reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Edukacja polskich dzieci w Reykjaviku......
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
slawekl

Doczy: 12 Mar 2009
Posty: 90
Skd: Rock'Ya'Vík
PostWysany: 13 Wrz 2009, 21:37    Temat postu: Kółko matematyczne dla dzieci i młodzieży Odpowiedz z cytatem

Przypominam wszystkim zainteresowanym, że we wtorek o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie "Kółka matematycznego"
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież.
Spotkanie odbędzie się w klasach Szkoły Polskiej (piętro wyżej niż Konsulat).
_________________
Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Blue

Doczy: 11 Wrz 2009
Posty: 37
PostWysany: 17 Sie 2011, 18:26    Temat postu: podreczniki do 4 kl.szk.podst. Odpowiedz z cytatem

Zestaw podreczników na komputer z zakresu 4 klasy polskiej szkoly podstawowej,Edu-Rom,idelana pomoc,jelsi ktos ma na uwadze edukacje swoejgo dziecka.tanio.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
SzkołaPolska.is

Doczy: 29 Sty 2010
Posty: 7
Skd: iceland
PostWysany: 7 Lip 2012, 0:30    Temat postu: Zapisy do Szkoły Polskiej 2012/2013 Odpowiedz z cytatem

Informujemy, iż podania o przyjęcie dziecka do szkoły na rok 2012/2013 można wysyłać na adres biura
(Skúlatúni 2-h. 6, 105 Reykjavík) do 15 sierpnia 2012.


W związku z rosnącym zainteresowaniem rodziców dzieci 5-letniech, ogłaszamy nabór do oddziału przedszkolnego dla rocznika 2007. Zajęcia odbywałyby się w co drugą sobotę do południa (począwszy od października), trwały 3 godziny lekcyjne, koszt ok. 3000 ISK miesięcznie. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres szkola@islandia.org.pl .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
SzkołaPolska.is

Doczy: 29 Sty 2010
Posty: 7
Skd: iceland
PostWysany: 7 Lip 2012, 11:16    Temat postu: Re: Zapisy do Szkoły Polskiej 2012/2013 Odpowiedz z cytatem

SzkołaPolska.is napisa:
Informujemy, iż podania o przyjęcie dziecka do szkoły na rok 2012/2013 można wysyłać na adres biura
(Skúlatúni 2-h. 6, 105 Reykjavík) do 15 sierpnia 2012.


W związku z rosnącym zainteresowaniem rodziców dzieci 5-letniech, ogłaszamy nabór do oddziału przedszkolnego dla rocznika 2007. Zajęcia odbywałyby się w co drugą sobotę do południa (począwszy od października), trwały 3 godziny lekcyjne, koszt ok. 3000 ISK miesięcznie. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres szkola@islandia.org.pl .


Podania do pobrania na stronie szkoły: http://www.polskaszkola.is/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=17
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mucha09

Doczy: 02 Wrz 2009
Posty: 21
Skd: Rekjavik
PostWysany: 29 Maj 2013, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda zakończenie roku szkolnego w islandzkiej szkole w pierwszej klasie, bo wydaje mi się że kwiatów nie daje się islandzkim nauczycielom.Więc jak to wygląda , czy jest jakiś apel, itp.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Hanka79

Doczy: 14 Lip 2008
Posty: 106
Skd: Kopavogur
PostWysany: 29 Maj 2013, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mucha09 napisa:
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda zakończenie roku szkolnego w islandzkiej szkole w pierwszej klasie, bo wydaje mi się że kwiatów nie daje się islandzkim nauczycielom.Więc jak to wygląda , czy jest jakiś apel, itp.


Witam, u mojego syna w szkole każda klasa ma zakończenie o ustalonej przez szkołę godzinie. Spotykamy się wszyscy w klasie, rodzice i dzieci, oglądamy prace wykonane przez dzieci podczas roku szkolnego, zadania i przede wszystkim świadectwa. Mój syn zawsze ma kwiaty dla wychowawczyni, jako jedyny co prawda bo Islandczycy nie mają tego w zwyczaju. Za to rodzice mają zwyczaj składać się na koniec roku szkolnego i kupować coś dla wychowawcy klasy. Pamiętam, że jak mój syn pierwszy raz przyszedł z kwiatami na zakończenie roku to pani była mile zaskoczona, inni rodzice również, więc musiałam wyjaśnić że w Polsce jest taki zwyczaj. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że to bardzo miły zwyczaj ale od paru lat wciąż tylko moje dziecko przynosi kwiaty Smile tym bardziej że sam chce Very Happy więc kontynuujemy polską tradycję.
_________________
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
SzkołaPolska.is

Doczy: 29 Sty 2010
Posty: 7
Skd: iceland
PostWysany: 7 Wrz 2013, 21:22    Temat postu: Szkoła Polska w Reykjaviku zatrudni... Odpowiedz z cytatem

Szkoła Polska w Reykjaviku zatrudni

NAUCZYCIELA uprawnionego do nauczania w klasach 1-3

oraz LOGOPEDĘ.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dyrekcji

(Monika Sienkiewicz, monikas.spspr@gmail.com,

Marta Wieczorek martaw.spspr@gmail.com)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
olanie

Doczy: 27 Pa 2015
Posty: 7
PostWysany: 27 Pa 2015, 1:37    Temat postu: z trójką dzieci Odpowiedz z cytatem

Witam,
poważnie rozważam wyjazd na Islandię z dziećmi w przyszłym roku. Będą mieć 3, prawie 5 i prawie 7 lat. Chciałabym się dowiedzieć czy ta przyjazna "polska" międzynarodowa szkoła, która tu była wspominana wciąż ma się dobrze?
Czy ktoś mógłby mi opowiedzieć jak wygląda dzień w przedszkolu?
Dzień w takiej szkole?
Z jakim wyprzedzeniem trzeba zapisać dzieci do placówek?
Czy w młodszych klasach dzieci są oceniane? Mają tam jakieś systemy motywacyjne w postaci gwiazdek/chmurek/naklejek/pieczątek/... czy raczej nauczyciele starają się inaczej zachęcać dzieci do współpracy?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Corodian

Doczy: 27 Pa 2015
Posty: 3
PostWysany: 27 Pa 2015, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@olanie: skontaktuj się bezpośrednio z placówką, tam uzyskasz informacje z pierwszej ręki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron