reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Imigracja Rumun贸w na Islandi臋
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Pozosta艂e tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Old Star

Do潮czy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Sk眃: Down Town czyli z Miasta Daun贸w
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 0:57    Temat postu: Imigracja Rumun贸w na Islandi臋 Odpowiedz z cytatem

Czy kto艣 widzia艂 ju偶 Rumun贸w na Islandii?

Ja dzisiaj mia艂em okazje - ca艂e stado obleg艂o jedn膮 z dw贸ch kas w Bonusie - zamieszanie na 15 minut.....

Wszystko co by艂o pakowane w worki mieli luzem Smile

P贸藕niej widzia艂em worki porozrywane na warzywniaku Smile

Go艣膰 przy mnie bi艂 si臋 z kobiet膮 o 3 sztuki marchwi, kt贸re rzuci艂 na ta艣m臋 przy kasie. Drugi nonszalancko obrywa艂 co gorsze li艣cie z kapusty, 偶eby by艂a l偶ejsza.... Inny ju偶 szpera艂 przy kolejnej, zamkni臋tej kasie.

Zgroza!

Jeszcze troch臋 i trzeba b臋dzie do Londynu wraca膰 - niczym si臋 to nie b臋dzie r贸偶ni膰.

Ju偶 Litwini wystarczaj膮co rynek i zarobki zepsuli, teraz nadci膮gaj膮 nast臋pni.

Oby tylko rumu艅ska bra膰 nie zacz臋艂a kra艣膰 i zabija膰 (jak w Rzymie kilka dni temu), bo jeszcze wszystkich obcokrajowc贸w wyrzuc膮....

OS
_________________
Kto pisze prawd臋, ten nie jest kochany.....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OSie najwazniejsze ze jestes na Islandii, bo my na forum juz sie martwilismy ze do Danii uciekles.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Old Star

Do潮czy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Sk眃: Down Town czyli z Miasta Daun贸w
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 1:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
OSie najwazniejsze ze jestes na Islandii, bo my na forum juz sie martwilismy ze do Danii uciekles.


Jestem wy艂膮cznie turystycznie....

Wreszcie mnie sta膰 Smile

Nie ukrywam - dzi臋ki Islandii....

OS
_________________
Kto pisze prawd臋, ten nie jest kochany.....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Star napisa:
FilipR79 napisa:
OSie najwazniejsze ze jestes na Islandii, bo my na forum juz sie martwilismy ze do Danii uciekles.


Jestem wy艂膮cznie turystycznie....

Wreszcie mnie sta膰 Smile

Nie ukrywam - dzi臋ki Islandii....

OS


Opowiadaj co robiles, gdzie Cie wynioslo i jak sie zyje, i wpadaj czesciej na forum.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kto艣 widzia艂 ju偶 Polak贸w na Islandii?

Ja dzisiaj mia艂em okazje - ca艂e stado obleg艂o jedn膮 z dw贸ch kas w Bonusie - zamieszanie na 15 minut.....

Wszystko co by艂o pakowane w worki mieli luzem Smile

P贸藕niej widzia艂em worki porozrywane na warzywniaku Smile

Go艣膰 przy mnie bi艂 si臋 z kobiet膮 o 3 sztuki marchwi, kt贸re rzuci艂 na ta艣m臋 przy kasie. Drugi nonszalancko obrywa艂 co gorsze li艣cie z kapusty, 偶eby by艂a l偶ejsza.... Inny ju偶 szpera艂 przy kolejnej, zamkni臋tej kasie.

Zgroza!

Jeszcze troch臋 i trzeba b臋dzie do Londynu wraca膰 - niczym si臋 to nie b臋dzie r贸偶ni膰.

Ju偶 Litwini wystarczaj膮co rynek i zarobki zepsuli, teraz nadci膮gaj膮 nast臋pni.

Oby tylko polska bra膰 nie zacz臋艂a kra艣膰 i zabija膰 (jak w Rzymie kilka dni temu), bo jeszcze wszystkich obcokrajowc贸w wyrzuc膮....

sOS
_________________
Kto pisze prawd臋, ten nie jest kochany.....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Old Star

Do潮czy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Sk眃: Down Town czyli z Miasta Daun贸w
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 3:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
Czy kto艣 widzia艂 ju偶 Polak贸w na Islandii?

Ja dzisiaj mia艂em okazje - ca艂e stado obleg艂o jedn膮 z dw贸ch kas w Bonusie - zamieszanie na 15 minut.....

Wszystko co by艂o pakowane w worki mieli luzem Smile

P贸藕niej widzia艂em worki porozrywane na warzywniaku Smile

Go艣膰 przy mnie bi艂 si臋 z kobiet膮 o 3 sztuki marchwi, kt贸re rzuci艂 na ta艣m臋 przy kasie. Drugi nonszalancko obrywa艂 co gorsze li艣cie z kapusty, 偶eby by艂a l偶ejsza.... Inny ju偶 szpera艂 przy kolejnej, zamkni臋tej kasie.

Zgroza!

Jeszcze troch臋 i trzeba b臋dzie do Londynu wraca膰 - niczym si臋 to nie b臋dzie r贸偶ni膰.

Ju偶 Litwini wystarczaj膮co rynek i zarobki zepsuli, teraz nadci膮gaj膮 nast臋pni.

Oby tylko polska bra膰 nie zacz臋艂a kra艣膰 i zabija膰 (jak w Rzymie kilka dni temu), bo jeszcze wszystkich obcokrajowc贸w wyrzuc膮....

sOS
_________________
Kto pisze prawd臋, ten nie jest kochany.....


No to wszystko na co Ci臋 sta膰?

Ja zada艂em pytanie o Rumunach a Ty nawet nie odpowiadasz tylko cytuj膮c co艣 cytujesz Smile

Masz 偶al do siebie, 偶e nie mia艂e艣 okazji g艂osowa膰 na tego, co g艂osi艂 "oczywist膮 oczywisto艣膰" ?

Nie moja wina, 偶e nie mia艂e艣 na bilet, hehe.

Prosz臋 nie kradnij moich post贸w - na pewno sta膰 Ci臋 na co艣 wi臋cej Smile

OS
_________________
Kto pisze prawd臋, ten nie jest kochany.....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 7:36    Temat postu: Re: Najazd Rumun贸w Odpowiedz z cytatem

Old Star napisa:
Czy kto艣 widzia艂 ju偶 Rumun贸w na Islandii?
Tak, kiedy艣 widzia艂em wycieczk臋 rumu艅skich turyst贸w-biznesmen贸w. Wynajeli najlepszy hotel w Reykjaviku...


Cytat:
Wszystko co by艂o pakowane w worki mieli luzem
No c贸偶, widocznie nie by艂o ich sta膰 na ca艂e opakowanie albo w Rumunii w sklepach jest taki zwyczaj....

Cytat:
Drugi nonszalancko obrywa艂 co gorsze li艣cie z kapusty, 偶eby by艂a l偶ejsza...
A dlaczego ma p艂aci膰 za zgni艂e li艣cie?

Cytat:
Inny ju偶 szpera艂 przy kolejnej, zamkni臋tej kasie.
To znaczy co robi艂?

Cytat:
Zgroza!
Tak, zgroza to dobre s艂owo, gdy niezbyt rozgarni臋ci ludzie buduj膮 stereotypy w oparciu o kilku przedstawicieli danej narodowo艣ci.
By膰 mo偶e od lat widywa艂e艣 mi艂ych grzecznych ludzi, kt贸rzy kulturalnie si臋 zachowywali w Bonusie. Zawsze my艣la艂e艣, 偶e to pewnie Islandczycy, a to mo偶e byli Rumuni, Litwini, Polacy, Bu艂garzy...

Najch臋tniej wypowiadamy si臋 na podstawie "g艂o艣nych" przyk艂ad贸w. Bo cichych i spokojnych ludzi nie zauwa偶amy.
Niech Ci teraz jaki艣 z艂odziej ukradnie portfel - od razu powiesz, 偶e to na pewno Rumun...

Cytat:
Oby tylko rumu艅ska bra膰 nie zacz臋艂a kra艣膰 i zabija膰 (jak w Rzymie kilka dni temu), bo jeszcze wszystkich obcokrajowc贸w wyrzuc膮....
Nie wiem z jakiego jeste艣 polskiego miasta, ale powiem Ci, 偶e to banda z艂odziei i morderc贸w - dowody zbierz sobie sam swoj膮 ulubion膮 metod膮.

Gdyby kto艣 inny by艂 adminem, to poprosi艂bym go, by wykasowa艂 twoje posty, bo zawieraj膮 szkodliwe i g艂upie tre艣ci.
Je艣li w tych tre艣ciach jest ziarno m膮dro艣ci i wiedzy, to zosta艂o zag艂uszone przez b艂臋dne wnioski.

Pojed藕 sobie na wycieczk臋 w rumu艅skie Karpaty. Ciekaw jestem ilu spotkasz morderc贸w i z艂odziei...
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
lovisa
Og艂oszeniodawca zweryfikowany
Do潮czy: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a zkad wiesz ze to byli rumuni?
bulgarzy wygladaja podobnie i sa juz na islandi od jkakiegos czasu. pare miesiezy temu isladnia deportowala jakas ich czesc za to ze nie pracowali tylo zebrali pod slklepami.
ja slyszalam ze ponoc mieli im wstrzymac wjazd do 2014 ale tylko tak slyszalam trzeba by bylo to sprawdzic...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Star napisa:
No to wszystko na co Ci臋 sta膰?


tzn?

Old Star napisa:
Ja zada艂em pytanie o Rumunach a Ty nawet nie odpowiadasz tylko cytuj膮c co艣 cytujesz Smile


se kpie z ciebie. i nie cos tylko chyba to co ty tu wstawiles

Old Star napisa:
Masz 偶al do siebie, 偶e nie mia艂e艣 okazji g艂osowa膰 na tego, co g艂osi艂 "oczywist膮 oczywisto艣膰" ? Nie moja wina, 偶e nie mia艂e艣 na bilet, hehe.


jaki zal?

Old Star napisa:
Prosz臋 nie kradnij moich post贸w - na pewno sta膰 Ci臋 na co艣 wi臋cej Smile OS


kradnij?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



nawiazujac do tematu - quiz/pytanie - te chlopaki to:

a) rumuny
b) murzyny
c) polaki
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



quiz #2 - pan ze zdjecia to:

a) rumun
b) polak
c) twoja stara
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkel, Twoja bezczelnosc siega czasami zenitu. Jak Ci nie wstyd publikowac zdjecia czyjekolwiek z glupim komentarzem? Moze nie wiesz, ale bez wzgledu na to jakiej narodowosci jest czlowiek, czlowieka trzeba szanowac. Przyjemnie byloby Ci gdyby zdjeca Twojej osoby zostaly "opublikowane" w taki sposob? Zastanow sie jakim Ty jestes czlowiekiem!!

PS Osoby te wyrazily zgode na publikacje ich wizerunku?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Majkel, Twoja bezczelnosc siega czasami zenitu. Jak Ci nie wstyd publikowac zdjecia czyjekolwiek z glupim komentarzem?


komentarz glupi nie jest. ;]

FilipR79 napisa:
Moze nie wiesz, ale bez wzgledu na to jakiej narodowosci jest czlowiek, czlowieka trzeba szanowac.


ja to wiem. autor tematu chyba nie. ;]

FilipR79 napisa:
Przyjemnie byloby Ci gdyby zdjeca Twojej osoby zostaly "opublikowane" w taki sposob?


jesli o mnie chodzi to ani przyjemnie ani nieprzyjemnie.

FilipR79 napisa:
Zastanow sie jakim Ty jestes czlowiekiem!!


takim jak inni.

FilipR79 napisa:
PS Osoby te wyrazily zgode na publikacje ich wizerunku?


zdjecia osob zostaly opubikowane za zgoda autora, bez wiedzy fotografowanych. jakiekolwiek podobienstwo osob ze zdjec do tych w rzeczywistosci jest czysto przypadkowe.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze wyjasnie lopatologicznie, bo co do niektorych, jak np filip czy oldstar pewne rzeczy nie docieraja.

autor tematu formulujac wypowiedzi w taki sposob, jak sformulowal, pokazuje swa ograniczonosc. mowiac o rumunach czy litwinach stawia sie gdzies tam pietro wyzej, jako nadludz, ktos "lepszy" od rumuna, polak, jednak wciaz w swych frustracjach jest gdzies nizej bo potrzebuje umiejscawiac sie w hierarchii - pomiedzy albo nad kims - bo czuje, ze jest "gorszy" od np islandczyka czy dunczyka.

a moim hobby jest nasmiewanie sie z takiego kretynizmu jaki oldstar swa osoba reprezentuje. robienie tego publicznie czasem dosc skutecznie zamyka twarz takiej osobie.

wstawienie quizow z fotkami to taka analogia & pytanie - retoryczne - czy rumun/litwin jest gorszy od polaka. przy okazji kpina.

btw @oldstar nie wiem czy wiesz ale mialem okazje poznac cie na zywo. & gdy oceniasz kogos, tu rumuna, w taki sposob to uwazaj zeby ktos kiedys nie ocenil cie podobnie publikujac przy okazji cos osmieszajacego byc moze. ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:

1. pewne rzeczy nie docieraja.

2. autor tematu formulujac wypowiedzi w taki sposob, jak sformulowal, pokazuje swa ograniczonosc. mowiac o rumunach czy litwinach stawia sie gdzies tam pietro wyzej, jako nadludz, ktos "lepszy" od rumuna, polak,
a moim hobby jest nasmiewanie sie z takiego kretynizmu jaki oldstar swa osoba reprezentuje. robienie tego publicznie czasem dosc skutecznie zamyka twarz takiej osobie.


3. btw @oldstar nie wiem czy wiesz ale mialem okazje poznac cie na zywo.


1. Docieraja, nie boj zaby

2. Autor nie pokazal swojej ograniczonosci, tylko autora dziwia pewne zachowania nowo przyjetych obywateli Unii. OS w zadnym wypadki nie robi sobie kpin, w przeciwienstwie do Ciebie z drugiego czlowieka.

3. A mnie miales okazje poznac na zywo?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
1. Docieraja, nie boj zaby


chyba jednak nie, co widac w twoim 2 punkcie...

FilipR79 napisa:
2. Autor nie pokazal swojej ograniczonosci, tylko autora dziwia pewne zachowania nowo przyjetych obywateli Unii. OS w zadnym wypadki nie robi sobie kpin, w przeciwienstwie do Ciebie z drugiego czlowieka.


swoje zdziwienie, nie robiac kpin czy raczej nie okazujac pogardy, najbardziej pokazuje w tym fragmencie:

Zgroza!

Jeszcze troch臋 i trzeba b臋dzie do Londynu wraca膰 - niczym si臋 to nie b臋dzie r贸偶ni膰.

Ju偶 Litwini wystarczaj膮co rynek i zarobki zepsuli, teraz nadci膮gaj膮 nast臋pni.

Oby tylko rumu艅ska bra膰 nie zacz臋艂a kra艣膰 i zabija膰 (jak w Rzymie kilka dni temu), bo jeszcze wszystkich obcokrajowc贸w wyrzuc膮....

OS



FilipR79 napisa:
3. A mnie miales okazje poznac na zywo?


nie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:


FilipR79 napisa:
3. A mnie miales okazje poznac na zywo?


nie.


Twoje szczescie,
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam i czytam i co艣 mi si臋 wydaje, 偶e zar贸wno Filip jak i mjkl maj膮 podobne poglady dotycz膮ce szacunku dla cz艂owieka, ale z powodu jakiego艣 nieporozumienia Filip zacz膮艂 traktowa膰 mjkl'a jak wroga.

My艣l臋, 偶e komentarz mjkl'a oraz fotki to by艂 bardzo skuteczny pokaz tego, 偶e ocenianie po wygl膮dzie czy zachowaniu, prowadzi cz臋sto w 艣lep膮 uliczk臋 ksenofobii.
Bardzo dobrze wyra偶one zosta艂o to w stwierdzeniu, 偶e ludzie szukaj膮 dla siebie miejsca w hierarchii i st膮d taka nienawi艣膰 i agresja to tych "gorszych". Tworzenie na si艂臋 tych "gorszych" ma poprawi膰 nasz膮 pozycj臋 w 艣wiecie.
A w艂a艣nie takie usilne cho膰 wirtualne wspinanie si臋 po drabinie hierarchii spo艂ecznej, poprzez spychanie kogo艣 w d贸艂, jest dowodem tego, 偶e si臋 na tej drabinie w og贸le nie jest...
W艣r贸d Rumun贸w jak i w艣r贸d Polak贸w jest pewien odsetek z艂ych ludzi.
Inteligentny cz艂owiek nie zajmuje si臋 ocenianiem jakiej艣 nacji tylko po tym co robi kilku z艂ych ludzi, ale po tym co robi zdecydowana wi臋kszo艣膰 ludzi dobrych.

Gdyby艣 Old Starze, charakteryzowa艂 si臋 wysokim miejscem w hierarchii spo艂ecznej to zada艂by艣 sobie trud, by odnale藕膰 te ca艂e tabuny przyk艂ad贸w dobroci ze strony Rumun贸w. Maj膮c wtedy ca艂o艣ciowy obraz zalet i wad, m贸g艂by艣 wyda膰 m膮dry i sprawiedliwy s膮d statystyczny o tym narodzie.
Obserwacje bonusowe le偶膮 na samym dnie metod badawczych socjologii. I cho膰 same obserwacje s膮 faktem obiektywnym (powiedzmy), to ju偶 wnioski s膮 infantylne, niepowa偶ne i niegodne doros艂ego cz艂owieka.
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
mjkl napisa:


FilipR79 napisa:
3. A mnie miales okazje poznac na zywo?


nie.


Twoje szczescie,


niby dlaczego?
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 9 Lis 2007, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
FilipR79 napisa:
mjkl napisa:


FilipR79 napisa:
3. A mnie miales okazje poznac na zywo?


nie.


Twoje szczescie,


niby dlaczego?


Raczej (delikatnie rzecz ujmujac), mamy inny swiatopoglad, wiec nasze spotkanie nie wrozy nic dobrego.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Pozosta艂e tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron