reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

staz pracy+chorobowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skreczu

Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 6
PostWysłany: 4 Paź 2014, 13:56    Temat postu: staz pracy+chorobowe Odpowiedz z cytatem

witam...pracowalem w islandi przez 6tyg ze stala umowa o prace i w ktorys weekend dostalem nozem w reke od polaka mialem operacje teraz czekam na druga... obecnie przebywam na chorobowym juz 2 miesiac i moje pytanie...czy przebywanie na chorobowym liczy sie do stazu pracy? leczenie potrwa dosc dlugo wiem ze po roku przepracowanym dostaje sie przez 3 lata zasilek a za przebywanie na chorobowym przez rok tez dostane zasilek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoBo
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 106
Skąd: KEFLAVIK
PostWysłany: 4 Paź 2014, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez pierwsze 3 miesiące nie jesteś w IS ubezpieczony więc jeśli nie miałeś ubezpiecznia z PL to nie wiem jak to będzie w każdym razie na wielkie pieniądze to nie licz. Związki zapewne zapłacą te 80% a co dalej to nie wiadomo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
skreczu

Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 6
PostWysłany: 4 Paź 2014, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wieksze pieniadze to licze za odszkodowanie od tego pacjenta ktory mi to zrobil,tylko ciekawi mnie temat tego zasilku czy nalezy sie po roku przebywania na chorobowym...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ziggi
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 78
PostWysłany: 5 Paź 2014, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na is musisz rok przepracowac na ubezbieczenie,wg nowych przepisow,a ty 6 tygodni?i od razu kosa od polaka.domniemam ze ty nie polak,bo tak podkresliles,,od polaka''
ty nie masz zadnych swiadczen chlopie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
calcium2
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 19
PostWysłany: 5 Paź 2014, 11:02    Temat postu: rea Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej zapytac u kompetentnych osob, czyli najlepiej w swoich zwiazkach zawodowych,tam udzela Ci dokladnych informacji, po co wdawac sie w durne dyskusje na tym forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skreczu

Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 6
PostWysłany: 5 Paź 2014, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po to jest forum zeby wdawac sie w dyskusje...wychodzi na to ze nik nic nie wie trzeba pytac w zwiazkach ...yhy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piwo1234

Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 12
PostWysłany: 5 Paź 2014, 16:27    Temat postu: Re: staz pracy+chorobowe Odpowiedz z cytatem

skreczu napisał:
witam...pracowalem w islandi przez 6tyg ze stala umowa o prace i w ktorys weekend dostalem nozem w reke od polaka mialem operacje teraz czekam na druga... obecnie przebywam na chorobowym juz 2 miesiac i moje pytanie...czy przebywanie na chorobowym liczy sie do stazu pracy? leczenie potrwa dosc dlugo wiem ze po roku przepracowanym dostaje sie przez 3 lata zasilek a za przebywanie na chorobowym przez rok tez dostane zasilek?
W Witam,a kto Ci wyplaca chorobowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skreczu

Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 6
PostWysłany: 5 Paź 2014, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz od 2 miesiecy jestem bez kasy...mieszkam u rodziny ktora mnie utrzymuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piwo1234

Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 12
PostWysłany: 5 Paź 2014, 19:00    Temat postu: staz pracy+chorobowe Odpowiedz z cytatem

no wlasnie,wiec od poczatku,trzeba przepracowac pol roku,zeby nabyc ubezpieczenie,tak samo przez pol roku trzeba odprowadzac skladki na zwiazki zawodowe,zeby placily chorobowe,a zasilek dla bezrobotnych przysluguje po przepracowanym calym roku,wiec tobie tutaj jak widac,nikt nie bedzie placil,pozostaje tylko dobry prawnik o odszkodowanie od tego co ci to zrobil,pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skreczu

Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 6
PostWysłany: 6 Paź 2014, 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za odp pozdro!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piwo1234

Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 12
PostWysłany: 6 Paź 2014, 10:11    Temat postu: staz pracy+chorobowe Odpowiedz z cytatem

jeszcze mozna sie starac o pomoc socjalna,tam gdzie mieszkasz,jest to trudne,ale warto spobowac,nie sa to duze pieniadze,ale zawsze cos,a masz kenitala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piwo1234

Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 12
PostWysłany: 6 Paź 2014, 10:12    Temat postu: staz pracy+chorobowe Odpowiedz z cytatem

jeszcze mozna sie starac o pomoc socjalna,tam gdzie mieszkasz,jest to trudne,ale warto spobowac,nie sa to duze pieniadze,ale zawsze cos,a masz kenitala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
skreczu

Dołączył: 04 Paź 2014
Posty: 6
PostWysłany: 6 Paź 2014, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos na zasadzie naszej opieki spolecznej? tak kenitala mam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron