reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Ugoda dotyczaca przyszlosci Islandii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 25 Mar 2007, 13:45    Temat postu: Ugoda dotyczaca przyszlosci Islandii Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na strone http://framtidarlandid.is/sattmali
Mozna sie podpisac pod ugoda dotyczaca przyszlosci na naszej wyspie.Podpisala sie mi.n byla pani prezydent.
W punkcie pierwszym czytamy ,ze Islandczycy chca zyc w kraju roznorodnym i tetniacym zyciem wktorym kazda jednostka z jej inwencja i kreatywnoscia ma rozkwitac (wykorzystujac swe talenty) dla samej siebie i spoleczenstwa.
W punkcie drugim jest napisane ze wykazemy sie szacunkiem dla przyszlych pokolen wprowadzajac do islandzkiego prawa odpowiednie dokumenty ,ktore beda swoistym planem gospodarowania naturalnymi zasobami,zanim zostana podjete decyzje o budowie kolejnych hut i elektrowni.
w punkcie 3 Islandia zobowiazuje sie do respektowania miedzynarodowych umow dotyczacych zrzutu gazow cieplarnianych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 25 Mar 2007, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako ciekawostke podam ze aby zapewnic odpowiednia ilosc energii elektr dla 2 nowych hut(Helguvik i Husavik) oraz powiekszajacej sie huty(prawdopodobnie) straumsvik potrzeba 3 razy tyle energii ile teraz produkuje Karahnjuk.To jakiej chcemy Islandii???Szarej-aluminiowej czy zielonej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szkudlarek.Krzysztof
Gość
PostWysłany: 25 Mar 2007, 14:02    Temat postu: Re: Ugoda dotyczaca przyszlosci Islandii Odpowiedz z cytatem

karuta napisał:

Mozna sie podpisac pod ugoda dotyczaca przyszlosci na naszej wyspie.


Naszej tzn. czyjej?
Powrót do góry
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 25 Mar 2007, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza-dla tych ktorzy traktuja ja jako swoje przyszlosciowe miejsce zamieszkania.Jak dla mnie Islandia jest juz moja dlatego ze przezylam tu ponad 1/3 mojego zycia.Jesli piszesz z Torunia ,to pewnie Islandia nie jest twoja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 25 Mar 2007, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zamierzam dożyć emerytury na Islandii. Dlatego jak mówi o Islandii to mówie "u nas".
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Old Star

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Down Town czyli z Miasta DaunĂłw
PostWysłany: 25 Mar 2007, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karuta napisał:
Nasza-dla tych ktorzy traktuja ja jako swoje przyszlosciowe miejsce zamieszkania.Jak dla mnie Islandia jest juz moja dlatego ze przezylam tu ponad 1/3 mojego zycia.Jesli piszesz z Torunia ,to pewnie Islandia nie jest twoja.


Zielona to jest chyba Irlandia?

Coś Ci się pomyliło Smile

MoĹźe czas na urlop?

OS



Komentarz admina: Ponieważ, twoje posty są jakoś dziwnie agresywne, więc uważaj, bo nastepnym razem dostaniesz juz oficjalne ostrzeżenie!
Off-topikujesz tutaj zupełnie bez sensu. Chciazby dlatego, że Islandia latem jest bardzo zielona w wielu miejscach.
Jesli jesteś inteligentny, to użyj swego rozumu, by pomagać, a nie denerwować innych. W przeciwnym wypadku czeka Cię banicja z tego Forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
narsiltm

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skąd: Skądinąd.
PostWysłany: 26 Mar 2007, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szarej-aluminiowej czy zielonej?



Ja chce w koncu zielona zobaczyc... bo jak narazie wszystko biale lub ulepione z blota, zgnilej trawy i kamieni Sad
_________________
Wczoraj(04.08.07), w godzinach wieczornych, para znanych bandziorĂłw,
niejaki Samo Zycie i jego dziwka Głębsza Refleksja, po prostu - zabili mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wredna_mimi

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 262
Skąd: Ełk
PostWysłany: 3 Cze 2007, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narsiltm napisał:
Cytat:
Szarej-aluminiowej czy zielonej?



Ja chce w koncu zielona zobaczyc... bo jak narazie wszystko biale lub ulepione z blota, zgnilej trawy i kamieni Sad


Narsiltm Smile doczekales sie zielonej Islandi , jest czerwiec i mozna dopiero powiedziec ze jest zielono Smile wiec jest dobry czas do zwiedzenia tej fajnej krainy.Ale trzeba się spieszyc bo za 4 miechy znów zgnilizna i błoto zapanuje na Islandii, a w dzień noc. I tak do następnego czerwca !!!!
pozdro
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
narsiltm

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 186
Skąd: Skądinąd.
PostWysłany: 4 Cze 2007, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimi teraz jest super ale jak na zlosc samochod mi rozbili! Niedlugo bede mial nowy to napewno sporo pozwiedzam:) Jeszcze temperatura moglaby skoczyc do 20 stopni i troszke lasow urosnac do okola... a i motyle mogly by zaczac latac, chociaz szybko by je pewnie zwialo.
_________________
Wczoraj(04.08.07), w godzinach wieczornych, para znanych bandziorĂłw,
niejaki Samo Zycie i jego dziwka Głębsza Refleksja, po prostu - zabili mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron