reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Polacy pobierają opłaty za pomoc w znalezieniu pracy
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Szkudlarek.Krzysztof
Go
PostWysany: 25 Mar 2007, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje się, że autor pytał o opinie na temat tych co pobierają kasę a nie tych, którzy dają! Reggie dlaczego próbujesz odwrócić uwagę od tych co pobierają a skupić na tych co dają? masz w tym jakiś interes?
Powrt do gry
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 25 Mar 2007, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkudlarek.Krzysztof napisa:
Reggie dlaczego próbujesz odwrócić uwagę od tych co pobierają a skupić na tych co dają? masz w tym jakiś interes?

Chlopie, Ty masz obsesje, to juz druga osoba tu sie wypowiadajaca, ktorej cos obrzydliwie insynuujesz Confused.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Szkudlarek.Krzysztof
Go
PostWysany: 25 Mar 2007, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth czy Ty mi obrzydliwie coś insynuujesz? Confused
Powrt do gry
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 25 Mar 2007, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkudlarek.Krzysztof napisa:
Ireth czy Ty mi obrzydliwie coś insynuujesz? Confused

Sprawdz sobie znaczenie slowa "insynuowac". Wtedy zauwazysz, ze ja pisze wprost.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Szkudlarek.Krzysztof
Go
PostWysany: 25 Mar 2007, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth napisa:
Szkudlarek.Krzysztof napisa:
Ireth czy Ty mi obrzydliwie coś insynuujesz? Confused

Sprawdz sobie znaczenie slowa "insynuowac". Wtedy zauwazysz, ze ja pisze wprost.


Muszę Cię zmartwić, ale mało mnie to interesuje
Powrt do gry
Ireth
Alpha Team
Doczy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Skd: Dania
PostWysany: 25 Mar 2007, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkudlarek.Krzysztof napisa:
Muszę Cię zmartwic

lol Spoko, nic takiego nie ma miejsca...
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 25 Mar 2007, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Państwo szanowne powróci do tematu albo zaprzestanie pisania nie wnoszących nic postów, ok?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 25 Mar 2007, 19:40    Temat postu: Pośrednictwo pracy Odpowiedz z cytatem

Andrzej Kaminski napisa:
nie ma wystarczających dowodów?
No więc ten pan polak zdziera z Polaków po tysiąc euro za niby załatwienie pracy, która i tak każdy by dostał i bez jego pomocy.
Szkoda, że nie zauważyłeś, że podobny temat już był. Sam więc naruszasz tutejsze prawo, dublując istniejący temat.
W związku z powyższym jaką karę dla siebie proponujesz?

Gdybyś znalazł ten poprzedni wątek to znalazłbyś moje wypowiedzi, które pasują również do twoich niezbyt mądrych zarzutów.
Pisałem tam m.in., że żyjemy w kapitalizmie i mamy wolny handel. Oznacza, to że każdy może świadczyć dowolne usługi, a jeśli ktoś tych usług potrzebuje, to płaci ile chce. By przeprowadzić transakcję potrzebna jest zgoda obu stron.

Jeżeli twierdzisz, że ten człowiek jest oszustem to Ty również nim jesteś, bo pracując na Islandii za ponad 6000 zł miesięcznie zarabiasz dużo więcej niż Polacy w Polsce (min. 1000 zł miesięcznie). Tak więc jesteś takim samym "draniem" i "naciągaczem" dlatego powinno Cię ruszyć sumienie i powinieneś nadpłatę (minus większe koszty utrzymania na Islandii) zwrócić pracodawcy!!!!
A potem jeszcze zapisz się do partii komunistycznej, która chce by wszyscy byli równi i zarabiali tyle samo.

Niestety na razi żyjemy w kapitalizmie, gdzie każdy ma prawo sprzedać swój towar lub usługę za dowolną cenę. Mało tego, każdy może za dowolną usługę i towar zapłacić tę cenę i jedyne na co może się skarżyć to na złą jakość usługi lub towaru.
Ja na ten przykład oferuję poklepanie po placach za jedyne 100000 EUR. I jeśli ktoś ma tyle pieniędzy i ceni sobie takie poklepanie, to może zapłacić i otrzyma właśnie taką usługę. Ponieważ mamy wolny rynek, więc cena jest oczywiście negocjowalna.

Nazywanie tego pośrednika naciągaczem jest naruszeniem jego dóbr osobistych i podlega oskarżeniu z powództwa cywilnego.
Znalezienie pracy, przetłumaczenie dokumentów, załatwienie różnych spraw z tym związanych - to są jednak rzeczy, których czasem nie jest w stanie zarobić człowiek z Polski. Płacąc 1000 EUR ma pewność, że dostanie robotę i nie musi w tym celu studiować dokumentów, tłumaczyć czegoś na islandzki lub angielski itp. Kupuje więc spokój ducha i sam nie musi pracować, kontaktować się po angielsku z islandzkimi pracodawcami...
Za lenistwo trzeba PŁACIĆ!

Chleb w Polsce kosztuje ok. 2 zł; produkty potrzebne do jego wytworzenia kosztują pewnie ok. 20 gr. Czy to oznacza, że piekarze i sklepikarze nas oszukują? Naciągają? Każdy przecież może sobie upiec chleb w domu samemu i zaoszczędzi SPORO!

Jeżeli uważasz stawkę 1000 EUR za zbyt dużą, to otwórz konkurencyjną firmą i świadcz takie usługi za 100 EUR albo za 100 zł...

A jeżeli żal Ci idiotów, którzy kupują tani towar za wysoką cenę, to walcz o to, by nie wszystkim obywatelom przyznawać prawo do dorosłości, gdy skończą 18 lat. Może niektórzy są na tyle idiotami, że trzeba ich chronić nawet wbrew ich woli?
Natomiast biznesmen ma prawo żądać dowolnej ceny za swój towar i to nie ulega wątpliwości w krajach swobód obywatelskich.

Cytat:
Poza tym nie odprowadza podatku od uzyskanej kwoty, a to chyba nie jest zgodne z prawem co? To skoro już podałem wystarczające dowody na nieprawość tego POLAKA, to mogę napisać że to pan Michał ... jakiś tam.
Po pierwsze używasz słowa CHYBA, a więc nie wiesz, czy podatki płaci czy nie!
Po drugie nie rozmawiamy tu o oszustwach podatkowych tylko o legalnej dobrej działalności usługowej, z której chcą skorzystać jacyś ludzie, którzy sami nie umieją lub boją się szukać pracy w obcym kraju.

Niepłacenie podatków jest przestępstwem/wykroczeniem wobec całego społeczeństwa (chyba, że jest uzasadnione zdrowym rozsądkiem), więc zgłoś swoje podejrzenia do odpowiedniego urzędu na Islandii i tenże urząd sprawdzi, czy ten człowiek nie okrada całego społeczeństwa
poprzez niepłacenie podatków.
O tym z resztą również pisałem i szkoda, że muszę się powtarzać...



Cytat:
Niech ludzie wiedzą! Żeby nie paśc ofiarą pana, zdzierającego kasę od ludzi, którzy przyjechali by zarobić na rodzinę i chleb.
I tu masz rację tylko w jednej kwestii: warto ludzi nauczać, by mogli zaoszczędzić. Dzięki Forum ludzie inteligentni mogą znaleźć informacje, które pozwolą im zaoszczędzić na usługach pośrednictwa.
Ale jeśli komuś nie chce się czytać Forum (tak jak Tobie), to woli zapłacić 1000 EUR i mieć święty spokój. A święty spokój to też dobro samo w sobie.
I raz jeszcze ostrzegam Cię, byś nie nazywał tego człowieka "zdzierający kasę". On nie zdziera. Wielu Polaków pewnie nawet się cieszy, że jest ktoś taki, kto świadczy takie usługi. Bo jak ktoś pomaga za darmo, to trudno od niego wymagać rzetelności i dobrej obsługi. A właśnie dzięki normalnej kapitalistycznej formie wymiany dóbr, poprzez zapłatę możemy kontrolować naszego dostawcę. Gdy robi coś nie tak, to po prostu płacimy mu mniej...

Jeżeli ten pośrednik płaci normalnie wszelkie podatki od swej działalności, to chętnie zaoferuję mu 50% zniżki na reklamę na ICELAND.PL
Bo ludzie bardzo potrzebują takich usług i dzięki reklamie obie strony będą zadowolone. Warunkiem jest tylko legalne prowadzenie tego biznesu ku pożytkowi wszystkich.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Andrzej Kaminski

Doczy: 25 Lut 2007
Posty: 17
PostWysany: 25 Mar 2007, 21:45    Temat postu: Re: Pośrednictwo pracy Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Szkoda, że nie zauważyłeś, że podobny temat już był. Sam więc naruszasz tutejsze prawo, dublując istniejący temat.


Ja nie zaglądam tu często, a wręcz sporadycznie, ponieważ tematyka tego forum nie jest dla mnie ciekawa. Ot tak zamieściłem posta raz czy dwa i na tym się skończy. Poza tym jak miałem zauważyć? Opcja "szukaj" nic nie znajduje, lub po prostu jakieś głupoty nie na temat.


Cytat:
W związku z powyższym jaką karę dla siebie proponujesz?

Zaskarż mnie do Wspólnotowego Sądu Patentowego dla krasnoludków

Cytat:
Jeżeli twierdzisz, że ten człowiek jest oszustem to Ty również nim jesteś, bo pracując na Islandii za ponad 6000 zł miesięcznie


Proszę mi podać cytat, z którego wynika że pracuję na Islandii?

Cytat:
Po pierwsze używasz słowa CHYBA, a więc nie wiesz, czy podatki płaci czy nie!

ja wiem czy on płaci czy nie, a napisałem "chyba" żebyś nie sadził się ze swoimi paragrafami i regulaminem, którego nikt nie czyta "chyba"

Cytat:
więc zgłoś swoje podejrzenia do odpowiedniego urzędu na Islandii i tenże urząd sprawdzi, czy ten człowiek nie okrada całego społeczeństwa


To nie należy do zakresu moich obowiązków, więc dlaczego miałbym zawracać sobie głowę?


Cytat:
Jeżeli ten pośrednik płaci normalnie wszelkie podatki od swej działalności, to chętnie zaoferuję mu 50% zniżki na reklamę na ICELAND.PL

Wynika z tego, że nie będziesz mógł zaoferować mu tej znizki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 25 Mar 2007, 22:05    Temat postu: Re: Pośrednictwo pracy Odpowiedz z cytatem

Andrzej Kaminski napisa:
Ja nie zaglądam tu często, a wręcz sporadycznie, ponieważ tematyka tego forum nie jest dla mnie ciekawa. Ot tak zamieściłem posta raz czy dwa i na tym się skończy.
Rozumiem więc, że twój post miał przyczynę finansową? Prowadzisz działalność konkurencyjną i chciałeś tym postem zniechęcić wszystkich do konkurencji? Smile


Cytat:
Poza tym jak miałem zauważyć? Opcja "szukaj" nic nie znajduje, lub po prostu jakieś głupoty nie na temat.
Być może czasami opcja SZUKAJ ma awarie, ale zwykle znajduje to co trzeba o ile wpisze się odpowiednie hasła. Ja wpisałem "prowizj*" i znalazłem to: http://forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=2206&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=prowizj%2A


Cytat:
Zaskarż mnie do Wspólnotowego Sądu Patentowego dla krasnoludków
Rozumiem, że podobną karę zastosowałbyś wobec osoby, która świadczy usługi pośrednictwa pracy?


Cytat:
Cytat:
Jeżeli twierdzisz, że ten człowiek jest oszustem to Ty również nim jesteś, bo pracując na Islandii za ponad 6000 zł miesięcznie
Proszę mi podać cytat, z którego wynika że pracuję na Islandii?
Nie ma takiego cytatu. Nie mam też takiej informacji. Ale gdziekolwiek pracujesz za stawkę większą od minimum socjalnego w Polsce, to jesteś "zdzierającym kasę oszustem"... Przynajmniej według twoich standardów.


Cytat:
ja wiem czy on płaci czy nie, a napisałem "chyba" żebyś nie sadził się ze swoimi paragrafami i regulaminem, którego nikt nie czyta "chyba"
No to cóż. W takim razie jesteś przestępcą i jednostką aspołeczną, gdyż pozwalasz by przestępca nie była karany za swój występek przeciw społeczeństwu.

Cytat:
Odżajer Egzegeta napisa:
więc zgłoś swoje podejrzenia do odpowiedniego urzędu na Islandii i tenże urząd sprawdzi, czy ten człowiek nie okrada całego społeczeństwa
To nie należy do zakresu moich obowiązków, więc dlaczego miałbym zawracać sobie głowę?
A dlaczego piszesz na Forum, skoro to nie twój obowiązek, by przeszkadzać jakiemuś Polakowi zarabiać kasę?
Wydawało mi się, że chcesz dobra innych ludzi, informując ich, że mogą taniej uzyskać pracę na Islandii. Informując urząd skarbowy o swych podejrzeniach również działasz dla dobra ludzi, więc jaka jest różnica?
Chyba, że jednak działasz dla dobra wyłącznie swojego, chcąc wykurzyć konkurencję? Very Happy
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Andrzej Kaminski

Doczy: 25 Lut 2007
Posty: 17
PostWysany: 26 Mar 2007, 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A świstak siedzi i zawija w te sreberka.
I co, chcesz być fajny?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Andrzej Kaminski

Doczy: 25 Lut 2007
Posty: 17
PostWysany: 26 Mar 2007, 2:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rozumiem więc, że twój post miał przyczynę finansową? Prowadzisz działalność konkurencyjną i chciałeś tym postem zniechęcić wszystkich do konkurencji?

Rozgryzłeś mnie mistrzowsko. Prowadzę konkurencyjny interes, tyle tylko że odprowadzam od tego podatki. I w przeciwieństwie do tamtego pana, postępuję zgodnie z prawem.



Cytat:
Być może czasami opcja SZUKAJ ma awarie, ale zwykle znajduje to co trzeba o ile wpisze się odpowiednie hasła. Ja wpisałem "prowizj*" i znalazłem to:

"Zwykle" ? czyli dopuszczasz sytuacje, że czasem nie wyszukuje tego co trzeba
Nie każdemu musi przyjść do głowy akurat słowo "prowizja", a nikt nie będzie bawił się we wpisywanie wszystkich synonimów danego słowa


Cytat:
Rozumiem, że podobną karę zastosowałbyś wobec osoby, która świadczy usługi pośrednictwa pracy?

Od kiedy pośrednictwo pracy jest karalne? Karalne jest robienie tego nie zgodnie z prawem. A na marginesie, TAK taką właśnie karę bym zastosował

Cytat:
Nie ma takiego cytatu. Nie mam też takiej informacji

Czyli wprowadzasz wszystkich w błąd? celowo czy poprzez nieuwagę?

Cytat:
Ale gdziekolwiek pracujesz za stawkę większą od minimum socjalnego w Polsce, to jesteś "zdzierającym kasę oszustem


Jak sam stwierdziłeś :
Cytat:
Niestety na razi żyjemy w kapitalizmie, gdzie każdy ma prawo sprzedać swój towar lub usługę za dowolną cenę

To zdecyduj się czy żyjemy w kapitaliźmie czy socjaliźmie!
A swoją drogą, to jeśli zarabiam więcej od minimum socjalnego i odprowadzam należne podatki, to nie wydaje mi się abym był oszustem

Cytat:
Nazywanie tego pośrednika naciągaczem jest naruszeniem jego dóbr osobistych i podlega oskarżeniu z powództwa cywilnego.

Więc czekam na jego oskarżenia

Cytat:
Płacąc 1000 EUR ma pewność, że dostanie robotę i nie musi w tym celu studiować dokumentów

Jaką pewność? Iluprocentową?

Cytat:

Chleb w Polsce kosztuje ok. 2 zł; produkty potrzebne do jego wytworzenia kosztują pewnie ok. 20 gr. Czy to oznacza, że piekarze i sklepikarze nas oszukują? Naciągają?

Płacą za swoją działalność podatki i opłaty więc gdzie tu oszustwo? Jeśli chleb ci nie posmakuje, to możesz zwrócić się z reklamacją do odpowiednich instytucji. Jeśli pan michał ehf. cię oszuka, to do kogo się zwrócisz?

Cytat:
... jesteś przestępcą i jednostką aspołeczną, gdyż pozwalasz by przestępca nie była karany za swój występek przeciw społeczeństwu.

Tak jak i Ty zresztą też pozwalasz by ten pan nie był karany za swój występek przeciw społeczeństwu. Poza tym ponosisz częściową odpowiedzialność za zbrodnie w Somalii, ponieważ nie podjąłeś żadnych działań zapobiegawczych

Cytat:
Chyba, że jednak działasz dla dobra wyłącznie swojego, chcąc wykurzyć konkurencję?

Tak! Wynika to z tekstu w pierwszym poście....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
narsiltm

Doczy: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skd: Skądinąd.
PostWysany: 27 Mar 2007, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chciałbym dowiedzieć się jakie macie zdanie o naszych rodakach, którzy w zamian za pomoc w "załatwieniu" pracy pobierają 1000euro. ?
Ponieważ mój znajomy w ten sposób dotarł na budowę w Akranes. Pewien Polak przez duże P który mu pomógł zainkasował tysiąc euro.
Nie ładnie panie Michale z akraneskiej budowy!
Podobno nawet Cyganie sobie pomagają, a Polak to zawsze próbuje "wydymać" Polaka
Troche nie nadazam, jesli naprawde jestes jakims posrednikiem to znaczy, ze tez "dymasz" rodakow? Ladnie,ladnie Very Happy



Cytat:
Ponieważ mój znajomy w ten sposób dotarł na budowę w Akranes. Pewien Polak przez duże P który mu pomógł zainkasował tysiąc euro.

Fakt, ze zalatwil prace Twojemu znajomkowi, daje nam podstawy by traktowac go jako uczciwego goscia... Uwazaj bo Twoja antyreklama zacznie przynosic skutki odwrotne do zamierzonych Smile
_________________
Wczoraj(04.08.07), w godzinach wieczornych, para znanych bandziorów,
niejaki Samo Zycie i jego dziwka Głębsza Refleksja, po prostu - zabili mnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 27 Mar 2007, 23:41    Temat postu: Umiejętność czytania ze zrozumieniem Odpowiedz z cytatem

Andrzej Kaminski napisa:
"Zwykle" ? czyli dopuszczasz sytuacje, że czasem nie wyszukuje tego co trzeba
Nie każdemu musi przyjść do głowy akurat słowo "prowizja", a nikt nie będzie bawił się we wpisywanie wszystkich synonimów danego słowa
Czy Ty nie jesteś jakimś nastolatkiem? Przecież twoja wypowiedź jest na poziomie dziecka. Obowiązuje zasada, że nieznajomość prawa szkodzi i nikogo nie obchodzi, że akurat remontują bibliotekę miejską i nie mogłeś poczytać Dziennika Ustaw....
To jest twój OBOWIĄZEK by znaleźć istniejący już wątek. A jeśli Ci się nie chce, to admin odpłatnie może Ci pomóc.
Możesz też wpłacić datek na modernizację Forum, wtedy łatwiej będzie korzystać z funkcji SZUKAJ.


Cytat:
Od kiedy pośrednictwo pracy jest karalne? Karalne jest robienie tego nie zgodnie z prawem. A na marginesie, TAK taką właśnie karę bym zastosował
To zastosuj ją najpierw dla siebie - w ten sposób dasz przykład jak się kara "haniebny" proceder pośrednictwa pracy.

Cytat:
Cytat:
Ale gdziekolwiek pracujesz za stawkę większą od minimum socjalnego w Polsce, to jesteś "zdzierającym kasę oszustem


Jak sam stwierdziłeś : "Niestety na razi żyjemy w kapitalizmie, gdzie każdy ma prawo sprzedać swój towar lub usługę za dowolną cenę".
To zdecyduj się czy żyjemy w kapitaliźmie czy socjaliźmie!

Widzę, że krucho u Ciebie z inteligencją. Przecież moja wypowiedź to było ironiczne naśladownictwo twoich wypowiedzi, w których ganiłeś głównie sam fakt załatwiania komuś pracy za 1000 EUR. Nad sprawą niepłacenia podatków jakoś tak przemykałeś bez większego echa. Stąd twoja wypowiedź brzmiała jak mowa komunisty. A skoro mogłem podejrzewać, że jesteś komunistą to namawiałem Cię byś zgodnie z duchem komunizmu zwrócił nadmiar wypłaty pracodawcy Very Happy


Cytat:
Płacą za swoją działalność podatki i opłaty więc gdzie tu oszustwo?
Hmmm krucho u Ciebie ze zrozumieniem co piszę. Znów nie zrozumiałeś przykładu.



Cytat:
Jeśli chleb ci nie posmakuje, to możesz zwrócić się z reklamacją do odpowiednich instytucji. Jeśli pan michał ehf. cię oszuka, to do kogo się zwrócisz?
Ktokolwiek Cię oszuka to możesz pójść na policję lub do sądu, więc po co te jęki?


Cytat:
Tak jak i Ty zresztą też pozwalasz by ten pan nie był karany za swój występek przeciw społeczeństwu.
Ale ja nie mam dowodów, a Ty ponoć masz...

Cytat:
Poza tym ponosisz częściową odpowiedzialność za zbrodnie w Somalii, ponieważ nie podjąłeś żadnych działań zapobiegawczych
A skąd wiesz? Właśnie, że podjąłem.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Andrzej Kaminski

Doczy: 25 Lut 2007
Posty: 17
PostWysany: 28 Mar 2007, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że potrzebowałeś kilka dni na to żeby odpisać. Pewnie układałeś odpowiedź w brudnopisie i kilka razy zmieniałeś treść ciesząc się jak małe dziecko
Cytat:
Przecież twoja wypowiedź jest na poziomie dziecka.

Cóż zrobić kiedy jestem dzieckiem?! Czy mam to traktować jako komplement?
Przecież, to Ty jako pierwszy w tym poście zacząłeś pisać nie na temat, rozdziobywać mój tekst na małe kawałeczki i rzucać swoje zagmatwane filozoficznie odpowiedzi do wyrwanych z kontekstu zdań.
Przykładów na to nie będę tu podawał, bo przecież nie mam nicka Odżajer Egzegeta
Nie potrafisz sensownie wypowiedzieć się na problematykę tematu?
Cytat:
krucho u Ciebie ze zrozumieniem

Cytat:
krucho u Ciebie z inteligencją

Jak zauważyłeś albo i nie, ten temat nie jest o kruchości mojej inteligencji.
a na marginesie, kruchy to może być wafelek
Zgodnie z Twoim tokiem rozumowania, powinieneś teraz zacytować fragment, w którym ja używam słowa "kruchy".
Cytat:
Możesz też wpłacić datek na modernizację Forum, wtedy łatwiej będzie korzystać z funkcji SZUKAJ

Pokaż mi, że warto! Powiedz dlaczego uważasz, że czytając twoje teksty powinienem dojść do wniosku, że coś zapłacę?
Cytat:
Poza tym ponosisz częściową odpowiedzialność za zbrodnie w Somalii, ponieważ nie podjąłeś żadnych działań zapobiegawczych
A skąd wiesz? Właśnie, że podjąłem.

Najwidoczniej niewystarczające skoro doszło do ludobójstw.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 28 Mar 2007, 5:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poziom dyskusji na tym forum ostatnio często mnie osłabia.
Proponuję zasadę: albo do rzeczy albo do widzenia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 28 Mar 2007, 14:49    Temat postu: Sens Odpowiedz z cytatem

Andrzej Kaminski napisa:
Nie potrafisz sensownie wypowiedzieć się na problematykę tematu?
Przykro mi, ale wypowiadasz się bez sensu, gdyż to właśnie twoje wypowiedzi naruszają nasz regulamin (obrażasz i atakujesz ludzi bez przedstawienia dowodów ich winy).

Zwrócenie Ci uwagi przyjmujesz arogancko i ironicznie wywyższając się w ten sposób. Wydaje Ci się, że przez to ludzie nabiorą szacunku do tego co piszesz.
Ja Cię tylko informuję, że takie zachowanie jest karane banicją.

Pisz normalnie i dyskutuj z użyciem argumentów i przykładów.
Ja często się mogę mylić i nie jestem alfą i omegą, ale staram się, by moje wypowiedzi były rzetelne i logiczne. Nie musi mi to zawsze w 100% wychodzić, ale od tego jest dyskusja, by grzecznie kogoś skrytykować.

Jeżeli Ty zachowujesz się niegrzecznie i dziwnie, to doprowadzasz do tego, że któryś admin Cię wreszcie zbanuje.
A przecież może jest w Tobie wystarczająco dużo inteligencji, by odrzucić szczeniacką butę i pisać normalnie bez zaczepiania innych.

Cytat:
Pokaż mi, że warto! Powiedz dlaczego uważasz, że czytając twoje teksty powinienem dojść do wniosku, że coś zapłacę?
Pokazałem Ci, że warto. Po pierwsze dlatego, że wreszcie będziesz mógł korzystać z lepszej funkcji SZUKAJ, a po drugie dlatego, że admin będzie mógł przenieść twój post do już istniejącego wątku.
Ja nie napisałem, iż uważam, że czytając moje posty masz dojść do jakichkolwiek wniosków co do wpłaty, szczególnie, że zamiast rozumem posługujesz się nerwami, które są złym doradcą.
Ochłoń i skorzystaj z rozumu, bo mam przeczucie, że jesteś łebski facet, tylko złość i zemsta zaślepia Cię w tej chwili.
Pozdrawiam i życzę spokoju ducha.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
reggie

Doczy: 31 Mar 2006
Posty: 37
Skd: kraków
PostWysany: 28 Mar 2007, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może dokończycie tą kłótnie na privie?Very Happy

Bo teraz to juz nie jest dyskusja o załatwianiu pracy za pieniądze, które według mnie nie jest niczym dziwnym i będzie istaniało dopoki znajdą się osoby ktore beda chcialy za takie zalatwienie pracy zaplacic. I jesli jest im z tym dobrze to nic na to nie poradzimy. Mozemy tylko ubolewac nad ich glupotą....

Sam Odzajer wiele razy pisales zeby personalne klotnie zalatwiac na privie, am I right?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 28 Mar 2007, 17:57    Temat postu: Racja stanu Odpowiedz z cytatem

reggie napisa:
Sam Odzajer wiele razy pisales zeby personalne klotnie zalatwiac na privie, am I right?
Yes, you're right Smile
Problem w tym, że jako admin, zawsze piszę publicznie by pouczyć wszystkich nie tylko jednego winowajcę. Natomiast już konkretne sprawy załatwiam na priva Smile
Ty również piszesz publicznie a nie na priva Very Happy
Zakończmy więc już tu rozmowy o rozmowach o kłótni Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
narsiltm

Doczy: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skd: Skądinąd.
PostWysany: 28 Mar 2007, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem, ze za znajomosci zazwyczaj trzeba placic- tak samo jak za wiedze czy umiejetnosci. Czy hydraulik tez wykozystuje polakow, kazac placic za swoje uslugi?
_________________
Wczoraj(04.08.07), w godzinach wieczornych, para znanych bandziorów,
niejaki Samo Zycie i jego dziwka Głębsza Refleksja, po prostu - zabili mnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron