reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Sex za granica
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 14 Lut 2008, 2:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz odczytalem post zyzaka ,tak wiec zeby nie bylo Twisted Evil tego rodzaju sex uprawialem dawno temu,z dwa razy moze,z ciekawosci, nie,ze nie moglem wytrzymac,mieszkalem z partnerka w jednym miescie ,widywalismy sie codziennie. Embarassed Twisted Evil
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 14 Lut 2008, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
teraz odczytalem post zyzaka ,tak wiec zeby nie bylo Twisted Evil tego rodzaju sex uprawialem dawno temu,z dwa razy moze,z ciekawosci, nie,ze nie moglem wytrzymac,mieszkalem z partnerka w jednym miescie ,widywalismy sie codziennie. Embarassed Twisted Evil


o kufa Shocked

a jadles gowno kiedys ??? niegdy Cie nie ciekawil smak ??????
masz jeszcze cos w zanadrzu ? Smile
Powrót do góry
marika

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skąd: GDYNIA
PostWysłany: 14 Lut 2008, 23:55    Temat postu: Sex za granica Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
Rafal napisał:
teraz odczytalem post zyzaka ,tak wiec zeby nie bylo Twisted Evil tego rodzaju sex uprawialem dawno temu,z dwa razy moze,z ciekawosci, nie,ze nie moglem wytrzymac,mieszkalem z partnerka w jednym miescie ,widywalismy sie codziennie. Embarassed Twisted Evil


o kufa Shocked

a jadles gowno kiedys ??? niegdy Cie nie ciekawil smak ??????
masz jeszcze cos w zanadrzu ? Smile



Ale porownanie, a fuj,ale połowa populacji to sredniaki,zyja samym chlebem............Rafał,podziwiam Cie za odwagę,martwi mnie tylko to, ze ludzie sa pruderyjni czesto, a statystyki mowia same za siebie.Temat nie wziął sie z nikad.
pozdrawiam
Marika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skąd: pUstka
PostWysłany: 15 Lut 2008, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
...
a jadles gowno kiedys ??? niegdy Cie nie ciekawil smak ??????
masz jeszcze cos w zanadrzu ? Smile


Te dwie dziewczyny bardzo zaciekawił http://en.wikipedia.org/wiki/2_Girls_1_Cup , nie podaję linka do filmu, jakby co wygugluj sobie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Rafal
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak i inni Tobie podobni dogryzajcie sobie dalej na tym forum,jezeli nie macie ciekawszych zajec i to lubicie,ja nie zamierzam Ci ripostowac Smile

Marika zgadzam sie z Toba,co to cybersexu jeszcze moze to byc ciekawa odmiana od tego "codziennego " jak i moze go zastepowac na tyle na ile jest to mozliwe gdy dwie osoby nie maja mozliwosci fizycznego kontaktu.
pozdr.
Powrót do góry
marika

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skąd: GDYNIA
PostWysłany: 15 Lut 2008, 0:38    Temat postu: Sex za granica Odpowiedz z cytatem

Masz racje Rafał,ja jestem za, jesli nastepuje taka potrzeba, ludzie nawet niewiedza, ze moga miec taka potrzbę w zaleznosci od koniecznosci bycia w danej sytuacji.
NAJLEPIEJ OCENIAC.ZE NIGDY, NIGDY.Ale to wynika z tego, ze niechce sie poznac siebie, wszytsko co inne to beeeeee, bo ma paniene przy sobie, mamusie, i inne stwory świata.To nawet nie brak tolerancji???? Ja mam na to słowo dosadne, ale zostawie sobie na pozniej.Manipulacja jest fajna, bo wyobraz sobie, ze spodziewałam sie tego,Zyzak dostał najwyzsza rangę w odpowiedzi poniżej sredniej.Udało sie.Już wiemy ze ten temat nie dorósł na tym poziomie forum.
pozdrawiam
Marika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 2:00    Temat postu: Re: Sex za granica Odpowiedz z cytatem

marika napisał:
Masz racje Rafał,ja jestem za, jesli nastepuje taka potrzeba, ludzie nawet niewiedza, ze moga miec taka potrzbę w zaleznosci od koniecznosci bycia w danej sytuacji.
NAJLEPIEJ OCENIAC.ZE NIGDY, NIGDY.Ale to wynika z tego, ze niechce sie poznac siebie, wszytsko co inne to beeeeee, bo ma paniene przy sobie, mamusie, i inne stwory świata.To nawet nie brak tolerancji???? Ja mam na to słowo dosadne, ale zostawie sobie na pozniej.Manipulacja jest fajna, bo wyobraz sobie, ze spodziewałam sie tego,Zyzak dostał najwyzsza rangę w odpowiedzi poniżej sredniej.Udało sie.Już wiemy ze ten temat nie dorósł na tym poziomie forum.
pozdrawiam
Marika


Rózni ludzi maja różne potrzeby, jedni żrą kał albo czyjes wymiociny inni walą sobie konia v palcówki gapiąc się w monitor na Swojego partnera jak się masturbuje. Jeszcze inni wstrzykują Sobie amfetamine do żył, ponieważ czuja taką potrzebe i uważają ,że jest im z tym dobrze, lub nie mogą sie opoanować...
Ale sa tez na swiecie ludzie ,ktorzy potrafia powstrzymać Swoje zapędy, bo ktoś im dał wzorce , bo potrafią odróznic dobro od zła, rzeczy właściwe od niewłasciwych... ect ect itd itp ple ple ple .....

miłego spuszczanka w chusteczki czy tam ręczniczki Wink
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak piszesz o tym dobru i zlu jakbys sie nigdy w swoim zyciu nie masturbowal lol a Ty gdzie sie spuszczasz ,moze polecisz nam wszystkim najodpowiedniejsze miejsce? Twisted Evil
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
zyzak piszesz o tym dobru i zlu jakbys sie nigdy w swoim zyciu nie masturbowal lol a Ty gdzie sie spuszczasz ,moze polecisz nam wszystkim najodpowiedniejsze miejsce? Twisted Evil


Tobie do gardla Evil or Very Mad
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
Rafal napisał:
zyzak piszesz o tym dobru i zlu jakbys sie nigdy w swoim zyciu nie masturbowal lol a Ty gdzie sie spuszczasz ,moze polecisz nam wszystkim najodpowiedniejsze miejsce? Twisted Evil


Tobie do gardla Evil or Very Mad


zartuje

poszukaj Sobie najlepiej kogoś o płci przeciwnej albo nie wiem,,,,
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubisz do gardla? ,wspolczuje Twojej kobiecie Twisted Evil

czego mi proponujesz szukania kogos o plci przeciwnej,no chyba,ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i nie mozesz prawidlowo odczytac wczesniejsze moje posty w tym temacie lol
Powrót do góry
wredna_mimi

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 262
Skąd: Ełk
PostWysłany: 15 Lut 2008, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
lubisz do gardla? ,wspolczuje Twojej kobiecie Twisted Evil

czego mi proponujesz szukania kogos o plci przeciwnej,no chyba,ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem i nie mozesz prawidlowo odczytac wczesniejsze moje posty w tym temacie lol


masz problem ze soba? to napisz do przyjaciolki co?
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
police55
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 21:29    Temat postu: Re: Sex za granica Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:

Rózni ludzi maja różne potrzeby, jedni żrą kał albo czyjes wymiociny inni walą sobie konia v palcówki gapiąc się w monitor na Swojego partnera jak się masturbuje. Jeszcze inni wstrzykują Sobie amfetamine do żył, ponieważ czuja taką potrzebe i uważają ,że jest im z tym dobrze, lub nie mogą sie opoanować...


Zgroza.

zyzak napisał:
Ale sa tez na swiecie ludzie ,ktorzy potrafia powstrzymać Swoje zapędy, bo ktoś im dał wzorce , bo potrafią odróznic dobro od zła, rzeczy właściwe od niewłasciwych... ect ect itd itp ple ple ple .....


Kolega Zyzak widocznie często słucha ojca dyrektora w wiadomym radio. Rozumiem, że sex będzie uprawiał dopiero po ślubie kościelnym i koniecznie wyłącznie w celu prokreacji, w nocy przy zgaszonym świetle. Jeśli po ślubie wyjedzie za granicę bez swojej żony będzie co najwyżej moczył się w nocy. No chyba, że ślubował celibat. Jak ładnie.
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej rafal i police najlepiej bedzie jak sie skumacie. a moze i wezmiecie jeszcze jedna osobe do trojkata,
HIVem od was zalatuje z daleka, popaprańcy, do gazu !!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koledze zyzakowi puscily nerwy lol widzisz nawet "glupimy komentarzami" mozna kogos zdenerwowac,Ty na tym forum robisz to bardzo czesto...celowo chcialem Cie sprowokowac by spr. Twoja reakcje,ktora byla zreszta do przewidzenia Smile Wredna mini ,dziewczyno zyzaka ,nie mam problemow ze soba ,to Twoj facet pierwszy zaczal rzucac takimi,a nie innymi tekstami w tym temacie,zresta nie tylko tym...
Pozdrawiam Twisted Evil
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak czy siak Hivem zalatuje od ciebie rafalku lol
powodzenia w kontaktach ze szmatami Twisted Evil
Powrót do góry
wredna_mimi

Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 262
Skąd: Ełk
PostWysłany: 15 Lut 2008, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te forum robi sie totalnym szmelcem ...wyzywaja sie jeden drugiemu oczy by wydrapal!!! Twisted Evil zastanowcie sie nad swoim postepowaniem...takie klotnie do niczego nie prowadza
_________________
***ŚmIeCh JeSt LeKaRsTwEm, KtÓrE KaŻdY MoŻe SoBiE PrZePiSaĆ***
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 15 Lut 2008, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
ej rafal i police najlepiej bedzie jak sie skumacie. a moze i wezmiecie jeszcze jedna osobe do trojkata,
HIVem od was zalatuje z daleka, popaprańcy, do gazu !!!!!!!!!!!!!!

Zgroza, zgadzam sie.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 15 Lut 2008, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wredna_mimi napisał:
te forum robi sie totalnym szmelcem ...wyzywaja sie jeden drugiemu oczy by wydrapal!!! Twisted Evil zastanowcie sie nad swoim postepowaniem...takie klotnie do niczego nie prowadza


Mimi kochana "totalnym szmelcem" to troche za ostro powiedziane Wink
co do reszty to masz racje, ja ustepuje i juz nic nienapiszę, oczywiscie tutaj Cool
Powrót do góry
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 15 Lut 2008, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wredna_mimi napisał:
te forum robi sie totalnym szmelcem...

Niemozliwe Question Tez to zauwazylas? Moze zatem spacyfikuj swojego chlopaka?
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron