reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

PROMOCJA ICELAND EXPRESS
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GoBo
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 106
Skąd: KEFLAVIK
PostWysłany: 8 Maj 2011, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsze loty z Warszawy i do Warszawy pokazały jak bardzo linie IcelandExpress mają w poważaniu tę trasę. Wylot do Warszawy był opóźniony chyba o około 14 h a samolot z Warszawy planowo na około 7 rano przyleciał na 14.00. Teraz masz obraz w jaki sposób IcelandExpress dba o dobre samopoczucie pasażerów. W tym roku lecę dwukrotnie do PL i zrezygnowłem z IcelandExpressDziadostwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
maestro
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 71
PostWysłany: 8 Maj 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iceland Express nie posiada żadnych rekompensat z tego tytułu? Przecież do 9 h należy się nocleg i posiłek. Również można zrezygnować z biletu. Nie wiem jak jest w Iceland Express, ale w innych liniach tak jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 9 Maj 2011, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba koniecznie wykupić ubezpieczenie z biletem. W razie opóżnienia (chyba )9 godzinnego można domagać darmowego noclegu i posiłku.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
maestro
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 71
PostWysłany: 9 Maj 2011, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w przypadku iceland express chyba jest dobre rozwiązanie. Ja zawsze kupuję dodatkowe ubezpieczenia tylko, ze w Icelandair. Jeśli cały czas są opóźnienia to może warto o tym pomyśleć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ansswis

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWysłany: 11 Maj 2011, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisał:
Trzeba koniecznie wykupić ubezpieczenie z biletem. W razie opóżnienia (chyba )9 godzinnego można domagać darmowego noclegu i posiłku.


Nic nie trzeba koniecznie wykupywac, ubezpieczenie ktore sie wykupuje jest to tzw. "ubezpieczenie od kosztow rezygnacji", czyli dziala wtedy gdy paszer chce zrezygnowc z biletu tu jest tresc ze strony IE

"Iceland Express' cancellation insurance

Iceland Express offers passengers a cancellation insurance, which gives you all your money back on presentation of a doctor's certificate. The insurance can be taken out either via the Internet when you make your booking, or via our call center if you make your booking there.

The cancellation insurance costs 14,00 EUR per flight sector and is sold by Iceland Express.

The insurance only covers cancellation of the actual flight and nothing else. It does not cover the costs of hotels, rental cars, etc.

The cancellation insurance can only be purchased when booking tickets. "

Chcialbym zuwazyc ze mozna domagac sie zwrotu kosztow tylko po okazaniu zaswiadczenia od lekarza.

W przypadku gdy z winy przewoznika dochodzi do jakis zmian w locie zaczynaja obowiazywac prawa unijne "Rozporządzenia (WE ) nr 261/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z 11 lutego 2004 r. ustanawiającego wspólne zasady odszkodowania i pomocy dla pasażerów w przypadku odmowy przyjęcia na pokład albo odwołania lub dużego opóźnienia lotów"
zadne extra ubezpieczenia nie sa wymagane, takie mamy prawo i kropka.

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/download/prawa/rozporzdzenie_lotnicze_2612004.doc

Jak to wyglada w praktyce nie wiem, nie mialem jeszcze okazji sie przekonac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ansswis

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWysłany: 11 Maj 2011, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tu tresc z IAir, ponownie tylko w przypadku rezygnacji pasazera za okazaniem zaswiadczenia lekarskiego

When you book online you are offered the option to pay an Cancellation Protection Fee which is optional and non refundable once confirmed. This fee will cover the cost of the trip should one of the passengers be unable to travel due to illness. Documentation in the form of a Medical Certificate signed by their doctor will be required but please click on the link above in order to view the full validity conditions and the procedures in the case of claims.

You will need to get your doctor to complete the medical certificate below
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adasko18

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 35
PostWysłany: 16 Maj 2011, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie czy można dokupić dodatkowy bagaż w IE jeśli tak to ile kosztuje i gdzie to należy zgłosić

ponieważ obecnie jestem w Polsce a przydatny był by mi taki bagaż
Jak ktoś ma numer do biura będę wdzięczny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lew
=konto odzyskane=
Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 147
PostWysłany: 16 Maj 2011, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Extra bagaĹź 4500kr
http://www.icelandexpress.com/popups/price-xbaggage/
trzeba do nich zadzwonić i poinformować że bierzemy ten extra.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pola1981

Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 28
Skąd: reykjavik/brethold
PostWysłany: 16 Maj 2011, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tamtym tyg kupowalam w IE i zaplacilam 3600 za dodatkowe 20 kg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kamqs

Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 241
Skąd: CK/KEFLAVIK
PostWysłany: 4 Sie 2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15.08 KEF - WAW za 15.150 isk
http://www.icelandexpress.is/boka/heiti_potturinn/
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
princepolo
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 53
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 25 Sie 2011, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj przez 12 godzin od 12:00 do 24 promocja na bileciki z europy w tym z Wawy :
http://us2.campaign-archive1.com/?u=cfa47c79110f45a8f68fab75b&id=5d9cbd6933&e=05d909c261
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esmerka31

Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 542
PostWysłany: 25 Sie 2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

princepolo napisał:
dzisiaj przez 12 godzin od 12:00 do 24 promocja na bileciki z europy w tym z Wawy :
http://us2.campaign-archive1.com/?u=cfa47c79110f45a8f68fab75b&id=5d9cbd6933&e=05d909c261

raczej do
http://icelandexpress.is/um_okkur/bloggid/?ew_news_onlyarea=&ew_news_onlyposition=0&cat_id=386&ew_0_a_id=1365
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Buszmenka

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 56
PostWysłany: 25 Sie 2011, 13:56    Temat postu: Promocja Iceland Express Odpowiedz z cytatem

Czy ktos moze skorzystac z tej promocjii,bo oa 11.30 do teraz jest wogole zablokowana strona na warszawe,pisze ze nie ma takiego lotu,zaden termin niepasuje odnosnie pazdziernika i listopada,moze ktos sie spotkal tez z czyms takim,o co tu chodzi????Zrobili promocje i napisali ze nie ma lotu........... Czy komus udalo sie zamowic bilet w promocjii na pazdziernik,listopad ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikolaj

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 25 Sie 2011, 15:21    Temat postu: Re: Promocja Iceland Express Odpowiedz z cytatem

Buszmenka napisał:
Czy ktos moze skorzystac z tej promocjii,bo oa 11.30 do teraz jest wogole zablokowana strona na warszawe,pisze ze nie ma takiego lotu,zaden termin niepasuje odnosnie pazdziernika i listopada,moze ktos sie spotkal tez z czyms takim,o co tu chodzi????Zrobili promocje i napisali ze nie ma lotu........... Czy komus udalo sie zamowic bilet w promocjii na pazdziernik,listopad ????


taaa ja probowalam od 11:50 i dooopa nie ma lotu a 10min wczesniej byl. Hmm raptem zabraklo wlasnie na przelom pazdziernika listopada. Chcialam kupic bilet mezowi zeby lecial ze mna i dzieckiem no niestety polecimy sami tak jak bylo zaplanowane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
amande

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 105
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 25 Sie 2011, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co jestem zorientowana nie będzie lotów pomiędzy Reykjavikiem i Warszawą właśnie w październiku i listopadzie, oprócz lotu w dniu 5.10.2011. Następny będzie dopiero w dniu 3.12.2011.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikolaj

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 26 Sie 2011, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amande napisał:
Z tego co jestem zorientowana nie będzie lotów pomiędzy Reykjavikiem i Warszawą właśnie w październiku i listopadzie, oprócz lotu w dniu 5.10.2011. Następny będzie dopiero w dniu 3.12.2011.
Pozdrawiam


A moglabys przyblizyc skad masz te informacje? Bo wlasnie ja lece z dzieckiem do wawy w pazdzierniku 26 i wolalabym sie nie denerwowac na zapas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 26 Sie 2011, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loty do Warszawy wg strony Iceland Express sa:
29,31 sierpnia
7,14,21,28 wrzesnia
5,12,19,26 pazdziernika
5,12,19,26 listopada
3,10,17 grudnia
_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
amande

Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 105
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 26 Sie 2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otrzymałam taką informację z Iceland Express. O zmianach nie zostałam wcześniej poinformowana i sama musiałam zadbać o nowy termin lotu.
Na stronie internetowej zobaczyłam, że opłacony lot nie figuruje w danym dniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maggie

Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 88
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 26 Sie 2011, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzis bilety sa tansze, jak wczoraj. Wyglada na to, ze byl jakis blad w systemie. Np lot na 5 pazdziernika mozna dzis zakupic za 15.900, a wczoraj (w dniu promocji) kosztowal 32.000.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mikolaj

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 26 Sie 2011, 15:15    Temat postu: Istne jaja Odpowiedz z cytatem

Dokladnie loty po 5pazdziernika i w listopadzie sa odwolane, informacje maja wysylac dopiero w przyszlym tygodniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 14 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron