reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Jakie są zarobki (płaca) na Islandii?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slavek
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 26
PostWysłany: 18 Lis 2013, 2:33    Temat postu: MDLI MNIE Odpowiedz z cytatem

KOGO OBCHODZI ILE KTO ZARABIA ODPOWIADAM -TYLKO POLAKA
A TAK WOGÓLE TO ZAROBIĆ KOŁO MILIONA BRUTTO NA MYJNI TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI -----LUDZIE TROCHĘ LOGIKI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
garłoc

Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: Innri Njardvik
PostWysłany: 18 Lis 2013, 5:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slavek napisał:

A TAK WOGÓLE TO ZAROBIĆ KOŁO MILIONA BRUTTO NA MYJNI TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI -----LUDZIE TROCHĘ LOGIKI

acha,to nie możliwe,dobrze wiedzieć,powiem mężowi,że chyba mu się tylko wydaje że tyle zarabia...
Po co by ktoś miał kłamać SKORO MNIE NAWET NIE ZNACIE I JAKI BYM MIALA W TYM CEL.Pisała do mnie osoba na pw. która też pisała,że ma najlepsze wypłaty koło 1.200.000 brutto ale pewnie nie chce się ujawniać skoro napisał na pw,i pisze,że śmieje się z Polaczków zarabiających po 200tyś...
po co w ogóle było pytanie czy ktoś z Was tyle zarabia powyżej tych 400tyś.!!!! jak tylko na jakimś wyższym stanowisku można tyle zarobić ale nie na myjni.
chyba logiczne widząc jak żyją Islandczycy że właśnie mają wysokie zarobki jak ich stać na nowsze mieszkanie i auto (szczególnie tam gdzie mieszkam gdzie większość mieszkań jest nowszych i nowsze domy) i wątpię,że wszyscy pracują na wyższych stanowiskach i żeby im starczyło tylko te 400tyś netto,jak rodzina 4os,żeby przeżyć z miesiąca na miesiąc myślę,że musi mieć te ok.400tyś.a gdzie reszta jak inne wydatki....jak sam taki wylot do Polski co rok to trzeba mieć ok.500tyś kr.Same bilety to koszt ok.250tyś i na wydatki a gdzie reszta jak trzeba zawiesić zasiłek to puzniej na następny miesiąc nie ma wypłaty, a mąż to te ok.500tyś!!!,jakby leciał na miesiąc,to taki wylot to koszt ponad.1mln kr.,jakby zliczyć wszystko,a gdzie reszta jak kupno rzeczy do mieszkania itd.no chyba że ktoś stare kupuje na używaku,hehe,a gdzie jeszcze inne!!a jeszcze i coś żeby odłożyć...skąd bym na to wzięła jak jestem na zasiłku a by mi mąż zarabiał tylko z 300tyś.A może ktoś uwierzy że sobie parę dni temu kupiłam sofę za 400tys hehe,czy też i to nie możliwe...Smile
może za dużo tych inf. o mnie ale co mi tam,może i puzniej bedę żałować...
_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
calcium2
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 19
PostWysłany: 18 Lis 2013, 10:41    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

kobieto daj sobie spokoj juz z tymi tlumaczeniami,mysle,ze wiekszosci ludzi to poprostu nie interesuje, kazdy zarabia ile zarabia i po co mielic to na forum, a wartosc czlowieka i jego szczescie osobiste nie mierzy sie cena sofy, tylko zupelnie czym innym, czlowiek jest szczesliwy jezeli swoim bogactwem moze dzielic sie z potrzebujacymi, a to czy Ty siedzisz na sofie za 400tys czy jezdzisz samochodem za jakas tam kwote, to wcale nie czyni Cie szczesliwsza.od tych ktorzy kupili meble w uzywaku, bo ich pieniadze poszly na szlachetny cel, czyli do Czwrwonego Krzyza, ale pewnie tego nie wiedzialas, pozatym jak zapewnw wiesz pieniadz to rzecz nabyta, a fortuna kolem sie toczy, zycze zdrowia dla Twojego meza, a Tobie zadowolenia z wydawania Jego ciezko zarobionych pieniedzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 18 Lis 2013, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@garłoc, weź głęboki oddech i przestań przejmować się niedowiarkami. Niepotrzebnie się tłumaczaczysz wywołując ataki.
Naprawdę tak bardzo zależy Ci na tym aby wszyscy Ci wierzyli?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
migoo

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 18 Lis 2013, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra,dajcie już spokój dziewczynie,sami też ja prowokujecie,uznajmy to za prawdę i wtedy nie będzie się musiała tłumaczyć,koniec tematu!
mój chłopak też zarabia ok.350tyś netto a czasem i wiecej,więc nic dziwnego w tych czasach że można i wiecej zarobić,jak sie tyle zarabiało z pare lat temu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
engill

Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Szczecin/Reykjavik
PostWysłany: 20 Lis 2013, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://icelandnews.is/wiadomosci/z-kraju/stracila-zasilek-z-powodu-wysokich-zarobkow-partnera

Garloc - Ciesz się, póki możesz ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
garłoc

Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 100
Skąd: Innri Njardvik
PostWysłany: 21 Lis 2013, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytałam już to,niech się w takim razie spieszą bo za niedługo już nie będą co mi mieli odbierać...lol
do calcium2 -- a skąd Ty możesz wiedzieć czy ja też nie pomagam ,,swoim bogactwem,, innym ,może i więcej niż Ci co kupują na używaku tylko dlatego,bo wiedzą,że te pieniądze idą do czerwonego krzyża.Co pomogłam komu to nie będę opisywać ale nie zakładaj że tego nie robię skoro mam pieniądze,śmieszne...nie zakładaj że skoro nie kupuje na używaku to w inny sposób nie pomagam,wystarczy nawet że wielu osobom pomogłam na forum a więcej na pw,Tym co napisałam to wiedzą...to że ja pisałam o sofie to nie chodziło o chwalenie tylko o coś innego!!! Exclamation i zapewne wiem,że pieniądze to rzecz nabyta... Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 22 Lis 2013, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej przydatne bylyby informacje o stawkach godzinowych niz kwocie ktora przynosi sie w kieszeni,wiele osob ma niska stawke ale pracujac " na akord " mozna ta kwote znacznie podniesc ( nierzadko kosztem zasuwania za dwoch ).
Pomogloby to w ogolnej orientacji placowej w okreslonych zawodach czy stanowiskach , przypuszczam ze wielu nawet nie stara sie o podwyzke ze wzgledu na brak wiedzy i porownania .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raduczoid

Dołączył: 05 Gru 2013
Posty: 4
PostWysłany: 15 Sty 2014, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zahaczę trochę z innej beczki: jakie są warunki pracy na Islandii jeśli chodzi o przestrzeganie praw pracowniczych? Przerwy, nadgodziny, BHP etc. Czy ktoś o to dba czy raczej niekoniecznie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hig90

Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1
PostWysłany: 20 Lut 2014, 18:12    Temat postu: higienistka stomatologiczna Odpowiedz z cytatem

Witam czy na Islandii istnieje zawod higienistka stomatologiczna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rzuhwa1

Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 3
PostWysłany: 14 Mar 2014, 11:34    Temat postu: programowanie Odpowiedz z cytatem

Ktoś się orientuje ile może zarabiać osoba w branży IT - programista javascript, php czy webmaster?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariuszh82

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: ŁódĹş
PostWysłany: 24 Mar 2014, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, czy ktoś się orientuje jakie stawki godzinowe są na Islandii?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gisli74

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysłany: 24 Mar 2014, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mariuszh82 napisał:
Witam, czy ktoś się orientuje jakie stawki godzinowe są na Islandii?


Nie do końca się orientuję, ale podobno od 1200 do ..... - nie słyszałem o górnej granicy. Nadgodziny 80% więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu0739

Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 135
Skąd: Przemyśl-Zasanie/Selfoss
PostWysłany: 25 Mar 2014, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

max z jakim sie spotkalem u obcokrajowca, to 2300kr/h mechanik z mistrzowskimi papierami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
piotrlach81

Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 7
Skąd: ŁódĹş
PostWysłany: 26 Mar 2014, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli opłaca się jak najbardziej. U nas nie ma szans na takie życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gisli74

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysłany: 26 Mar 2014, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniu0739 napisał:
max z jakim sie spotkalem u obcokrajowca, to 2300kr/h mechanik z mistrzowskimi papierami.


Mało ludzi spotykasz. Znam kolesia, co miał 4k/h jeszcze przed kryzysem. Branża komputerowa. Teraz to aż strach pytać Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu0739

Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 135
Skąd: Przemyśl-Zasanie/Selfoss
PostWysłany: 30 Mar 2014, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkam na "ogromnej" wiosce wiec ciezko spotkac wiele osob:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
waalczynski

Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 2
PostWysłany: 15 Maj 2014, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gisli74 napisał:
Koniu0739 napisał:
max z jakim sie spotkalem u obcokrajowca, to 2300kr/h mechanik z mistrzowskimi papierami.


Mało ludzi spotykasz. Znam kolesia, co miał 4k/h jeszcze przed kryzysem. Branża komputerowa. Teraz to aż strach pytać Twisted Evil


To chyba reprezentatywna stawka bo mĂłj znajomy - programista JAVA ma 4100
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pionas

Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 3
Skąd: Polska
PostWysłany: 17 Maj 2014, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej warto wyjeżdżać do Iceland?
Czy podstawy języka wystarczą aby znaleźć pracę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Maj 2014, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zalezy jakiego
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30, 31  Następny
Strona 29 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron