reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Por贸d na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 314, 315, 316
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Araski

Do潮czy: 29 Pa 2012
Posty: 18
PostWys砤ny: 9 Maj 2015, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi臋ki dziewczyny za odpowiedzi Smile Czyli generalnie wszedzie prawie tak samo. Ja obecnie mam rzadkie wizyty u po艂o偶nej co 2 miesi膮ce. najpierw w 12tc potem w 16tc a teraz czekam do czerwca na wizyt臋 w 24tc, potem nast臋pne co miesi膮c i od 34tc co 2 tygodnie. Tak膮 mi da艂a rozpisk臋.
Chcia艂am si臋 was jeszcze zapyta膰 czy po urodzeniu dziecka trzeba za艂atwia膰 jakie艣 papiery? Jecha膰 do Polskiej ambasady z aktem ur aby nadali PESEL? Czyta艂am na IcelandNewsPolska te poradniki co udost臋pniaj膮 ale tam nic nie znalaz艂am :/
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
noir
Zbyt cz臋sta publikacja og艂osze艅!
Do潮czy: 27 Sty 2012
Posty: 64
PostWys砤ny: 25 Cze 2015, 23:41    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje numer telefonu do polskiej poloznej i jak ma na imie i nazwisko
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ba艂wanek

Do潮czy: 10 Wrz 2013
Posty: 33
PostWys砤ny: 29 Cze 2015, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej isc do swojej przydzielonej poloznej..
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ania12345

Do潮czy: 16 Lis 2008
Posty: 50
PostWys砤ny: 20 Lip 2015, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w ciazy, dostalam zwolnienie z pracy 50 %, mam nie przepracowany nawet rok pracy, czy dostane pieniadze za te zwolnienie?? Kto placi za zwolnienie?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
milano

Do潮czy: 08 Cze 2011
Posty: 54
PostWys砤ny: 20 Lip 2015, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje co艣 takiego jak 2 dni chorobowego z ka偶dego miesi膮ca. Je偶eli masz rok 12 miesi臋cy to masz 24 wolne dni chorobowego. Z tego jest p艂acone zwolnienie - przynajmniej u mnie. Ja mam oko艂o 160 dni wolnych, ale posz艂am na 50% dopiero w 8 miesi膮cu a w 9 miesi膮cu na 100%. Mam p艂acone 100% w艂a艣nie z tych wolnych chorobowych dni. Je偶eli z nich nie korzysta艂a艣 to masz je wszystkie. Je偶eli wykorzystywa艂a艣 te 2 dni to zap艂ac膮 Ci tylko za 50% pracy. Prawid艂owo 50% p艂aci ci za prace pracodawca a reszt臋 albo nikt, albo z chorobowego. Nie wiem czy zrozumiesz, bo ci臋偶ko jest to wyja艣ni膰. Acha! Za 50% zwolnienia bierze si臋 50% dnia chorobowego a nie ca艂y. Czyli np. 12 miesi臋cy - 24 dni chorobowego - p艂acone 50% - czyli masz 48 dni p艂atne 50%.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
adzia74

Do潮czy: 05 Mar 2011
Posty: 15
PostWys砤ny: 27 Lip 2015, 11:37    Temat postu: lek na kolk臋 ? Odpowiedz z cytatem

Witak wszystkie mamy obecne i te przysz艂e .Cztery tygodnie temu zosta艂am mam膮 i ju偶 zacz臋艂y Sad si臋 kolki ,mo偶e macie jaki艣 sprawdzony lek kt贸ry mo偶na kupi膰 dla noworodka ,serdecznie dzi臋kuj臋 za pomoc Smile i pozdrawiam wszystkie mamy Smile
_________________
Adzia
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ba艂wanek

Do潮czy: 10 Wrz 2013
Posty: 33
PostWys砤ny: 4 Sie 2015, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minifom - kupisz tutaj w aptece
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
karla1
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1 (dublowanie og艂osze艅)
Do潮czy: 17 Sty 2009
Posty: 4
PostWys砤ny: 18 Sie 2015, 1:00    Temat postu: Re: lek na kolk臋 ? Odpowiedz z cytatem

adzia74 napisa:
Witak wszystkie mamy obecne i te przysz艂e .Cztery tygodnie temu zosta艂am mam膮 i ju偶 zacz臋艂y Sad si臋 kolki ,mo偶e macie jaki艣 sprawdzony lek kt贸ry mo偶na kupi膰 dla noworodka ,serdecznie dzi臋kuj臋 za pomoc Smile i pozdrawiam wszystkie mamy Smile

Ja r贸wnie偶 polecam minifom 😉
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
rysia881

Do潮czy: 22 Maj 2012
Posty: 24
PostWys砤ny: 13 Pa 2015, 19:54    Temat postu: Ulozenie posladkowe dziecka Odpowiedz z cytatem

Witam,

czy sa tutaj mamusie ktorym dziecko do porodu bylo ulozone posladkowo? Czy moglybyscie podzielic sie wiedza i napisac jak lekarze tutaj do tego podchodza? Czy zalecaja wczesniej cc, umawiaja termin czy raczej czekaja az akcja porodowa sie rozpocznie a poniej decyduja o ew. Cc.?


Dziekuje z informacje
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kstefanowicz19

Do潮czy: 15 Pa 2013
Posty: 18
Sk眃: reykjavik
PostWys砤ny: 5 Lis 2015, 22:54    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam czy ma ktoras mama numer do polskiej poloznej Patrycji? Z gory dziekuje Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ryba1

Do潮czy: 01 Kwi 2011
Posty: 26
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 7 Gru 2015, 19:44    Temat postu: Badanie przesiewowe Odpowiedz z cytatem

Witam, czy kt贸ra艣 z Was orientuje si臋 jak d艂ugo czeka si臋 na wyniki badania przesiewowego u noworodk贸w? Ewentualnie czy mo偶na si臋 tego dowiedzie膰 osobi艣cie? Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
milano

Do潮czy: 08 Cze 2011
Posty: 54
PostWys砤ny: 9 Gru 2015, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po艂o偶na powinna ci臋 poinformowa膰, 偶e kto艣 zadzwoni ze szpitala je艣li co艣 b臋dzie nie tak w ci膮gu tygodnia. Nie martw si臋, bo takie przypadki zdarzaj膮 si臋 raz na tysi膮c. Pewnie nie zadzwoni膮.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ryba1

Do潮czy: 01 Kwi 2011
Posty: 26
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 11 Gru 2015, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi臋ki za odpowied藕 Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kstefanowicz19

Do潮czy: 15 Pa 2013
Posty: 18
Sk眃: reykjavik
PostWys砤ny: 14 Gru 2015, 16:52    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie odnosnie macierzynskiego. Przy skladaniu papierow o macierzynski to Ile potrzeba dolaczyc lojn? Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 314, 315, 316
Strona 316 z 316

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron