reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

ogloszenie o prace

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kapsel13
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 11 Sty 2014
Posty: 20
PostWysłany: 5 Paź 2014, 21:24    Temat postu: ogloszenie o prace Odpowiedz z cytatem

2tygodnie temu dalem ogloszenie na prozbe mojego szefa,i tu doznalem szoku,800 osob przejrzalo ogloszenie Very Happy ,i 2 sie zglosilo tzn.pan tlumacz lekko dygnienty i oczywiscie pracownik mocno zawiany.Podsomowujac proponuje zasilek podniesc na 250tys ISK i wydlozyc na okres przynajmniej 5 lat.Zdaje sobie sprawe ze teraz sie posypie na mnie ,ale czekam na komentarze Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GhlĂłir

Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 11
PostWysłany: 6 Paź 2014, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zasiłku to prawda lecz nie sądzę że na Islandii akurat przebywa 800 polskich cieśli szalunkowych . Sam osobiście klikam na ogłoszenia żeby nie pokazywały mi się później jako "nowe", więc może stąd się wzięło 800 wejść na ogłoszenie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milano

Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 54
PostWysłany: 6 Paź 2014, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja proponuję dla swojego szefa powiedzieć, że Polak przestał być idiotą pracującym za najniższą krajową i dający się wykorzystywać. Nie , nie jestem na kuroniówce i obym nie był, ale to co wyprawia się z Polakami w zakładach to już szczyt wszystkiego. Islandory myślą, że za 200.000 będziemy robic i całować ich po nogach. Popieram siedzących!!! Sam pracuję w dużym przedsiębiorstwie i z 400 Polaków zostało nas może z 10. A ile będziemy robić za free?? Dajcie nam tyle na godzine co mają Islandczycy to będziemy robić... Smile Jak oni Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koniu0739

Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 135
Skąd: Przemyśl-Zasanie/Selfoss
PostWysłany: 6 Paź 2014, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze zeby te nieroby robily to bym zrozumial a tak wiekszosc to sa zamulone tumany!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
milano

Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 54
PostWysłany: 6 Paź 2014, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze przypomniała mi się sytuacja troszkę nie związana z tematem... kierowniczka moja poprosiła bym założył jej smycz w telefonie przełożył bo za Chiny komunistyczne nie mogła dojść jak to się robi....

kierowniczka


smycz tego typu:

https://www.google.is/search?q=smycz+do+telefonu&biw=1536&bih=788&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=tNwyVOuwNsjbPYzegYgM&sqi=2&ved=0CAYQ_AUoAQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=z3hZa4Iupa2wkM%253A%3BdwN69XprfoAIHM%3Bhttp%253A%252F%252Fantrade.com.pl%252Fuserfiles%252Fimage%252Fkategorie%252Fsmycze%252520reklamowe%252Fat9005(1).jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fantrade.com.pl%252F%253F-smycze-reklamowe%252C38%3B783%3B560
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GhlĂłir

Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 11
PostWysłany: 7 Paź 2014, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe dobre:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mexx

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 7 Paź 2014, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mexx

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 7 Paź 2014, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie tylko dlaczego Ci co maja ta mala stawke na godzine nie ida na rozmowe z szefem o tym ?? Tylko po pracy wielkie hallo, druga sprawa chcemy zarabiac tyle co " oni " z brakiem znajomosci jezyka. Mamy wiedze szkole doswiadczenie w pracy ale brak komunikatywnosci jest wielkim minusem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milano

Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 54
PostWysłany: 7 Paź 2014, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślisz, że nikt nie zna języka? To Cię zdziwię. Są ludzie z językiem islandzkim bez pracy i mało tego... sami odeszli, bo nie dali się wykorzystywać!! Myślisz, że znasz język to już jesteś Islandczykiem... otóż nie! Zawsze dla nich będziesz Polakiem, którego do cna da się wykorzystać. Tak samo jak z podwyżkami! Ile można chodzić i żebrać o 2000 kr na miesiąc? No ile? O czym tu dyskutować!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mexx

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 7
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 7 Paź 2014, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ja jestem polakiem a nie is wiec swoje wnioski zostaw dla siebie a co do jezyka to na 10 jeden zna wiec o czym ty mowisz !!!! A skoro jest tak zle i jest zebranie to nie lepiej wracac a nie biadolic oj jak mi jest zle !!! Wybacz koncze dyskusje bo to nie moj poziom Smile))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milano

Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 54
PostWysłany: 7 Paź 2014, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, dalej bądź sługusem islandorów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 8 Paź 2014, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milano ... chyba niezbyt dobrze czujesz sie w tym kraju Smile . Mam wokol siebie wiele osob ( a nawet wiekszosc ) naszej narodowosci ,ktorzy zarabiaja tyle samo co islandczycy a nawet lepiej . Zalezy gdzie pracujesz , jaka prace wykonujesz i w jak efektywny sposob . Nie spotykam w moim kregu dyskryminacji Polakow tylko ze wzgledu na narodowosc ....lecz faktem jest ,ze slabo oplacane stanowiska obstawiane sa przez obcokrajowcow w tym tez "naszych" . Czasy wszechobecnej niecheci do Polakow chyba odeszly/odchodza do lamusa . Przyzwyczaili sie do naszej obecnosci. Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia Smile .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AlfaRomeo
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 22
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 8 Paź 2014, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

milano ... chyba niezbyt dobrze czujesz sie w tym kraju Smile . Mam wokol siebie wiele osob ( a nawet wiekszosc ) naszej narodowosci ,ktorzy zarabiaja tyle samo co islandczycy a nawet lepiej . Zalezy gdzie pracujesz , jaka prace wykonujesz i w jak efektywny sposob . Nie spotykam w moim kregu dyskryminacji Polakow tylko ze wzgledu na narodowosc ....lecz faktem jest ,ze slabo oplacane stanowiska obstawiane sa przez obcokrajowcow w tym tez "naszych" . Czasy wszechobecnej niecheci do Polakow chyba odeszly/odchodza do lamusa . Przyzwyczaili sie do naszej obecnosci. Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia

i własnie się obudziłeś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
milano

Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 54
PostWysłany: 8 Paź 2014, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

svavec napisał:
milano ... chyba niezbyt dobrze czujesz sie w tym kraju Smile . Mam wokol siebie wiele osob ( a nawet wiekszosc ) naszej narodowosci ,ktorzy zarabiaja tyle samo co islandczycy a nawet lepiej . Zalezy gdzie pracujesz , jaka prace wykonujesz i w jak efektywny sposob . Nie spotykam w moim kregu dyskryminacji Polakow tylko ze wzgledu na narodowosc ....lecz faktem jest ,ze slabo oplacane stanowiska obstawiane sa przez obcokrajowcow w tym tez "naszych" . Czasy wszechobecnej niecheci do Polakow chyba odeszly/odchodza do lamusa . Przyzwyczaili sie do naszej obecnosci. Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia Smile .


to tylko pozazdrościć... Smile nie napisałem nigdzie, że jest mi tu źle. Widać, źle trafiłem z pracą Smile A svavec napisz gdzie pracujesz, może się zgłoszę.. ISS czy Solar ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skąd: Gdynia
PostWysłany: 8 Paź 2014, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli ograniczasz sie tylko do tych dwoch firm .... coz... . Sprobuj w innej branzy ,ja sie zalapalem w elektromechanice.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron