reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Dlaczego FagotZoltan nadal smiga po forum?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
narsiltm

Doczy: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skd: Skądinąd.
PostWysany: 23 Gru 2006, 19:57    Temat postu: Dlaczego FagotZoltan nadal smiga po forum? Odpowiedz z cytatem

Ja to nie wiem!
Gosc miota sie jak jakis psychopata, przebijaja sie przez niego kompleksy, obraza wszystkich dookola i administracjia nic sobie z tego nie robi! Ten czlowieczek ma tylko jednego warna...tyle jest dyskusji o zwalczaniu chamstwa na forum.

A moze Fagot tak mocno wtopil sie tlo forum,ze zal jest sie go pozbyc. Przeciez to taka mala wersja Ossamy bin Ladena, jak swiat wygladalby bez takiej personifikacji zla?

A moze jest innego koloru skory i nikt go nie rusza przez poprawnosc polityczna?

Moze jest kobieta i stoja za nim islandzkie feministki?

Moze jest trzecim bratem kaczynskich i ma zalozyc polska placowke dyplomatyczna, majaca na celu zatrzymanie migracji ludnosci z naszego kraju...Sam juz nie wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
FaragoZoltan
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 159
Skd: przedmieścia Akranesi
PostWysany: 23 Gru 2006, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż mam powiedzieć?!
Mam sporo kompleksów i próbuje je własnie przezwyciężyć. Skoro masz ochotę mi dogryźć, to zrób to na priv, jeśli sensownie możesz to zrobić.
_________________
" Za kwestionowanie decyzji admina, .... użytkownik zostanie zbanowany..."
- "Towarzysz Napoleon ma zawsze rację." George Orwell
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
narsiltm

Doczy: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skd: Skądinąd.
PostWysany: 24 Gru 2006, 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprocz checi dogryzienia, zalozylem ten post celem zdobycia informacji Smile

Ty dokuczajac innym nie robisz tego na priv. przeciez wtedy niebylbys widoczny...heh plyciutko Crying or Very sad

Sposobem na kompleksy moze byc przeciez rozmowa, zastanow sie, czy nie byloby dla Ciebie spotkac sie z przychylnymi ludzmi i porozmawiac. Napewno bardziej dowartosciowaloby Cie przychylne slowo, np."jaki dobry z Ciebie czlowiek", zamiast przeklenstw pod Twoim adresem. Pewnie siedzisz tu jak palec sam albo cooostam tyle lat i mimo zlotej Visy brakuje Ci czegos w zyciu... Zaraz w zamian za to co napisalem dostane kawalek cynizmu i kieliszek zolci jesli sie nie myle. Ale moja wypowiedz byla szczera i calkiem na serio(od 3-ciego akapitu Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 24 Gru 2006, 0:39    Temat postu: Re: Dlaczego FagotZoltan nadal smiga po forum? Odpowiedz z cytatem

narsiltm napisa:
Gosc miota sie jak jakis psychopata, przebijaja sie przez niego kompleksy, obraza wszystkich dookola i administracjia nic sobie z tego nie robi!
Nikt nie przysłał do mnie informacji, że jakiś post narusza regulamin lub dobre obyczaje.
A jesli ktoś regulaminowo sieje tylko defetyzm, to należy go zignorować, to w końcu przestanie.

Poza tym, o użytkowniku FaragoZoltanie jest już dyskusja w podobnym wątku, więc zablokuję na razie ten temat, bo nie widzę potrzeby jego rozwiajania.
Jeśli jednak ktoś jest przeciwnego zdania, to proszę o informacje TYLKO na priva.



Cytat:
Ten czlowieczek ma tylko jednego warna...tyle jest dyskusji o zwalczaniu chamstwa na forum.
Cynizm to nie zawsze chamstwo. Granica jest płynna.
Ja usunę tego użytkownika i Ty będziesz zadowolony, a 20 innych zacznie pisać, że jestem tyranem i wprowadzam tu dyktaturę Smile
Gdyby więcej ludzi dało mi sygnały, że FZ robi coś złego, to wysłałbym Mu kilka ostrzeżeń, a w końcu zostałby zbanowany.
Jednak tych głosów krytyki jest (jak dla mnie) zbyt mało. A to oznacza, że albo ludziom nie chce się dbać o porządek na Forum i mają gdzieś co i gdzie pisze, albo może cynizm FZ im nie przeszkadza...

Jedna z osób, która dyskutowała ze mną na ten temat podała mi właśnie ciekawą receptę: IGNOROWAĆ. Dopóki ktoś nie łamie regulaminu i jest na granicy między ironią a chamstwem, to po prostu można go zignorować.
Ale gdy ktoś już złamie regulamin, to zostanie zbanowany (czasem nawet bez ostrzeżeń).

Cytat:
A moze jest innego koloru skory i nikt go nie rusza przez poprawnosc polityczna?
Akurat tego możesz być pewnym, że admin (ja) stara się być jak najmniej poprawny politycznie Smile

Cytat:
Moze jest trzecim bratem kaczynskich
Szydzenie z władz polskich również nie jest na miejscu, bo choć dzisiaj jest to właśnie poprawne politycznie (w większości mediów), to jednak starajmy się unikać obrażania ludzi, co do których nie mamy pewności, czy nie są porządnymi ludźmi.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron