reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Nowy podział na Forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 30 Kwi 2007, 14:01    Temat postu: Nowy podział na Forum Odpowiedz z cytatem

Jak pewnie zauważyliście mamy nowy podział na Forum.
Trochę to wprowadzi zamieszania na początku by odnaleźć właściwe kategorie ze starymi wątkami, ale zawsze można skorzystać z funkcji SZUKAJ.

Zapraszam do dyskusji nad tym podziałem, bo pewnie będzie sporo uwag.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Urodzony_13_w_piatek

Doczy: 20 Kwi 2005
Posty: 277
Skd: nibylandia
PostWysany: 30 Kwi 2007, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest zle.. a nawet chyba lepiej.. widziałem w nocy ze cos kombinujesz lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Admin
Główny Administrator
Doczy: 30 Pa 2007
Posty: 155
PostWysany: 30 Pa 2007, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc pomóc w rozwoju Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Islandzkiej i za zgodą Zarządu TPPI, na naszym Forum, będzie teraz działał "prywatny" panel dyskusyjny dla członków tej szacownej organizacji.
Aby móc wypowiadać się w tych subforach należy być członkiem TPPI.
Ci którzy już są członkami TPPI, powinni skontaktować się ze mną przez PW (prywatną wiadomość).

Ponieważ nie wszyscy mogą bywać na spotkaniach TPPI w Warszawie, więc możliwość dyskusji na Forum, będzie ciekawym uzupełnieniem dyskusji.

Miejmy nadzieję, że ta nowa forma wymiany myśli pozwoli rozwinąć skrzydła i da zachętę kandydatom, by wstępowali w szeregi TPPI - na prawdę warto!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
unregistered

Doczy: 18 Mar 2005
Posty: 228
PostWysany: 31 Pa 2007, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiany jak to zmiany. Znajac Ciebie napewno przemyslane i nie bedzie zadnych klopotow. A nawet jesli to dasz rade je rozwiazac.
Chcialbym pogratulowac przylaczenia dzialu TPPI do forum. Ten pomysl mi sie bardzo podoba.

Admin napisa:
Chcąc pomóc w rozwoju Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Islandzkiej i za zgodą Zarządu TPPI, na naszym Forum, będzie teraz działał "prywatny" panel dyskusyjny dla członków tej szacownej organizacji.
Aby móc wypowiadać się w tych subforach należy być członkiem TPPI.

Jako taki szarak forumowy chcialbym rowniez powitac na forum.iceland.pl nowego forumowicza Admina.
Mam przy okazji pytanie jako do glownego administratora: czy rowniez ja moglbym poprosic o zmiane mojego nicku na bardziej mi odpowiadajacy? Rozumiem ze Odżajer Egzegeta (obecnie O.E.) ma bardzo duze zaslugi dla ciaglosci dzialania forum jednak pamietam ze za czasow administrowania Joli i Einara bodajze Cookie Monster rowniez zmienil swoj nick. Czyli jest to mozliwe.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Admin
Główny Administrator
Doczy: 30 Pa 2007
Posty: 155
PostWysany: 1 Lis 2007, 2:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiana nicka jest możliwa, choć niezalecana.
Zmiana taka musi się odbyć w taki sposób, by poinformować użytkowników o tej zmianie lub też zmiana musi być kosmetyczna.

Np. jeśli ktoś ma stały avatar to może zmienić nick, bo będzie rozpoznawany właśnie po obrazku. Można również zmienić pole "skąd" na informację "stary nick: unregistered".
Pozwoli to uniknąć niejasności.


Muszę Cię jednak rozczarować - nie ma nowego użytkownika o nicku "admin".
Za radą mjkl, pod nazwą tą kryje się nadal nasz dzielny i niezmordowany Odżajer Egzegeta.
Rozbicie tych funkcji ma pozwolić na osobne wypowiadanie się oficjalnego admina, którego opinia jest rodzajem prawa, od opinii prywatnych O.E., które mogą być tylko propozycją do przemyśleń.
Poza tym, jeśli tymczasowo jakaś inna osoba miałaby zastąpić admina, to będzie mogła korzystać z jego konta i pilnować porządku na Forum.

Podsumowując, konto admin jest kontem technicznym, a konto O.E. jest kontem prywatnym.
Zmiana nicka ma służyć przyspieszeniu logowania, bo wpisywanie pełnej nazwy trwało trochę za długo Smile


Wszelkie prosby o zmianę nicka i sposób wykonania tej zmiany prosze konsultować ze mną przez PW.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
CHRISTCRUSHER
Go
PostWysany: 14 Lis 2007, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe..prawie dałem się złapać w tą pułapkę ,przez chwilę zastanawiałem sie kim jest ten tajemniczy admin , dobrze ,że przeczytałem co było napisane powyżej Wink
OE - pozdrówka!!!
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron