reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

APEL dotyczący udziału w wyborach
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  

Czy zamierzasz głosować w wyborach?
Tak, bo znam wszystkie PROGRAMY wyborcze
27%
 27%  [ 6 ]
Tak, bo to mój obywatelski obowiązek (choć nie wiem czym różnią się programy partii)
27%
 27%  [ 6 ]
Nie, bo mi się nie chce
9%
 9%  [ 2 ]
Nie, bo większość polityków to oszuści lub manipulatorzy
22%
 22%  [ 5 ]
Nie, bo nie znam się na ekonomii i nie wiem czyj program jest lepszy
13%
 13%  [ 3 ]
Jeszcze nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Gosw : 22

Autor Wiadomo
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 31 Sie 2005, 10:55    Temat postu: Re: Dyskusja Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Oczywiście Squallo, że macie prawo nie lubić dyskusji politycznych. Po prostu nie bierzcie w nich udziału Very Happy
Zwykle w dyskusji biorą udział ludzie, którzy chcą przekonać drugą stronę o swoich racjach.
Zwykle używa się argumentów, dowodów logicznych itp.
Często podstawą jakiejś teorii jest wyznawany system wartości. Jeżeli jest on inny u dyskutantów to mają problem z ustaleniem wspólnego stanowiska. Wtedy dyskusja się kończy...
Ale ludzie nadal mogą się lubić Smile

Rozmawiamy sobie często luźno o Islandii w tematach o Islandii...
A to jest OFF-TOPIC Wink


No i ja pod tym się podpisuję. Mozemy tu dyskutować o wszystkim, toz to off topic jest. Kto nie chce, nie odpowiada mu profil dyskusji, nie musi, moze rozmawiac tylko o wyspie w innych "działach". Jedynie co mnie denerwuje to to, że o egzaminie na prawo wyborcze juz tu było lol . Nie dubluj się Odzajerze lol
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 31 Sie 2005, 11:03    Temat postu: Re: Dyskusja Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisa:
Jedynie co mnie denerwuje to to, że o egzaminie na prawo wyborcze juz tu było lol . Nie dubluj się Odzajerze lol

Wiem, że było, ale wiele osób wtedy nie było, a poza tym nie miała to być dyskusja, a raczej tylko apel o "świadome głosowanie".
W apelu zawarłem najważniejsze argumenty i wydawało mi się, że nie będzie aż tak burzliwej dyskusji, którą specjalnie chciałem przenieść na bardziej odpowiednie forum, gdzie taki sam temat jest dyskutowany.

Przepraszam wszystkich, którzy musieli czytać o polityce, ale specjalnie dałem temat POLITYKA, by osoby niezainteresowane mogły omijać to "siedlisko trudnych dyskusji" Smile
A ja niestety MUSIAŁEM ten apel napisać, gdyż mój system wartości nakazuje mi walczyć o sprawiedliwość.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Squallo

Doczy: 23 Sie 2005
Posty: 174
Skd: Kielce
PostWysany: 31 Sie 2005, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echhh.... widze że jest 2:2 'poparciu programu wyborczego' Squalla i Odżajera. Remis!! He he.. język Dobra, ja mam swoje zdanie i tyle, macie racje off topic, ale MIMO WSZYSTKO nie podoba mi sie taktyka - przegadanie żeby już sie poddał i przyznał racje, bo już mu sie nie chce dyskutować... Ok, pewnie OE & JV teraz coś odpowiedzą... :wink:
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 31 Sie 2005, 11:13    Temat postu: Argumenty Odpowiedz z cytatem

Squallo napisa:
nie podoba mi sie taktyka - przegadanie żeby już sie poddał i przyznał racje, bo już mu sie nie chce dyskutować...

A chwileczkę! Jaka taktyka??
Każdy odpowiada starając się podać najlepsze swoje argumenty, a ja staram się nie lać wody...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 31 Sie 2005, 11:23    Temat postu: Re: Argumenty Odpowiedz z cytatem

Squallo napisa:
nie podoba mi sie taktyka - przegadanie żeby już sie poddał i przyznał racje, bo już mu sie nie chce dyskutować....


No ja tez nie rozumiem, że łoco biega?

Dyskusja polega na tym, właśnie, ze ja cos mowie i ty cos mowisz :jezyk: i ja mowie cos innego niz ty, albo tez przyznaje ci racje. Jezeli sie z toba nie zgadzam (całkowicie lub po czesci), staram Ci sie w logiczny sposob wytlumaczyc, ze pleciesz dyrdymały, i ze to prawda jest po mojej stronie 8) i vice versa.... ty uwazasz, ze to ja plotę dyrdymały i starsz sie przekonac mnie do swojego zdania..
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 31 Sie 2005, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

music80s napisa:
Halló! Dyskusja o dyskusji na temat dyskusji.Odpowiedź na odpowiedź odpowiedzi od odpowiedzi.Czy to nie jest głupie??? Każdy kolejny post jest efektem poprzedniego a nie pierwszego co prowadzi to nieskończoności.Dajmy sobie z tym spokój.

Ciekawa wypowiedź, ale swym istnieniem przeczy tezie końcowej :jezyk:
Teraz co drugi post nawołuje do zakończenia dyskusji, a i tak ciągle pojawia się, ktoś, kto twierdzi, że nie pasuje mu, że ktoś używa słowa np. "kurcze".
Inny ktoś czuje się ciągle pouczany, a ktoś inny to chciałby wiedzieć dlaczego skoro ma iśc do wyborów, to mu się rozwiązują sznurówki Very Happy
A każdy taki post generuje odpowiedź. Bo kulturalny rozmówca zawsze odpowiada na zarzuty i pytania innego forumowicza Smile
I zamiast rozmawiać spokojnie o Islandii, ludzie się tu żalą, że musieli kliknąć i czytać naszą dyskusję, w której się pogubili, a Odżajer była kobietą :jezyk:
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 31 Sie 2005, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Squallo, nie masz co sie wysilać...i tak cokolwiek nie powiesz to bedzie to uzyte przeciwko Tobie. Odzajer nie potrafi odpuscic i przyznac ze jednak czasem przesadza, taki to juz typ czlowieka...mysli ze wie wszystko najlepiej, a dyskusje z nim i tak sprowadzaja sie do tego ze zarzuci Cie encyklopedycznymi defnicjami roznych pojec, ktore chyba w jego mniemaniu maja zrobic na drugiej osobie jakies wrazenie...
Nie cierpie takiego wywyzszania sie i pokazania za wszelka cene ze jest sie chodzaca encyklopedia i wie sie wszystko najlepiej.... bla
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Ronja
Go
PostWysany: 31 Sie 2005, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
a Odżajer była kobietą :jezyk:

No, to wiele wyjasnia :wink:

lenny napisa:
mysli ze wie wszystko najlepiej, a dyskusje z nim i tak sprowadzaja sie do tego ze zarzuci Cie encyklopedycznymi defnicjami roznych pojec, ktore chyba w jego mniemaniu maja zrobic na drugiej osobie jakies wrazenie...

Skąd wiesz co tak naprawdę myśli Odżajer? :wink: A chyba lepiej podawać encyklopedyczne definicje niz pleść z głowy głupoty...
Powrt do gry
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 31 Sie 2005, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnioskuje to z jego postów....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 31 Sie 2005, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie cierpie takiego wywyzszania sie


przykłady Panie, przyklady...
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 31 Sie 2005, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ciekawsze rzeczy do roboty jak szukanie po forum przykladow na mądrosci Odzajera, po prostu odnosze takie a nie inne wrazenie...chyba mam do tego prawo? Jesli Ty odbierasz to inaczej to ok.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 31 Sie 2005, 14:23    Temat postu: Lenny Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, Lenny, że chociaż bierzesz pod uwagę niewielki margines błędu, że może jednak mą intencją nie było wymądrzanie się...
Może się pomyliłeś w odbiorze mych tekstów, a może to ja użyłem niewłaściwych słów lub skrótów myślowych i ktoś (szczególnie nowy na Forum) mógł odnieść takie a nie inne wrażenie.
Ja się wytłumaczyłem dawno, dawno temu, że nie będę w każdym poście ciągle zaznaczał, że mogę nie mieć racji, że czekam na kontrargumenty itd.
I tak moje posty są długie, więc dodawanie formułek o własnych ograniczeniach w każdym poście jest niepotrzebne...
Ale wtedy, gdy przychodzi nowa osoba iczyta mój post, to myśli "ale bufon". A ja poprostu piszę już skrótowo, bo przecież weterani Forum już mi zarzucają, że się często powtarzam :krzywy:
Mam nadzieję, że może jednak jeszcze raz dokonasz nade mną sądu i może weźmiesz pod uwagę to co napisałem Ci teraz...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Leisla

Doczy: 30 Sie 2007
Posty: 65
PostWysany: 18 Pa 2007, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem ktoś kto jest dobrym przyjacielem lub sąsiadem jako pracownik jest beznadziejny a robienie z nim interesów przynoszą same straty....
_________________
What's up doc....???
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 26 Pa 2007, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś chyba czytał mój apel albo ma podobne przemyślenia:
http://rp.pl/artykul/63506.html
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron