly zarzuty? Moja wypowiedz dotyczyla tolerancji i znajdowala sie w temacie o tolerancji. Moja wypowiedz dotyczaca Odzajera (czyli Ciebie) ktora napisalem w odpowiedzi na to co napisal/a Steva znalazla sie w temacie o Odzajeze. "Byc moze masz problemy z czytaniem w jezyku polskim"(to tez twoje zdanie tylko ze bylo skierowane do mnie) i stad masz problem pomiedzy tymi wypowiedziami nie widzac roznicy.


Po jedenaste: Nie musialbys wcale przepraszac ze czegos nie pamietasz, gdybys najpierw przeczytal caly post i wtedy probowal sie jakos do niego odniesc, a nie tak jak Ty zrobiles zaczales komentowac kolejne czesci i dopiero po tym zdecydowales sie jednak poszukac tej dyskusji przelamujac swoje "lenistwo i brak samozaparcia" (ktore to cechy zreszta starasz sie przypisac innym. lenistwo przypisujesz Sobie czasami. W przypadku mojej dwukrotnej wymiany zdan z toba Ty dwa razy wykazales sie lenistwem. Czy moge w zwiazku z tym napisac ze zawsze jestes leniwy?).


Po dwunaste: Bialorus. Zaczelo sie od Twojej wypowiedzi : "Podobnież na Białorusi również ludzie żyją dostatnio choć przeliczywszy ich pensję na dolary moglibyśmy złapać się za głowę - poprostu wszystko jest kwestią proporcji." z ktorej pozniej zaczales sie wycofywac. Czy to sa te znane Tobie fakty? Tak naprawde to chodzi mi glownie o ten brak linku. Skoro nie podales tego linku, to mimo Twojego tlumaczenia co bylo w tym artykule, to nie ma znaczenia gdyz to nie jest zaden argument a tylko twoje slowo. Oczywiscie nie oczekuje bys mi teraz znalazl jakies linki. Przypomnij sobie historie Pawla2 o tej bojce w Reykjaviku, tez masz tylko opowiesc osoby nie podparta zadnym dowodem. I dla mnie jest to ten sam rodzaj opowiesci, moze prawdziwa a moze wyssana z palca. Patrz po dziesiate: w moich oczach "Byc moze masz problemy z czytaniem w jezyku polskim" to dlaczego mialbym Ci wierzyc skoro nie podajesz zrodla? Piszesz ze szukales a skad wiadomo ze to prawda? Szczegolnie pamietajac Twoje zapewnienia ze nie jestes idealny i czasami leniuchujesz. Moglo Ci sie nie chciec szukac a tylko napisales takie zdanie zeby sie wytlumaczyc. Moglo byc tak jak ja napisalem? Moglo. Moglo byc tak jak Ty napisales? Moglo. Jak bylo? Nie wiadomo.


Po trzynaste: W twojej opini o demokracji smieszy mnie Twoja pewnosc siebie w zdaniu "Niektórych głownie martwi to, że są ludzie mniej ważni ode mnie - takie stwierdzenie implikuje fakt, że jestem od kogoś ważniejszy, a to z kolej ktoś może uważać za wywyższanie się.". A szczegolnie zwrot "niektorych glownie martwi to, ze sa ludzie mniej wazni ode mnie". Po prostu smiech mnie ogarnia jak sprobuje sobie wyobrazic ze na przyklad mnie albo kogos innego moze martwic i to jeszcze glownie martwic to, ze sa ludzie mniej wazni od Odzajera. Zreszta cale to zdanie jest dla mnie smieszne, jest tak jakos napisane ze mnie rozsmiesza. Nie umiem tego inaczej wytlumaczyc.


Po czternaste: Oczywiscie ze moje zdanie " Dopoki niewiadomo jak wartosciowac ludzi mnie najbardziej martwi fakt ze Ty jestes najmniej wazna osoba na swiecie a masz kompletnie inne wyobrazenie o sobie." nie jest obelga ani Ciebie nie powinno obrazac. Ja Ciebie nie oceniam co sugerujesz ze robie, tak mi wyszlo. Jesli uwazasz ze to jest obrazanie i obelga to zwroce Ci tylko uwage ze wyszedlem od twojego rozumowania i przyjalem je za punkt wyjscia doszedlem tylko do innego punktu koncowego. Ty rowniez nie podales wedlug jakich kryteriow piszesz o sobie jako o kims wazniejszym od innych i ja zrobilem to samo nie podalem Ci zadnego kryterium wartosciowania. Czy ja napisalem ze obrazasz innych ludzi piszac o nich jako o mniej wartosciowych albo ze Twoje zdanie jest obelga? Prawde mowiac to nie wiem czy tak naprawde Ty masz jakies kryterium by pisac o sobie jako o kims wazniejszym od innych, natomiast ja uznalem ze kazdy sposob uszeregowania ludzi pod wzgledem waznosci jest dobry i ja zdalem sie na los. Mialem co prawda starcha bo rowniez ja moglem zostac najmniej waznym czlowiekiem na swiecie ale dzieki slepemu trafowi udalo mi sie uplasowac troszeczke ponad Toba.


Po pietnaste: To pytanie w roznych wariacjach pojawia sie w Twojej wypowiedzi jak i zreszta w Twoich wypowiedziach poprzednich. "A swoją drogą, to skąd wiesz, że nie nadaję się na autorytet u Ciebie? Masz jakieś szczególne wymagania?" No coz: A swoja droga, to skad wiesz Odzajer, ze sie nadajesz na autorytet u mnie? Masz jakies szczegolne zalety?......... witamy w piaskownicy. to o poziomie wymiany zdan.


Po szesnaste: Co do calego sugerowania mi ze boli mnie ze skasowales mi post. Znowu sie mylisz. W po szoste przyznalem Ci prawo do tego ze jako p.o. admina masz do tego prawo. W tamtym zdaniu chcialem tylko zwrocic uwage na nierownosc szans. Ja nie dyskutowalem z Toba ale to Ty sie odezwales i skomentowales post ktory skasowales. I z tym laczy sie to o czym pisalem w po szoste. ze dochodzi wtedy do manipulacji. wkladasz mi w usta slowa ktorych nie napisalem.


Po siedemnaste:"I to jest różnica między zachowaniem moim a ellotha. Bo On wyrażając swoją opinię o mnie, korzystał z wiedzy gromadzonej niejako między wierszami. Natomiast ja przytoczyłem wypowiedź z gazety, bez mówienia czy autor tego artykułu jest debilem czy autorytetem." Niestety znow bedzie o tym braku linku. W tym przypadku niestety to swiadczy na Twoja niekorzysc. Elloth rzeczywiscie wyrazajac swoja opinie o Tobie mogl korzystac z wiedzy gromadzonej niejako miedzy wierszami jak piszesz. Tylko ze w tym przypadku Ty jako osoba prowadzaca z nim dyskusje masz szanse wrocic do zrodel i wykazac ze ta wiedze czerpal miedzy wierszami. W przypadku Bialorusi ja nie mam mozliwosci sprawdzenia czy przypadkiem ty tez nie czerpales wiedzy miedzy wierszami gdyz nie ma tego zrodla.


Po ktorestamkolejne: teraz bedzie drugie najwazniejsze. Pierwsze to byly te przeprosiny dotyczace kompleksow. Tak naprawde to tylko i wylacznie zabolalo mnie ze zaczales komentowac skasowany post i sugerowales mi rzeczy ktorych nie mowilem. Bez zadnego celu ani wiedzy gdzie to moze mnie zaprowadzic postanowilem korzystac z Twoich metod argumentacji i obracac je przeciw Tobie. Korzystalem z cytatow i staralem sie uzywac ducha Twoich wypowiedzi. Ale doszedlem do wniosku ze to nie ma sensu. Zaczynasz sie obrazac gdy uzywam Twoich argumentow. Myslalem, mialem chyba taka nadzieje ze to cos moze dac. Ale wydajesz sie byc za bardzo skoncentrowany na sobie i by do Ciebie przemowic trzeba chyba uzywac innych metod. Pisales tak jakby wszyscy pisali ze jestes debilem czy idiota ale ja nie uzywalem takiego jezyka, zreszta nie wiem kto uzywal takiego jezyka wobec Ciebie, bo uzywasz zwrotu jak inni pisza to co mam zrobic musze sie bronic. Nawet teraz ja napisalem cos w odpowiedzi do Steva i ty musiales sie odezwac mimo ze to Ty proponowales "dyskusje o Odzajeze" a niekoniecznie z Odzajerem. Musiales sie odzywac? To bylo konieczne? Czy ja Ciebie wtedy obrazilem, albo napisalem nieprawde? Oczywiscie dyskusja jest w offtopic ale to nie znaczy ze trzeba zawsze sie odzywac. Jak to jest ze niektorzy moga sledzic forum z zainteresowaniem i wypowiadac sie od czasu do czasu a niektorzy musza sie wypowiadac "zawsze i wszedzie". Zebys wiedzial na co sie obrazac lub nie obrazac numer trzynascie i czternascie sa zartobliwe.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kandydat65

Doczy: 19 Kwi 2006
Posty: 59
PostWysany: 27 Cze 2006, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dajcie sobie spokój.
Niema co się dochodzić bo niektórzy zawsze będą się uważać za najmądrzejszych i się im nie przetłumaczy gdyż uważają się za lepszych.
Lepiej nie wdawać się w głupie gadki bo potem robi się jakaś głupia afera.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 27 Cze 2006, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unregistered napisa:
Skoro nie potrafiles zrozumiec mojego zartu i w sposob humorystyczny odpowiedziec to znaczy ze szufladkujesz sie na typowego Polaka?

Niekoniecznie. Bo ja Cię nie obrażam w żartach, a same żarty są do wyłapania, gdyż zawierają wypowiedzi skrajnie abstrakcyjne typu "czyzbyś był bogiem?".
Natomiast, gdy ktoś wplata obraźliwe określenia w ton swojej wypowiedzi to już trudno klasyfikować to jako humor. Bo humor charakteryzuje się pewnym otwartym kodem, i choć często żarty i drobne uszczypliwości chowa się w woal niedopowiedzeń, to są one mniej lub bardziej łatwe do wyłowienia.


Cytat:
Moja wypowiedz dotyczyla tolerancji i znajdowala sie w temacie o tolerancji.

No cóż. Ja zrozumiałem, że dotyczyła jednak mojej osoby. Nawet jeśli dotyczyła tolerancji to nie ogólnie, ale tej tolerancji, której ewentualnie brakuje mnie... Smile
Jako admin stwierdziłem, że nie zastosowałeś się do mego apelu o pisanie w innym temacie i stąd skasowanie.
Nie płaczmy może nad rozlanym mlekiem. Myślę, że już i tak powtórzyłeś zarzuty z tego postu, więc dajmy sobie z tym spokój.


Cytat:
Nie musialbys wcale przepraszac ze czegos nie pamietasz, gdybys najpierw przeczytal caly post
Który post?

Cytat:
przelamujac swoje "lenistwo i brak samozaparcia" (ktore to cechy zreszta starasz sie przypisac innym.
Oczywiście, że przypisuję je innym, bo sam też je mam... A co nie wolno? Smile
Jednak staram się zwalczać tę cechę, a o to właśnie chodzi.

Cytat:
Czy moge w zwiazku z tym napisac ze zawsze jestes leniwy?).
Jeżeli cierpisz bardzo nie mogąc przypisać mi jakiejś negatywnej cechy to owszem możesz...
Poczujesz się wtedy lepiej?
Bo nagle się okaże, że mimo wszystko jestem w miarę normalnym człowiekiem, a już zachodziło podejrzenie, że może jednak jakiś ideał i w dodatku autorytet Very Happy
Uffff, teraz Ci ulży Very Happy Very Happy


Cytat:
Zaczelo sie od Twojej wypowiedzi : "Podobnież na Białorusi również ludzie żyją dostatnio choć przeliczywszy ich pensję na dolary moglibyśmy złapać się za głowę - poprostu wszystko jest kwestią proporcji." z ktorej pozniej zaczales sie wycofywac.
Nie wycofuję się z tej wypowidzi, gdyż z wielu źródeł (których niestety nie podam) dowiadywałem się w moim życiu, że tak na Białorusi jest jak piszę...
Ale dla naukowej przyzwoitości napisałem "podobnież", bo sam nie byłem i nie widziałem, a media lubią kłamać...

Cytat:
Skoro nie podales tego linku, to mimo Twojego tlumaczenia co bylo w tym artykule, to nie ma znaczenia gdyz to nie jest zaden argument a tylko twoje slowo.
Rozumiem więc, że zarzucasz mi kłamstwo i manipulację. To masz problem, bo ja nie zamierzam tutaj udowadniać, że nie kłamię. Gdybyś miał więcej zdrowego rozsądku, to zamiast pisać takie długie oskarżenia sam poczytałbyś o Białorusi. W sieci można znaleźć pewnie mnóstwo artykułów o tym kraju...

Cytat:
Przypomnij sobie historie Pawla2 o tej bojce w Reykjaviku, tez masz tylko opowiesc osoby nie podparta zadnym dowodem. I dla mnie jest to ten sam rodzaj opowiesci, moze prawdziwa a moze wyssana z palca.
W przeciwieństwie do Ciebie, ja na początku uwierzyłem Pawel2'owi Smile
Wychodzę z założenia, że jednak większość ludzi mówi, lub chce powiedzieć prawdę.

Ale Ty przynajmniej masz łatwo, bo wystarczy komuś nie wierzyć, by nie przejąć się sprawą.
A nie pomyślałeś, że gdybym tak mocno chciał skłamać, to napisałbym, że byłem na Białorusi, albo, że znam gościa, który tam był...
Ale widocznie zabrakło Ci wyobraźni, by w ten sposób zweryfikować, czy kłamię.
W kiosku Onetu artykuły są tylko przez jakiś czas.
Ale nawet, gdybym znalazł ten artykuł, to skąd wiesz, że autor artykułu nie kłamie??

Cytat:
w moich oczach "Byc moze masz problemy z czytaniem w jezyku polskim"
Nie dowiodłeś tego. A to, że w twoich oczach, no to cóż, zdarzają się ludzie z zaburzeniami umysłowymi, którym się wydaje, że rozmawiają z kosmitami. Tobie może się wydawać, że nie rozumiem po polsku. Jakoś to przeboleję, choć wolałbym, byś się okazał zdrowym umysłowo człowiekiem, który w sposób niezłośliwy i nie na siłę, będzie coś mi chciał imputować Very Happy
A niezrozumienie w przekazie informacji zawsze się zdarza, bo nigdy 100% tego co pomyślisz nie znajdzie się w twoim poście, a ja z tego postu nie odczytam 100% tego co w nim zawarłeś. Oceniam (szacuję), że tylko ok. 20-50% informacji, które chciał zawrzeć nadawca, jest rozumiana przez Odbiorcę.
W dużej mierze zależy to od nadawcy i odbiorcy.

Cytat:
to dlaczego mialbym Ci wierzyc skoro nie podajesz zrodla?
Podaję źródło, tyle, że Ty nie możesz z niego skorzystać....

Cytat:
Piszesz ze szukales a skad wiadomo ze to prawda?
Oczywiście, że nie wiadomo, czy prawda. A skąd wiadomo, czy Ty jesteś prawdziwy, czy istniejesz? A może jesteś tylko filmem, który jakiś komputer wyświetla w mym mózgu...
A może być też tak, że jestem niezrównoważony psychicznie i pisze jakieś banialuki...
Człowieku, weź Ty się opanuj z tą podejrzliwością, bo Cię kosmici porwą Very Happy


Cytat:
Szczegolnie pamietajac Twoje zapewnienia ze nie jestes idealny i czasami leniuchujesz. Moglo Ci sie nie chciec szukac a tylko napisales takie zdanie zeby sie wytlumaczyc. Moglo byc tak jak ja napisalem?
Oczywiście, że mogło... Szkoda, że tyle czasu zmarnowałeś na zdemaskowanie "oszusta" zamiast poczytać o Białorusi...

A może jest też tak: wiesz dokładnie jak jest na Białorusi, czytałeś nawet artukuł, który i ja czytałem, ale ponieważ jesteś wrogiem Łukaszenki, to chcesz mnie zmęczyć pseudofilozoficznymi dyskusjami, by ludzie skupili się na mnie a nie na głównym problemie... Może być tak? He?! Very Happy

Cytat:
W twojej opini o demokracji smieszy mnie Twoja pewnosc siebie w zdaniu "Niektórych głownie martwi to, że są ludzie mniej ważni ode mnie - takie stwierdzenie implikuje fakt, że jestem od kogoś ważniejszy, a to z kolej ktoś może uważać za wywyższanie się.". A szczegolnie zwrot "niektorych glownie martwi to, ze sa ludzie mniej wazni ode mnie". Po prostu smiech mnie ogarnia jak sprobuje sobie wyobrazic ze na przyklad mnie albo kogos innego moze martwic i to jeszcze glownie martwic to, ze sa ludzie mniej wazni od Odzajera. Zreszta cale to zdanie jest dla mnie smieszne, jest tak jakos napisane ze mnie rozsmiesza. Nie umiem tego inaczej wytlumaczyc.
Dziwne, że to Cię bawi... Mam wrażenie (może całkiem prawdziwe), że ten śmiech jest podświadomym marginalizowaniem prawdy zawartej w tych wypowiedziach.
Przeczytaj swój wstęp: "śmieszy mnie pewność siebie" - o jaką pewność siebie Ci chodzi? Mam wrażenie, że zdanie to zbudowałeś na zasadzie stereotypowego wstępu do ośmieszania. Z resztą już po raz któryś "śmieszy Cię pewność siebie".
W moich powyższych wypowiedziach akurat "pewność siebie" nie manifestuje się i nie jest głównym przekazem. Słowa "niektórych" raczej podkreślają moją niewiedzę...
Poza tym moje wypowiedzi należy tłumaczyć w ten sposób, iż "często innych boli to, gdy ktoś udowadnia, że jest lepszy od innych". Ja napisałem to w sposób bardziej eufemistyczny, a Ty zrozumiałeś to chyba dosłownie, lub skorzystałeś z pretekstu, by pośmiać się z czegoś, co było napisane z humorem, ale raczej cierpkim.
Słowo "martwić" zrozumiałeś dosłownie, a przecież to chyba oczywiste, że chodzi o "martwienie się" w sensie zdenerwowania, niechęci lub wrogości wobec mnie.
W tym przypadku wykazałeś się rozumieniem polszczyzny, ale za to zabrakło zrozumienia ironi tej wypowiedzi. Confused


Cytat:
nie jest obelga ani Ciebie nie powinno obrazac. Ja Ciebie nie oceniam co sugerujesz ze robie, tak mi wyszlo.
Sam napisałeś, że jestem najmniej ważną osobą na świecie, a to można rozumieć jako chęć zrobienia przykrości. Chyba, że to znów "żart". Rolling Eyes


Cytat:
to zwroce Ci tylko uwage ze wyszedlem od twojego rozumowania i przyjalem je za punkt wyjscia doszedlem tylko do innego punktu koncowego.
Szkoda, że brakuje Ci troszeczkę logicznego myślenia (rozumiem, że tyle wystarczy?).

Cytat:
Ty rowniez nie podales wedlug jakich kryteriow piszesz o sobie jako o kims wazniejszym od innych
"Ważniejzy" lub "mniej ważny" nie wartościują mnie, gdyż nie podaję od kogo i dla kogo. Natomiast Ty używasz słowa "najmniej ważny" a to jest już ścisłe określenie. Czy tego nie rozumiesz?

Cytat:
ja zrobilem to samo nie podalem Ci zadnego kryterium wartosciowania.
Szkoda, bo tym samym udowadniasz, że twoją intencją było obrażenie, a nie próba analizy.

Cytat:
Prawde mowiac to nie wiem czy tak naprawde Ty masz jakies kryterium by pisac o sobie jako o kims wazniejszym od innych
Mam, ale nie muszę go przedstawiać, bo nie napisałem od kogo jestem ważniejszy... Tak dla humoru podam, że np. na tym Forum jestem ważniejszy od Ciebie ze względu na rolę jaka tu pełnię język
Ot takie proste kryterium i już

Cytat:
natomiast ja uznalem ze kazdy sposob uszeregowania ludzi pod wzgledem waznosci jest dobry i ja zdalem sie na los.
Nie rozumiem co piszesz...

Cytat:
udalo mi sie uplasowac troszeczke ponad Toba.
Czyli wywyższasz się nad innych i twierdzisz, że jesteś ważniejszy ode mnie? Cóż za arogancja, pycha, samozachwyt, samochwalstwo język język język

Cytat:
A swoja droga, to skad wiesz Odzajer, ze sie nadajesz na autorytet u mnie?
A ja tak nie twierdzę... To jest nadinterpretacja.
Choć z drugiej strony z pewnością bym chciał być autorytetem dla innych, gdyż pomysły i idee na budowę lepszego państwa wymagają, bym był dla kogoś autorytetem. Na razie nie jestem, ale jakoś nie płaczę po kątach Very Happy


Cytat:
Ja nie dyskutowalem z Toba ale to Ty sie odezwales i skomentowales post ktory skasowales.
A nie pomyślałeś choć przez chwilę, że to, że komentuję twój skasowany post, to nie dlatego, że by Ci zrobić krzywdę, ale własnie z szacunku do zawartych tam pytań i zarzutów?
Skasowałem post, ale go nie olałem. Czy to do Ciebie nie dociera?
Rozumiem, że mam w przyszłości kasować twoje posty i udawać, że ich nigdy nie było...


Cytat:
wkladasz mi w usta slowa ktorych nie napisalem.
Ależ napisałeś, tyle, że zostały skasowane.
No chyba, że twierdzisz, że nie napisałeś żadnego postu, a ja znów kłamię... No cóż, różni ludzie żyją w różnych światach.


Cytat:
Niestety znow bedzie o tym braku linku. W tym przypadku niestety to swiadczy na Twoja niekorzysc.
Z pewnością, bo osobiście bym wolał dać link. A to, że nie wierzysz, iż szukałem tego artykułu przez godzinę po sieci, to już twój problem.

Cytat:
Tylko ze w tym przypadku Ty jako osoba prowadzaca z nim dyskusje masz szanse wrocic do zrodel i wykazac ze ta wiedze czerpal miedzy wierszami.
Nie mogę, dopóki nie wskaże cytatów, z których wyczytał, że mam jakieś negatywne cechy.
Gdy ktoś podaje suche dane, to nie czyta się między wierszami i wtedy cytowanie nie jest wymagane, chyba, że nie wierzymy rozmówcy (do czego każdy ma prawo).

Cytat:
W przypadku Bialorusi ja nie mam mozliwosci sprawdzenia
Ależ masz możliwość. Poczytaj sobie w internecie...

Cytat:
Pierwsze to byly te przeprosiny dotyczace kompleksow. Tak naprawde to tylko i wylacznie zabolalo mnie ze zaczales komentowac skasowany post i sugerowales mi rzeczy ktorych nie mowilem. Bez zadnego celu ani wiedzy gdzie to moze mnie zaprowadzic postanowilem korzystac z Twoich metod argumentacji i obracac je przeciw Tobie.
To nieładnie tak robić coś przeciwko komuś (z czystej złośliwości).

Cytat:
Ale doszedlem do wniosku ze to nie ma sensu.
powiem tak: ma sens, gdy ma sens Very Happy
To znaczy, można krytykowac, gdy ma się dobre zamiary. Gdy za naszymi plecami czai się chęć zemsty lub złość to dyskusja wykazuje dewiację.


Cytat:
Zaczynasz sie obrazac gdy uzywam Twoich argumentow.
Ja się nie obrażam, sugeruję jedynie, że Ty próbujesz mnie obrazić (być może podświadomie).

Cytat:
Myslalem, mialem chyba taka nadzieje ze to cos moze dac.
"Wysoki sądzie, wbiłem nóż w plecy sąsiada, by mu pokazać, gdzie ma pryszcza"


Cytat:
Ale wydajesz sie byc za bardzo skoncentrowany na sobie i by do Ciebie przemowic trzeba chyba uzywac innych metod.
A skąd wiesz, na czymsię koncentruję. Gdy obrażasz mnie i piszesz o mnie, w dodatku to ja jestem tu na talerzu, to i owszem muszę się skupić na mnie.
Ty też przez ostatnie posty skupiałeś się na mnie... i co mam napisac, że jesteś gejem?? Very Happy


Cytat:
Pisales tak jakby wszyscy pisali ze jestes debilem czy idiota
A gdzie ja tak napisałem? Ja podawałem jedynie przykłady. A, żeby były czytelne (bo niektórzy mają z tym problemy), więc musiały być wyraziste.

Cytat:
Oczywiscie dyskusja jest w offtopic ale to nie znaczy ze trzeba zawsze sie odzywac.
Naprawdę? To ja napiszę do Stevy, że wydaje mi się, że np. jesteś zoofilem. Czy będziesz sobie spokojnie na to patrzył? Myślę, że nie.
Cieszy mnie, że Steva, która mało ostatnio na Forum pisze, odezwała się w mojej obronie, ale nie chcę by inni musieli mnie bronić, więc bronię się sam. Mam do tego prawo.



Cytat:
Jak to jest ze niektorzy moga sledzic forum z zainteresowaniem i wypowiadac sie od czasu do czasu a niektorzy musza sie wypowiadac "zawsze i wszedzie".
A co to jest jakaś norma społeczna? Moralna? Widocznie ja uważam, że mam cos do powiedzenia...

Cytat:
Zebys wiedzial na co sie obrazac lub nie obrazac numer trzynascie i czternascie sa zartobliwe.
Widzisz i to jest w pewien sposób manipulacja.
Bo żart musi być w miarę oczywisty (choć zawsze znajdą się osobnicy, którzy go nie zrozumieją). Np. gdy piszę o kosmitach, to chyba łatwo się domyślić, że to rodzaj żartu.
Natomiast Ty robisz w skrócie tak: odnajdujesz jakieś moje wypowiedzi, na ich podstawie wyciągasz jakieś tam wnioski (które wyglądają na logiczne), wnisoki te są dla mnie krzywdzące, a ponieważ czujesz, że trochę ponaciągałeś fakty, więc na końcu postu(sic!) piszesz, że to trochę taki żart.
Ale już ludzie dostali pseudointelektualne wnioski na mój temat, a mało kto wróci do punktu 13 i 14 by sprawdzić o czym to było i co w tych długich wypowiedziach mogło być żartobliwe...
Ciekawi mnie fakt, czy robisz to celowo, czy tak niechcąco Ci wyszło Very Happy
(Ty byś mnie oskarżył od razu o złe intencje).
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
logo
Go
PostWysany: 1 Sie 2006, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji, że temat dotyczy bezpośrednio Ciebie jako admina, więc można pisać tu na Twój temat, czyli w tym przypadku paragraf III, punkt 8 regulaminu nie obowiązuje. Więc o to moja propozycja co do Ciebie oraz argumentacja.
Odżajer weź Ty się wynieś z tego forum raz na zawsze i niech adminuje ktoś normalny. Nikt Cię nie lubi poza stałą klika użytkowników (można policzyć na palcach jednej dłoni) którzy na wzajem sobie słodzą i wspólnie trzepią pianę w tej samej misce. Wkurzasz wszystkich tym swoim czepialstwem o byle g...no. Kasujesz w kółko posty, bo nie podobają się wyłącznie Tobie, sam sobie wymyśliłeś jakieś kryteria cenzury, która tu stosujesz i włazisz w posty, zmieniasz ich treść. Zasłaniasz się regulaminem jak w poście o telefonii dzisiaj. Co Ty człowieku jesteś jakimś wojskowym trepem czy co? co to za tyranię tu wprowadzasz?.
Każdy post jest w miarę ciekawy, dopóki nie wleziesz do niego i nie wstawisz swojego tekstowego kloca. Przykładem twojego totalitaryzmu niech chociaż będzie przepis w "regulaminie" że uwagi należy kierować na priva! A niby po co? masz coś do ukrycia? Jak forum, to dla wszystkich jest tekst!
totalitaryzm!
Powrt do gry
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 2 Sie 2006, 0:21    Temat postu: Chamstwo? Odpowiedz z cytatem

logo napisa:
Z racji, że temat dotyczy bezpośrednio Ciebie jako admina, więc można pisać tu na Twój temat, czyli w tym przypadku paragraf III, punkt 8 regulaminu nie obowiązuje.
To ja decyduję kiedy Regulamin nie obowiązuje. Kulturalnie byłoby o to spytać zanim napisałeś swoją jadowitą wypowiedź.

Cytat:
Odżajer weź Ty się wynieś z tego forum raz na zawsze i niech adminuje ktoś normalny. Nikt Cię nie lubi poza stałą klika użytkowników (można policzyć na palcach jednej dłoni)

1) nie jesteś właścicielem tego Forum, więc twoje pobożne życzenia pozostaną w domenie SF
2) jest rzeczą chamską wypowiadać się za innych ludzi, których nie znasz. To, że w grupie paru pijaków doszliście do wniosku, że wam się nie podobam, to już wasz problem. Ja nie jestem demokratą i nie obchodzi mnie głupia większość (o ile taka tu jest).
Zabrzmi to może samochewalczo, ale sądzę, że mój tryb adminowania podoba się większości obecnych. A paru chuliganów, którzy lubią bałaganić na Forum, niech sobie pisze np. na www.islandia.fora.pl (tam rzadko zaglądam) Very Happy
3) powinienem napisać w odwecie, byś Ty "się wyniósł z Forum", ale ja staram się nie poddawać prowokacji różnym chamom. Dopóki nie łamiesz Regulaminu (choć w pewien sposób to robisz), to mogę tolerować twoją obecność.


Cytat:
Kasujesz w kółko posty, bo nie podobają się wyłącznie Tobie
One mi się, niestety, często podobają, ale są pisane bez zastanowienia w pierwszym lepszym miejscu i łamią regulamin. Mam więc prawo do ich usuwania, bo zaśmiecają Forum.
Jak chcesz napisać post gdziekolwiek to zapłać...

Cytat:
sam sobie wymyśliłeś jakieś kryteria cenzury, która tu stosujesz i włazisz w posty, zmieniasz ich treść.
Nie zmieniam treści, a co najwyżej temat, gdy szkoda mi kasować cały post. Rozumiem, że Ty namawiasz mnie bym kasował?
Tylko kilka postów zostało przeze mnie zmienionych. Czasem poprawię komuś błąd ortograficzny w temacie - ma to pomóc innym w wyszukiwaniu.
Kryterium sobie nie wymyśliłem sam. Zostały one kolegialnie ustalone i wpisane w regulamin, którego nie czytałeś pewnie.

Cytat:
Zasłaniasz się regulaminem jak w poście o telefonii dzisiaj. Co Ty człowieku jesteś jakimś wojskowym trepem czy co? co to za tyranię tu wprowadzasz?.
To nie tyrania tylko porządek. Jestem w trakcie kulturalnej dyskusji z autorem tego posta i został on wyróżniony jako ogłoszenie. Wszystko można osiągnąć kulturą i grzecznym postem.

Cytat:
Przykładem twojego totalitaryzmu niech chociaż będzie przepis w "regulaminie" że uwagi należy kierować na priva! A niby po co? masz coś do ukrycia?
A owszem mam! A Ty nie masz nic do ukrycia? pokażesz swoją skrzynkę pocztową?

Najczęściej ludzie piszą do admina głupoty, bo nie znają regulaminu. Wtedy ich PW jest kasowane i nie otrzymują odpowiedzi. Przepis ten dotyczy wszystkich adminów, a nie tylko mnie.
Ma powodować, by nie byli oni celem zbiorowego napadu jakichś chamów.
Jeżeli ktoś ma sprawę i argumenty, to jest to sprawa między adminem a autorem. Nie ma potrzeby, by każdy taki post zaśmiecał Forum.
Gdy argumenty autora postu będą sensowne to jego prośba będzie rozpatrzona pozytywnie.
Oczywiście admin się może mylić, ale nie ma tu innej instancji, która taki błąd mogłaby oceniać. A redakcja portalu iceland.pl nie chce pozwolić, by admini (wolontariusze) uciekali, bo zamiast pochwał dostawali by tylko publicznie po twarzy.
Dlatego nie wolno szkalować adminów na tym Forum.
W doktrynie monarchistycznej, jeśli władca absolutny się myli, to całe państwo musi upaść i nie ma żadnej siły, która mogłaby wprowadzić zmiany bez zgody władcy.
Podobnie jest na Forum. Dopóki działa z takimi adminami to musicie szanować ich pracę, nawet jeśli gdzieś się mylą. Nie macie innego wyjścia.
Nie dopuszczę do sytuacji, gdy publiczna dyskusja o adminach będzie powodować, że ludzie, którzy z entuzjazmem rozpoczynali pracę, nagle rezygnują.

Tak na koniec dodam, że jesteś ślepy, bo nie widzisz jak wiele postów łamiących delikatnie regulamin, pozostawiam...
Po prostu sam uznaję, czy post jest ważny i czy wina autora jest duża, czy mała...
Mam władzę sędziego i z niej korzystam. Na boisku też jest tak, że podważanie decyzji sędziego jest karane.
U nas jest jednak lepiej, bo jak sędzia się pomylił, to można na priva dać mu znać i błąd może zostać poprawiony.

Napisałeś dotąd 5 postów i nagle wypowiadasz się za wszystkich...
Oczywiście ilość postów nie musi być wyróżnikiem wartości człowieka, ale w tym przypadku, gdy robisz z siebie rzecznika 500 ludzi, to wypadałoby się jakoś wylegitymować.
Gdyby 500 osób było niezadowolone to można by z tym jakoś dyskutować.

Twoje zachowanie (niezbyt kulturalne) jest gorsze nawet od totalitaryzmu, który być może tu nawet panuje (bo czy totalitaryzm jest zły?).
Czy ja mogę nasikać w twoim mieszkaniu na dywan? Nie? To jest też właśnie totalitaryzm, bo czegoś mi zabraniasz jak jakiś trep :jezyk:
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
logo
Go
PostWysany: 2 Sie 2006, 1:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie potwierdziłeś to co napisałem. Zatańczyłeś tak jak Ci zagrałem. Twoją odpowiedz niech ocenią inni, którzy czytają i sensownie myślą. Mam też plan otworzenia nowego forum o tytule "iceland bez cenzury" gdzie każdy kto będzie chciał, przeczyta wszystko to co zostało ocenzurowane przez Ciebie. Oraz będzie mógł wypowiedzieć się na każdy temat. Bez ryzyka, że zostanie okrzyknięty "chamem" dlatego ,że cos mu się nie podobna w Islandii.
czy moja wypowiedź była jadowita??? Ja bym po prostu powiedział, że szczera! możesz mnie nazwać głosem ludu.
Cytat:
Ja nie jestem demokratą i nie obchodzi mnie głupia większość

Obrażasz po prostu innych użytkowników
Cytat:
Nie zmieniam treści, a co najwyżej temat
Więc coś zmieniasz...
Cytat:
Czasem poprawię komuś błąd ortograficzny w temacie

Gó...no prawda, zmieniłeś m.in. temat postu yirakiego, który brzmiał "ostrzeżenie dla pracowników firmy smellin" na "Informacje dla pracowników smellin"
Cos Ci nie odpowiadało? A może miałeś jakiś osobisty interes w tym?
Bo podobno któryś z adminów doniósł do szefostwa tej firmy....
Cytat:
regulamin, którego nie czytałeś pewnie.

Czytałem wiele razy i powiem Ci, że nie raz śmialiśmy się w redakcji z niego nie raz. bo tak sie składa, że mam do czynienia z mediami (tyle tylko, że wolnymi od cenzury)
Cytat:
A Ty nie masz nic do ukrycia?

no nie mam! dlatego piszę publicznie żeby inni mogli tez przeczytać
Cytat:
piszą do admina głupoty, bo nie znają regulaminu

Ach ten REGULAMIN .....
Cytat:
adminami to musicie szanować ich pracę, nawet jeśli gdzieś się mylą. Nie macie innego wyjścia.

Niech ocenią to użytkownicy
Cytat:
Nie dopuszczę do sytuacji, gdy publiczna dyskusja o adminach będzie powodować, że ludzie, którzy z entuzjazmem rozpoczynali pracę, nagle rezygnują.
Więc odejdź z forum, bo inaczej Ci sie to nie uda
Cytat:
Po prostu sam uznaję, czy post jest ważny i czy wina autora jest duża, czy mała...

Dobre podsumowanie twojej osoby...
Powrt do gry
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 2 Sie 2006, 3:04    Temat postu: Cenzura Odpowiedz z cytatem

logo napisa:
Dokładnie potwierdziłeś to co napisałem.
Czyli zgadzasz sięze mną, że jesteś chamem? To fajnie!

Cytat:
Mam też plan otworzenia nowego forum o tytule "iceland bez cenzury" gdzie każdy kto będzie chciał, przeczyta wszystko to co zostało ocenzurowane przez Ciebie.
Na tym forum, którego adres podałem: www.islandia.fora.pl cenzury prawie nie ma, więc możesz spróbować coś napisać... Może Cię nie ocenzurują :jezyk:


Cytat:
Bez ryzyka, że zostanie okrzyknięty "chamem" dlatego ,że cos mu się nie podobna w Islandii.
Rozwiałeś moje wątpliwości, że jesteś inteligetny. Przecież chamem jesteś, bo się chamsko odzywasz. A czy lubisz Islandię czy teżnie to mnie guzik obchodzi.
Są tematy, gdzie wielu użytkowników żali się na Islandię i ich posty nie są usuwane (chyba, że łamią regulamin). W regulaminie brak zapisu, że nielubienie Islandii jest zabronione.
Ale Ty masz już spiskową wersję dziejów. No cóż, idioci się czasem zdarzają. Szkoda, że muszę marnować czas na dyskusję.
Ja mówię o forum, a ty o kapeluszach, więc dyskusja się jakby rwie.

Cytat:
możesz mnie nazwać głosem ludu.
Jakiego ludu? Czyżbyś był prezesem organizacji o nazwie Leniwe Ugrupowanie Debili? I w imieniu L.U.D.-u przedstawiasz mi opinię tego stowarzyszenia?
Bo o ile nie jesteś telepatą to trudno byś wiedział co myśli chociażby 5% użytkowników tego Forum.
Poza tym, zarówno redakcja jak i ja osobiście bardziej cenimy na tym Forum Islandofili niż tych, którzy Islandii nie lubią. Nie oznacza, to, że ci ostatni są cenzurowani. Oznacza to tylko, że to Forum jest tworzone pod tych co Islandię kochają. Oni są dla mnie opiniodawcami. Pozostali mogą korzystać z forum, którego kształt tworzą właśnie Islandofile.
Jeżeli zasady tu panujące Ci nie odpowiadają to droga wolna.


Cytat:
Obrażasz po prostu innych użytkowników
To Ty obrażasz, wypowiadając się za nich. Oni mają palce i mózg i sami mogą pisać do mnie PW w różnych sprawach.

Cytat:
Cytat:
Nie zmieniam treści, a co najwyżej temat
Więc coś zmieniasz...
OK następnym razem skasuję twój post, jeśli choć o włos złamie regulamin.
Jeżeli ktoś szuka kantoru wymiany walut a swój temat (nowy wątek) zatytułuje "Proszę o pomoc" to łamie regulamin. W takim przypadku, z powodu lenistwa (bo nie przeczytało sięregulaminu) powinienem usunąć post. Ale ja wolę zmienić tytuł na "Kantory walut na Islandii".
Zresztą raz jeszcze powtarzam, że moje prawo do zmiany postów reguluje regulamin. Jeśli się komuś nie podoba to nie musi korzystać.
Forum jest dla wszystkich, więc musi być porządek.

Cytat:
Gó...no prawda, zmieniłeś m.in. temat postu yirakiego, który brzmiał "ostrzeżenie dla pracowników firmy smellin" na "Informacje dla pracowników smellin"
Niestety nie przypominam sobie tego incydentu, ale trzeba było sobie poczytać co pisałem na temat oskarżeń przeciwko firmom.
Być może zmiana wynikała właśnie z tych pobudek.
Być może to nie ja zmieniłem, tylko innym admin. Nie jestem jedynym adminem, choć w tej chwili najbardziej aktywnym.
A Forumowicz yiraki to chyba jest pełnoletni i sam się może wypowiedzieć. Jeżeli Mu cośnie pasowało, to wystarczyło podać argumenty i wysłać na PW.
Skoro tego nie zrobił to znaczy, że zaakceptował stan rzeczy.

Cytat:
Cos Ci nie odpowiadało? A może miałeś jakiś osobisty interes w tym?
Tak, miałem interes w tym. Kosmici mi zapłacili, bo planują podbić Ziemię poprzez firmę Smellin.


Cytat:
Bo podobno któryś z adminów doniósł do szefostwa tej firmy...
A co doniósł? Bo ja sprawy nie znam...


Cytat:
Czytałem wiele razy i powiem Ci, że nie raz śmialiśmy się w redakcji z niego nie raz. bo tak sie składa, że mam do czynienia z mediami (tyle tylko, że wolnymi od cenzury)
W takim razie, skoro nie macie cenzury, to chciałbym, abyście zamieścili mój artykuł i to czcionką 24pt. Rozumiem, że zgadzacie się w ciemno, bo przecież jest wolność słowa?
Każdy u Was pisze co chce? Tak?

Coś mi się zdaje, że te twoje media, to do wywoływania duchów Smile
Bo każde medium musi w pewien sposób dokonywać wyboru. Nie wolno naruszać prawa. Są jakieś zasady itd.
Nawet w Hide Parku w Londynie nie można mówić wszystkiego.



Cytat:
A Ty nie masz nic do ukrycia?[/quote]
no nie mam! dlatego piszę publicznie żeby inni mogli tez przeczytać[/quote]
To prześlij mi na PW zawartość swojej skrzynki e-mail. Chętnie poczytam twoje prywatne listy. Może się czegoś dowiem o Tobie i może będę Cię mógł nawet polubić... Kto wie...

Sędziowie też się czasem mylą lub wydają wyroki na podstawie poszlak.
Szukasz dziury w całym. Większość Forumowiczów doskonale daje sobie radę. Dostaję informacje o tym, że użytkownikom się podoba porządek.
Niektórzy użytkownicy sami piętnują posty łamiące regulamin, pisząc pod takim postem informację, że złamano regulamin. Świadczy to o tym, że
Regulamin jest potrzebny.
Ale w każdej populacji znajdzie się kilku osobników, którzy muszą się na siłę zbuntować. W ten sposób chcą udowodnić wszystkim swoją "męskość" czy "dorosłość". Chcą być bohaterami tłumów, wojownikami o wolność i wyzwolenie.
Ale w tym przypadku to się człowieku ośmieszasz, bo na każdym większym Forum są podobne zasady, więc grzecznie zamilknij...

Czepiasz się, bo chcesz wyładować swoją agresję. Idź lepiej pograć w ping-ponga.
Jak masz konkretne zarzuty to pisz do mnie, a jak chcesz lać wodę o totalitaryzmie i cenzurze, to rzuć się z okna, bo nie ma wolnych mediów nigdzie.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
ndISL

Doczy: 11 Lut 2006
Posty: 92
Skd: Siedlce
PostWysany: 3 Sie 2006, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo... teray to juz zablokowywanie tematow bez uzasadnienia... (wiem ze regulamin sie tym lamie ale mozna by pisac to nadal...)
_________________
lokar augum blám
litla stúlkan mín
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 3 Sie 2006, 14:56    Temat postu: Adminowanie Odpowiedz z cytatem

ndISL napisa:
Ooo... teray to juz zablokowywanie tematow bez uzasadnienia... (wiem ze regulamin sie tym lamie ale mozna by pisac to nadal...)

A gdzie jest powiedziane, że muszę uzasadniać?
Wystarczy przeczytać regulamin, by znaleźć uzasadnienie.
A post, który powtarza istniejący temat należy przepisać w odpowiednim wątku i tam kontynuować dyskusję.
Sprawa jest prosta i oczywista. Ludzie, którzy łamią regualmin (często swoim pierwszym postem) ponoszą konsekwencje swego działania i nie zamierzam im ułatwiać życia, tak jak oni nie ułatwiają życia innym użytkownikom oraz adminom.
Coś za coś.
Na ulgowe traktowanie mogąliczyć ci, których admini lubią, bo na przykład zasłużyli się dla Forum, udzielają innym pomocy i są pożyteczni itp.
Ponieważ to admin ma kupę roboty przy postach łamiących regulamin, więc to admin decyduje co zrobić.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
ndISL

Doczy: 11 Lut 2006
Posty: 92
Skd: Siedlce
PostWysany: 3 Sie 2006, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna by dlatego, ze nowi forumowicze sa zdezorientowani ze ich tematy sie blokuje. W dzisiejszych czasach strasznie duuuuzo osob czyta wszelkie regulaminy...
_________________
lokar augum blám
litla stúlkan mín
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
logo
Go
PostWysany: 3 Sie 2006, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
logo napisał:
Dokładnie potwierdziłeś to co napisałem.
Czyli zgadzasz sięze mną, że jesteś chamem? To fajnie!

Jaki głupi jesteś! Nie potrafisz zrozumieć nawet tak prostego zdania.


Cytat:
Na tym forum, którego adres podałem: www.islandia.fora.pl cenzury prawie nie ma, więc możesz spróbować coś napisać...

Napisałem wyraźnie specjalnie dla Ciebie (bo wiedziałem, że będziesz miał trudności ze zrozumieniem) że otworze nowe forum. Specjalne do dyskusji na Twój temat głównie.


Cytat:
Przecież chamem jesteś, bo się chamsko odzywasz

i kto to mówi? przyganiał kocioł garnkowi...

Cytat:
Szkoda, że muszę marnować czas na dyskusję.

uważasz się za mądrzejszego, a mimo to dyskutujesz z kimś kogo uważasz za głupca! Jesteś więc większym głupcem!

Cytat:
To, że w grupie paru pijaków doszliście do wniosku,

Też jesteś pijakiem! Stwierdzam to na podstawie tych samych źródeł, co Ty stwierdzasz, że ja nim jestem.

Jesteś niedojrzałym człowiekiem, Albo zanudzasz forumowiczów swoimi tekstowymi klocami, albo czepiasz się byle gówna! A jak ktoś zmiesza Cię z błotem, to odpisujesz tym samym językiem. Więc jesteś taki sam. Gdy kończą Ci się argumenty (których nigdy nie masz sensownych) to kasujesz post albo banujesz!
Jednak mimo Twoich zrywczych tekstów, nie gniewam się na Ciebie, bo musiałbym być bardzo młody i niedojrzały, żeby się zdenerwować. A ja po prostu z tego wyrosłem.

Cytat:
Jakiego ludu? Czyżbyś był prezesem organizacji o nazwie Leniwe Ugrupowanie Debili? I w imieniu L.U.D.-u

Cóż każdy popełnia błędy. [/quote]Sędziowie też się czasem mylą
Cytat:

I tak mało kto Cię lubi!

Powrt do gry
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 3 Sie 2006, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sytuacji nagonki na Odzajera poczulam sie w obowiazku odezwac. Ja sie z nim wiele razy nie zgadzam, wiele razy mnie irytuje, wiele razy sadze, ze robi z igly widly. Ale z jednym ma racje, ktos musi to forum trzymac w kupie, zeby sie nie zrobilo bagno. Ma taki styl, jaki ma. Ale wole jego pruski dryl niz totalny luz, jak na innych forach na temat zagranicy. Bo taki luz prowadzi raz, do anarchii, dwa, przyciaga roznej masci burakow, ktorzy akurat dorwali sie do kompa. Burakow, dodam, z rozdetym ego i poczuciem, ze im wszystko wolno i wszystko im sie nalezy.
To forum powstalo w czasach, kiedy Islandia nie byla szeroko dostepna. To selekcjonowalo ludzi na nim sie wypowiadajacych. Teraz tej selekcji braklo. I ktos musi nad tym zapanowac, a na Odzajera padlo. Nie zazdroszcze tej niewdziecznej roli.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 3 Sie 2006, 21:43    Temat postu: Ojejku Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jaki głupi jesteś! Nie potrafisz zrozumieć nawet tak prostego zdania.
Jak dziecko... co za ludzie... nawet uszczypliwości nie rozumie taki Confused

Cytat:
Napisałem wyraźnie specjalnie dla Ciebie (bo wiedziałem, że będziesz miał trudności ze zrozumieniem) że otworze nowe forum.
Oj, to pewnie cały L.U.D. będzie tam walił drzwiami i oknami...

Cytat:
Cytat:
Przecież chamem jesteś, bo się chamsko odzywasz

i kto to mówi? przyganiał kocioł garnkowi...
Ja to mówię i powtórzę: twoje wypowiedzi są chamskie, brak w nich kultury i szacunku. Weź przykład z ndISL - On jakoś potrafił napisać post krytyczny bez obraźliwych epitetów...


Cytat:
uważasz się za mądrzejszego, a mimo to dyskutujesz z kimś kogo uważasz za głupca! Jesteś więc większym głupcem!
Szkoda, że logika jest ci obca, bo zrozumiałbyś, że sam siebie obrażasz, bo ty też ze mną dyskutujesz.


Cytat:
Też jesteś pijakiem!
Oj! Obraziło się dziecio... Jaka szkoda... Surprised

Skoro Ty wiesz, że wszyscy mnie nie lubią, to ja na tej samej zasadzie mogę wiedzieć, że ktoś jest pijakiem. Szkoda, że nie zrozumiałeś tej (przyznam trudnej) aluzji...

Cytat:
Jesteś niedojrzałym człowiekiem
To straszne!! Ze zgryzoty, to chyba wezmę i dojrzeję i co wtedy?


Cytat:
Albo zanudzasz forumowiczów swoimi tekstowymi klocami
Zanudzam tylko pijaków, nie Forumowiczów. Bo z definicji Forumowicz to osoba, która chce kulturalnie porozmawiać.

Cytat:
A jak ktoś zmiesza Cię z błotem, to odpisujesz tym samym językiem.
A jednak się przyznałeś, że obrzucasz mnie błotem. Dałeś się więc złapać. Niestety to był twój ostatni post jako logo.
Nie zamierzam prowadzić z Tobą dyskusji na tym poziomie, bo jak już pisałem szkoda mi czasu, a tobie brak argumentów.
Znów będziesz chyba musiał zmienić pseudonim jak ostatnim razem...

Choć powoli zaczynam rozumieć kogo reprezentujesz... Jesteś samotnym człowiekiem, zakładasz więc wiele kont na Forum, w ten sposób rzeczywiście może reprezentujesz połowę userów? Tak mi przykro...


Cytat:
Gdy kończą Ci się argumenty (których nigdy nie masz sensownych)
Znów przepięknie logiczne zdanie! Otworzymy chyba na Forum taki dział "Humor z zeszytów". Będziesz gwiazdą tego działu.

Cytat:
Jednak mimo Twoich zrywczych tekstów, nie gniewam się na Ciebie, bo musiałbym być bardzo młody i niedojrzały, żeby się zdenerwować.
Oczywiście nie gniewasz się na mnie, a obrzucanie wyzwiskami to dla ciebie sposób na okazywanie szacunku. Jasne. Pewnie wyniosłeś te zasady z domu...
Ja się też nie gniewam. Ot tak sobie zbanuję cię z szacunku, żebyś się nie męczył, bo szkoda mózg tak męczyć.

Cytat:
I tak mało kto Cię lubi!
No to będę płakał. Chyba poskarżę się mamie Sad
Rozumiem, że wszystkie twoje wcielenia mnie nie lubią? A może któreś jednak trochę lubi? Schizofrenicy tak mają czasem, że jedna osobowość jest dobra a druga zła...
Ale nie pogadamy sobie, bo idziesz na zasłużoną forumową emeryturę. Poza tym będziesz mieć mnóstwo roboty przy tworzeniu nowego forum i przy wypełnianiu go postami swoich wirtualnych wcieleń.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 3 Sie 2006, 21:57    Temat postu: Porządek Odpowiedz z cytatem

ndISL napisa:
Mozna by dlatego, ze nowi forumowicze sa zdezorientowani ze ich tematy sie blokuje. W dzisiejszych czasach strasznie duuuuzo osob czyta wszelkie regulaminy...

Ja sobie zdaję sprawę, że często ludzie łamiący regulamin, mają ważne sprawy, ale niestety tu chodzi o interes wszystkich.
I tak często jestem łagodny, bo tylko blokuję post dając możliwość przepisania treści.
Bo gdy każdy z ważnych dla siebie powodów złamie regulamin, to będzie chaos. Dyskusje będą się toczyć na jeden temat w 100 różnych miejscach.
Ludzie, którym nie chce się szukać lub czytać starych postów, będą zadawać wciąż te same pytania...
Dlatego musi być porządek.
Wielokrotnie bywa też tak, że się pomylę. Dostaję wtedy kulturalną PW z informacją i mogę zmienić decyzję lub wypracować rozwiązanie dobre dla danego użytkownika i zarazem dla innych Forumowiczów.

Jestem tutaj jak sędzia, lecz pozostając tylko człowiekiem podejmuję (co normalne) częściowo subiektywne decyzje.
Jak ktoś rozpaczliwie poszukuje lekarstw, to post zablokuję. A jak ktoś szuka przepisu na kaczkę po reykjavicku, to post usunę (o ile narusza regulamin). Ktoś innym zrobił by inaczej.
Każdy z Was podjąłby jakąś inną decyzję. Prawdopodobnie, często, decyzje adminów, sędziów, policjantów itp. zależą od nastroju, pory dnia, nawału pracy, zmęczenia itp.
Tak jak w filmie "Miasto Gniewu" (ang. "Crash") można się przekonać, że ludzie są tylko ludźmi.
Dlatego zamiast napadać na mnie czy innych adminów, najlepiej spokojnie przedstawić swoje racje na PW.
Nagonka prowadzi do zdenerwowania, a to jest zły doradca.

Ten wątek dotyczący mnie raczej skupia się na dyskusji nad ewentualnymi merytorycznymi błedami jakie czynię w dyskusjach.
Natomiast nie dotyczy moich decyzji jako sędziego (admina).
Jeszcze raz mówię, że zdarzają mi się błędy. Ale proszę wtedy o grzeczną wiadomość. Na wyzwiska zwykle nie odpowiadam... Choć czasem, szukając w "przeciwniku" jakichś dobrych cech wdaję się w dyskusję.
Zawsze warto sprawdzić, czy może rozmówca to nie jest jednak zupełnie zły człowiek.
Nawet taki logo (czy jak się tam zwie), który nosi w sobie ciągle jakąś agresję i żal do świata, nawet on może kiedyś się uspokoi i będzie niósł komuś radość... Mam taką nadzieję.

Tym optymistycznym akcentem zakończmy dyskusję o mnie. Zapraszam do dyskusji o Islandii Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
icelandofil
Go
PostWysany: 22 Sie 2006, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie chodzi po głowie czy Odżarej ma obrączke na palcu? albo kobiete u Swym boku?
Powrt do gry
Basia

Doczy: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skd: Reykjavik
PostWysany: 22 Sie 2006, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm... Ciekawie postawione pytanie :-)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 22 Sie 2006, 11:56    Temat postu: OE Odpowiedz z cytatem

Odpowiedzi będę udzielał już nie na tym Forum. Zapraszam na osobne forum, by tutaj nie robić znowu zbiegowiska: www.odzajeregzegeta.fora.pl

Jeśli ktoś z lenistwa nie chce się zarejestrować, to znaczy, że temat go tak na prawdę mało interesuje (i przynajmniej będę miał spokój). Very Happy

UWAGA: na wszelkie pytania dotyczące mojej osoby będę odpowiadał poza tym forum.
Dotyczy to nie tylko spraw politycznych (dyskutuj na: www.forum.sci.pl) ale i moich osobistych (www.odzajeregzegeta.fora.pl).
Na tym ostatnim można komentować również moje działania jako admina.

Natomiast na forum ICELAND.PL jest szlaban! :jezyk:
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Slawomir 70

Doczy: 23 Sie 2006
Posty: 43
PostWysany: 24 Sie 2006, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No o co chodzi?? Postąpiłem z zaleceniem Odżajer Egzegeta , który zablokował mój post, przeniosłem post do istniejącego wątku , nie obrażałem nikogo i zostałem znowu zablokowany.
Kiedy Wiking z z kimś obrzucają się na forum błotem udowadniając sobie że się znają - jest OK.
Ale kiedy ja potrzebuję pomocy - zaznaczając że jestem żółtodziobem i prosząc o wyrozumiałość na forum od razu blokada. To jakieś jaja.

Kiedy w wątku szukam pracy napisałem anegdotę to jest OK, nawet Odżajer Egzegeta się usmiał i dodał swój "niezwykle dowcipny" komentarz na temat pracy w PGR. A przypominam że jeden z punktów regulaminu zabrania obrażania kogokolwiek na fonóm.. Nikt tego nie zbanował. O co chodzi. Czyżby Pan Odżajer Egzegeta był fanem "Folwarku zwierzęcego" - bo parafrazując -wg niego " wszyscy forumowicze są równi ale niektórzy są równiejsi"

Sprawdźcie wątek "szukam pracy" i "rodzina na wyspie"

Mój wniosek - "Gdyby Pan Odżajer Egzegeta skoczył ze swojego EGO na swoje IQ- to została by mokra plama" . Nie jest to obrażanie tylko stwierdzenie ogólnie znanego faktu.

Z poważaniem dla Wszystkich Forumowiczów którzy pomimo zbanowania mojego postu napisali do mnie na GG
Bardzo mi pomogliście dziękuję.
Dla Pana Odżajer Egzegeta życzenia więcej zdrowego rozsądku i zdania sobie sprawy z tego że nie ma Pan monopolu na doskonałość.
_________________
Sławek

Być może nigdy nie wyjadę na wyspę, ale jeżeli nie spróbuję to wiem, że całe życie będę żałował.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 24 Sie 2006, 10:30    Temat postu: Kolejna ofiara losu Odpowiedz z cytatem

Slawomir 70 napisa:
No o co chodzi?? Postąpiłem z zaleceniem Odżajer Egzegeta , który zablokował mój post, przeniosłem post do istniejącego wątku , nie obrażałem nikogo i zostałem znowu zablokowany.

Nie Ty zostałeś zablokowany, tylko nowo utworzony (nie przez Ciebie) temat.
Ja postąpiłem według tego co napisali inni użytkownicy, którzy baczniej obserwują dział "Praca i pobyt stały". Oni wytknęli błąd autorowi posta o rodzinie pisząc, że już są odpowiednie tematy.
A Ty miałeś pecha, bo dodałeś post do tematu, który robił bałagan.
Ale zamiast napisać do autora (który ponosi winę), wolisz oskarżać admina.
Łamiesz więc regulamin po raz drugi i otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie.
Skargi na działalność admina można przesyłać tylko na PW lub na innym forum, które służy do obrzucania mnie błotem (jesli ktoś to lubi). Na tym Forum nie dyskutujemy o działaniach adminów. KONIEC KROPKA.

Cytat:
Kiedy Wiking z z kimś obrzucają się na forum błotem udowadniając sobie że się znają - jest OK.
Nie jest OK. Jest to bardzo złe zachowanie kogoś, kto wykorzystywał Forum do personalnych ataków. Dlatego w końcu został zbanowany...

Cytat:
Ale kiedy ja potrzebuję pomocy - zaznaczając że jestem żółtodziobem i prosząc o wyrozumiałość na forum od razu blokada. To jakieś jaja.
Przykro mi, że miałeś pecha, ale za pierwszym razem to Tobie nie chciało się czytać regulaminu, więc to była twoja wina. A jak już chciałeś dobrze, to pechowo zamieściłeś post w jakimś spemerskim temacie, który trafi też do usunięcia.
A jeśli się myle, to poproszę suche argumenty bez inwektyw, na PW. Na PW można zdziałać dużo więcej, niż rzucając mięsem (ale większość woli rzucać mięsem).

Cytat:
Kiedy w wątku szukam pracy napisałem anegdotę to jest OK, nawet Odżajer Egzegeta się usmiał i dodał swój "niezwykle dowcipny" komentarz na temat pracy w PGR. A przypominam że jeden z punktów regulaminu zabrania obrażania kogokolwiek na fonóm.. Nikt tego nie zbanował. O co chodzi.
Nie wiem o co Ci chodzi? Że anegdoty należy usuwać? Że żart kogoś obraża?
Jakoś nikt nie napisał o tym na PW, że go to obraża...


Cytat:
Czyżby Pan Odżajer Egzegeta był fanem "Folwarku zwierzęcego" - bo parafrazując -wg niego " wszyscy forumowicze są równi ale niektórzy są równiejsi"
Trafiłeś w sedno. Jestem wrogeim demokracji. Uważam, że ludzie są różni, a więc są bardziej i mniej wartościowi. Ale my dajemy szansę każdemu. Trzeba tylko starać się nie robić bałaganu.

Cytat:
Mój wniosek - "Gdyby Pan Odżajer Egzegeta skoczył ze swojego EGO na swoje IQ- to została by mokra plama" . Nie jest to obrażanie tylko stwierdzenie ogólnie znanego faktu.
Ponieważ sędzią rozstrzygającym co jest a co nie jest próbą obrażenia innego Forumowicza są admini (mogą też uwzględniać opinie innych Forumowiczów), więc oświadczam, że wedle mojej wiedzy i wyczucia, to co napisałeś jest obraźliwe, a więc łamie regulamin.

Cytat:
Z poważaniem dla Wszystkich Forumowiczów którzy pomimo zbanowania mojego postu napisali do mnie na GG
Bardzo mi pomogliście dziękuję.
To nie jest związane z tematem. Ale to jest normalne, że Forumowicze pomagają. Pomogło by Ci znacznie więcej, gdybyś się bardziej postarał i swój pierwszy post umieściłbyś w odpowiednim temacie. Czy to nie jest proste i jasne? I dlaczego zaraz tyle energii wkładać w obrażanie kogoś?

Cytat:
Dla Pana Odżajer Egzegeta życzenia więcej zdrowego rozsądku i zdania sobie sprawy z tego że nie ma Pan monopolu na doskonałość.
Rozumiem, że Ty taki monopol posiadasz? Ja od dawna twierdzę, że często się mylę, ale WYMAGAM, by wszelką krytykę przesyłać na PW bez inwektyw; suche argumenty.
Jeśli ktokolwiek ma coś jeszcze do dodania, to niech się zarejestruje i wypowiada na forum:
www.odzajeregzegeta.fora.pl

Na Forum iceland.pl nie będzie już dyskusji o adminach.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron