reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Admina nam zamknęli , czyli wątek islandzki !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Delirium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
100%white
Wulgarny użytkownik, do zbanowania
Doczy: 19 Pa 2010
Posty: 80
Skd: RVK
PostWysany: 25 Lip 2011, 11:27    Temat postu: Admina nam zamknęli , czyli wątek islandzki !!! Odpowiedz z cytatem

przeczytajcie to:http://wiadomosci.onet.pl/raporty/zamachy-w-norwegii/polak-zatrzymany-w-zwiazku-z-zamachami-w-norwegii,1,4802417,wiadomosc.html
Wygląda na to ,że zamknęli nam Odżajera - dla tych co nie kojarzą to admin iceland.pl który właśnie w "realu" zajmuje się handlem odczynnikami chemicznymi i właśnie jest z Wrocławia. Być może to zbieg okoliczności , jeśli tak gromko zawołajmy " ODŻAJER , CZY TO TY ???.
_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... ... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
100%white
Wulgarny użytkownik, do zbanowania
Doczy: 19 Pa 2010
Posty: 80
Skd: RVK
PostWysany: 25 Lip 2011, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc jednak zbieg okolicznośći , firma w której dokonano zakupu to nie firma Odżajera Smile.
P.S. A ja już paczkę z konserwami i tytoniem szykowałem.
_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... ... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 25 Lip 2011, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osmieszyles sie dzieki swojej bezmyslnosci i lenistwu. Gdybys zajrzal do dokumentu tego faceta to on opisal wszystko dokladnie, odczynniki kupowal z firmy keten.com.pl. Ale nie wchodz na to miejsce bo tam sa teraz wszelkie mozliwe agencje ktore poluja na jakies tropy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
100%white
Wulgarny użytkownik, do zbanowania
Doczy: 19 Pa 2010
Posty: 80
Skd: RVK
PostWysany: 25 Lip 2011, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytalem ten dokument durniu , ale ,że ma ponad 1500 stron to trochę trwało znalezienie lol debilu
_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... ... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 25 Lip 2011, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

100%white napisa:
czytalem ten dokument durniu , ale ,że ma ponad 1500 stron to trochę trwało znalezienie lol debilu


Wulgar jestes tak prymitywny ze chwalisz sie chamstwem ale od tych stron to trzymaj sie z daleko bo na prymitywow tam poluja.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
100%white
Wulgarny użytkownik, do zbanowania
Doczy: 19 Pa 2010
Posty: 80
Skd: RVK
PostWysany: 25 Lip 2011, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz , sprawa wyglada tak , ze musialem zejsc na Twoj poziom abys mogl zrozumiec moja odpowiedz. Przeczytaj uwaznie swojego posta i zastanow sie na drugi raz zarzucajac komus bezmyslnosc i lenistwo. Dla mnie jestes na tym forum gosciem ktory bije piane i probuje udawac ,ze jego poziom intelektualny jest choc w minimalnym stopniu zblizony do czlowieka. Tymczasem brachu ... jestes zwykla gnida zyjaca w okolicach odbytu - tak dla odmiany.
_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... ... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 26 Lip 2011, 0:15    Temat postu: Odżajer Odpowiedz z cytatem

Żyję i mam się dobrze. Zwłaszcza, że chodziło nie o mnie a o pewnego młodzieńca, który był znany już policji ze sprzedaży i produkcji różnego rodzaju preparatów mających ciekawe właściwości szybkiego rozkładu z wydzieleniem dużych ilości ciepła i gazów...
W tej sprawie specsłużby by się jednak zbłaźniły, gdyby zatrzymały kogokolwiek za sprzedaż legalnych odczynników.

Zaciekawiło mnie jednak, że są jeszcze Forumowicze, którzy pamiętają moją starą nazwę użytkownika...
I choć ucieszyła mnie wizja paczki z konserwami (akurat lubię jedzenie turystyczne), to zmartwiło mnie, że moim potencjalnym losem przejęli się wyłącznie użytkownicy, z których jeden prawie jest zbanowany a drugi ma 2 ostrzeżenia...
Na dodatek jeszcze nie mogli się powstrzymać i wymienili się nieregulaminowymi obelgami...

Pewnie trudno oczekiwać, by w sytuacji braku uwięzienia przez specsłużby, ktoś wysłał mi jakąś ładną islandzką konserwę mięsną na adres redakcji. A może akcja "konserwa dla odżajera" da mi szansę na zbudowanie kolekcji islandzkich konserw lub przytycie paru kilogramów?

Nie dajcie mi umrzeć z głodu! Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 26 Lip 2011, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.F. hehe masz przynajmniej poczucie humoru bo ten wulgar to ewidentnie ma cos nietentego. Jak donosza media zakup odczynnika w Polsce byl namierzony przez sluzby ciezkiego kalibru (tu sie oczywsicie nasuwa pytanie co polskie sluzby robia?) ale to wszystko bylo legalne wiec zadna firma nie jest za to odpowiedzialna. Sprawca byl niezwykle wyrafinowany bo wiedzial ze kupowanie nawozow jest monitorowane wiec zeby je kupic zalozyl gospodarstwo rolne.

A co do konserw to kup se porzadne swieze polskie wedliny i wcinaj na zdrowie lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
100%white
Wulgarny użytkownik, do zbanowania
Doczy: 19 Pa 2010
Posty: 80
Skd: RVK
PostWysany: 26 Lip 2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to Ty zatroskany próbowałeś udowodnić oczytanego poliglote a mnie nazwałeś bezmyślnym i leniwym więc nie udawaj teraz niewiniątka. Zresztą jak widzę , lubisz obrażać innych użytkowników co wywnioskowałem czytając Twoje wypociny. Składnia jakiej używasz i słowa jakich dobierasz pozwala mi sądzić ,że jesteś jeszcze szczylem , w dodatku niezbyt inteligentnym i zapewne zakompleksionym i obrażanie innych traktujesz jako swoistą terapię na Twoje malutkie ego.

Odżajer - miło Cię widzieć po tak długim czasie. Są tutaj na forum jeszcze niektórzy z samych początków istnienia forum. Część nie chce się już wypowiadać widząc co się stało z forum a zwłaszcza jakie gwiazdy tutaj się pojawiają od czasu do czasu (jak powyższy debil który mi zaczął ubliżać) , a inni jak ja zakładają nowe konta i wciąż tutaj są. Na szczęście te gwiazdki , celebryci wirtualnego świata pojawiają się i znikają , więc trzeba tylko mieć cierpliwość której mi nie brakuje.

Swoją drogą to opis dostałem od któregoś z moderatorów któremu nie spodobało się zdjęcie które wstawiłem a nie za treści które wypisuję. Próbowałem napisać do admina w tej sprawie czyli do Ciebie , ale ktoś w swej niedoścignionej mądrości zablokował taką możliwość , co według mnie trąci nieco absurdem.
Z harcerskim pozdrowieniem
CC
_________________
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... ... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 26 Lip 2011, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj trzeba sie zgodzic z wulgarem: Czy ostrzezenia i kary maja byc dozywotnie? W systemie prawnym jest zatarcie kary po pewnym czasie. Nie mozna na forum tez tego likwidowac po pewnym czasie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Delirium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron