reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Por贸d na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
kpkacha

Do潮czy: 10 Kwi 2011
Posty: 74
Sk眃: Hafnarfjordur
PostWys砤ny: 11 Mar 2014, 19:11    Temat postu: usg Odpowiedz z cytatem

Kasia89 napisa:
Ja robilam usg w 3d w 9manudir.is. To jest w Kopavogur. Koszt to 13.900 isk, w tym wliczone jest badanie usg, okolo 50 zdjec na plycie i krotki filmik Wink) Najwczesniej mozna sie zglosic w 27 tygodniu ciazy do 34 chyba, wedy jest najlepszy okres na paparazzi Wink Fantastyczne doswiadczenie, przyjemna intymna atmosfera, polecam.


A d艂ugo si臋 czeka? Czy np mo偶na si臋 um贸wi膰 z dnia na dzie艅? Czy robi膮 tylko w tygodniu czy na sobota te偶?
_________________
"- A czym byliby ludzie bez mi艂o艣ci?
GIN膭CYM GATUNKIEM, odpar艂 艢mier膰"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Kasia89

Do潮czy: 29 Gru 2011
Posty: 176
PostWys砤ny: 11 Mar 2014, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na ich stronie jest napisane, ze robia w godzinach 9.00-15.00 w poniedzialki, wtorki, czwartki i piatki. Ja pamietam, ze nawet nie dzownilam, napisalam do nich maila, ze bede w 27 tygodniu ciazy tego i tego dnia i chcialabym pierwszy mozliwy termin, i chyba jeszcze tego samego dnia, albo nastepnego dnia rano mi kobitka odpisala, ze wtedy i wtedy maja wolny termin i czy mi pasuje. Kolezanka sie umowila, ale cos jej wypadlo , wiec zadzwonilysmy dzien wczesniej i przenioslysmy na inny dzien i tez dalo rady, bez zadnych problemow. Placi sie na miejscu, mozna karta oczywiscie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
magdawawa

Do潮czy: 12 Mar 2014
Posty: 2
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 12 Mar 2014, 9:18    Temat postu: Re: usg Odpowiedz z cytatem

kpkacha napisa:
Kasia89 napisa:
Ja robilam usg w 3d w 9manudir.is. To jest w Kopavogur. Koszt to 13.900 isk, w tym wliczone jest badanie usg, okolo 50 zdjec na plycie i krotki filmik Wink) Najwczesniej mozna sie zglosic w 27 tygodniu ciazy do 34 chyba, wedy jest najlepszy okres na paparazzi Wink Fantastyczne doswiadczenie, przyjemna intymna atmosfera, polecam.


A d艂ugo si臋 czeka? Czy np mo偶na si臋 um贸wi膰 z dnia na dzie艅? Czy robi膮 tylko w tygodniu czy na sobota te偶?


Moja siostra te偶 tam robi艂a. Ona czeka艂a 2 dni na badanie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kpkacha

Do潮czy: 10 Kwi 2011
Posty: 74
Sk眃: Hafnarfjordur
PostWys砤ny: 12 Mar 2014, 20:21    Temat postu: usg Odpowiedz z cytatem

Dzi臋ki dziewczyny Smile nie doczyta艂am informacji na stronie, strasznie jestem roztargniona Smile

Dla zainteresowanych: w Lindexe w Smaralindzie na dziale bielizna s膮 fajne majtasy dla kobiet w ci膮偶y. 3 sztuki w paczce (2 czarne, jedna bia艂a), takie na brzuch, kosztuj膮 3 ty艣 bez korony. S膮 fajne kupi艂am je tydzie艅 temu i innych ju偶 nie zak艂adam, co艣 ka偶da bielizna mnie dra偶ni i uwiera niezale偶nie czy figi czy szorty. Wygoda noszenia jak dla mnie super i cenowo przyst臋pnie. Trzeba tylko z rozmiarem uwa偶a膰 ja nosz臋 38-40, wzi臋艂am rozmiar 36/38 i s膮 idealne.
Kupi艂am te偶 jedne takie "wypasione" majtasy w sklepie dwa 偶ycia, niedaleko smaralinda ([url]tvolif.is[/url]), w noszeniu super ale za jedn膮 par臋 zap艂aci艂am ponad 3,5 ty艣.
_________________
"- A czym byliby ludzie bez mi艂o艣ci?
GIN膭CYM GATUNKIEM, odpar艂 艢mier膰"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Kasia89

Do潮czy: 29 Gru 2011
Posty: 176
PostWys砤ny: 12 Mar 2014, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych, w sklepach internetowych tych firm co sa w Kopavogur : Tvo lif i Modurast mozna placic przez Netgiro - wysylaja rachunek na heimabanki i trzeba go uregulowac w ciagu dwoch tygodni. Czyli jakby ktos nie byl przy kasie w polowie miesiaca, a porzebowal cos dla ciezarnych, to mozna zaplacic przez Netgiro i po wyplacie uregulowac naleznosc Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kpkacha

Do潮czy: 10 Kwi 2011
Posty: 74
Sk眃: Hafnarfjordur
PostWys砤ny: 18 Mar 2014, 15:14    Temat postu: szko艂a rodzenia Odpowiedz z cytatem

Dla zainteresowanych kursem przedporodowym u polskiej po艂o偶nej Patrycji - dzi艣 dzwoni艂am do przychodni i s膮 ju偶 4 pary na li艣cie (jest to minimum kt贸re jest wymagane do rozpocz臋cia kursu) wi臋c w najblizszym czasie zostanie wyznaczony termin kursu. Je艣li jest jeszcze kto艣 zainteresowany przy艂膮czeniem si臋 do tej grupy to mo偶na dzwoni膰 585-1400 (po islandzku i angielsku). Nast臋pny kurs mo偶e by膰 dopiero za 2-3 mc w zale偶no艣ci od ilo艣ci ch臋tnych. Po艂o偶ne zalecaj膮 uko艅czenie kursu przed 36 tygodniem ci膮偶y.
_________________
"- A czym byliby ludzie bez mi艂o艣ci?
GIN膭CYM GATUNKIEM, odpar艂 艢mier膰"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
KoAlicja

Do潮czy: 17 Lut 2014
Posty: 13
PostWys砤ny: 21 Mar 2014, 10:26    Temat postu: szpital Odpowiedz z cytatem

hej, czy kt贸ra艣 z was orientuje si臋 co zabra膰 do szpitala dla mamy? Trzeba mie膰 swoj膮 koszule i podk艂ady? Z g贸ry dzi臋kuj臋 za odpowiedzi
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
AANKA6

Do潮czy: 30 Wrz 2009
Posty: 8
PostWys砤ny: 21 Mar 2014, 16:21    Temat postu: hej, czy kt贸ra艣 z was orientuje si臋 co zabra膰 do szpitala dl Odpowiedz z cytatem

Musisz miec ubranka dla maluszka,i koszule dla siebie,ja poprosilam i dali mi koszulke w ktorej rodzilam,podklady tam maja.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
morsuczek

Do潮czy: 26 Lis 2008
Posty: 79
PostWys砤ny: 21 Mar 2014, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pampersy dla maluszka ? kiedys to wiem ze mieli w szpitalu ale podobno to zniesli bo im " znikalo " za duzo j臋zyk
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
KoAlicja

Do潮czy: 17 Lut 2014
Posty: 13
PostWys砤ny: 23 Mar 2014, 12:11    Temat postu: szpital Odpowiedz z cytatem

Z tego co dowiedzia艂am si臋 od po艂o偶nej, trzeba mie膰 wszystko dla dziecka, czyli pieluszki, chusteczki, ubranka. Pozdrawiam Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kpkacha

Do潮czy: 10 Kwi 2011
Posty: 74
Sk眃: Hafnarfjordur
PostWys砤ny: 23 Mar 2014, 15:14    Temat postu: 3D Odpowiedz z cytatem

Do dziewczyn kt贸re robi艂y USG 3D - kiedy najlepiej i艣膰? Bli偶ej 27 tygodnia czy raczej 30-tego tygodnia? Trzy tygodnie to w ko艅cu olbrzymia r贸偶nica w wygladzie bobasa...
_________________
"- A czym byliby ludzie bez mi艂o艣ci?
GIN膭CYM GATUNKIEM, odpar艂 艢mier膰"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ba艂wanek

Do潮czy: 10 Wrz 2013
Posty: 33
PostWys砤ny: 24 Mar 2014, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem teraz w 30 tygodniu i usg 3d mam teraz w czwartek Smile moim zdaniem lepiej w 30 bo i maluszek wiekszy Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kpkacha

Do潮czy: 10 Kwi 2011
Posty: 74
Sk眃: Hafnarfjordur
PostWys砤ny: 24 Mar 2014, 20:34    Temat postu: 3d Odpowiedz z cytatem

Na stronie pisz膮 偶e wszystko te偶 zale偶y od tego ile si臋 ma w贸d p艂odowych. W 30-tym tygodniu maluszek wi臋kszy ale mo偶e by膰 gorszy widok ze wzgl臋du na ma艂膮 ilo艣膰 w贸d, budow臋 matki (tkanka t艂uszczowa) i w og贸le na u艂o偶enie dziecka, a im wi臋ksze dziecko tym mo偶e by膰 gorzej ze zmian膮 pozycji je艣li b臋dzie akurat 藕le u艂o偶ony... niewiadomo co wybra膰....
_________________
"- A czym byliby ludzie bez mi艂o艣ci?
GIN膭CYM GATUNKIEM, odpar艂 艢mier膰"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kpkacha

Do潮czy: 10 Kwi 2011
Posty: 74
Sk眃: Hafnarfjordur
PostWys砤ny: 25 Mar 2014, 20:17    Temat postu: 3D Odpowiedz z cytatem

Bookowa艂am dzi艣 sobie wizyt臋 na usg 3D, chyba mamy jaki艣 boom na t膮 us艂ug臋 bo najbli偶sze wolne terminy zaczynaj膮 si臋 z ko艅cem kwietnia, pocz膮tkiem maja. Pyta艂am te偶 czy to aby nie za p贸藕no, ale mi艂a Pani uspokoi艂a mnie, 偶e spokojnie mo偶na a偶 do 36-tego tygodnia robi膰 i jest dobry "widok". Je艣li si臋 zastanawiacie to nie czekajcie na ostatni膮 chwil臋 bo jak si臋 okazuje trzeba teraz czeka膰 na wolny termin prawie miesi膮c.
_________________
"- A czym byliby ludzie bez mi艂o艣ci?
GIN膭CYM GATUNKIEM, odpar艂 艢mier膰"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ba艂wanek

Do潮czy: 10 Wrz 2013
Posty: 33
PostWys砤ny: 25 Mar 2014, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo takie ju偶 kolejki s膮? Wink ja jak zamawialam wizyte to dostalam termin za dwa tygodnie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
olga0501

Do潮czy: 16 Sty 2014
Posty: 7
PostWys砤ny: 26 Mar 2014, 22:58    Temat postu: artykuly dla ciezarnych na IcelandNewsPolska Odpowiedz z cytatem

poradnik dla kobiet w ciazy na Islandii

http://icelandnews.is/category/polonia-islandia/kobieta-polonia-islandia
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
olga0501

Do潮czy: 16 Sty 2014
Posty: 7
PostWys砤ny: 26 Mar 2014, 23:09    Temat postu: poradnik Odpowiedz z cytatem

http://icelandnews.is/polonia-islandia/kobieta-polonia-islandia/poradnik-dla-kobiet-w-ciazy-na-islandii
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
olga0501

Do潮czy: 16 Sty 2014
Posty: 7
PostWys砤ny: 26 Mar 2014, 23:09    Temat postu: poradnik Odpowiedz z cytatem

http://icelandnews.is/polonia-islandia/kobieta-polonia-islandia/ciaza-odpowiadamy-na-pytania-czytelniczek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
loka27

Do潮czy: 21 Lis 2011
Posty: 7
Sk眃: 104 Reykjavik
PostWys砤ny: 27 Mar 2014, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odsprzedam biustonosz Valensia czarny rozmiar 90 D nowy(dla mnie niewlasciwy rozmiar)
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
olga0501

Do潮czy: 16 Sty 2014
Posty: 7
PostWys砤ny: 1 Kwi 2014, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc druga artykulu dla kobiet w ciazy na Islandii

http://icelandnews.is/polonia-islandia/kobieta-polonia-islandia/poradnik-dla-kobiet-w-ciazy-na-islandii-czesc-ii
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 314, 315, 316  Nast阷ny
Strona 303 z 316

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron