reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

CO JEST GRANE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !ktos sie podszyl pode mnie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 19 Sty 2007, 18:32    Temat postu: CO JEST GRANE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !ktos sie podszyl pode mnie Odpowiedz z cytatem

ktos sie podszyl pode mnie ! ! ! !jak to jest mozliwe? admin HELP
DmX81 ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
konrath

Doczy: 24 Lip 2006
Posty: 127
Skd: Kopavogi
PostWysany: 19 Sty 2007, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie - mnie też to się wydało dziwne - koleś który ma prawie 100 postów, pisze jakby spadł z drzewa - łamiąc regulamin.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
d.v

Doczy: 30 Gru 2006
Posty: 9
Skd: Rvk
PostWysany: 19 Sty 2007, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podszyl jak podszyl, nie ty jeden masz problemy a czemu dostalem maila z nowym haslem o ktore prosilem, skoro ja nic o tym nie wiem. ktos wie o co chodzi ?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 19 Sty 2007, 21:31    Temat postu: Włamania Odpowiedz z cytatem

Ale po co to pisać publicznie.
Najpierw napisz kto, gdzie i kiedy. Który post uważasz za "podrobiony".
Być może ktos włamał się na twoje konto używając różnych kombinacji haseł z jakich korzystasz.

Możliwe jest również, że ktoś włamał się na nasz serwer. Dlatego ważne jest by szybko zadziałać i ustalić o co chodzi.

Jest też możliwe, że ktoś z domowników zrobił Ci psikusa... Smile
Czy Ty jesteś teraz na Islandii, czy w Polsce?
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 19 Sty 2007, 21:40    Temat postu: Hasła Odpowiedz z cytatem

d.v napisa:
podszyl jak podszyl, nie ty jeden masz problemy a czemu dostalem maila z nowym haslem o ktore prosilem, skoro ja nic o tym nie wiem. ktos wie o co chodzi ?
To może być kwestia np. pomyłki przy logowaniu. Zamiast nacisnąć zaloguj, mogłeś wcisnąć przycisk "nie pamiętam hasła". Drugą możliwością jest to, że któryś z adminów przeglądając listę zarejestrowanych użytkowników kliknął po raz drugi link aktywacyjny.
Może być też tak, że ktoś inny robi te psikusy, bo każdy przecież może wpisać dowolny nick i nacisnąć "nie pamiętam hasła" - wtedy prawdziwy użytkownik otrzyma e-mail z hasłem, mimo, że go nie zamawiał...
Może to dotyczyć zwłaszcza tych użytkowników, którzy mają prosty nick typu "piotrek2".

Gdy będziemy unowocześniać silnik Forum, to pomyslimy o dodatkowych opcjach logowania i przypominania hasła.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
d.v

Doczy: 30 Gru 2006
Posty: 9
Skd: Rvk
PostWysany: 19 Sty 2007, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej sie nie pomylilem bo komp loguje mnie z automatu jak wchodze na forum. tak ze raczej nie mam mozliwosci wcisnac zapomnialem hasla. ale na wszelki zmieniam hasla wszedzie bo ostatnio ktos mi grzebal w poczcie na onecie, a konkretnie to mialem po zalogowaniu PRZECZYTANA wiadomosc, ktorej na oczy nie widzialem, nie mowiac o jej czytaniu. patrzac na reszte twojego posta to sugerujes ze admin tez czlowiek i moze sie pomylic ? Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 29 Sty 2007, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do pisania na publicznym.... troche nie swojo sie poczulem język wygladalo jakby jakas ze mnie ofiara losu byla hehe, do tego tyle bledow ort...no i jak zauwazyl ktos - jakbym spadl z drzewa hehe, dlatego skoro publicznie to wszyscy przeczytali z moim podpisem, wolalem publicznie sie oczyscic Smile. pozdrawiam admina i forumowiczow Smile Cool
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 29 Sty 2007, 12:19    Temat postu: Interwencja Odpowiedz z cytatem

Post pisany publicznie to tylko dyskusja. Natomiast to co admin dostaje na priva jest traktowane jako konkretne podanie/zażalenie/wniosek itp.

Na priva możemy ustalić co się stało oraz admin może zmienić tekst tego posta lub też ogłosić publicznie, że post był podrobiony.

Co do możliwości wykorzystania cudzego konta, to wystarczy, że ktoś przywłaszczy sobie cudzą skrzynkę na Onecie i już ma możliwość uzyskania hasła, które jest przesyłane na konto e-mail.
Należy więc zmienić hasło nie tylko do konta na iceland.pl ale również do swego konta pocztowego.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron