reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

naprawa samochodu akureyri

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 9 Maj 2007, 23:28    Temat postu: naprawa samochodu akureyri Odpowiedz z cytatem

Hi

Czy ktos wie gdzie mozna wjechac samochodem na jakis kanal albo jest takie miejsce gdzie mozna wjechac tak aby moc wejsc pod samochod w celu wymiany pewnej pierdólki ktora powoduje ze Nasz samochod duzo pali, chodzi o sonde lambda.Zamowilismy juz ja w polsce i myslimy aby ja wymienic samodzielnie bez mechanikow ktorzy z pewnoscia sa tutaj drodzy.
Niestety do tego manewru trzeba wejsc pod samochod, tylko pytanie GDZIE?
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
icelander
Go
PostWysany: 25 Maj 2007, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm nie wiem czy to jeszcze akutalne, ale szukaliście w porcie?

Hmm...
Powrt do gry
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 25 Maj 2007, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heja


poradzilismy Sobie już Smile

pozdro
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Adampio

Doczy: 15 Maj 2007
Posty: 12
Skd: DC
PostWysany: 27 Maj 2007, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wredna_mimi napisa:
poradzilismy Sobie już

A mozesz napisac jak? Sa jakies publiczne najazdy/kanaly?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 27 Maj 2007, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poradzilismy sobie w ten sposób ,ze znalezlismy takie miejsce (murek/chodnik/ betonowy) ktory trzyma poziom, ale grunt wrecz przeciwnie, schodzi w dół.
Wtedy jedna strona samochodu, kolami wjechalismy na ten murek/chodnik co trzyma poziom tak, ze róznica poziomów pozwolila wczolgac się pod samochod.







lol
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Adampio

Doczy: 15 Maj 2007
Posty: 12
Skd: DC
PostWysany: 29 Maj 2007, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takm razie uogolnie pytanie, choc Wasz problem i rozwiazanie sugeruje odpowiedz negtywna.
Czy na Islandii daje sie znalezc publicznie dostepne najazdy?
Chodzi mi o takie "cos" co bylo za komuny na parkingach przy glownych szosach w Polsce (oraz na niektorych stacjach benzynowych i osiedlowych parkingach). Niestety Wraz ze wzrostem niezawodnosci samochodw w Polsce takie najazdy prawie juz wymarly.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 31 Maj 2007, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adampio napisa:
W takm razie uogolnie pytanie, choc Wasz problem i rozwiazanie sugeruje odpowiedz negtywna.
Czy na Islandii daje sie znalezc publicznie dostepne najazdy?
Chodzi mi o takie "cos" co bylo za komuny na parkingach przy glownych szosach w Polsce (oraz na niektorych stacjach benzynowych i osiedlowych parkingach). Niestety Wraz ze wzrostem niezawodnosci samochodw w Polsce takie najazdy prawie juz wymarly.


jesli to do mnie to, niwim czy tu są najazdy takie jak w Polsce ,o ktorych piszesz.Nie widziałam.
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 6 Cze 2007, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w akureyri to wiocha,W serwisie opla nie maja komputera zeby podlaczyc opla calibre i zdiagnozowac usterke.
Trzeba jechac 400km do stolicy

a najsmieszniejsze bylo to ze mistrz mechanikow po podniesieniu maski pytal sie jaka ma pojemnosc silnik.
Albo udawal debila albo byl najwiekszym debilem jakiego widzialam.

smiac sie czy plakac?
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 6 Cze 2007, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wredna_mimi napisa:
Ale w akureyri to wiocha,W serwisie opla nie maja komputera zeby podlaczyc opla calibre i zdiagnozowac usterke.
Trzeba jechac 400km do stolicy
Może to jakiś bardzo stary model, a Islandczycy to uwielbiają najnowsze modele Smile


Cytat:
a najsmieszniejsze bylo to ze mistrz mechanikow po podniesieniu maski pytal sie jaka ma pojemnosc silnik.
Mechaniiem nie jestem i się nie znam, ale wydaje mi się, że pojemności silnika nie widać po silniku (chyba, że na nim pisze). Jak odróżnić silnik o poj. 1800 od 2000 ml? Przecież ta różnica jest głęboko wewnątrz cylindrów, na zewnątrz silnik może być podobnej wielkości.
Ale ja się nie znam...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skd: Akranes
PostWysany: 6 Cze 2007, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się dziwić, opelek ma już napewno parę latek bo jeśli się nie mylę to ostatni wypust tego modelu był 97-r. a poza tym było chyba 6 lub siedem wersji silnika.
pozdr.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 6 Cze 2007, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
wredna_mimi napisa:
Ale w akureyri to wiocha,W serwisie opla nie maja komputera zeby podlaczyc opla calibre i zdiagnozowac usterke.
Trzeba jechac 400km do stolicy
Może to jakiś bardzo stary model, a Islandczycy to uwielbiają najnowsze modele Smile


Cytat:
a najsmieszniejsze bylo to ze mistrz mechanikow po podniesieniu maski pytal sie jaka ma pojemnosc silnik.
Mechaniiem nie jestem i się nie znam, ale wydaje mi się, że pojemności silnika nie widać po silniku (chyba, że na nim pisze). Jak odróżnić silnik o poj. 1800 od 2000 ml? Przecież ta różnica jest głęboko wewnątrz cylindrów, na zewnątrz silnik może być podobnej wielkości.
Ale ja się nie znam...



Uwazam, ze mistrz mechaniki pojazdów Opla , powinien wiedziec ze w calibrach poj. silnika zaczyna się od 2 litrów.
W Polsce nigdy nikt się nie pytal, każdy zwykły szary mechanior to wiedział i widzial z jakim motorem ma do czynienia.

Gdyby ten mechanik to wiedzial to po podniesieniu maski i zauwazeniu ze silnik jest z jednym walkiem rozrzadu, odrazu zorientowalby sie ze to zwykla dwu litrowka z osmioma zaworami.
Gdyby byly dwa walki rozrzadu, nie pisalabym pierwszego posta, bo możnaby mi było zarzucić czepialstwo.

Naprawde nie chce byc jakas zlosliwa czy cos w tym stylu, ale no nie rozumiem poprostu tego.
Chyba niewlasciwy czlowiek na tym stanowisku.

Jeśli mowa o silnikach z jednym walkiem rozrzadu to (mechanikiem nie jestem)widze roznice miedzy 1.8 a 2.0 roznica jest gabarytowa, nieduza ale jest, naprawde nie trzeba byc mechanikiem aby to zauwazyc.
Przeciez ten czlowiek,jesli nei widzial calibry w co wątpie bo jeżdzą tutaj te samochody, to nie raz widzial wectre I albo II 1,8 albo 2.0

Opel montowal do cali tylko 5 swoich wersji silnikowych, kazdy silnik bardzo charakterystyczny.Większość z nich montowana również w "ówczesnych" Oplach.


Po za tym tu na IS jest tez bardzo duzo leciwych aut, wiec nie rozumiem jak mozna nie miec komputera do diagnozy silników Opla sprzed 95 roku !!!!

co za wieś !!!!! musze jechac w jedną stronę 400km zeby sprawdzić pierdółkę bleeehhhhh....







Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Confused Confused Confused Shocked Sad Mad Crying or Very sad Exclamation Exclamation Exclamation Question
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
leszek16064
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 19 Lis 2005
Posty: 224
Skd: Akranes
PostWysany: 6 Cze 2007, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie w :
Auto ukazało się w seryjnej sprzedaży z sześcioma wersjami silnikowymi:

* 2.0l 8V (115 KM),
* 2.0l 16V (150 KM),
* 2.0l 16V ECO Tec (136 KM),
* 2.5l 24V V6 (170 KM),
* 2.5l 24V V6 ECO Tec (170 KM),
* 2.0l 16V 4x4 Turbo (204 KM),

oraz w dwóch wersjach rajdowych:

* V6 DTM Mod. 93-95 (400 KM),
* V6 DTM Mod. 95-96 (570 KM).

Sprawdziłem.
Wink
Pozdr.

Poza tym fajny samochodzik, kiedyś bardzo mi się podobał.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 6 Cze 2007, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://calibragroup.pl/?strona=modele

tu foty sseryjnie montowanych silników,

dla fachowca po "rzucie okiem" na motor, nie przyszlo by do glowy zadawac takiego pytania "jaka to pojemnośc"


zna ktos jakis inny warsztat gdzie mają pojecie o oplach?
nie musza miec TECH'a-1
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 7 Cze 2007, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc nawet pod uwagę mnożnik zasobności Islandczyków, to jednak Akureyri ma tylko 15 tys. mieszkańców. W Polsce małe miasteczka mają 30-50 tys. mieszkańców i często trudno tam o autoryzowany serwis jakiejś marki... Dlatego mimo wszystko nie dziwiłbym się takiej małej fachowości mechaników Smile

W Akureri nie ma aż tak dużo serwisów samochodowych, bo kiedyś zjeździłem miasto w ich poszukiwaniu Smile
Natomiast powiem, że w takim Wrocławiu też sobie spece nie radzą z wszystkimi problemami. Mimo, że akurat jest u nas ponoć najlepszy w kraju serwis Forda, to mieli problem z moją klimatyzacją. Kasę wzięli klima nie działała. Potem jeszcze sprawę przejęła firma specjalistyczna tylko od klimatyzacji i też nie umieli znaleźć usterki.
Do dziś nie mam niestety klimy, bo jedne co umieli zaproponować to wymiana całej instalacji... Oczywiście można to wiązać nie tylko z brakiem kompetencji ale również z brakiem uczciwości (sprzedaż całej instalacji to większy zysk niż wymiana jakiegoś kabelka lub przełącznika...).
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 15 Cze 2007, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Biorąc nawet pod uwagę mnożnik zasobności Islandczyków, to jednak Akureyri ma tylko 15 tys. mieszkańców. W Polsce małe miasteczka mają 30-50 tys. mieszkańców i często trudno tam o autoryzowany serwis jakiejś marki... Dlatego mimo wszystko nie dziwiłbym się takiej małej fachowości mechaników Smile

W Akureri nie ma aż tak dużo serwisów samochodowych, bo kiedyś zjeździłem miasto w ich poszukiwaniu Smile
Natomiast powiem, że w takim Wrocławiu też sobie spece nie radzą z wszystkimi problemami. Mimo, że akurat jest u nas ponoć najlepszy w kraju serwis Forda, to mieli problem z moją klimatyzacją. Kasę wzięli klima nie działała. Potem jeszcze sprawę przejęła firma specjalistyczna tylko od klimatyzacji i też nie umieli znaleźć usterki.
Do dziś nie mam niestety klimy, bo jedne co umieli zaproponować to wymiana całej instalacji... Oczywiście można to wiązać nie tylko z brakiem kompetencji ale również z brakiem uczciwości (sprzedaż całej instalacji to większy zysk niż wymiana jakiegoś kabelka lub przełącznika...).


jak mogli zrobic kogos w balona ? wziasc kase a klima dalej nie dziala hmmm?
ja bym sie nie dala!

a tak po za tym to napisz mi jaki samochod ktory rok i co sie dzieje z klima, bo "klima nie dziala" to zbyt ogólne, i nic nie mowi.
Moze bedę mogla Cie jakoś naprowadzic nawet przez neta co jest nie tak z Twoja klima

pozdro
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 15 Cze 2007, 18:01    Temat postu: Naprawa samochodu Odpowiedz z cytatem

Widzisz, jakby klima totalnie nie działała to bym nie zapłacił...
A z tą klimą to było tak, że wyłączała się nagle w czasie jazdy. Potem czasami mogła znów zadziałać. Wyglądało to na jakieś zwarcie...
Ale ponieważ nie zdarzało się ciągle, więc trudno było namierzyć.
W serwisie Forda potrafili tylko nabić instalację nowym gazem, ale to nie była ta usterka.
A że klima wysiadła znów po jakimś czasie, a przez telefon usłyszałem, że kasy nie zwrócą, chyba, że napiszę jakieś odwołanie-podanie-zażalenie, to się wkurzyłem. Jedyne co mi poradzili to dali adres na "fachowców" od klimy.
A ci fachowcy też się nie spisali, mimo, że kilka razy u nich byłem.
Jak zostawiłem wreszcie samochód na dłużej i niby już miało być naprawione (oczywiście zapłaciłem), to po jakimś czasie znów klima się zwiesiła niczym Windows 95 Smile
Najgorsze było to, że firma mieściła się 15 km od Wrocławia i po prostu nie miałem już nerwów pozbywać się samochodu na cały dzień...
Miałem do nich wpaść potem na reklamację, ale samochód był potrzebny, a czasu mało i się im upiekło... a ja się smażę w samochodzie Sad

A samochód to Ford Mondeo Kombi '98. Jedyna rada to sprzedać w cholerę' i kupić jakiś prawdziwy samochód Smile

Najgorsze w naprawianiu samochodu jest to, że trzeba pojechać do warsztatu i zostawić samochód. Gdybym dostał zastępczy, to pół biedy, ale takie auto zastępcze to dodatkowy koszt, więc wraca się zwykle taksówką i znów wyprawa na miasto.
Nie cierpię jeździć na miasto w sprawach tak przyziemnych jak naprawa samochodu. A ponieważ czuję, że zwykle mechanicy robią sobie jaja z ludzi, którzy nie znają się na rzeczy, więc trzeba zaciskać zęby i płacić.
A jak coś nie działa to rozkładają ręce... zero honoru i godności u dzisiejszych rzemieślników. Zależy im tylko na kasie od klientów, a nie na prestiżu i dobrej marce. A szkoda, bo pewnie mieliby jeszcze więcej pieniędzy.
Z opisu wynikało, że robili tylko czynności magiczne, czyli nie ustalili, gdzie jest awaria, a po prostu nasmarowali wszystko, przeczyścili styki, coś tam wyregulowali i modlili się, by klima działała.

Podobnie było ostatnio u jednego faceta, który naprawia wagi laboratoryjne. Zadzwonił, że waga jest do odebrania, cenę zawołał kosmiczną jak na polskie warunki, mimo, że z tego co mówił, to właściwie mało zrobił... Przyjechałem i gdy podłączyliśmy wagę do prądu to się okazało, że usterka wciąż ta sama... Waga po prostu czasem się załączała a czasem nie. Gdyby waga była chłodniejsza, to u gościa by się włączyła a potem u mnie znów by nie działała i szlag by mnie trafiał.
Na "szczęście" fuszerka wyszła jeszcze w warsztacie, więc facet nie wziął ani grosza. Odbił sobie za to na drugiej wadze, w której miał naprawić "tylko" zasilacz. Zapłaciłem tyle, że pewnie kupiłbym za to używaną wagę na Allegro; mam teraz chyba najdroższy zasilacz świata Smile
Oby tylko ta druga waga sobie podziałała dłużej...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mdarek21

Doczy: 13 Mar 2007
Posty: 38
Skd: Polska-Borgarnes
PostWysany: 17 Cze 2007, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że nie obrazicie się na mnie Odżajer Egzegeta i Wredna Mimi,ale wśród mechaników samochodowych jest takie powiedzenie dotyczące osobówek "ford g....o(nic) wort,fiat to jego brat,a jak masz hopla to kup sobie opla",ciężarówek "od DAF-a,Renaulta i Iveca uciekaj z daleka".A tak naprawdę to przeżyłem już swoje parę latek,miałem parę różnych autek,jestem z wykształcenia technikiem-mechanikiem samochodowym,przepracowałem parę latek w tym zawodzie i macie trochę racji,ale też nie do końca.Czasami to jest tak jak z chorobą i lekarzem,jak trafi to szybko nam ją wyleczy.Ale najgorsze jest to jak trzeba leczyć po kimś kto już w tym grzebał,naprawiał i wymieniał czasami nie mając "zielonego pojęcia",bo ktoś powiedział że może to lub to...?.Często jest tak,że do pewnych tematów bardziej jest przydatny elektronik niż mechanik.Elektronika stosowana przez producentów samochodów jest kiepskiej jakości,bo wynika to z oszczędności kosztów produkcji.Urządzenia diagnostyczne nie zawsze diagnozują właściwe uszkodzenie,bo jest nagromadzenie 2 lub 3 problemów.Często sami jesteśmy winni,gdyż nie robiliśmy przeglądów corocznych np.klimatyzacji.Nie jechaliśmy z problemem,gdy tylko on wystąpił,bo nie było czasu itp.,ale wtedy gdy problem zaczął być dotkliwy i po jakimś czasie jak stało to się uciążliwe i napiętrzyły się problemy.Sory,ale też znam to z własnego doświadczenia.Proszę tego nie przyjmować jako usprawiedliwienia tej grupy zawodowej,ale to jest tylko życie.Ja osobiście fordem mondeo zrobiłem około 300 tyś km i poprostu padł.Powiedziałem sobie,że nigdy więcej forda.Z kolej w mieści Wrednej Mimi w serwisie opla namówili mnie na opla z najnowszym wtedy silnikiem 2,0DTI i to okazało się koszmarem,po 3 letnim użytkowaniu tego(na gwarancji to chyba z 2 może 3 miesiące przestał w serwisie) musiałem go się pozbyć bo silnik zużywał oleju mało mniej niż paliwa.Problem zginęły z samochodami własnymi,bo poprostu kupiłem misia z 3.0TD motorem i jeżdżę w obecnej chwili dużo,dużo mniej.Pozdrawiam i życzę jak najmniej problemów z samochodami i mechanikami.
_________________
mdarek
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 17 Cze 2007, 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tam nie obrażam na krytykę aut Smile

Co do "misia" to czy chodzi Ci o Mitsubishi?
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
mdarek21

Doczy: 13 Mar 2007
Posty: 38
Skd: Polska-Borgarnes
PostWysany: 17 Cze 2007, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misio to mercedes i też jest powiedzenie"z przodu gwiazda,z tyłu gwiazda to ..... nie jazda".Chociaż mając forda to właśnie elektryka,zawieszenia(tu też poprawka na jakość polskich dróg) przyspożyły mi najwięcej kłopotów.Pozdrowionka Wink
_________________
mdarek
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
wredna_mimi

Doczy: 13 Pa 2006
Posty: 262
Skd: Ełk
PostWysany: 17 Cze 2007, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz opel ma przejechane ok 400.000km Cool i jeszcze z tyle powinien przejechać. Jak się o auto dba to kazden problem.
A Swoją ponadczasową linią i lekkim tuningiem nie pozostawia obojętnym nawet kolesi z lexusów, porsche, czy mustangów GT Smile

przynajmniej tu w akureyri Smile
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron