reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Ustawianie anten Satelitarnych - Polecam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiesiu-27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 37
PostWysłany: 12 Lis 2012, 17:11    Temat postu: Ustawianie anten Satelitarnych - Polecam Odpowiedz z cytatem

Polecam użytkownika Herde, koleś solidny, nie owija w bawełne jak sie rozmawia o kosztach, mówi od razu co i ile bedzie kosztowac przed rozpoczęciem prac, w przeciwienstwie do Ice Marka który kreci jak moze i nigdy Ci nie powie ile bedzie kosztowało a po robocie jaK Ci cene powie to Ci szczena opadnie. Koles zna sie na rzeczy, wybieże najlepszy sposób montażu, doradzi, powie o co jest pieć. No i nie opowiada bajek jak Ice ze przyzad do znajdowania sygnału kosztuje prawie milion koron Very Happy

Z cała pewnościa mogę polecic tego Pana, szybko, solidnie, i duuużo taniej niż Ice.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
beata82
=konto odzyskane=
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: mjod,reykjavik
PostWysłany: 13 Lis 2012, 0:27    Temat postu: Re: Ustawianie anten Satelitarnych - Polecam Odpowiedz z cytatem

wiesiu-27 napisał:
Polecam użytkownika Herde, koleś solidny, nie owija w bawełne jak sie rozmawia o kosztach, mówi od razu co i ile bedzie kosztowac przed rozpoczęciem prac, w przeciwienstwie do Ice Marka który kreci jak moze i nigdy Ci nie powie ile bedzie kosztowało a po robocie jaK Ci cene powie to Ci szczena opadnie. Koles zna sie na rzeczy, wybieże najlepszy sposób montażu, doradzi, powie o co jest pieć. No i nie opowiada bajek jak Ice ze przyzad do znajdowania sygnału kosztuje prawie milion koron Very Happy

Z cała pewnościa mogę polecic tego Pana, szybko, solidnie, i duuużo taniej niż Ice.

Pozdrawiam

KOLEGA KOLEDZE REKLAME ROBI,NIEZLE,UMNIE MAREK ROBIŁ I U MOICH ZNAJOMYCH I JAKOS KAZDY SOBIE CHWALI,I DUZO NIE WZIOL,A SYGNAL BYL NAWET W TEN SZTORM CO BYL OSTATNIO,JA NIE ZNAM ANI MARKA ANI HERDE,WIEC JAK POLECASZ DRUGIEGO CZYLI HERDE TO PO CO PSUJESZ OPINIE PIERWSZEGO MARKA,MOZE NIECH INNI WYPOWIEDZO SIE ROWNIEZ NA TEN TEMAT..................
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
redd
Zablokowany z powodu dublowania ogłoszeń
Dołączył: 03 Lut 2012
Posty: 48
PostWysłany: 13 Lis 2012, 1:23    Temat postu: Re: Ustawianie anten Satelitarnych - Polecam Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam[/quote]
KOLEGA KOLEDZE REKLAME ROBI,NIEZLE,UMNIE MAREK ROBIŁ I U MOICH ZNAJOMYCH I JAKOS KAZDY SOBIE CHWALI,I DUZO NIE WZIOL,A SYGNAL BYL NAWET W TEN SZTORM CO BYL OSTATNIO,JA NIE ZNAM ANI MARKA ANI HERDE,WIEC JAK POLECASZ DRUGIEGO CZYLI HERDE TO PO CO PSUJESZ OPINIE PIERWSZEGO MARKA,MOZE NIECH INNI WYPOWIEDZO SIE ROWNIEZ NA TEN TEMAT..................[/quote]
ja tez polecam Mark wszystko profesjonalnie zamontowane mialem zly uchwyt wymienil na miejscu brakowalo kabla doczepil i nawet korony nie chcial montaĹź profesjonalny i tanizadne kable nie wisza wszystko ladnie podczepione
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hunter

Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 54
PostWysłany: 13 Lis 2012, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, to ja coś od siebie napisze w tym temacie również.
Kożystałem z ica Marka ktory skasował mnie 38,000isk za pociagniecie dłuzszego kawałka kabla, montarz i ustawienie sat. i jeszcze dodał ze jak chce rachunek to bedzie musiał mnie wiecej skasowac Shocked

Potrzebowałem pomocy jakiś czas temu bo sie przeprowadziłem i powiedziałem sobie ze 2 raz nie dam sie w balona zrobić na taka kase. Wziołem użytkownika Herde i zaplaciłem 10,000 iska za montaż z ustawieniem, tak jak widac ze rożnica jest kolosalna, nie wiem z kad ten gosciu ceny sobie bieże? Wiecej z jego pomocy na pewno nie skozystam.

BTW: to nie jest żadna reklama tylko wyrażenie własnego zdania!!! Proszę nie mylic pojeć.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
beata82
=konto odzyskane=
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: mjod,reykjavik
PostWysłany: 13 Lis 2012, 19:34    Temat postu: Re: Ustawianie anten Satelitarnych - Polecam Odpowiedz z cytatem

[quote="beata82"]
wiesiu-27 napisał:
Polecam użytkownika Herde, koleś solidny, nie owija w bawełne jak sie rozmawia o kosztach, mówi od razu co i ile bedzie kosztowac przed rozpoczęciem prac, w przeciwienstwie do Ice Marka który kreci jak moze i nigdy Ci nie powie ile bedzie kosztowało a po robocie jaK Ci cene powie to Ci szczena opadnie. Koles zna sie na rzeczy, wybieże najlepszy sposób montażu, doradzi, powie o co jest pieć. No i nie opowiada bajek jak Ice ze przyzad do znajdowania sygnału kosztuje prawie milion koron Very Happy

Z cała pewnościa mogę polecic tego Pana, szybko, solidnie, i duuużo taniej niż Ice.

Pozdrawiam

KOLEGA KOLEDZE REKLAME ROBI,NIEZLE,UMNIE MAREK ROBIŁ I U MOICH ZNAJOMYCH I JAKOS KAZDY SOBIE CHWALI,I DUZO NIE WZIOL,A SYGNAL BYL NAWET W TEN SZTORM CO BYL OSTATNIO,JA NIE ZNAM ANI MARKA ANI HERDE,WIEC JAK POLECASZ DRUGIEGO CZYLI HERDE TO PO CO PSUJESZ OPINIE PIERWSZEGO MARKA,MOZE NIECH INNI WYPOWIEDZO SIE ROWNIEZ NA TEN TEMAT..................[/quote
wiem jedno marek ma firme a jej utrzymanie kosztuje moze dlatego niektore ceny są troche wyzsze,apoza tym z tego co wiem on anteny ustawia od bardzo,bardzo dawna,bo po raz 1 dla mnie 6lat temu,nie wiem ile jeszcze wczesniej,a o herde uslyszalam dopiero teraz,wiadomo kazdy kto zaczyna daje na poczotek mniejsze ceny zeby zdobyc klientow,tak samo bylo ze sklepem w garazu,co pan nie ma cen,zakazdym razem inaczej liczy i niektore rzeczy drozsze jak pl sklepie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kamqs

Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 241
Skąd: CK/KEFLAVIK
PostWysłany: 13 Lis 2012, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 38.000isk Shocked to Ruscy by mnie wysłali w Kosmos Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magnus

Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 3
PostWysłany: 19 Sty 2013, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam też użytkownika HERDE (tel.6958144) koleś dobrze ustawia anteny i jest chociaż słowny i jak się umówi to przyjeżdża ustawić antenę a nie jak Pan Ice Mar.. nie odbiera tel lub przyjeżdża za tydzień i ceny serwuje z kosmosu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
barni

Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 12
PostWysłany: 11 Mar 2013, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o antene to mozna kupic nowa antene 100 cm metalowa juz za 14.900kr w sklepie a nie po 15 tys na forum jakas stara
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dareczek39i5

Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 11
PostWysłany: 11 Mar 2013, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barni napisał:
Jesli chodzi o antene to mozna kupic nowa antene 100 cm metalowa juz za 14.900kr w sklepie a nie po 15 tys na forum jakas stara

NO TO POWAGA ZE MOZE TALERZ TAKI TANI ZALATWIC
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adi220
Zbyt częsta publikacja ogłoszeń!
Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 9
PostWysłany: 4 Maj 2013, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej popieram wcześniejsze posty na temat użytkownika HERDE.
Ustawienie anteny mimo odległości (REY - KEF ) odbyło się 2 h po wykonaniu telefonu. Człowiek bardzo słowny, przed rozpoczęciem pracy określił koszty ustawienia. Sprawnie, szybko oraz bezproblemowo - jak najbardziej polecam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
miras
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 41
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 5 Maj 2013, 21:39    Temat postu: Antena Odpowiedz z cytatem

marek ustawial mi 4 razy antene, ustawial tez kilka razy moim rodzicom
Nigdy nie odnioslem wrazenia, ze ceny byly zbyst wysokie
Zawsze 100 % zadowolenia z uslugi
_________________
solidny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikra

Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 1
PostWysłany: 17 Sty 2015, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam HERDE chłopak solidny jak się umówi to stara się przyjechać , a jeśli nie może to chociaż oddzwoni i umówi się na inny termin. A nie jak pan Marek nie odbiera tel lub umówi się i nie przyjedzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misio
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 12
PostWysłany: 18 Sty 2015, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rownez polecam uzytkownika Herde, mily i konkretny kontakt wszystko idzie z nim ustalic. Kozystalem Kiedys z Ice Marka gdzie trudno bylo sie dodzwonic i ustalic termin odczulem jak ja mial bym byc dla nie go a nie odwrotnie.

Jesli ustawianie anten to tylko HERDE !!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hitman1

Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 1
PostWysłany: 12 Lut 2015, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam Herde.Nieslowny gosc.Umawia sie a pozniej nie odbiera telefonow.Ustawil antene a po dwoch dniach sygnal zniknal.Obiecal naprawic i juz z miesiac oddzwania bo mu sie na dach nie chcialo wchodzic.Jednym slowem paratcz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron