reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

SZUKAM PRACY - OGŁOSZENIA I PYTANIA FORUMOWICZÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 61, 62, 63  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gapek

Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2
PostWysłany: 4 Wrz 2006, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam wszystkich szczegolnie tych ktorzy juz sa w tym pelnym jasnego slonca o tej porze kraju ale jak do tej pory nikt nie odpowiedzial szczegolowo na wiele zadanych na tym forum pytan dlatego tez ponownie pytam o mozliwosci pobytu i szybikiego znalezienia pracy ile kosztuje wynajecie mieszkania np dwupokojowego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Walther

Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1
Skąd: Polska - Pomorskie - Sztum
PostWysłany: 4 Wrz 2006, 18:02    Temat postu: PRACA W OCHRONIE LUB JAKO INSTRUKTOR STRZELECTWA Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich RodakĂłw, ktĂłrych zycie wygnalo z ojczyzny no i nie tylko. Witam wszystkich

Mam na imię Darek, 33 lata pochodzę z pomorza. Ineresują mnie wszystkie informacje jakie moglibyście zdobyć na poniższe tematy:

1. Możliwość podjęcia w Islandii pracy jako:
- Personal Protect Security Officer - (Ochrona osobista VIP)
- Leader (Mobile) Security Team - (Dowódca Zespołu Ochrony Stacjonarnej lub Mobilnej np.: grupy interwencyjnej)
- Senior (Mobile) Security Officer - (Starszy Specjalista Ochrony)
- (Mobile) Security Officer, (Specjalista Ochrony Stacjonarnej lub Grupy Interwencyjnej)
- Team / Company Security Shooting Instructor - (Szef Instruktor Szkolenia Strzeleckiego Zespołu Ochrony lub firmy)
- Ship Security Officer - (Oficer Ochrony Statku lub Platformy Wiertniczej)

2. Możliwość uprawiania sportów strzeleckich IPSC/IDPA lub jakiś kontakt z organizacją zajmującą się tematyką strzelcką w Islandi,

3. Jak wygląda sprawa wydawania pozwoleń na broń palną krótką w Islandii. Posiadam już takie pozwolenie wydane w Polsce i Europejską Kartę Broni ale Islandia nie jest w UE i nie wiem czy te dokumenty są honorowane.

4. Uznawanie kwalfikacji zawodowych zdobytych w Polsce a honorowanych w krajach UE. Czy w Islandii także takie dokumenty są honorowane?

5. Ile kosztuje wynajęcie mieszkania w Islandii (średnio) oraz średniomiesięczny koszt utrzymania jednej osoby ile wynosi?

6. Ile mozna średnio zarobić pracując w ochronie w Islandii? Czy jest ktoś kto ma możliwośc podania namiarów na jakieś stowarzyszenia związane z tą branżą lub na konkretne firmy ochrony ?

Z góry dziękuję wszystkim tym którzy podeją wysiłek i zdobędą dla mnie informacje.

MĂłj nr gadu-gadu to 1078501
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Piłkarzyk

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 11
PostWysłany: 4 Wrz 2006, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, ze na Islandii też nie znajde dla siebie miejsca... Ale spróbować nie przeszkodzi ! Pozdro
_________________
I co tu w sumie począć... Uciec daleko ?? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszkt

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 1
PostWysłany: 5 Wrz 2006, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam pracy jako elektromonter mam bogate doświadczenie zawodowe najlepiej przy
-instal samochodowe
-alarmy
-konserwator-
instal.w budynkach
_________________
szukam pracy jako elektryk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
ggg66

Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 15
Skąd: Anglia
PostWysłany: 9 Wrz 2006, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mozecie polecic mi jaks strone w necie,poniewqaz szuakm pracy w rolnictwie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
roBert_37

Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: Jastrzębia GĂłra
PostWysłany: 13 Wrz 2006, 18:48    Temat postu: Małe pytanko... Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Smile Mam pytanie, czy w Isladii znalazła by się także praca dla rybaka z Polski? Mam wszystkie potrzebne świadectwa międzynarodowe itp. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Podając związane z tą pracą kontakty. Mój angielski jest komunikatywny. Dzieki. Robert. P.S Proszę odpisywać na moją pocztę e-mail: robert620@wp.pl Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 13 Wrz 2006, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ggg66 napisał:
Czy mozecie polecic mi jaks strone w necie,poniewqaz szuakm pracy w rolnictwie.


To już było tyle razy wałkowane tutaj że ...szkoda gadać. Użyj opcji "szukaj". Jesli naprawde nie potrafisz sam poszukac to rzeczywiscie jedź w ciemno bo przez net pracy możesz nie znaleźć. Z drugiej strony Ci się dziwię, masz dobrą posade w Anglii i chcesz ją rzucić i jechać w ciemno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ggg66

Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 15
Skąd: Anglia
PostWysłany: 14 Wrz 2006, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak praca nie jest zla.
Ale znudzila mi sie juz taka Angli,gdzie sie nie ruszysz tak spotykasz Polaka,Slowaka,Czecha.....
Chce zobaczyc,poznac cos nowego,
Pieniadze to nie wszystko....
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Old Star

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Down Town czyli z Miasta DaunĂłw
PostWysłany: 15 Wrz 2006, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ggg66 napisał:
Tak praca nie jest zla.
Ale znudzila mi sie juz taka Angli,gdzie sie nie ruszysz tak spotykasz Polaka,Slowaka,Czecha.....
Chce zobaczyc,poznac cos nowego,
Pieniadze to nie wszystko....
Pozdrawiam


No to tutaj masz do wyboru: spotkanie Polaka, Portugalczyka, Rosjanina, Litwina, Łotysza, Czecha i czasem Islandczyka Smile

To nie ta Islandia co kilka lat temu.......

Old Star
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ggg66

Dołączył: 06 Wrz 2006
Posty: 15
Skąd: Anglia
PostWysłany: 15 Wrz 2006, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewniam Cie ze nie ma tam tak samo jak w Angli,wlasnie siedze w bibliotece i na 8 komputerow 5 jest zajetych przez Polakow,1Czech i jacys Chinczycy...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
robert133

Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 1
Skąd: Poland
PostWysłany: 20 Wrz 2006, 12:59    Temat postu: Poszukuję pracy. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

Mam 34 lata, z wykształcenia jestem technikiem elektronikiem. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń biurowych (kserokopiarki, faksy, drukarki), komputerów, central telefonicznych oraz instalacji teleinformatycznych. Prywatnie interesuję się webmasteringiem (znajomość html, grafika dla potrzeb www, praktyczne wykorzystanie gotowych skryptów). Niestety, znajomość języków obcych bardzo słaba, z czym od niedawna intensywnie "walczę".
Będę wdzięczny za każdą pomoc jak również wskazówki mogące pomóc w znalezieniu pracy w Islandii.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SaYRus

Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1
PostWysłany: 25 Wrz 2006, 19:56    Temat postu: Spawacz i wĂłzki widłowe Odpowiedz z cytatem

Witam ! chciałbym się dowiedzieć coś na temat pracy spawacza i operatora wózków widłowych, jakie maja warunki pracy (w jakich godzinach ile godzin) , wynagordzenie itd. ! Z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piłkarzyk

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 11
PostWysłany: 4 Paź 2006, 19:26    Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Szukam kontaktu z kierowcą Fly Busa !!! Pozdrawiam
_________________
I co tu w sumie począć... Uciec daleko ?? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pienczyn

Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 1
Skąd: Wejherowo
PostWysłany: 8 Paź 2006, 10:13    Temat postu: Szukam pracy dla doświadczonego informatyka Odpowiedz z cytatem

Witam.

Prosiłbym o opinie osób już mieszkających w Islandii odnośnie możliwości złapania pracy w formie informatyka.

Mogę pochwalić się:
- certyfikatem CISCO CCNA, również instruktora CCNA (2 lata prowadziłem kursy w Regionalnej Akademii Cisco w Sopocie),
- wdrażeniem jako kierownik i główny administrator systemu ALTIRIS na Uniwersytecie Gdańskim
- wdraĹźaniem systemu EGERIA (Comarch S.A) rĂłwnieĹź na UG - baza danych ORACLE 10.1
- zarządzaniem siecią 250 komputerów z systemami Windows, DOS
- zarządzaniem serwerami Windows 2000 i Windows 2003
- zarządzaniem switchami HP, Cisco, 3Com (konsola, WWW, telnet)
- 3 letnie doświadczenie w pracy w Ośrodku Informatycznym Uniwersytetu Gdańskiego
- dobra, ale nie doskonała znajomość j. angielskiego
- studia wyĹźsze na UG, 28 lat

Oprócz tego standardowe umiejętności - serwis komputerów, proste strony internetowe, rozwiązywanie problemów biezących użytkowników.

Pracą w Islandii zainteresował mnie kolega już pracujący, ale w zupełnie innym zawodzie. Prosiłbym o wskazówki jak i gdzie szukać ofert związanych z moimi umiejętnościami.

Czy ktoś z forumowiczów pracuje jako informatyk w Islandii? Bardzo proszę o kontakt w takim przypadku.

A moĹźe inny kraj polecacie?

pozdrawiam i z góry dziękuję

Maciej Pienczyn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
barlak

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 23
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 8 Paź 2006, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy istnieja islandzkie serwisy internetowe z ofertami pracy w roznych galeziach przemyslu? Dziwi mnie, ze w calym tym watku nie ma ani jednego link-u do jakiegokolwiek takiego serwisu.
Nadmienie, ze mozliwosc znalezienia czegos w wyszukiwarkach "ogolnoeuropejskich" czy "ogolnoswiatowych" jest raczej niewielka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Navijka

Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 39
Skąd: 110 Rvk
PostWysłany: 11 Paź 2006, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy sie nie powtarzam, ale UWAGA Exclamation

www.vinna.is

To portal dla poszukujacych pracy, w ktorym mozna zamiescic rowniez swoje cv.

Strona jest doastepna w jezyku POLSKIM.

Pozdrawiam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asiaaa

Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 45
Skąd: Akureyri
PostWysłany: 22 Paź 2006, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytaie czy jest ktos w Akurery kto moglby mnie uczyc jezyka angielskiego? W polsce chodze na kurs Callana 2 miesiace a za 2 tygodnie bede w Akurery. Prosze o podanie takrze ceny za godzine. Very Happy
Bardzo dziekoje Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 31 Paź 2006, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli sa tu jacys freelance fotograficy, sklonni wykonac jakies okreslone zlecenia - temat, miejsce czy wydarzenie - prosze o przeslanie linka do swojego portfolio/galerii zdjec na pw.

prosze tez od razu podac info jakim sprzetem dysponujesz (aparat, obiektywy, dodatkowe wyposazenie), czy masz jakis wlasny srodek transportu & jaka jest twoja dyspozycyjnosc. jesli masz sprecyzowane wymagania finansowe prosze podaj tez wysokosc stawki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Flaub

Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 9 Lis 2006, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Navijka napisał:
Nie wiem czy sie nie powtarzam, ale UWAGA Exclamation

www.vinna.is

To portal dla poszukujacych pracy, w ktorym mozna zamiescic rowniez swoje cv.

Strona jest doastepna w jezyku POLSKIM.

Pozdrawiam Exclamation


Witam mam pytanko mam problem z zarejestrowaniem sie na tej stronie.
Podczas rejestracji musze wpisac nr ewidencyjny w formacie (ddmmrrnnnn) jak wpisze swojego PESLA to podaje mi ze mam nieprawidłowy nr ewidecyjny czy ktos jest wstanie mi powiedziec jak to zrobic??


Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 9 Lis 2006, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wpisac tam nr kennitala a nie pesel nalezy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 61, 62, 63  Następny
Strona 4 z 63

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron