reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

dentysta
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga2666
Gość
PostWysłany: 15 Mar 2007, 13:43    Temat postu: dentysta Odpowiedz z cytatem

własnie wrócilam od dentysty za przeglad i oczyszczenie zebów z osadu skosił 10 tys koron szok a nie prosilam go o to
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 15 Mar 2007, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z ciekawosci spytam o co go prosilas? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yasminum
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 322
PostWysłany: 15 Mar 2007, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba z bliskiej rodziny walczy z dentystą od 3 stycznia dokładnie.
Do tej pory odbyło się 5 wizyt, z czego za pierwszą 7900, za drugą 15200, za trzecią 15200, za 4 11800 i za piątą 10400.
Kolejna wizyta planowana jest na 29 marca i wcale nie wiadomo czy to ostatnia.
Nadmienię tylko, że chodzi ciągle o jeden i ten sam ząb i leczenie kanałowe Confused
W Polsce sama miałam kilka razy kanałówkę i naprawdę 3 wizyty to był maks (pierwsza trucie, druga zakończenie leczenia, ewentualnie druga dotruwanie i trzecia zakończenie).
O kosztach już nei wspominając. Chyba taniej by było jechać do Polski i tam to zrobić, nawet biorąc pod uwagę cenę biletu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aga2666
Gość
PostWysłany: 15 Mar 2007, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosilam tylko o sprawdzenie czy nie ma dziury w 1 zebie a kurde on mi wszystkie sprawdzil i oczyscil z osadu no dobrze ale troche spory wydatek za 2 miechy jade do Polski to tam wylecze ja go prosilam zeby mi go wyleczyl a on nie na nastepnej wizycie jutro dzwonie i odmawiam bo jak piszecie ze potrafia tak kosic to nie ide.
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 15 Mar 2007, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie, sloma wam z butow wychodzi. Pracujecie tutaj, tutaj placicie podatki etc i powinniscie tutaj wspierac islandzka gospodarke a jak sie nie podoba to .... do Polski i tam pracujcie za tysiaka i zobaczymy czy nie bedziecie narzekac na polskich stomatologow ze "skosili" 70 zl.
.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 15 Mar 2007, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filip.......... piwo

Brawo podoba mi się Twoja wypowiedz. Pojadą do Polski i będą opowiadać jaka tanioch w tej Polsce...
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aga2666
Gość
PostWysłany: 16 Mar 2007, 1:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz przy zarobkach 80 tys koron taki wydatek 10 tys jest nie lada wyzwaniem tym bardziej ze tzreba cos jesc i oplacic chate i nie swiruj bo nawet islandczycy lecza zeby za granica tak mi powedziala imoja szefowa bo wiedza ze u nich jest cholernie drogo i prosze Cie nie kozacz bo ciekawe co ty bys napisal jesli bylbys w takiej sytuacji
Powrót do góry
aga2666
Gość
PostWysłany: 16 Mar 2007, 1:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak wogle to jestem tu 3 lata i zostaje na stale do Polski jade tylko odwiedzic rodzinke i wyleczyc zabka. OgĂłlnie jestem bardzo zadowolona z tego ze tu jestem tylko tem dentysta mnie zaszokowal znam ceny roznych lekarzy ale to ........
Powrót do góry
unregistered

Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 228
PostWysłany: 16 Mar 2007, 2:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takich kwotach to chyba niestety jakikolwiek nagly nieprzewidziany wydatek bedzie sporym obciazeniem dla Twojego budzetu (na przyklad wizyta u dentysty)

3 lata na Islandii i 80 tys. miesiecznie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aga2666
Gość
PostWysłany: 16 Mar 2007, 2:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pracuje 6 godz wieczorkiem bo mam malutkie dziecko:)
Powrót do góry
aga2666
Gość
PostWysłany: 16 Mar 2007, 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moja pierwsza praca
Powrót do góry
aga2666
Gość
PostWysłany: 16 Mar 2007, 2:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ze mi juz nie chodzi o sume bardziej o to ze nic praktycznie z chorym zebem nie zrobil i umĂłwil nastepna wizyte posciemnial i tyle
Powrót do góry
agatka

Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 328
PostWysłany: 16 Mar 2007, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zaplacilas troche za duzo. Ja za przeglad i rentgena zaplacilam 6510 ISK. Moja mama za to samo plus oczyszczanie z kamienia zaplacila 7800 ISK.
Za to dziecku plombowalam mleczaki to troche kasy poszlo ale 65% mialam zwrotu z TR wiec spoko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aga2666
Gość
PostWysłany: 16 Mar 2007, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatka wiem ze u lkekarzy na Islandii sie sporo placi nawt juz przywykłam i czuje ze moglam przeplacic za 30 min wizyte i jak tyle wzial za rentgen i czszczenie ti co wezmie za plombowanie??
Powrót do góry
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 16 Mar 2007, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, takie sa ceny.
Pocieszajace jest to, ze ja mam same dobre doswiadczenia z islandzkimi dentystami. Zawsze bardzo dbalam o zeby, wizyty co kilka miesiecy, wszystkie problemy usuwane na bierzaco. Po przyjezdzie na Islandie okazalo sie, ze moje zeby literalnie sie sypia - plomby sie porozszczelnialy, co oczywiscie prowadzilo do glebokiej prochnicy i kanalowego. Islandzki dentysta byl w szoku, bo na pierwszy rzut oka zeby wygladaly super, ale potem okazalo sie, ze czeka mnie z 10 wizyt... Wytlumaczyl mi, ze problem lezy nie w leczeniu jako takim, ale w materialach, ktore zostaly uzyte - byly nie najlepszej jakosci. Co ciekawe, mialam kilku dentystow w Polsce i wszyscy, jak sie okazalo, oszczedzali na materialach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aga2666
Gość
PostWysłany: 16 Mar 2007, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia to zeczywiscie mialas problem niezle
Powrót do góry
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 16 Mar 2007, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robiona w polsce koronka ,,,pekla po pol roku-bez komentarza.Nie pierwszy przyklad,wlasnie kanalowe leczenia do poprawek,niedbale wyleczone.ostatnio robilam koronke juz gdzie indziej/w Polsce/ i jest ok i lekarz byl zachwycony wypelnieniami na Islandi.Ponadto regularnie czyszczony kamien zmniejsza ryzyko powstawania chorob dziasel i ubytkow.Polecam niteczki i malenkie szczoteczki-kamien osadza sie w duzo mniejszych ilosciach.pozd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
police55
Gość
PostWysłany: 17 Mar 2007, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze ktos polecic mi dobrego dentyste? Wybieram sie juz kilka tygodni i musze w koncu isc. A moze pracuje tu gdzies polski stomatolog? Wiem ze trzeba wydac kilkadziesiat tysiecy to wole dac zarobic rodakowi...
Powrót do góry
aga2666
Gość
PostWysłany: 18 Mar 2007, 2:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dentysta u ktĂłrego ja bylam
Sigfus Haraldsson tel:5889855 Skipholt 33.
ale moze ktos inny Ci poleci innego bo ja tylko tego znam
Powrót do góry
Basia

Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 628
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 18 Mar 2007, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Hafnafjordur jest dentysta, ktory ma zone Polke. Zona jest jego asystentka, takze mozna wytlumaczyc wszystko po polsku.

Bjarki Ágústsson
Staðarbergi 2-4 Hafnarfirði
tel. 5651600
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron