reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

"Zapłaćcie mi i zgwałćcie je wszystkie"
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Przegląd prasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
dage

Doczy: 18 Wrz 2014
Posty: 73
PostWysany: 24 Lis 2014, 23:09    Temat postu: wkleiłem cytat Odpowiedz z cytatem

W życiu często ludzi mówią "nie" ale tak naprawdę myślą "tak". Pierwszym istotnym powodem takiego zachowania jest wstyd. Wstydzimy się, więc ukrywamy to co chcemy.
Jak się ma wstyd wg Ciebie do szczerości??
Życzę Ci byś nigdy się nie wstyudziło,a doznanie tego jest możliwe tylko wtedy gdy partneruje Ci ktoś kogo kochasz.Po prostu.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
dage

Doczy: 18 Wrz 2014
Posty: 73
PostWysany: 24 Lis 2014, 23:18    Temat postu: i na koniec Odpowiedz z cytatem

Bo ja już wiem co to przelewać życie przez palce, i dlatego je upraszczam w zgodzie z naturalną koleją rzeczy ,bez naukowych wywodów.Bo gdyby zebrać tych wszystkich teoretyków życia intymnego we wspólnej sali,okazałoby się że w prywatnym życiu mają....słabo.
Techniki i socjotechniki zachowań.Marketing.
Tylko XXXXXX szukający wyjścia z toksycznych sytuacji polecą na lep.Oczywiście ,że takich jest.....za wiele.
Dla mniei,jak chcesz być gwałcicielem ,bo wg Ciebie masz na to takie czy inne usprawiedliwienie...będziesz XXXXXXX
I za krzywdeę wyrządzoną Kobiecie która wykrzyczała NIE,jestem gotowy XXXXX.I tyle.
Ze świadomością poniesienia konsekwencji za to.Niby człowiek,ale dla mnie w tym kontekście ludzki śmieć.

Tekst został poddany edycji przez Administratora Forum.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
dage

Doczy: 18 Wrz 2014
Posty: 73
PostWysany: 24 Lis 2014, 23:42    Temat postu: one O.E. Odpowiedz z cytatem

Istnieje coś takiego jak intuicja.
Daruj sobie potencjalne wywody na ten temat.
Ja ją mam.
Czuję przykrywke wiedzy,elokwencji,dbałości o styl,detale,łatwość sięgania do źródeł,etc etc.
Mogę być w błędzie.Zakładam to.Ale praktyka mego życia ,powoduje,że bezgranicznie jestem zakochany w mej intuicji.To nie narcyzm.Wynik życiowego meczu 100 do 1go.
Ad rem.
Nie jest dobrze w Twym naturalnym modelu istnienia tego świata.
Może za dużo ROZKMINIASZ????
Zero jedynka:-)
I pozostają po nas tylko geny w krwi potomstwa.
Poczętego bez gwałtu....to jest TO,spełnienie człowieczeństwa.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 27 Lis 2014, 18:43    Temat postu: Re: gwałt psychiczny?? Odpowiedz z cytatem

dage napisa:
za słowa bierze się odpowiedzialność.
Jeśli z góry zakładasz że nikt nie może mieć odmiennego zdania toś pyszałek i zarozumialec.

Dziwne, bo mam wrażenie, że to Ty nie dajesz innym ludziom prawa by mieli odmienne zdanie (np. w sprawie gwałtów i ich lubieniu przez niektóre osoby).

Prosiłbym moderatora o sprawdzenie, że niegramatyczne i nielogiczne wypowiedzi (pozbawione sensu zlepki chaotycznych myśli) dage nie naruszają Regulaminu.
Jak już pisałem, posługiwanie się plątaniną słów jako formą wypowiedzi jest obraźliwe dla innych Forumowiczów. Jest to właściwe spam, bo wiele słów bez znaczenia nie są regulaminową wypowiedzią.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 27 Lis 2014, 18:51    Temat postu: Re: wkleiłem cytat Odpowiedz z cytatem

dage napisa:
W życiu często ludzi mówią "nie" ale tak naprawdę myślą "tak". Pierwszym istotnym powodem takiego zachowania jest wstyd. Wstydzimy się, więc ukrywamy to co chcemy.
Jak się ma wstyd wg Ciebie do szczerości??
Życzę Ci byś nigdy się nie wstyudziło,a doznanie tego jest możliwe tylko wtedy gdy partneruje Ci ktoś kogo kochasz.Po prostu.

Jeżeli cytujesz wypowiedzi, to używaj funkcji "quote". Wszystkie cytaty umieszczaj w jednej wypowiedzi (o ile to możliwe ograniczaj ilość postów, które jeden za drugim publikujesz).

Znów wnoszę o ocenę neutralnego moderatora, czy ta wypowiedź ma w ogóle sens w tej dyskusji. Po pierwsze zadano mi retoryczne pytanie, a po drugie wrzucono dygresję z życzeniem bym się czegoś nie wstydził, a przecież nie mówimy o mnie i moim wstydzie. Tematem jest to czy ktoś może lubić/chcieć gwałtu czy też nie.
Osoby nietrzeźwe mają podobną przypadłość, iż chcąc powiedzieć coś mądrego w danej dyskusji, plotą 3 po 3, wyciągając z dyskusji jakieś pojedyncze słowa, na temat których toczą (z samym sobą) dyskurs nie przystający do tematu rozmowy jaki toczą inne (trzeźwe) osoby.
Dokładnie tak oceniam wypowiedzi dage. Nie wiem czy nietrzeźwość jest wrodzona, czy wynika z zażywania jakiś substancji, czy też może z powodu braku snu. Niemniej jednak należałoby dokonać moderacji i usunąć te wypowiedzi, które nie trzymają poziomu.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
dage

Doczy: 18 Wrz 2014
Posty: 73
PostWysany: 27 Lis 2014, 23:24    Temat postu: Oczywiście przeczytałem. Odpowiedz z cytatem

:-) Uśmiecham się pobłażliwie :-)
Bez komentarza.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Admin
Główny Administrator
Doczy: 30 Pa 2007
Posty: 155
PostWysany: 28 Lis 2014, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominamy użytkownikom biorącym udział w dyskusji, że Regulamin Forum nakazuje zadbanie o formę wypowiedzi, więc przed wysłaniem postu należy sprawdzić styl tekstu oraz upewnić się, czy nie ma w nim błędów ortograficznych. Oczywiście wszyscy mamy prawo do popełniania błędów, lecz powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby temu zapobiec.

Wysyłanie wielu postów pod rząd w tym samym wątku również nie jest wskazane. Jeśli chcemy uzupełnić naszą wypowiedź, możemy edytować post. Oczywiście mam na myśli sytuacje takie jak w tym wątku, czyli publikowanie przez jedną osobę 8 postów po sobie. Przemyślmy, czym chcemy podzielić się z innymi, zanim klikniemy "wyślij". Forum jest miejscem publicznym, nie zaś prywatnym czatem.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
dage

Doczy: 18 Wrz 2014
Posty: 73
PostWysany: 1 Gru 2014, 14:39    Temat postu: administratorzy i opiekunowie forum Odpowiedz z cytatem

To virtualni .........bogowie?
Nie deprecjonujcie swoim zachowaniem naturalnej istoty rzeczy.
Skromnie proszę.
Wychodzi na to , że powinniście się spotkać i porozmawiać o usprawiedliwionych gwałtach.
Ten hipotetycznie, wyżej ,w cybernetycznej hierarchii, będzie mógł wykosić malkontenta robiącego zły pijar, a ten co robi zły pijar dla forum iceland, bo usprawiedliwia GWAŁT, będzie mógł błysnąć, dając znaki,że nie chce, ale tak na prawdę chce.
Abstrachując od rozpaczliwych poszukiwań kół ratunkowych onego z jednych bogów co do picia i ćpania ,podtrzymuję tezę o naukowcu zagubionym w realiach życia.I to nie temat na priv, tylko tu i teraz.
Może potrzebny jest wątek ,co naturalne i w zgodzie z odwiecznymi prawami natury ,a co podlega weryfikacji czasów, by zrozumieć że dzięki naturze człowiek trwa.
Techniczne uwagi przyjmuję z pokorą i przepraszam.Jeśli mnie najdzie by wykrzyczeć NIE gwałcicielom, będę dbał o formę.
:-)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 9 Gru 2014, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem w tym samym stylu:
To chmury, czy drzewa rosną w poprzek?
Lepiej nie, albo niezgodne z naturą, bo kryptogwałt lubi.
Tak te gwałty są z nami. Od jaskiń śmierdziało, więc spoko.
Ten z tamtym też mógł, nie przeczę.
Lśni ten co przeciw, acz tak agresywnie, że gwałci prawa inne, a skoro gwałci, to sprzeciw przeciwny naturze odkrywa, że gwałcić chce, choć boi się tak tego.
Ale nie mówmy już o tym co o tym było, nadal jestem pewien, że kto naukę nie szanować chce ten i ludzi nie szanuje, co przecież gwałtem jest na naturze, ale nie rozmawiajmy o tym tam lecz tu.
Lepszy byłby wątek, czy nauka to odwieczna człowieka natura pełna poetycznego uwielbienia prawdy, czy też może jednak zweryfikuje to los marniejący na wietrze.
Co do tego rację mieć muszę, ale gwałcicielom natury poszukiwania, niepewny los wróżę, choć korci mnie, by jednak machnąć ręką.

_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Przegląd prasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron