reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Szkoła na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 12 Maj 2012, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ona30 napisa:
Witajcie ja mam synka 3,5 roku chodzil do złobka i teraz do przedszkola w pl zastanawiam sie nad wyemigrowaniem do męża na islandie ale boje sie bardzo o to jak moj synek sie odnajdzie wsrod ludzi nie rozumiejac ich..w sumie piszecie ze jesli dzicko jest małe ma łatwiej...bardzo sie boje

Jeżeli myślisz o wyjeździe to zrób to jak najszybciej. Znam wielu ludzi, którzy przyjechali na Islandię z dziećmi w różnym wieku i wiem, że maluchy mają najłatwiej. Jestem absolutnie przekonana o tym, że niedługo napiszesz post w którym będziesz zachwycać się tym jak Twój szkrab świetnie sobie radzi Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
g6

Doczy: 05 Kwi 2011
Posty: 192
PostWysany: 12 Maj 2012, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

córka napisa:
stan napisa:
ola87gda napisa:
w Polsce poziom nauczania jest tak wysoki-przynajmniej nie jestesmy takimi idiotami jak Islandczycy na przyklad.

najbardziej przewyższamy ich w znajomosci jezykow obcych

a matematyka? oni w 1 liceum mają to co w polsce jest w 2gimn. :O



Ja wiem, że ten post ma już kilka lat, ale zdaje się, że wiele ludzi wierzy w jakąś ogromną wyższość polskiej edukacji nad islandzką.


źródło
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ona998
Go
PostWysany: 2 Sty 2013, 21:23    Temat postu: szkola podstawowa Odpowiedz z cytatem

Witam!
Poszukuje informacji na temat szkol islandzkich i systemu jaki tutaj obowiazuje otoz moj synek od wrzesnia idzie do pierwszej klasy szkoly podstawowej co powinnam zrobic??kiedy sklada sie tutaj podania??czy wybiera sie szkole?? jakie sa szkoly? czy sa szkoly prywatne?czy sa one lepsze od panstwowych?? Prosze o pomoc jestesm zainteresowana doslownie wszystkim co dotyczy dziecka ktore od wrzesnia pojdzie do szkoly> (jestem z Hafnarfiordur ale jezeli sa jakies lepsze szkoly w Reykjaviku jestesm sklonna dowozic dziecko) Z gory dziekuje za wszystkie informacje!
Powrt do gry
Katarzynkaq1

Doczy: 31 Sty 2013
Posty: 3
PostWysany: 31 Sty 2013, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie dokładnie chcesz wysłać dziecko do szkoły?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
danka

Doczy: 02 Pa 2013
Posty: 1
PostWysany: 2 Pa 2013, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!

Poszukuję szkół języka angielskiego w Islandii.
A ściślej mówiąc szukam pracy jako nauczyciel jęz. angielskiego Smile
Czy ktoś może podać mi kilka adresów stron? Niestety wujek google bardzo słaby w tej kwestii

pozdrawiam!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jozek1297

Doczy: 02 Maj 2014
Posty: 4
Skd: Kalników k. Przemyśla
PostWysany: 5 Maj 2014, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, właśnie wyjeżdżam do taty na Islandię (2 czerwca) i muszę się zastanowić nad wyborem szkoły. W Polsce chodziłem do technikum elektronicznego, niestety nie skończę pierwszej klasy, troszkę zawaliłem. Może mi ktoś powiedzieć gdzie mam iść? Co i jak? Jak najlepiej zacząć? Urodziłem się w 1997 roku.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
grzenia

Doczy: 23 Lut 2016
Posty: 1
Skd: Warszawa
PostWysany: 23 Lut 2016, 22:38    Temat postu: Wątek umarł, ale liczę na odpowiedź :) Odpowiedz z cytatem

Witam. Razem z moją mamą od kilku miesięcy planujemy wylot na Islandię. Chciałem się zapytać ile osób jest w przeciętnej klasie na etapie Grunnskóli (o ile dobrze zapamiętałem nazwe)? Za chwile kończę 15 lat, rocznikowo juz je mam, jestem w 2 klasie gimnazjum. Czy ze znajomością angielskiego na poziomie mocnej czwórki w grupie zaawansowanej sobie poradzę? Jak wyglada sprawa tolerancji w islandzkich szkołach (wyglądam dosyć nietypowo (kolczyki itd.))? Czy nie bede miał problemów ze strony uczniów z tego powodu? I czy bede musiał powtarzać klasę z powodu rożnych poziomów edukacji miedzy krajami.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedz, miłego wieczoru :-)
Karol.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron