reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Zdrada małżeńska/partnerska na Islandii
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lauraana
Alpha Team
Dołączył: 16 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Gdansk/101 Reykjavik
PostWysłany: 17 Maj 2007, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moje kolezanki dlatego nie lubia Polakow, bo twierdza, ze sa malo otwarci.
wiec ja blagam, bez generalizacji. Znam cieplych Islandczykow i zimnych Polakow, wiec to takie pitu pitu, co piszesz.
i wystarczy troche alkoHolu i dalej juz wiadomo zarowno z niektorymi Polkami, jak i Islandkami.
_________________
og ef þĂş vilt þĂĄ skal ĂŠg ljĂşga að þĂŠr...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 17 Maj 2007, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lauraana , bardzo przepraszam nie chcialam generalizowac , kto zoimny a kto cieply , kto otwarty a kto zamkniety . Moze to kwestia pokolenia iz nasze zdania sie roznia , no coz . Mi chodzilo o seks a nie o ogolne kontakty miedzy partnerskie . Smile
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Old Star

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Down Town czyli z Miasta DaunĂłw
PostWysłany: 17 Maj 2007, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy na pewno są czulsi a Islandki coraz bardziej zamknięte w sobie...

Świadczy o tym proporcjonalny wzrost gwałtów na Islandii dokonywany, niestety jedynie, przez Polaków.

W tamtym roku - 1, w tym roku - juĹź 5 Sad

Coraz lepszą mamy opinię..... czułych.

OS
_________________
Kto pisze prawdę, ten nie jest kochany.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lauraana
Alpha Team
Dołączył: 16 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Gdansk/101 Reykjavik
PostWysłany: 18 Maj 2007, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no juz tak nie przesadzaj z tym, ze Islandczycy nie gwalca i 100% gwaltow na wyspie to Polacy.
z jakiegos chyba powodu od kilku lat organizuja akcje "NEI", ktora ma przeciwdzialac gwaltom. zaczeli ja prowadzic zanim tylu Polakow pojawilo sie na wyspie i prowadza ja po islandzku, wiec chyba jednak kieruja ja do Islandzczykow.
nie robmy z naszego (oczywiscie niedoskonalego) narodu potworow, a z Islandczykow swietych, bo to nieprawda.
_________________
og ef þĂş vilt þĂĄ skal ĂŠg ljĂşga að þĂŠr...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 18 Maj 2007, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadze iz dyskusja zmienila bieg . Pytanie dotyczylo tego, czy tutejszym kobietom podobaja sie polacy i jesli sa zajeci to czy byliby rownierz atrakcyjni . Czy zajety facet to juz nie do poderwania ? Mozna tak sie licytowac bez konca , kto dobry a kto zly , kto zgwalcil kogo i ile razy . Moze lepiej skonczyc jeden watek , po co rozdrabniac sie na wiele czesci ? Wink
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Old Star

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Down Town czyli z Miasta DaunĂłw
PostWysłany: 18 Maj 2007, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, jeśli chcesz to wątek możesz zgłosić do zamknięcia....

Ja tylko szybko Lauranie odpowiem - nie słyszałem o gwałtach dokonywanych przez tybylców, wybacz moją ignorancję....

Od Islandczyków, których znam i tych, z którymi pracuję, słyszę tylko i wyłącznie informacje o Polakach - podawane jako sensacja dnia/miesiąca - czyli wychodzi znowu ich typowe myslenie, żeby wyciągać brudy obywateli II-giej kategorii, nie zauważając swoich...

Dzięki za informacje, nie będę się aż takich ich kolejnymi 'news-ami' przejmował...

OS
_________________
Kto pisze prawdę, ten nie jest kochany.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lauraana
Alpha Team
Dołączył: 16 Kwi 2004
Posty: 136
Skąd: Gdansk/101 Reykjavik
PostWysłany: 18 Maj 2007, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle, ze przejmowac sie trzeba, bo to jest bardzo powazny problem spoleczny, ktory ma ogromny wplyw na zycie kobiety/mezczyzny. ale z cala pewnoscia moge cie poinformowac, ze sa gwalty, za ktore sa odpowiedzialni Islandczycy (czasem nawet obojga plci).

dopsz. koniec off-topic. :)
_________________
og ef þĂş vilt þĂĄ skal ĂŠg ljĂşga að þĂŠr...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 19 Maj 2007, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lauraana napisał:
(czasem nawet obojga plci).


Obojga plci Very Happy brzmi obiecujaco, czyli warto w te biale noce wyjsc na spacer....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 20 Maj 2007, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
Obojga plci Very Happy brzmi obiecujaco, czyli warto w te biale noce wyjsc na spacer....
No nie wiem, czy chciałbyś być zgwałcony przez kilku facetów, którzy w dodatku są sadystami....

Ale jeśli masz ciągoty masochistyczne, to na pewno warto wyjść nocą na miasto Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ObsikanyRekin

Dołączył: 28 Lip 2006
Posty: 168
Skąd: Czubkofjordur, Kretynvik
PostWysłany: 20 Maj 2007, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OdĹźajer Egzegeta napisał:
FilipR79 napisał:
Obojga plci Very Happy brzmi obiecujaco, czyli warto w te biale noce wyjsc na spacer....
No nie wiem, czy chciałbyś być zgwałcony przez kilku facetów, którzy w dodatku są sadystami....

Ale jeśli masz ciągoty masochistyczne, to na pewno warto wyjść nocą na miasto Smile


Naciągnąłeś kontekst... Nic nie powiedział, ze chciałby być zgwałcony przez faceta, nie napisał ze wogóle chciałby być zgwałcony i nie powiedział, ze jest masochistą... A pozatym można z twojego posta wywnioskować (nie wiem może ja naciągam kontekst) ze jest homoseksualistą. Bez odbioru...
_________________
Ég er ÍþrĂłttaĂĄlfur...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 20 Maj 2007, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ObsikanyRekin napisał:
Nic nie powiedział, ze chciałby być zgwałcony przez faceta, nie napisał ze wogóle chciałby być zgwałcony i nie powiedział, ze jest masochistą...
Z jego wypowiedzi wynika, że gwałty dokonywane na obojgu płci brzmią "obiecująco". To chyba jednak oznacza, że tenże człowiek lubi być gwałcony. No chyba, że lubi tylko patrzeć jak kogoś gwałcą...




Cytat:
A pozatym można z twojego posta wywnioskować (nie wiem może ja naciągam kontekst) ze jest homoseksualistą. Bez odbioru...
A nie... ja tego nie powiedziałem. Stwierdziłem tylko, że jeśli kwestia gwałtu jest czymś co brzmi "obiecująco" to znaczy, że musi brać pod uwagę, że może zostać zgwałcony przez mężczyznę. Ale nawet w przypadku, gdy osobą gwałcącą byłaby kobieta, to może być ona skrajną sadystką, która np. osiąga zadowolenie seksualne poprzez kastrowanie mężczyzn. Jak dla mnie nie brzmi to obiecująco.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 20 Maj 2007, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak inni ale OE nie zrozumial nic a nic wiec dla Niego specjalnie jak i dla innych ktorzy nie zrozumieli wyjasnienie,
"obojga plci" - pod tym zwrtoem mialem na mysli zgwalcenie mnie Very Happy przez jakas atrakcyjna 18-latke, "biale noce" - ktore teraz sie zaczynaja specjalnie ujalem w moja wypowiedz zeby bylo wiadomo ze chce widziec wczesniej potencjalna gwalcicielke , wiadomo jak zobacze gwalciciela to "w nogi",
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 20 Maj 2007, 19:43    Temat postu: Gwałt Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
Nie wiem jak inni ale OE nie zrozumial nic a nic
OE zrozumiał bardzo dobrze o co Ci chodzi. Szkoda, że Ty nie rozumiesz, że gwałt to jednak mało ciekawa rzecz i robienie z tego żartów nie zawsze musi być na miejscu. Dlatego postanowiłem umiejscowić twój gwałt w nieco "zabawniejszych" okolicznościach.
Myślę, że nasza 18-letnia bohaterka przypominająca np. Angelinę Jolie, wyposażona w skalpel i elektrycznego pastucha, to będzie coś akurat dla Ciebie. Myślę, że jeśli jest gdzieś taka zboczona sadystka, to będzie jej bardzo miło poużywać sobie na Tobie Very Happy
Z jej punktu widzenia, to będzie miła przygoda... szczególnie, że dzięki białej nocy, będzie mogła dokładnie oglądać sobie ofiarę...
W końcu kto powiedział, że to Tobie ma być dobrze w czasie gwałtu na Tobie? Very Happy
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
thorsten

Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 1
Skąd: Lubań
PostWysłany: 15 Lip 2007, 17:05    Temat postu: Cześć. A ja bym z chęcią poznał jakąś fajną Islandkę Odpowiedz z cytatem

ja bym z chęcią poznał jakąś fajną Islandkę ( do 158 cm wzrostu). Możę macie jakieś fajne koleżanki. Uczę się islandzkiego, język nie jest więc problemem.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 15 Lip 2007, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.einkamal.is poszukaj tez na www.myspace.com itp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robert007

Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 103
Skąd: Olsztyn , Kopavogur
PostWysłany: 14 Paź 2014, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W linku ponizej to sie powinno robic na ulicach IS z kobietami ktore zabieraja sie za zonatych lub robijajaj zwiazki gdzie sa dzieci

http://www.pudelek.pl/artykul/72096/chiny_zona_i_jej_siostry_publicznie_maltretuja_kochanke_meza/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron