reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Imigracja Rumun贸w na Islandi臋
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Pozosta艂e tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 11 Lis 2007, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
w sumie to nie wiem bo to wynika takze z tym. ;]


Dziekuje za tego posta, a czy teraz moglbys go napisac w jezyku polskim? Bede zobowiazany.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 11 Lis 2007, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
mjkl napisa:
w sumie to nie wiem bo to wynika takze z tym. ;]


Dziekuje za tego posta, a czy teraz moglbys go napisac w jezyku polskim? Bede zobowiazany.


to to nie polski? btw to ty zaczales po polsku na gorze tej 3ciej strony. ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 11 Lis 2007, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
FilipR79 napisa:
mjkl napisa:
w sumie to nie wiem bo to wynika takze z tym. ;]


Dziekuje za tego posta, a czy teraz moglbys go napisac w jezyku polskim? Bede zobowiazany.


to to nie polski? btw to ty zaczales po polsku na gorze tej 3ciej strony. ;]


Kazde, z Twoich slow po polsku cos znaczy Very Happy ale razem juz za bardzo sensu odczytac nie moge - chociaz o sens z reguly trudno w Twoich postach Twisted Evil . Szczegolnie frapujacy jest dla mnie "to wynika takze z tym".
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 11 Lis 2007, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisa:
Kazde, z Twoich slow po polsku cos znaczy Very Happy ale razem juz za bardzo sensu odczytac nie moge - chociaz o sens z reguly trudno w Twoich postach Twisted Evil . Szczegolnie frapujacy jest dla mnie "to wynika takze z tym".


haha. tez mi sie podoba to co cie frapuje.

FilipR79... wczesniej, na gorze strony napisa:
A to ze Polacy obecnie nie sa za bardzo lubianym narodem w Europie to juz wynika takze z tym ze jestesmy Zydami XXI wieku ( mam nadzieje ze zrozumiales analogie).


savvy? ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 11 Lis 2007, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, moj blad. Jednak kontekst mojej wypowiedzi dla wiekszosci byl calkowicie zrozumialy.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
police55
Go舵
PostWys砤ny: 11 Lis 2007, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niez艂y ubaw ma kolega Oldstar, prosz臋 jak si臋 艂adnie uda艂o.
Powr髏 do g髍y
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 11 Lis 2007, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Star napisa:
Wniosk贸w nie przytoczy艂em (poza tym niefortunnym "zgroza" - wycofuj臋), po prostu dok艂adnie opisa艂em sytuacj臋.
Przytoczy艂e艣 sytuacj臋 by wykaza膰 pewn膮 tez臋. Nawet je艣li nie pada ona wprost z twych ust, to domy艣lamy si臋 o co Ci chodzi.
Opowiadasz o Rumunach jak o jakich艣 zwierz臋tach, a wszyscy ludzie na 艣wiecie s膮 podobni i wielu Polak贸w, Islandczyk贸w, Amerykan贸w, Francuz贸w a nawet Japo艅czyk贸w, zachowuje si臋 czasem jak zwierz臋ta.
Oczywi艣cie du偶y wp艂yw na zachowanie ma kwestia bogactwa.
Trudniej znale藕膰 na Islandii Niemc贸w, kt贸rzy zachowuj膮 si臋 jak zwierz臋ta, bo Niemcy mog膮 znale藕膰 prac臋 u siebie a jak nie chce im si臋 pracowa膰, to zwykle te偶 nie podr贸偶uj膮.
Rumuni i Polacy s膮 biedniejsi od Islandczyk贸w wi臋c jad膮 tam pracowa膰. Jest oczywiste, 偶e zachowanie ludzi, kt贸rzy jad膮 zarabia膰 i oszcz臋dza膰, jest inne ni偶 ludzi, kt贸rzy jad膮 zwiedza膰 i wydawa膰 pieni膮dze.
St膮d 艂atwiej natkn膮膰 si臋 na pewne gorsze zachowania.
Dysproporcja w bogactwie oraz du偶e r贸偶nice w cenach, powoduj膮 pewn膮 eskalacj臋 zachowa艅 u niekt贸rych.
Jestem pewien OS, 偶e zachowywa艂by艣 si臋 tak samo jak ci Rumuni, gdyby艣 przyjecha艂 z pa艅stwa, gdzie zarabia si臋 (przyjmimy) 50 USD/m-c i gdyby艣 pochodzi艂 z biednej rodziny, kt贸ra musia艂a si臋 zapo偶yczy膰, by wys艂a膰 Ci臋 na Islandi臋.
Sk膮d wiesz, 偶e ci Rumuni nie s膮 mi艂ymi i dobrymi lud藕mi? Mo偶e poetami, mo偶e maj膮 stopnie naukowe?
Ludzkie losy r贸偶nie si臋 uk艂adaj膮, a Ty chcesz ocenia膰 kogo艣 tak powierzchownie.
Gdyby 偶ycie Ci臋 przycisn臋艂o (bieda, choroba dzieci itp.) to m贸g艂by艣 nawet posun膮膰 si臋 do kradzie偶y, by m贸c leczy膰/wy偶ywi膰 dzieci.

Jak ju偶 jeste艣 takim badaczem obcych kultur, to trzeba by艂o zrobi膰 eksperyment i zap艂aci膰 za zakupy tym Rumunom. Nastepnym razem mo偶e oni komu艣 pomog膮, a mo偶e po prostu nie b臋d膮 ju偶 rozrywa膰 opakowa艅, bo b臋d膮 mieli nadziej臋, 偶e kto艣 im zap艂aci Smile
A na jakims forum typu iceland.ro pojawi艂by si臋 mi艂y opis jakiego艣 mi艂ego Polaka, kt贸ry nie tylko gapi艂 si臋 na "nas", ale jeszcze widz膮c nasze problemy finansowe, wspom贸g艂 "nas" p艂ac膮c za zakupy...

Mo偶e og艂osz臋 konkurs z nagrodami na r贸偶ne scenariusze przedstawienia tej sceny od drugiej strony. Co mogliby powiedzie膰 ci Rumuni na jakim艣 ich forum?
Mo偶e napisaliby, 偶e:
"...ten produkt by艂 drogi, a nie potrzebowalismy a偶 tak wiele sztuk; jednak wstydzili艣my si臋 rozerwa膰 opakowanie, ale zobaczylismy jakiego艣 Polaka, jak rozrywa, wi臋c spytali艣my si臋 obs艂ugi i okaza艂o si臋, 偶e mo偶na sobie wyj膮膰 tylko 1 szt."

Oczywi艣cie taki scenariusz mo偶e by膰 naci膮gany, bo ja wcale nie twierdz臋, 偶e akurat ci Rumuni byli 艣wi臋ci. Mo偶e to byli 藕li i podli ludzie, ale po co w takim razie m贸wi膰 o narodowo艣ci? Czemu nie o kolorze ich w艂os贸w? A mo偶e nosili okulary?


Cytat:
Wiem r贸wnie偶, 偶e niekt贸rzy po to przyjechali na Islandi臋, 偶eby odpocz膮膰 r贸wnie偶 od innych "nacji", niekoniecznie gorszych, jednak preferuj膮cych inne sposoby zarobkowe.
Inne to znaczy?
Czy Ty zachowujesz si臋 zgodnie z jakimi艣 wytycznymi dla swej nacji?
Czy s膮 ludzie, kt贸rzy chc膮 od Ciebie odpocz膮膰?
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 11 Lis 2007, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisa:
Niez艂y ubaw ma kolega Oldstar, prosz臋 jak si臋 艂adnie uda艂o.


no udalo sie. ja mam ubaw z oldstara. jak zwykle, przy okazji jego postowania. :]

a wogole to sporo xxxxxxxx i skosnych sie nazjezdzalo tu, no nie? i czasem nawet podrywaja nasze polskie dziewczyny. sie zle dzieje. zgroza!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ireth
Alpha Team
Do潮czy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Sk眃: Dania
PostWys砤ny: 13 Lis 2007, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Wam jest gorzej, panowie? Moze juz wystarczy?


Dodatek od Admina: Popieram wypowied藕 Ireth. Posty off-topikuj膮ce zosta艂y wykasowane przeze mnie. Prosi艂bym niekt贸rych o wi臋cej m膮drych s艂贸w, a mniej "mielenia ozorem".
Czasem niekt贸rzy jak nie maj膮 co napisa膰 to pisz膮 jakie艣 bzdety, jakby mieli jaki艣 limit dzienny tu wyrobi膰. Forum to nie szambo j臋zyk

_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Old Star

Do潮czy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Sk眃: Down Town czyli z Miasta Daun贸w
PostWys砤ny: 25 Lis 2007, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisa:
Niez艂y ubaw ma kolega Oldstar, prosz臋 jak si臋 艂adnie uda艂o.


Police55 !

Jedyny co zrozumia艂 Smile

Pozdrawiam!

OS

PS. A dla Pana "majkela" mam tak膮 rad臋 - jestem 2 x d艂u偶ej od Ciebie i nie klikam myszk膮 ca艂y dzie艅 tylko serio pracuj臋. Mo偶e jak b臋dziesz d艂u偶ej i te偶 Ci si臋 艣wiatopogl膮d zmieni, to nie zapomnij co wcze艣niej pisa艂e艣.
_________________
Kto pisze prawd臋, ten nie jest kochany.....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 25 Lis 2007, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Star napisa:

PS. A dla Pana "majkela" mam tak膮 rad臋 - jestem 2 x d艂u偶ej od Ciebie i nie klikam myszk膮 ca艂y dzie艅 tylko serio pracuj臋. Mo偶e jak b臋dziesz d艂u偶ej i te偶 Ci si臋 艣wiatopogl膮d zmieni, to nie zapomnij co wcze艣niej pisa艂e艣.


Z calym szacunkiem dla Twojej ciezkiej pracy, ale jesli ktos pracuje przy komputerze nie oznacza, ze nie pracuje. Idac Twoim tokiem rozumowania, Bill Gates to straszny len.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KA呕DY KILOGRAM OBYWATELA Z WY呕SZYM WYKSZTA艁CENIEM SZCZEG脫LNYM DOBREM NARODU
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 25 Lis 2007, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Star napisa:
police55 napisa:
Niez艂y ubaw ma kolega Oldstar, prosz臋 jak si臋 艂adnie uda艂o.


Police55 !

Jedyny co zrozumia艂 Smile

Pozdrawiam!

OS

PS. A dla Pana "majkela" mam tak膮 rad臋 - jestem 2 x d艂u偶ej od Ciebie i nie klikam myszk膮 ca艂y dzie艅 tylko serio pracuj臋. Mo偶e jak b臋dziesz d艂u偶ej i te偶 Ci si臋 艣wiatopogl膮d zmieni, to nie zapomnij co wcze艣niej pisa艂e艣.


mogles napisac, ze jak bede mial tyle lat co ty. btw klawiatura tez pstrykam. ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
krist34

Do潮czy: 29 Gru 2007
Posty: 2
PostWys砤ny: 29 Gru 2007, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth napisa:
Czy Wam jest gorzej, panowie? Moze juz wystarczy?


Dodatek od Admina: Popieram wypowied藕 Ireth. Posty off-topikuj膮ce zosta艂y wykasowane przeze mnie. Prosi艂bym niekt贸rych o wi臋cej m膮drych s艂贸w, a mniej "mielenia ozorem".
Czasem niekt贸rzy jak nie maj膮 co napisa膰 to pisz膮 jakie艣 bzdety, jakby mieli jaki艣 limit dzienny tu wyrobi膰. [color=blue]Forum to nie szambo
j臋zyk [/color]



ale sk膮d
te szambonurki ???
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
giovanni

Do潮czy: 03 Lut 2008
Posty: 5
PostWys砤ny: 14 Lut 2008, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pojed藕 sobie na wycieczk臋 w rumu艅skie Karpaty. Ciekaw jestem ilu spotkasz morderc贸w i z艂odziei...

艣wi臋te s艂owa O.E.
Ja tam jad臋 w tym roku po raz trzeci w 偶yciu, na poprzednicy 2 wyjazdach morderc贸w i z艂odzieji nie widzia艂em.
w 偶adnym innym 艣rodkowo europejskim kraju nie spotka艂em tylu zwyk艂ych ludzi (w tymi starszych) kt贸rzy znaj膮 angielski.
Nie mo偶na odmiawia膰 prawa ludzi膮 innych nacji do pr贸b u艂o偶enia sobie 偶ycie i zarobienia na "zachodzie"
...przepraszam z offtopic...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
KO

Do潮czy: 10 Maj 2006
Posty: 492
Sk眃: z piek艂a
PostWys砤ny: 14 Lut 2008, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Star napisa:

PS. A dla Pana "majkela" mam tak膮 rad臋 - jestem 2 x d艂u偶ej od Ciebie


Czym si臋 r贸偶ni wr贸belek?
Ma jedn膮 kr贸tsz膮.

Old Star napisa:

nie klikam myszk膮 ca艂y dzie艅 tylko serio pracuj臋.



Od kiedy to praca przy komputerze jest prac膮 na niby? Wi臋c setki wielkich korporacji w kt贸rych setki ludzi pracuje przy pomocy komputera wydaje miliony na wyp艂aty dla nich bo nie maj膮 co robi膰 z pieni臋dzmi?

Pozdr贸wka!


_________________
(_!_)
o
0
O
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
szczur4x4

Do潮czy: 09 Sty 2008
Posty: 251
Sk眃: Kopavogur
PostWys砤ny: 28 Mar 2008, 23:54    Temat postu: Re: Najazd Rumun贸w Odpowiedz z cytatem

O.E. napisa:
Old Star napisa:
Czy kto艣 widzia艂 ju偶 Rumun贸w na Islandii?
Tak, kiedy艣 widzia艂em wycieczk臋 rumu艅skich turyst贸w-biznesmen贸w. Wynajeli najlepszy hotel w Reykjaviku...


Cytat:
Wszystko co by艂o pakowane w worki mieli luzem
No c贸偶, widocznie nie by艂o ich sta膰 na ca艂e opakowanie albo w Rumunii w sklepach jest taki zwyczaj....

Cytat:
Drugi nonszalancko obrywa艂 co gorsze li艣cie z kapusty, 偶eby by艂a l偶ejsza...
A dlaczego ma p艂aci膰 za zgni艂e li艣cie?

Cytat:
Inny ju偶 szpera艂 przy kolejnej, zamkni臋tej kasie.
To znaczy co robi艂?

Cytat:
Zgroza!
Tak, zgroza to dobre s艂owo, gdy niezbyt rozgarni臋ci ludzie buduj膮 stereotypy w oparciu o kilku przedstawicieli danej narodowo艣ci.
By膰 mo偶e od lat widywa艂e艣 mi艂ych grzecznych ludzi, kt贸rzy kulturalnie si臋 zachowywali w Bonusie. Zawsze my艣la艂e艣, 偶e to pewnie Islandczycy, a to mo偶e byli Rumuni, Litwini, Polacy, Bu艂garzy...

Najch臋tniej wypowiadamy si臋 na podstawie "g艂o艣nych" przyk艂ad贸w. Bo cichych i spokojnych ludzi nie zauwa偶amy.
Niech Ci teraz jaki艣 z艂odziej ukradnie portfel - od razu powiesz, 偶e to na pewno Rumun...

Cytat:
Oby tylko rumu艅ska bra膰 nie zacz臋艂a kra艣膰 i zabija膰 (jak w Rzymie kilka dni temu), bo jeszcze wszystkich obcokrajowc贸w wyrzuc膮....
Nie wiem z jakiego jeste艣 polskiego miasta, ale powiem Ci, 偶e to banda z艂odziei i morderc贸w - dowody zbierz sobie sam swoj膮 ulubion膮 metod膮.

Gdyby kto艣 inny by艂 adminem, to poprosi艂bym go, by wykasowa艂 twoje posty, bo zawieraj膮 szkodliwe i g艂upie tre艣ci.
Je艣li w tych tre艣ciach jest ziarno m膮dro艣ci i wiedzy, to zosta艂o zag艂uszone przez b艂臋dne wnioski.

Pojed藕 sobie na wycieczk臋 w rumu艅skie Karpaty. Ciekaw jestem ilu spotkasz morderc贸w i z艂odziei...


-OE, Ty to jeste艣.... oby wi臋cej takich jak Ty... spoko
odno艣nie reszty: - najlepiej pisa膰 incognito 偶adnego info o sobie ani sk膮d ani nic innego , tch贸rzostwo nic wi臋cej .... kiedy艣 pozna艂em 'pacjenta' z forum, pisa艂 nie stworzone rzeczy , a jak innym dogryza艂... na zywo to by艂 pryszczaty ma艂olat , sierota jakich ma艂o ... z tego miejsca go 'pozdrawiam' : - masz scz臋艣cie 偶e uciek艂e艣 szczylu bo xxxx by艂oby kopane.... Very Happy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 WP Kontakt
lili67

Do潮czy: 05 Mar 2008
Posty: 239
Sk眃: Hafnarfj枚rdur/Keflavik
PostWys砤ny: 29 Mar 2008, 23:26    Temat postu: Re: Najazd Rumun贸w Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisa:


-.... kiedy艣 pozna艂em 'pacjenta' z forum, pisa艂 nie stworzone rzeczy , a jak innym dogryza艂... na zywo to by艂 pryszczaty ma艂olat , sierota jakich ma艂o ... z tego miejsca go 'pozdrawiam' : - masz scz臋艣cie 偶e uciek艂e艣 szczylu bo xxxx by艂oby kopane.... Very Happy


Masz na my艣li FilipaR79? Bo On uciek艂 do Polski...

Ale z drugiej strony musz臋 Go broni膰, bo wyra偶aj膮c si臋 o Nim w ten spos贸b, naruszasz regulamin forum. My艣l臋 jednak, 偶e Admin b臋dzie wyrozumia艂y.
_________________
Legere et non intellegere neglegere est
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
rzuraf

Do潮czy: 21 Sty 2008
Posty: 8
Sk眃: Przeworsk
PostWys砤ny: 30 Mar 2008, 2:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Rumunki nie powinny mie膰 dzieci z Polakami i odwrotnie ??? .....
Bo urodzi sie dziecko za leniwe 偶eby kra艣膰.
Tyle w tym temacie
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Kryspingdynia
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 22 Lip 2007
Posty: 274
PostWys砤ny: 30 Mar 2008, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich akcji w Bunusie nie robia przecietni Rumunii, tylko jedna specyficzna nacja o ktorej nikt tutaj nie wspomnial. Rumunia jako pantwo jest troche sztucznym tworem, skladajacym sie w duzej mierze z oderwanych mniejszoci ich sasiadow oraz cyganow ktorzy nie chcac sie zasymilowac kulturowo z europejczykami wyrozniaja sie przez to prymitywnocia zachowan i ubustwem, ale jest to ich wybor. Natomiat cala reszta obywteli tego kraju az takich roznic soba nie przedstawia a znajac historie wiemy, ze ich elite stac na godne suwerenne (rycerskie) decyzje chocby podczas wrzenia 39 zdecydowanie odrzucili pretensje Hitlera, zwiane z ewakuacja przez to panstwo polskich zasobow (zloty pociag) instytucji oraz resztek armii ktora mimo rozbrojenia przedostala sie na zachod.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FilipR79
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWys砤ny: 31 Mar 2008, 10:46    Temat postu: Re: Najazd Rumun贸w Odpowiedz z cytatem

szczur4x4 napisa:
kiedy艣 pozna艂em 'pacjenta' z forum, pisa艂 nie stworzone rzeczy , a jak innym dogryza艂... na zywo to by艂 pryszczaty ma艂olat , sierota jakich ma艂o ... z tego miejsca go 'pozdrawiam' : - masz scz臋艣cie 偶e uciek艂e艣 szczylu bo xxxx by艂oby kopane.... Very Happy


Tylko nie pryszczaty tylko nie pryszczaty Evil or Very Mad lol
A tak na powaznie to
lili67 napisa:

Masz na my艣li FilipaR79? Bo On uciek艂 do Polski...


musze Cie lili rozczarowac to niestety nie ja
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KA呕DY KILOGRAM OBYWATELA Z WY呕SZYM WYKSZTA艁CENIEM SZCZEG脫LNYM DOBREM NARODU
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Pozosta艂e tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron